♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
28. apr 2010

tak to verim, ja som lezala len v druhom mesiaci ale to bolo des a obdivujem tie ktore to vydrzia dlhsie a ty si jedna z nich ktora to zvladne

michaela80
28. apr 2010

ja som lezala aj pri prvom a to skoro stale v nemocnici i tak sa narodi v 7. cize sem tam ma chyta panika... 😀 😀 😀

kvietok121
28. apr 2010

neboj len lezkaj v klude chatuj a netrap sa ja viem lahko sa mi to hovori

denisocka
28. apr 2010

Jaj baby,my asi nepomalujeme.ja netusim aku farbu dat

michaela80
28. apr 2010

pocuvaj deni a nemas mat tak nahodou kludovy rezim a ty cely den farby a malovanie riesis...nonono

leteku
28. apr 2010

kvietok121 - ja robím v škôlke a od januára tam boli kiahne, keďže som ich ako dieťa neprekonala musela som ísť na PNku a som na nej doteraz. Horšie je, že ani dcérku tam nemôžem vodiť aby som s tou sprostou chorobou neprišla do styku a tak sa už 4 mesiace trápime spolu doma. Ale už mesiac tam nič nie je tak dúfam, že sa ani nič nevyskytne a mala od pondelka ide do škôlky. Ja už ostávam do konca na PNke. Skús si vybaviť PNku určite to tak budeš mať lepšie ako v škole.

michaela80
28. apr 2010

deni rozhodujes sa medzi styroma farbami a mas aj styry steny a uz to mas vyriesene ...co stena to ina farba--....budes in

lenadka
28. apr 2010

ahojte, simuska krasna detska, taka ziva, vesela, krana...a aky bordel??? to si nebola u nas ked si Lucka dovedie kamosky, tesne po ich odchode akoby tam hodili granat...ale musi upratovat dievka mala a ja to necham tak, ako si uprace, nedavam nic do kominkov a pod. z casu na cas jej dokladnejsie upracen urcitu cast, napr. stolik, vyutieram ho, lebo ho obabre ked farbami kresli, sufliky v stoliku sem tam pretriedim, obcas hracky v policiach ale zvacsa si upratuje sama a vysava jej vacsinou ocino..nemienim sa v tomto stat otrokom a po vsetkych pratat ako svokra...islo ma porazit ked mojmu muzovi ked sme spolu chodili, nie len ze veci oprala, pozehlila a poskladala, ona mu ich este aj do skrine odlozila :-P tazko sa to teraz prevychovava 😀 a dost mi lezie na nervy ked ma veci vsade roztahane, ale nechavam tak, obcas ich prehodim na jednu velku kopu, ze uprac si 😀

kvietok121
28. apr 2010

ahoj leteku - vies nevedie sa mi vyjadrit poslali ma dovolenku a ze ked to prejd tak sa vratim, ale uz su to dva tyzdne ani neviem ci este dovolenku mam. tak tiez sa snazim ich dotlacit dotoho nech sa vyjadria co ako dalej ... oni len napisu ze este este tyzden ...

michaela80
28. apr 2010

je lenadka to robim aj ja....ja pozehlim a dam mu to na kpu..tak to trci aj tyzden a potom to uprace...a najradsej mam ked mi povie ze ked si topozehlila ci je problem mu to dat aj do skrine a ja mu na to ze ja som to vyprala, povesala,pozehlila tak to najmenej je na tebe ze to supnes do skrine..och tie nase svokry..

marija
28. apr 2010

No ahoj kocky. Prave sme dosli domov z 3D... mala opat boal v takej polohe, ze sa to 3Decko spravit nedalo... v piatok bola hlavkou dole a dnes uz bola hlavkou hore a rovno tak, ze z jednej strany na tvaricku tlacila placenta a druha strana bola mimo dosah UZV... a ked sa trosku pohla mala tvaricku rovno za mojim pupkom a pupok robi cierny pas cez celu obrazovku... takze opat sme sa prechadzali, opat to nepomohlo a mame prist v pondelok. Uz som si povedala, ze ak sa ani teraz neukaze tak uz viackrat chodit nebudeme...

bihan
28. apr 2010

Čafte.. ja to mám dnes za 100 😵

Niki, smutné správy, držím kamoške palce, aby sa z toho obe dostali s čo najmenšími následkami 😒

Deni, ja som za marhuľovú 🙂 Máme v detskej izbe, čo sme mali so sestrou, takú príjemnú okrovú farbu 🙂

Ja tiež pracujem v škole, proti všetkému som imúnna, vyzerá to tak, že Sára je proti kiahňam tiež, na materskú nastupujem 2.7. 🙂

...a nový kočík bude zajtra lebo pozajtra doručený k svokrovcom 😵 Joj, už sa nám blíži krásne obdobie, MM má v máji kopec voľna, dovolenka, v júni síce ide na 2t na misiu, ale aspoň budem mať čas pobaliť a 2.7. letíme z ostrova 🙂

marija
28. apr 2010

Bihan aj ja to mam za 100 😵

kvietok121
28. apr 2010

to je betar, nase baby bolo zase take aktivne ze ho dr. musel nahanat ... xixi a na pozretie kazdeho organu ma len par sekund

bihan
28. apr 2010

Marija, nekecaj 😀 😝

marija
28. apr 2010

No moja tam sedela kludne, teda lezala a keby sa hybala viac mozno by aj polohu zmenila 😀

michaela80
28. apr 2010

ja idem zajtra na morfo...som si ho vydobila nakoniec.....

michaela80
28. apr 2010

ja to mam zajta za 100 ..jupiiii

kvietok121
28. apr 2010

ja to mam az za 110

silwietta
28. apr 2010

ja za 125 🙂

michaela80
28. apr 2010

toto mi teraz preposlala segricka..z mi slzy tecu
http://www.mojevideo.sk/video/8825/zabavna_japo...

kvietok121
28. apr 2010

michaelka: tak to je ine

miciatko
28. apr 2010

miska fuj ani som to nedopozerala az ma napinalo , ale inak sranda 😀

ja to mam za 104 ak dobre ratam

abbey1
28. apr 2010

Ahojte.Ležiace maminky,nemôžeme sa nejako podeliť?Ja som sa dnes k jedlu a oddychu dostala až o 15.00,a až teraz som doma z robotky.Ale Už len do konca mája a budúci štvrtok ideme na dovolenku,tak to už len počítam.Do konca júna už len podokončujem záväzky a BYE-BYE.My už sme pod 100.Ale to letí.

abbey1
28. apr 2010

To kde chodíte na také videá??Tak konkrétne už len 95.Hurá!

michaela80
28. apr 2010

ako nic z toho by som do ust nedala a le ksichtili sa perfektne...

silwietta
28. apr 2010

uf to som ani dopozerat nemohla.... by ta polka bananu zo mna hned vyskocila

michaela80
28. apr 2010

toto je zlate...ockove dievcatko...
http://www.mojevideo.sk/video/702e/ocko_vankusi...

kvietok121
28. apr 2010

toto video poznam ... to sa mi hrozne pacilo

michaela80
28. apr 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre