♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
28. apr 2010

dobre rano 😵

dnes to vyzera na pekny den, teda momentalne som v ba a caka ma zubarka.... :( no ale posledny termin, tak uz to nejako zvladnem, nie? 😎

januliatko1985
28. apr 2010

dobre ranecko tehulky.
terasa, super, ze mas dobre vysledky.
tak ja na vcerajsej poradni celkom ok, az na to , ze placenta dajak sa posunula dole, aj krcok trosku skrateny ale zatvoreny, chvalabohu, setrit sa nadalej. no a to pohlavie,jooj, motala sa mu tam pupocna snura a pre zmenu si doky mysli, ze chlapcek bude na 80% uz 3x myslel, ze asi baba, no ale asi vajicka zostupili , ale pipika nevidel, lebo pupocna snura bola,tak idem o tri tyzdne zase,joooj, tak dlho zase cakat.

maculienka123
28. apr 2010

ahojte

v poslednej dobe dycham jak kon,neviem sa dodychat ked vstanem z postele,doobeda je to najhorsie.maly strasne kope,brucho sa mi vytlaca uz tri dni,ze spavat nemozem,potom ma jeden den klud a zas.

pridavam foto bruska a za tri tyzdne mam svadbu,no neviem ake saty ja len budem mat ☹

mywiel
28. apr 2010

Vidim, ze ste sa bavili o porodoch, tak ja som rada, ze mm bol pri nom a zachranil ma od epiziotomie, urcite chce byt aj pri dalsich, velmi mi pomohol masiroval mi chrbat celé hodiny, bez neho si to neviem predstavit. 😅 🙂

mywiel
28. apr 2010

Holky a vy spavate na chrbte? Lebo moj maly protestuje a citala som v knihe, ze od 20t. by sa na chrbte spat uz nemalo, lebo babo je malo okyslicené kedze maternica uz dost vazi a stlaca velku cievu co ide zo srdca a tak isto nam to neprospieva. Len je to také tazké spat len na bokoch, celu noc nic iné nerobim len sa obraciam z lava do prava... 😅 😖

maculienka123
28. apr 2010

ja si tiez neviem predstavit porod bez mojho draheho,aspon jeho ruku drzat mí pomoze dost.

maculienka123
28. apr 2010

myw,to vazne?ja len na chrbte?A CO SA MOZE MALE ZADUSIT?

michaela80
28. apr 2010

No ja som pre zmenu rano o 4 vytahovala vankus z pod matraca, lebo som mala pocit ze mi tak talci na pluca ze som sa normalne zadychavala pri spanku...asi len cez den tak budem lezat s nohami hore... 😠

michaela80
28. apr 2010

mywiel mna ked som na boku tak vacinou strasne kope a na chrbte sa ukludni ale zase ja nie som zvyknuta spavat na chrbte a v tej polohe mi tvrdne aj brusko..

leteku
28. apr 2010

Ahojte dievčatá. Nestíham vás prečítať len vám chcem oznámiť jednu správičku. Tie čo by chceli ísť na 4D ultrazvuk tak na tej výstave Expo rodina ho robia za 25 euro, dostanete DVD a farebnú fotku. Treba sa tam však objednať, ešte majú voľné miesta, teraz som tam volala a objednala sa. Tak ak máte záujem tak si to mrknite.

michaela80
28. apr 2010

mala sa mi v noci konecne po 2 dnoch otocila lebo tak ma kopala smerom do krcku ze to az bolelo....uz zase tryska pri pupku...som zvedava na zajtrajsi ultrazvuk...inac vcera som bola v poradni nie u svojho ale u ineho co za neho robi normalne poradne kedze ten cukor sa musel robit rano a povedal mi ze no on by ma uz nechal v nemocnici....radost ...nie?

mywiel
28. apr 2010

Macu zadusit podla mna nie, ale ma menej kysliku len, moja svagrina tak odpadla v posteli prislo zle vlastne jej nie babu... 😕

januliatko1985
28. apr 2010

macu, tak uz mas fajne brusinko.

ja som zvykla spat na chrbte, ale teraz to uz nejde, posledny tyzden, sa najmenej 100x za noc pretocim, rano som jak otapena, uz to brusko fakt zavadzia pomaly 😅

michaela80
28. apr 2010

macu sak budes rozkosna nevesta s takym bruskom....a taktiez ani prva ani posledna...myslim ze i Bihan mala taketo brusinko na svadobnych fotkach....ja som bola iba v 16 tt cize mi ho vidiet nebolo...

evitkamalicka
28. apr 2010

ahojky

januliatko1985
28. apr 2010

ahoj evitka 🙂

michaela80
28. apr 2010

je moj kociarik je uz na SK....mozno buduci tyzden pride...jeeej....a ja uz budem mat doma.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miciatko
28. apr 2010

pekne ranecko kocenky, dnes je vonku krasne , idem si dat ranajecky na terasku 😅

evitkamalicka
28. apr 2010

dnes som si fajne pospala, muzik dal malemu papat ked siel do roboty a mna nechal spat

evitkamalicka
28. apr 2010

miciatko no take ranajky na terase by neboli zle, ale snad aj u nas to bude o take 2-3 roky realita

mywiel
28. apr 2010

My budeme mat obed na terase. Je tu 21 stupnov uz hotové leto 🙂

evitkamalicka
28. apr 2010

aj tu je teplucko, len ta terasa chyba.....ale chceme do 2-3 rokov dom, tak potom bude

maculienka123
28. apr 2010

ja tak asi len an balkone dam obed,ale to tu tak pecie,ze bude aj 30 st na slnku.

dnes nevarim,mame langose a luskovu polievku a na veceru cosi zbuchnem

evitkamalicka
28. apr 2010

ja som varila vecer, aby som dnes nemusela - koprova omacka

lucy1990
28. apr 2010

Dobre ranko, tak taka teraska alebo altanok je bozska vec 🙂 macu, teda ty mas uz brusinko, to moje sa moze schovat 😅 a ja som si tiez navarila vecer sosovicovu mliecnu polievku, ale taku sytu 🙂

januliatko1985
28. apr 2010

nemal tu niekto cislo na Dr. dosedlu? ty si tam bola deni nie?

marija
28. apr 2010

Ahoj kocky.

Macu pekne brusko, a saty uz mas aspon vybrate ci pojdes tyzden pred svadbou nieco pokukat? Ci si si davala nejake usit?

My dnes ideme na to 3D, opat, dufam, ze sa princezna predvedie 😀

Idem aj ja odfotit brusko 😉

rubinka
28. apr 2010

Dobré ránko 🙂

Deni to kresielko je krásne, dobrá kúpa 😉

Evi - chutnučká súpravička 🙂

Macu - bruško už máš parádne, neboj budeš pekná nevesta 😉

lucy1990
28. apr 2010

Marija, drzim palce na 3D nech je mala exibicionistka 😉

evitkamalicka
28. apr 2010

marija mna to caka presne o tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre