♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
2. aug 2010

Ahoj babulky, tak som tých 360 km zvládla... Ja teda ako šofér len polovičku 😀 , (zas ma mm vyhreší keď sa dozvie.) Kubenka mám už doma a je mi lepšie, veď sa z Maťkom hneď aj povadili 😉 , no čo ? doma je doma.... 😉
Inak chceli sme ísť aj na výlet, tak som vyhliadla včera na nete železničku v čiernom balogu. No poviem vám, už nikdy viac. Podľa netu mala ochádzať o 10-tej dopoludnia. Dorazili sme na "stanicu" Chvatimech o 9,30 a už bol pri aute nejaký chalan, že ak chceme ísť, tak si máme pohnúť, lebo už vlak odchádza. No rýchlo sme vyskákali z auta, naskákali do vlaku a vyrazil. Sprievodca prišiel po cca 2km za nami. Hovorím mu že chceme lístky po najbližšiu stanicu a potom ísť späť. On na mňa zíra a hovorí. V Balogu nieje nič na videnie a vlak pokračuje do Vydrova. Odtiaľ potom ide späť o 13,15 hod. Hovorím dobre, v Balogu vystúpime a nejakým busom pôjdem naspäť do CHvatimech, tam sme nechali auto. Zasmial sa, že to asi nepôjde, lebo nepôjde nič. Že máme ísť do toho Vydrova, tam je lesnícky skanzen a odtiaľ späť o 13,15 ☹ ☹ no vystúpiť sa nedalo 😠 reku dobre, nech mi dá dva dospelé a dva detské na to čo navrhuje. Baby, tá trať má asi 15km a on zaspieval že 42 eur ☹ ☹ , skoro ma vykotilo.
No tomu prd vlaku to trvalo skoro hodinu. Tam nás vypľul pri nejakom bufete, si hovorím pôjdeme do toho skanzenu. Ja reku skanzen, ako skanzen... Prejdem, popozerám atď. No baby to bolo formou náučného chodníka a po cca 2km do kopca som sa pýtala jednej baby zo psom že ako ešte ďaleko do cieľa ?! Pozerá na mňa a ukázala nám skratku (vraj mám ísť pomaly, že ha ha) a po tej skratke ešte tak 1-1,5km !! (ale klíma v tom lese bola ok)
No okolo klietky s prasatami som to nejak uvarená vo vlastnom zvládla. Sadla som k bufetu ako fakt hotová, decká si dali hotdogy a my s Monikou fazuľovú polievku (pozitívum-bola chutná). Prišiel vlak a kostrč ma bolela už pri pohľade na tie trestné lavice. Hovorím si, hodinu vydržím, potom auto klíma... Keď v zapadákove pri mne niekto vystrelil, aom myslela že rodím 😠 😠 😠 . Jeden celý vagón mali nejaký židia a tí si objednali prepad.. ha ha 😠 traja chlapi v krojoch tam zastavili výstrelmi vlak, začali tých židov vyťahovať von a jedného uviazali o strom (akože skvelá kultúrna vložka 😠 ) Potom tam vyspevovali, hrali a pili z ploskačiek, no poviem Vám 20 min v prdeli 😠 no sory, že som sa tak rozpísala. Ale z dneška fakt odporúčam len tú klímu v lese 😀

vladka84
2. aug 2010

@akika722 ved som pisala, ze foto bude...mam az tri - vo fotoblogu... 🙂

@kvietok121 som to riskla, ale bol tu akurat brat, prisiel po dievcata, tak mu hvorim, nech pocka, kym vyleziem, keby nahodou.. ste mali pocut tie jeho komentare, ze uz len to potrebuje, svoju sestru v 9mes. vytahovat z vane 😀 😀 😀

tak uz som vykupkana, oholena, vykremikovana... este by to chcelo dokladnejsiu pedikuru, ale nezvladam to... 🙂

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 dakujem snazila som sa pozovat moc to neviem ale aspon sme sa s mm nasmiali

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 vsak to je dost

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 tak to mas super ja sa na to chystam v piatok ... ked bude mm domka

lucia20
2. aug 2010

@liba78 no ty koksooooo. ja by som porodila v tom vlaku uz len pri tej cene.... akoze absolutne ti tento zazitok nezavidim..... ale tu lesnu klimu poznam. este ze ju mam stale doma. :D

lucia20
2. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 ale musis uznat ze chlapi maju niekedy trefne poznamky.... :D

@kvietok121 akoze dost prania??? no nasich desat pracok... no mam vzdy dost... este mi polka ani neuschla.....
zajtra rano letim na kramare.... jupiiiiii. boze tak sa mi nechce. ale aspon ze idem bez bab..

kvietok121
2. aug 2010

@liba78 musite ist na vychylovku na kysuce tam to je lepsie

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 ja som moja dnes len uvarila a mam spuchnute nohy a krvave oci a unavena som ako das ... takze mas dobru vydrz

lucia20
2. aug 2010

no baby, neviem ci ja dnes nezalahnem skor..... asi pockam nech babula zaspi a vrhnem sa do postel ja.... rano budicek pred siestou.... ooooou..

vladka84
2. aug 2010

@liba78 ten kraj poznam, pred Ciernym Balogom je dedinka Michalova - a v nej EuroSalas - mohli ste sa tam zastavit, robia fantasticke bryndzove halusky, pozreli by ste si ako sa vyraba cerstvy ovci syr, je tam taka mala farma so zvieratkami a krasne prostredie... a v Michalovej je este jeden penzion + restika - Fantázia - tak sa vola a aj ma preco... a ospevujem to tak preto, lebo to bolo moje pracovisko 😀

lucia20
2. aug 2010

@kvietok121 tak vies, mne naozaj velmi pomaha tunajsia lesna klima... v tom horku dolu by som asi neporobila ani polku z toho co tu...

akika722
2. aug 2010

@liba78 ešte žiješ???ja by som ich prosila nech ma tam nechajuuu po 500m by som odkvecla-no obdiv 😉
@vladka84 no ved prave ja som foto už videla preto chvalim
čo mam papať???

lucia20
2. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 ticha reklama??? :D:D:D:D:D

vladka84
2. aug 2010

@lucia20 a ako sa tesil, ze som to dokazala sama a nemusel mi asistovat... 😀

akika722
2. aug 2010

zajtra mam poradnu-no myslim že na hovno aj tak sa nič od mojho užasného dr nič nedozviem 😠

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 tak to hej klima urobi dost, v meste je na nevydrzanie
@akika722 ovocicko jogurtik dobosticku chlebicek ... na co mas chut

liba78
2. aug 2010

@lucia20 to bolo fakt jediné pozitívum 😉
@kvietok121 ja už tam naozaj nepôjdeeeeeeeem!!! Každý to ospevolal a ja že fakt pekná trať, no celý čas len burina, sestra hodinu prekýchala. Okrem pár domov a hlavne smradu z kurínov, nebolo z toho vlaku kam pozerať. Akurát jeden asi výpravca, čo má dobrú "prácu" trávil čas takto:

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 tak to fakt to mas uzasn dr

vladka84
2. aug 2010

@akika722 oooo, dakujem 😉 ja som jedla pred chvilkou jogurt, ale uz som na to aj zabudla 😀

@lucia20 taka nenaaaapadna 😉

lucia20
2. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 myslim, ze aj ty si sa tesila.. :D

@akika722 mojko a na co su ti info??? ved v stredu to mas za sebou a vsetko sa dozvies... :D

kvietok121
2. aug 2010

@liba78 tak to asi bolo to najzaujimavejsie 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
2. aug 2010

@vladka84 no vidíš moja, to by bolo lepšie tam utratiť tých 42 eur 😝

lucia20
2. aug 2010

@kvietok121 ja viem, preco sme sa sem stahovali. :D:D:D:

@liba78 no hned by som sa s nim menila....

@vladka84 my chodime na chalupe na ovci syr a na bryndzu na salas, ti poviem na ten syr a bryndzu sa to, co predavaju v obchode ani nechyta.... to je ina kvalita a chut....

akika722
2. aug 2010

@lucia20 no vieš aku mam chuť trepať sa rano na 8mu do ineho mesta s mm a malym?o 6tej vstavať no hura hura 😖

vladka84
2. aug 2010

@liba78 za tolko penazi si tam mozes urobit den na salasi...vyskusat pracu bacu nazivo + celodenne stravovanie 😎

@akika722 uz ti nema co povedat, ved o tri dni mas malu pri sebe 😉

lucia20
2. aug 2010

dnes by som sa nakopala do zadku. vecer sa mi po rajcine zdvihla zaha a ja sprosta som si este dala horalku. pazravec jeden hnusny... 😠 😖 teraz mam zahu asi tusim v usiach...

liba78
2. aug 2010

@mirmaj gratulujem k bábätku
@kvietok121 máš krásne fotečky a ešte som nejaké videla Vladka tusím, ty si taká štíhla, že fakt nechápem. Neviem ako môže mať niekto reči na tvoje tehu bruško 😉

lucia20
2. aug 2010

@akika722 mi o tom nieco vravis??? ved ja sa trepem na kramare na pol osmu, 30km tam a spat... ale v stredu idem na poradnu a uzv s malou, tkaze super... no co ti poviem, tiez milujem tieto vylety do ba... 😖

akika722
2. aug 2010

@vladka84 on mi bude pri sekcii 😠
@lucia20 no moja ja tie rajčiny prave do seba tlačim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre