♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janusa127
31. dec 2009

ja som brala magnezium v 7mes. a to pre krče v nohách hlavne a tvrdlo mi bruško, brala som to len 3týždne, potom mi už nebolo nič ..asi to len chýbalo organizmu a sa toho napapalo a bol kľud 😅

anxuska
31. dec 2009

Ahoj, tak ja som brala magnézium od 16tt do konca 🙂
teraz ešte neberiem, ale mám kúpené pre istotu, keby sa niečo deje.
prajem vám pekný silvester 🙂

tea333
31. dec 2009

BABy pekny silvestrovsky vecer, oslavte prichod noveho roka a nech sme vsetky v novom roku maminky zdravych krasnych deticiek 🙂

makda
31. dec 2009

babulky prajem veseleho Silvestra a do noveho roka vela krasnych a zdravych deticiek 🙂

beatrixe
31. dec 2009

Aj ja Vám prajem v Novom roku prezit len tie najkrajsie chvile s babätkami...Ja sem pisat akosi nestiham..Cela family chora - Marko ma od pondelka laryngitidu, mangel kasle ako kon a ja som pre zmenu dnes zacala soplit...takze krasny Silvester - papucovy. Ako sa poznam, o 22:00 budem hotova a zalomim, max. sa o polnoci zobudim na symbolicky pripitok /ak budem toho schopna ☹ / Takze idem urobit aspon chlebicky, nech to nemame take suche a pri telke sa do nich pustime. Verim, ze na Markize nesklamu a daju dobry program.
Budem sa snazit sem tam aspon nejakym prispevkom k vam prispiet, no väcsino ked zavitam na kona, nakuknem k julovkam 2007, teraz uz aj k vam....a na napisanie mi uz neostane cas ☹ , ale polepsim sa.
Tak krasny vecer a vsetko dobre este raz 🙂

beatrixe
31. dec 2009

Inak zaujimave, ze dr. mi termin urcil na 10.8 a tu mi to ukazuje na 17.8 😕

evitkamalicka
31. dec 2009

aj my zelame veseleho silvestra a vsetko dobre v Novom roku

beatrixe mne konik ukazoval termin 14.8. a dr. mi urcil tiez na 10.8.

tiriel
31. dec 2009

mne prvy termín vyhodilo na usg 8.8. a tu 16.8

beatrixe
31. dec 2009

No ved sa nechame prekvapit. Pri Markovi som mala termin podla PM 3.7, podla 3D ultrazvuku 18.7, ale on si zvolil krasny datum 7.7.2007, s cim som ja akosi vobec neratala...aj ked kamoska mi stale vravela, ved uvidis...bude to 7.7 !! A mala pravdu. Pamätam a vlastne na to nikdy nezabudnem, mali sme rodinnu oslavu u nas, oslavovali sa 2 narodeniny, vsetko prebehlo vyborne, kazdeho som /ako jedina kt. samozrejme nepila/ pekne odviezla autom domov, osprchovala som sa, lahla do postele a zrazu cosi mokre...trochu panika, ale to ani nie ja, ale manzel, behal ako divy, nevedel co skor 🙂 , teraz je to uz zabavne, no vtedy to nebolo. Prisiel problem, kto ma odvezie do nemocnice 😒 , nakolko kazdy cosi vypil, no zachranil nas kamarat, s ktorym na to dodnes v dobrom spominame a Marko mu prirastol strasne k srdcu a maju sa radi.... Takze som zvedava ako to bude tentokrat 🙂 Len nech su to dobre spomienky.

groka
31. dec 2009

lenadka mrchu by som mala mat 18.12 dnes je 31 skor som teraz amvala ovulacne bolesti a tie som ja mavala strasne bolestive a momentalne ma neboli ani na mrchu,ale tak vajecnik skor,aj ked chodim si citim vajecniky ako pri ovulke,ale to asi nemoze byt,teraz som vlastne mala byt v ovulkovskom obdobi

tiriel
31. dec 2009

pekný Silvester baby, a pohodový vstup do Noveho roku , ktorý bude pre nás,verím, velmi krásny

groka
31. dec 2009

Baby prajem vam vsetko dobre v novom roku 2010 nech je ten novy rok lepsi ako bol rok 2009 😉 😉 😉

kila
1. jan 2010

Šťastný nový rok vám prajeme!
Ako ste silvestrovali? Réka petardy dosť dobre znášala, nezobudila sa ani o pol noci na petardy ale až o 0,30 keď zazvonil telefón. Ale potom spinkala do ôsmej. 🙂
Beatrix termín pôrodu závisí od toho akú dlžku cyklu udávaš. 😉

lenadka
1. jan 2010

kila, doma v papuciach 😅 ved nikam ist nemozem, pit nemozem...tak co budem behat 😉 boli u nas nasi a vecer svagrovci-tak to ubehlo, chlapi pozerali hokej a my sme s mamou debatili a zrazu kukam na hodiny a bolo o 5 min. polnoc-skoro sme to presvihli 😀 tak sme si symbolicky strngli-ja som mala az glg sampana a urobili ohnostroj a 0.30 pekne do hajan. Mala prespala vsetko, bola hore skoro do pol jedenastej a potom odkvecla-dala si budik na polnoc a mohli jej aj bomby v izbe padat-ona spala ako dudok. O polnoci sme ju vybozkavali ani o nicom nevie 😀

mne vypocital dr. termin na 4.8. a tu tak isto 🙂
tesim sa na poradnu asi mi spravia zas sono 5.1., akurat sa netesim na tu krv 😖 no co uz...ked som citala ako vychadzaju chybne tie triple testy tak som znechutena a ako vas niektore stresovali a CELKOM zbytocne 😠 , sice este mi na to teraz brat krv nebudu, ale je to somarina 😠

biba ja som 15 -16 mes dojcila, ale mala uz cez den nechcela len v noci a ja som nastupila do prace, tak potom behom 2 t sme ju odstavili, najskor pila umele mliecko v noci a potom jej mm doniesol vodu, ked jej ju doniesol 2x uz viac nevstala-kvoli vode sa neoplati no nie? A ja som sa konecne vyspala do prace 🙂

lenadka
1. jan 2010

a tiez pomohlo ze ma svohli na 3 dnovu sluzobku do Kosic a tak mala vedela ze mliekarne nie su doma 😀

hupkova
1. jan 2010

Všetkým želám Štastný Nový rok 2010 🙂

lenadka
1. jan 2010

hupi dik. vidim ze mozno pojdeme narovnako do porodnice 😀

evitkamalicka
1. jan 2010

ahoj babulky....u nas silvester maly prespal, nezobudil sa vobec ani na rachot

lucy1990
1. jan 2010

My sme mali tiez papucovu kulturu 😀 pripila som si glgom piva a potom sme pozerali prci, prci 😝
Ja sa uz strasne tesim na poradnu 8.1. to uz budem v 9 tt, tak hadam bude vidiet nieco viac 🙂 ale na odbery sa netesim a neviem si predstavit ako pojdem nalacno 😒

jankaat.
1. jan 2010

ahojte
prajem vam stastnym novy rok🙂

tiriel
1. jan 2010

Ja som zalahla o 22.00 a bolo po Silvestri . Pekny Novy rok

janusa127
1. jan 2010

ahojte,
šťastný nový rok 😵

tiriel
1. jan 2010

Lucy,to uz budes viac,v 9tt si teraz. A ja tiez idem 8.januara ,tak sa tesim

tea333
1. jan 2010

ja idem az 28.januara na prvu poradnu baby, chce to trpezlivost, hlavne po tom co sa mi stalo uz chcem radsej nieco poriadne vidiet a pocut..nech som si ista. budem v 10 tt 🙂

evitkamalicka
1. jan 2010

ja idem 7. januara

kila
1. jan 2010

Ja idem 13.1. tiež to bude koniec 10 tt. Len potom som zvedavá že zase pôjdem o 2 týždne pre tehu knižku?!?! Malo by sa chodiť mesačne len raz. 😅

tea333
1. jan 2010

kila mne povedali ze mi daju tehu knizku 😕 ona sa ma davat neskor?

evitkamalicka
1. jan 2010

kila mne daju tehu knizku teraz toho 7-meho

lucy1990
1. jan 2010

Ano Tiriel, mas pravdu, to uz bude 10 tt, dufam ze bude vsetko ok... 😵 a ja dostanem tehotensku knizku toho 8.-ho 🙂

janusa127
1. jan 2010

ja idem do druhej poradne 26.1. a vtedy dostanem aj tehu knižku, to budem 11-12tt...
kila podľa mňa ti ju dajú 13.1.. 🙂
tea to je rôzne , závisí od dokyho kedy ti dá knižku, niektorí dávajú skôr niektorí neskôr 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre