♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

abbey
14. mar 2010

Kde je kto? Mám chvíľku a tu nikto nie je.

marija
14. mar 2010

ja tu som ale asi tiez sama 😀

biba12
14. mar 2010

Ja som si flasu nekupovala pre maleho, prislo mi to zbytocne, chcela som ho kojit, flasu som kupila az neskor a to Avent a som spokojna. Odsavacku som nemala vobec, lebo moja odsavacka bol maly a problem som s tym nikdy nemala a nepotrebovala som ju.

marija
14. mar 2010

Inak s tymi flasami ani ja neporadim... moja mala nechcela ani dudle ani flase, kojila som 15 mesiacov a potom sa naucila pit zo slamky takze vsetky flasky co som nakupila mi aj tak ostali trcat v skrini nehovoriac asi o 7 roznych dudlikoch 😝

marija
14. mar 2010

Takze ani teraz kupovat nebudem do predu. Uvidim ake babatko to bude. Ak budem kojit tak minimalne do 6 mesiaca nebudem davat ani vodicky ani cajiky a ked potom budem potrebovat poriesim to 🙂

snehulienka24
14. mar 2010

terasa, mne pomohol Emesin, bola som v lekarni, bo som uz nevedela co so sebou, bolo mi zle v podstate bez dvoch tyzdnov do teraz 😝 je to kombinacia zazvoru s vitaminom B6...neviem skus, mozno pomoze....a do toho som pila tiez zazvorovy caj, ale kazdy den....

ikulka
14. mar 2010

ahojkajte, joj ste sa zas rozpísali 🙂
ja som pri malej používala avent a som s nimi spokojná výborne sa jej z nich pilo...tie druhé nepoznám....sterilizátor som nemala je to podla mna zbytočnosť síce som sterilizovala ale len v hrnci a stačilo to....
jeeej tak tea je na dovolenke super nech si to užije...a tu sa vobec neukáže ☹

rosienka
autor
14. mar 2010

ahojte...vcera sme mali super uspesny nakupny den a mame doma fungl novy krasny kocik TFK Joggster Twist. Hodim este fotky do albumu 🙂 Strasne sa mu vytesujeme, dneska som pol dna majtrovala okolo neho a kocikovala po byte 😀 Potom som sa bola vymocit a vymasirovat v termalnych kupeloch. Bola som aj pred 2 tyzdnami v inych so solnou vodou a zatial som ziadne tampony namala. Dobreze si marija o nich napisala, kupim si ich, lebo som zacala chodit aj na kurz Aquawell- take lahka gymnastika vo vode, kedze pre tehulky som nic ine nenasla a je to v takom dost malom rehabilitacnom bazene jednej nemocnice. Voda by snad mala byt cista, ale pre istotu si ich kupim.

biba- drzim palce, aby boli vysledky super a ziadne DS nehrozilo, podla mna aj ta pravdepodobnost 1:130 nie je alarmujuca, tak neboj 😉 Tie baby na izbe, to je fakt sila...Clovek sa nestaci cudovat, odkial sa ta zberba berie, ale zial je jej dost 😠

ja tiez flasky, ani sterilizator kupovat nebudem, urcite chcem co najdlhsie dojcit, snad sa mi to podari. Ten ohrievac mali kamosi minule na dovolenke a vyzeralo to dost prakticky...ale mozno by stacit aj hrniec s vodou a o zbytocnu zataz menej mohli vlacit... 😅 Aj tak to treba az neskôr, ked sa prikrmuje...

denisocka
15. mar 2010

ahojte,včera som už nevladala včera písať z mobile,resp.mala som napísane polovicu a vymazalo sa 😀

chcela som napísať čo sa mi večer stalo.

včera som v jedinej diskusii na forum.rodinka našla maminu v Jun2009 , ktora došla z morfo s tým,že jej babo ma asi v 24tt 9x6mm cysty a strašne sa bala,ale kedže som nemala chuť čítať rok staru diskusiu,len som jej nechala odkaz ,aby sa mi prosím ozvala namail,ako vlastne dopadli,kedže v tickieriku mala už 9mes slečnu .

večer dostanem mail,a skoro som odpalda - že pani denisa, nás snad spaja nejaka nadprirodzena sila 😉 ...... viete kto je ta pani? ta čo som od nej tak super na 2x nakupila teraz veci z MMB / tie nohavky,tuniky a pyžama a teraz veci pre tobiho/ . Vraj jej malička mala tiež cysty, v 30tt mala asi 3mm a po narodení nič, že mala je krááásna a zdravučka 😵 tak som tak šťastne zaspala

evitkamalicka
15. mar 2010

dobre ranko

deni dobra nahoda

rubinka
15. mar 2010

Ahojte baby, ste toho riadne popísali.

Deni, nič sa neboj, cysty sa vstrebú ked ti tak povedali. Na tú super kamošku čo máš, sa radšej vykašli 😒

denisocka
15. mar 2010

kde ste?
mne je dnes konečne psychicky / kvoli cystam/ a fyzicky / kvoli viroze a prechladutiu/ už OK

carculca
15. mar 2010

Deni, mysli pozitivne, babo bude zdravucke a hotovo, nenechas sa snad niekym strasit!

mywiel
15. mar 2010

Tehu nemotornost zacina a to este nemam ani nejaké velikanske brucho 😀 chodim okolo stola d.b do rohu stola, stehno sama modrina, vsetko mi pada z ruk, na vsetko zabudam... 😅 😝

rubinka
15. mar 2010

Už by sme mali založiť album s našimi tehu bruškami k tej tabuľke by sme to mohli priradiť.

evitkamalicka
15. mar 2010

veru tehubruskovy album

lenadka
15. mar 2010

marija, strasne ti DAKUJEM za ten typ na tampony, hned v utorok sa pojdem na ne opytat, ked pojdem s poradne a sona 😵 plavanie sa tehotenstve odporuca a mne chyba nejaky sport, vzdy som nieco robila a teraz som mimo ze nic. cvika pre tehulky u nas robia tod 20tt, tak uz som v 20tt pojdem sa na to opytat, hadam to bude v normalnom case byvat a dufam ze nie v stredu, lebo vtedy mi svokra malu nepostrazi, to chodi do kostola a mm zacal brat nadcasy, takze doma nebude....

DENI - NO VIDIS!!!! 😀 ja viem ze sa neda sa nebat o to skvrna male, ale ver tomu ze bude vsetko v poriadku, tesim sa s tebou, za dobre spravy, u maleho to dopadne rovnako 😉

dnes ma krpcek kopka ako tu sedim pri pocitaci jedna radost, viac ako inokedy, hned he rano krajsie aj ked kava vychladla 😀

vcera vecer mi bolo otrasne zle, boli sme u svokry zjedla som 3 chlebicky, pol litra caju, pohar dzusu a kolace-asi som to prepiskla, potom mi ostalo na odpadnutie a ble od zaludka, tak som vecer pri telke objimala vandlik, ze ak nestihnem dobehnut na toaletu a mokra utierka na cele...dufam ze nebudem mat tehu cukrovku, by ma slahlo 🙄

mywiel
15. mar 2010

Deni ak sa budes bat dietatko to bude citit a moze si to zle vysvetlit, tak ze ono moze za ten strach, také traumy sa tahaju cely zivot (ostane to v jeho podvedomi zakodované este pred narodenim ten tvoj strach, povedz mu, ze ono za to nemoze a ze bude v poriadku, ze mu posielas pozitivnu energiu, ved tebe to nemusim vysvetlovat... 😉

rubinka
15. mar 2010

Vidím že sme tu viaceré ktorým ešte býva občas zle.

Chcela som sa spýtať aké sú tie prvé pohyby bába, nemyslím tie ktoré cítite vo vnútri ale také ktoré cítitť len ked si priložíte ruku na bruško. Lebo som spozorovala že sa mi tak divne vlnilo brucho a potom ked som tam dala ruku tak akokeby sa tam niečo hýbalo, ale bolo to až pri pupku tak neviem či môže byť bábo už tak vysoko. 😕

mywiel
15. mar 2010

rubi moze ja ho mam tiez uz pod pupkom 😀

denisocka
15. mar 2010

myw, vidiš - ja som kedysi tak radila,ale ináč to je v reali a ked sa jedna o teba /sama vieš ako si si "vsugerovala" v 9tt,že casper nežije/

mywiel
15. mar 2010

Najvacsia sranda bola ked som sedela na gauci pri manzelovi pozerali sme tv a on sa mi stehnom opieral o bok brucha a mala ho kopala do stehna lebo citila ze sa nieco pritlaca k nej ako nahle sa nieco pritlacilo k mojmu bruchu tak hned odpovedala. 😀

evitkamalicka
15. mar 2010

ja mam babenko uz vyssie ako pod pupkom, vacinou buchnatuje niekde nad pupkom

mywiel
15. mar 2010

Deni ved si ma riadne zvozila a robis to isté vidis ver si ved vies toho vela. 😉

mywiel
15. mar 2010

A to tych traumach zo strachu matky nieco viem, je to tak bohuzial, preto treba davat bacha ako myslime na drobceka, da sa to odstranit ale len s pomocou cloveka co to vie, moja svokra to nastastie vie, lebo inac sa ten cloviek uz narodi s pocitom viny, alebo zakodovanym strachom. 😔 🤐

lenadka
15. mar 2010

rubinka, neboj si zatial len v 17tt, ja ako druhorodicka som ich v tom case tiez este necitila a to som vedela co mam cakat a potom zrazu o tyzden sa rozkopkalo 😉 niekto citi tak ako ty tzv. rollon, ale ja v tom case nie, najskor som ucitila slabe kopanceky-to s neda s nicim pomylit a teraz uz citim ked sa mi tam prevaluje, hlavne ked si lahnem na chrbat a nohy vystriem, akokeby som mala hadika v brusku 😀
kazda to citi trosku inak, neboj uz coskoro si budes ista 😉

bihan
15. mar 2010

Výšku pupka dosahuje maternica okolo 20tt.

lenadka
15. mar 2010

ja citim kopanceky len pod pupkom, mozno mam placentu vpredu a preto je to tak, na sone sa opytam, ale tusaka mam ze je to tak, lebo ked citim kopance tak vylucne dolu nad mechurom, alebo na bokoch bruska tak cca 5 cm od pupka smerom nabok a dolu

mywiel
15. mar 2010

Ved to nechapem, ze na sone mi ho nemohol zmerat a musela som prist za tri dni znovu lebo je vraj vysoko az pod pupkom tiez som bola prekvapena... 😅 😕

lenadka
15. mar 2010

rosienka a kocik som ti zabudla pochvalit uz som ho obdivovala, mne sa 3kolky pacia a oranzova farba to teda tiez mozem a pupik mas uz tiez slusny 😵 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre