♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
9. aug 2010

@dajna11 tak to ti blahozelam je to super ze ste uz domka

liba78
9. aug 2010

@vladka84 u nás svieti slniečko 😉

liba78
9. aug 2010

@dajna11 vitaj doma, ale pekne si pohol malý, veď mal termín až 15-teho. Čo by sme my niektoré za to dali. Inak aj miery mal pekné. A 54 cm, to je aj riadne dlhý. Pošli fotečky tiffanke.

liba78
9. aug 2010
katulkaaaaaa
9. aug 2010

🙂 @liba78 ahoj ako sa dnes mame?chlapov uz mas doma? 🙂

vladka84
9. aug 2010

@dajna11 blahozelam a vitajte doma 😉 este pridaj priebeh porodu, pre nas nedockave 😀

@liba78 u nas uz prsi,taky vonavy dazd, ale nevadi mi to, lebo mi treba zehlit, tak si otvorim dokoran okno a mozno nebudem mokra ako po sprche... 😀

liba78
9. aug 2010

@katulkaaaaaa ano, prišli včera večer okolo 19-tej. Som sa tešila na nich.. 😀 Ale ten starší sa hneď porúčal a išiel spať k švagrinej a teraz už je pri koníkoch. Ten mladší je tu pri mne. Preto pečiem aj krtečkovu tortu, budeme mlsať. 😀 A navnadíme prcka, aby išiel von, dúfam... hi hi Lucka sa smiala, že takéto vyvolávanie ešte nevidela, ale Kubík povedal že mu to bude voňať 😀 😀 a pôjde.

liba78
9. aug 2010

@vladka84 vidíš, tak ma napadlo že mám plnú kúpelňu prádla čo včera priniesli. Idem to potriediť a dať prať.

dajna11
9. aug 2010

@liba78 ak dal niečo manžel do PC tk pošlem. teraz sa troch 😉 😉 o kopy. malý zaspal,tk kašlem n vybalovanie a kuk sem hned.

liba78
9. aug 2010

@dajna11 baby, my sme asi závisláčky 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
9. aug 2010

@liba78 😀 😀 😀 no veru tu tortu by som si dala aj ja,citala som ze na poradni super ,uz malickeho len prilakat von 🙂 ozaj a Łucka ako?bolato plodova voda?isla do tej nemocice?dneska sa akosi stale neviem docitat

liba78
9. aug 2010

@katulkaaaaaa Lucka išla s deťmi kúpiť papučky a nejaké drobnosti. Čaká na mm až príde s práce aby ju zobral k dokimu alebo do nemocky. Dúfam, že ju nikde po ceste nečaká problém. ☹

dajna11
9. aug 2010

@vladka84 priebeh bol prekvapujuci....šla som len do poradne a na prietoky....ale mala som slabučke bolesti od rána,hnedý výtok....tak lekár povedal že tam ostávam....ale nakoniec nemali volné miesta,tak akože mám prísť ráno....ale ja vravím že mám bolesti...na pásoch ukazovali iba slabé kontrakcie občas,nič vážne. tak potom lekár že musim ostať aj ked hocikde,tak ma prijal...otvorená na 1cm.....kým som sa dostala na 2.posch. kde mi znovu dali pásy na odozvy akontrakcie.....tak za tých 20min. som už nedokázala ležať.....kričím sestričke že ved ja tlačím ,ona ma pozrie,že som na 6cm otvorena a idem rodiť,ledva somzliezla z postele a prešla na porodný box.......no a o pol odinu bolo 🙂

liba78
9. aug 2010

@dajna11 teším sa na fotečky...

dajna11
9. aug 2010

@liba78 sme 🙂 🙂 ,ale príjemna forma relaxu nie?

kvietok121
9. aug 2010

@dajna11 tak to bolo inak rychle

dajna11
9. aug 2010
dajna11
9. aug 2010

@kvietok121 moj muž hovorí že v ich rodine tak všetci prišli na svet..v sanitke 🙂 🙂

kvietok121
9. aug 2010

@dajna11 chutnucke naspapanie

liba78
9. aug 2010

@dajna11 ten je kráásny, a aké svetlučké vlásky má. Zatial sme mali viac tmavovlasých bábätiek a tento sa bude medzi nimi vynímať. úúúžasný. 😉 😉

vladka84
9. aug 2010

@dajna11 no paaana, tak tomu sa hovori rychlovka :D

vladka84
9. aug 2010

a aky je kraaasny, take baculate licka 🙂

vladka84
9. aug 2010

moja mamka mala take porody, ze prvy s vyvolavackou, druhy rychlovka, akurat dosla do nemocky, pozreli ju a isla na salu a tretie skoro v sanitke 😀 😀 😀

dajna11
9. aug 2010

dakujem vám baby...má líčenká buclatučké.....vlásky asi po tatovi...ja som čierna 😉 😉

liba78
9. aug 2010

@dajna11 a ten rýchly ukážkový pôrod, možno by mi nestihli ani EPI dať 😀 😀

dajna11
9. aug 2010

@liba78 rýchly bol a ale sakra tá bolesť!!!!!som myslela že ma od spodu roztrhne.

vladka84
9. aug 2010

@dajna11 oprav si potom pas, nech vidime ako maly rastie 😉

mirmaj
9. aug 2010

@memory97 aj ty odsávaš a kŕmiš z fľaše alebo papa Dávidko pekne priamo z prsníka?

kvietok121
9. aug 2010

@kvietok121 tak to mate dobre 😀

kvietok121
9. aug 2010

@dajna11 tak to mate dobre 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre