♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
16. máj 2010

macu ja doma ani paralen nemam do kelu ☹ sa mi minul :-P...nos mam uuuplne nepriechodny :-P

marija
16. máj 2010

Lenadka skus nejaku inhalaciu, mne to pomaha 😉

abbey1
16. máj 2010

Ľudia ani nevravte o chorobách.Moje dieťa bolo včera u spolužiačky a kúpali sa vo vonkajšom bazéne.Skoro som zinfarktovala.Tak som do rána počúvala,či nezačne sopliť.Teraz len dúfam,že nás nič v tomto počasí nechytí.Pacientom prajem pevné nervy a rýchle vyliečenie.

evitkamalicka
16. máj 2010

ahojte,
tiez sa hlasim do klubu chorych....cely den v posteli pod perinou pri telke cuckam teply caj, nos takmer nepriechodny

groka
16. máj 2010

ahojte
baby mozte kuk album prihodila som zas nejake veci uz aj v komode su 😉
ja sa hlasim s extra divnymi bolestami a su v intervaloch a su dost neprijmne ,niektore su na predychavanie

marija
16. máj 2010

jejda Groka... nejdes na pohotovost? Lebo predychavat bolesti... toa si nebudu len take bolesti 😕

groka
16. máj 2010

marija vies,ale ja som mala seknute krize pred 2 ci 3 dnami a teda je to lepsie,mozem sa uz postavi sama,ale nie je to este ok ani z daleka,mozno mi vyraza bolest z krizov do brucha a do slabin,akoze bolesti v krizoch mam stale non stop,no ked to pride tak sa to zostupnuje a pride aj bolest na ms a do slabin a panvu mi ide rozhodit,to mam pocit,ze sa mi rozletia bedraky

abbey1
16. máj 2010

Groka,skúsila by som pre istotu svojho Dr,aby si si potom niečo nevyčitala.Ja sa chystám tento týžden už k svojmu pôrodníkovi a rada by som aby aj pozrel maličkú.Teraz v piatok ma DR vystrašila s tou hmotnosťou.Tak sa snažím viacej papať.Ale zasa mi potom dobre netroví a stojí mi všetko v žalúdku.tak papám aspoň také zdravé ale kalorické jedlá a napchávam sa hroznovým cukrom.

groka
16. máj 2010

abbey mne na 3D povedala sestricka ze najviac pribera dieta v 8 a v 9 mesiaci a ja tomu verim podla kamosiek

abbey1
16. máj 2010

budem tomu veriť i ja,a nevidím ani dôvod prečo by mala byť taká chudučká.Pri každom meraní má super rozmery,len je vraj veľmi chudá.Chce byť IN od počiatku.A vie,že máme maličký kočík.

lucy1990
16. máj 2010

Ahojte 🙂 baby, ako citam tak same marodky ☹ prajem skore uzdravenie..a groka, pri bolestiach ako pocitujes by som nevahala ani sekundu a isla na pohotovost. To uz nie je sranda, ja len aby si si potom nieco nevycitala 😒

kvietok121
16. máj 2010

keby aspon krajsie pocasie hlasili, aby to nasemu nachladnutiu prospelo, ale nevyzera to tak

lucy1990
16. máj 2010

A abbey, pokial viem, tak teraz deticky nemaju skoro ziaden podkozny tuk, ved este ho nepotrebuju 🙂 tak ako hovori groka, od 8. mesiaca zacnu naberat najviac na vahe, takze nezufaj 😉

denisocka
16. máj 2010

ja mam na šitie 2 druhy aloe - taketo , v porodnici som mala ten od fytofarmy , fajne to chladilo,ale mna skor desí zlata žila ako šitie

kvietok121
16. máj 2010

chorucke tehulky, este som zabudla jednu radu, papajte c ko, to prirodne - jamienson, a kazdu hodinu, ked ste nachladnute pomoze to

lucy1990
16. máj 2010

Kvietok, ak mozem poradit, nepapaj to c-cko zbytocne kazdu hodinu, lebo tristvrtinu z toho vycikas 😉 telo tolko nedokaze prijat naraz...

kvietok121
16. máj 2010

lucy, ano je to pravda, telo si zoberie len tolko kolko potrebuje, takze ti to nemoze uskodit, no uz sa mi dvakrat podarilo, chripku zastavit za jeden den, je to drahsia liecba, ale je skvele, ked nemusim skoncit na liekoch

kvietok121
16. máj 2010

dolezite je pri tom vela pit

lucy1990
16. máj 2010

Viem ze sa s nim nepredavkujes, ja len ze to je zbytocne v takom velkom mnozstve...ale jasne ze to neublizi 🙂

lucy1990
16. máj 2010

Najlepsie su tie kapsule s riadenym uvolnovanim cely den, tu je clanok http://zdravie.pravda.sk/najznamejsi-vitamin-je... je tam aj nazor o liecebnom ucinku C vitaminu pri beznom nachladnuti.

kvietok121
16. máj 2010

vies tiez som tomu nechcela verit, ale ked to dodrziavas, fakt ti to pomoze, manzel studdoval jednu knihu ... neviem ako sa vola a manzel nie je doma ... kde isty profesor uviedol ze c v urcitych davkach je liekom na rozne choroby ...

a naozaj to funguje ... 🙂

kvietok121
16. máj 2010

v prirodnom mnozstve naozaj je najlepsi, ale ked je narusena imunita, tak tolko c v pridodnom stve sa neda zjest, aj ked to by bolo najlepsie

lucy1990
16. máj 2010

🙂 tak si necham poradit, ked to mas odskusane 😉 ale hadam tak skoro chora nebudem 😀

kvietok121
16. máj 2010

lucy, dufam ze nie, to by som nechcela, mn o tom manzel presviedcal dost dlho, az nakoniec ma zlomil a fakt to pomohlo, aj ked je pravda ze som lenivec a niekedy mi to trva dlhsie pretoze vzdy zabudnem, hlavne ked som v skole

kvietok121
16. máj 2010

uz prisiel manzel: takze stranka je http://www.badatel.sk/index.php?option=com_cont...

carmenn323
16. máj 2010

deni kde sa da kupit to aloe?

ikulka
16. máj 2010

ahojky joooj vidím že zas choroby, dievčatá držkjate sa, nech ste čo najrýchlejšie fit...no marija som sa aj zasmiala ked som si ťa predstavila ako sa trepeš do tých pančuch 😅 a ešte smeišnejšie mi bolo ked som si predstavila seba. ...tiež si to neviem predstaviť ako to v lete vydržím 😝

denisocka
16. máj 2010

carmen,v lekárni alebo na nete 🙂 daj si vyhladať ......... aloe vera gel - sprej prvej pomoci

kvietok121
16. máj 2010

dobru noc vsetkyym idem si lahnut papa

lucy1990
16. máj 2010

Dobru noc kvietok a dakujem za clanok, precitala som si 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre