♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
4. jan 2010

ved ja viem ze nejde o prachy 😉 neboj jeden paralen hore dolu 😝 na mna tiez volaco liezlo a v nemocnicnej lekarni su take super baby, tak sa vzdy poradim...tiez som na ne pozerala ako puk, ze preco nie paralen...ide o to ze asi pravidelne ho uzivat pri teplotach by nebolo dobre, alebo ibalgin ako som ja brala pri predch. tehu-ale to som este nevedela ze som tehula, mala som este pred ms 😔 a este aj ATB kt. sa neodporucaju 😔 som tak aj dopadla, preto som teraz opatrna.

V tejto lekarni maju napr. aj taku dohodu, ked prepustia z nemocnice, dostanem recept so zajtrajsim datumom - nemozu mi napisat dnesny, lebo v ten den som ako poistenec mala lieky zabezpe. v nemocke, a v tejto lekarni maju s oddelenim dohodu, ze lieky vydaju-v inej by mi ich nedali.

inak dr. mi predpisal ten kanavit-fuj tajbl su to hnusy, ale dosli mi pred Silvestrom a nic sa nedeje, dufam ze sa to zlepsuje a nebudem musiet jest tie mega davky co mi napisali v nemocnici, ale zacnem brat normalne maternu, mam dve balenia, jedno som si kupila ja a druhe som dostala od svokry na vianoce a nechcem to prehanat a brat vsetko 😝

leteku
4. jan 2010

janusa - bola som na Antolskej, keďže tú mám 5 minút od domu, ale gynekologa mám na Kramároch (to som im radšej nepovedala, lebo oni dosť medzi sebou bojujú). Je ináč jedno, ktorú nemocku si žena vyberie. No a ono to asi záleží od lekára, nie od nemocnice aký má prístup. Tento bol veľmi dobre naladený a fakt som rada, že som na tekého natrafila.
tiriel - neboj ten paralen ti naozaj neuškodí

zuzana76
4. jan 2010

ahojte

dufam,ze buduci tyzden sa k vam budem moct uz aj ja oficialne pridat, idem do prvej poradne, zatial som bola u dokiho len raz, na potvrdeni tehu a mali sme uz aj srdiecko, termin mam 1.8. 2010, ale mrnusik je o tyzden mensi ako podla PM, takze podla mojich vypoctov mi termin vychadza tak na 5-6.8. , kedze som mala dlhe cykly 35-37 dnove.

Mam nevolnosti, aj brusko trochu vykuklo, byvam aj unavena.

Ak si precitate prvu stranku tejto temy, tak moj je druhy prispevok s gratulaciou pre buduce tehulky, to som este netusila, ze gratulujem tym padom aj sama sebe 😀 , pozitivny tehu test som si urobila az 30.11., to bol 41 DC kedze moj cyklus bol taky neprehladny, tak som vobec netusila,ze som tehu. 🙂

zuzana76
4. jan 2010

citala som vas uz dlhsie, vlastne odkedy mi oficialne potvrdil doktor tehu, to bolo 10.12.

lenadka
4. jan 2010

zuzka vitaj 🙂

lenadka
4. jan 2010

no nic idem varit, bo vcera sme vsetko pojedli 😅

zuzana76
4. jan 2010

lenka, dakujem 🙂

groka
4. jan 2010

Ahojte baby

tak ja mam trochu problemy s tabletkami so stitkou,dnes som dobrala posledne a moj doki nie je v praci
no a je rano a uz mi nie je dobre,ale ked si predstavim co ma zas caka vecer,dnes skusim nejest od piatej co to spravi

rubinka
4. jan 2010

Ahojte baby, tak som všetko vybavila, konečne mám lekára aj termín prvého sona. Idem tam v pondelok to by som už mala byť v 8.týždni tak sa veľmi teším že čo tam uvidím. Týžden nejako vydržím, už by malo byť srdiečko 😉

groka
4. jan 2010

Zuzka gratulujem

evitkamalicka
4. jan 2010

mna boli od rana hlava

groka
4. jan 2010

evitka ta ma bolela vcera 😒

zuzana76
4. jan 2010

groka dakujem

citala som o probleme s liekmi

nemas nejaku znamu co by ti mohla poslat lieky aspon na tych par dni? alebo enjaka baba tu z Konika, ja by som ti poslala, ale ja beriem L-thyroxin .

Dalsia moznost ist do lekarne aj s papiermi psolednymi od endokrinologa, aby ti verili,ze mas uvedenu diagnozu a vybrat si jedno balenie s tym,ze hned ako bude lekar ordinovat, tak prinesies recept.

groka
4. jan 2010

este idem skusit zavolat babke aj ona berie ale neviem kolkatku

zuzana76
4. jan 2010

ved to si skombinujes, prepolis, alebo prestvrtis

groka
4. jan 2010

zuzi uz som si zohnala nakoniec od babky

zuzana76
4. jan 2010

tak super

rubinka
4. jan 2010

Dúfam, že sa nám TEA čo najskôr ozve, že je všetko ok.

tea333
4. jan 2010

Ahoj baby akurat som dorazila, precakala som si v tej cakarni pol zivota, ale stalo to za to..

Vsetko je v poriadku, a na utz mi doktorka ukazala telicko (skor minimachulku) nasho embryjka
a uz nam bije srdiecko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucy1990
4. jan 2010

Jeeeeej Tea, supeeer... 😀 😀 😀 tesime sa 😉

rubinka
4. jan 2010

Tea to je super, teším sa s tebou, mňa to čaká až v pondelok, gratulujem ku srdiečku 😉

mib
4. jan 2010

ahojte kocky,

ja som pohotovost absolvovala uz dva krat. moja doki mi na poslednej kontrole prizvukovala, ze ak by sa spinenie zhorsilo alebo som zacala krvacat, mam sa ihned zbalit a ist na antolsku. a tak ako pisala leteku, mala som iba dobre skusenosti. zazila som dve lekarky a jedna bola starostlivejsia ako druha. vedela som, ze v nemocke nic nespravia (... ako mi aj povedala pri druhom vysetreni ... mam nasadenu maximalnu moznu liecbu ...), ale ten pocit, ze je vsetko v poriadku je niekedy dolezitejsi ako samotne lieky.

tea333
4. jan 2010

jaj a mam fotku, tak ked sa najem pridam do albumu 🙂 inak ma maju obskakovat, nic nemam robit a duphaston budem brat 3x denne ..az skoro do konca mesiaca

evitkamalicka
4. jan 2010

tea super 🙂

leteku
4. jan 2010

Super Tea, ja som si to zažila včera na pohotovosti. Aj si na PNke? Mňa hneď vypísal, no ja som s tým aj počítala a chcela.

tea333
4. jan 2010

tak Dakujem baby 🙂
a vidim ze keby nieco, tak letim na antolsku a nie do ruzinova 🙄

tea333
4. jan 2010

leteku mam skuskove obdobie 🙂 ale pri studovani len lezim 🙂

lucy1990
4. jan 2010

Ja by som mala otazocku na baby, ktore cestovali v prvom trimestri lietadlom, ci to odporucaju alebo nie, ak vsetko prebieha tak ako ma...chceli by sme ist s muzom teraz v januari do teplucka a to budem v 11 tt, ak mi to doktor potvrdi, ale to je az v piatok a my sa chystame do cestovky skor...co myslite? Nemavam ziadne spinenie, neberiem ziadne lieky a nevolnosti uz pozvolna ustupili..

leteku
4. jan 2010

No ja hovorím, že to závisí od lekára, aj tam môžeš natrafiť na de.... Radšej už aby sme na tie pohotovosti nemuseli chodiť.

mib
4. jan 2010

tea, myslela som na teba. ja som to zazila dva krat a boli to najhorsie chvile mojho zivota. ale potom ten pocit, ked som vedela, ze drobcek je v poriadku ... 😉 kedy si bola na tej pohotovosti? citala som si uz nejaku historiu, ale k tomuto som sa este neprepracovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre