♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
21. aug 2010

@dajna11 tak možno je dnes nejaka spiaca zona alebo čo, no aj ja sa obavam tej noci, túto sme boli hore asi od pol tretej, rano sme boli taký vyčerpaný, že sme s ňou potom obaja s mm spali do 11 🙂 keby sa nezobudila na papanie, tak spíme aj do druhej 🙂

liba78
21. aug 2010

@kvietok121 gratulujem, a to sa narodil dnes ? Chúďatko kvietok sa trápila od včera rána ?
@katulkaaaaaa ja to poriadne ani neviem. Vecer pri príjme mi povedal že je ešte čas a iné žvásty (mal na noc dohodnuté svoje pacientky 😠 ), ráno mi už raz spomínaná krava povedala že ako treťorodička by som mohla vedieť ako vyzerajú kontrakcie 😒 a vraj načo chcem EPI ?! Ale zástupca primára pri vyšetrení povedal, že nieje problém. Tak som čakala že už konečne príde anesteziológ. A ona ho nevolala. Aj doktora ku mne volala až keď som mala tlaky ☹ ☹ . Aj to mi najskôr povedala, že príde o 20 min. Ale to už sa nedalo, tak volala doktora sestra. No hrôza.

akika722
21. aug 2010

@mirmaj as včera večer som dajane písala načo je ten môj
@kvietok121 jéééj gratulueeem,no dočkali sme sa novinky,taaak sme čakali... 😀

dajna11
21. aug 2010

@mirmaj no aj ja sa bojím,snád ale bude k maminke zhovievavý lebo nebudem potom pekná ked budem nevyxspatá ☹

majka35
21. aug 2010

@kvietok121 moja, máš to konečne za sebou ,,, gratulujeme a prajeme veľa veľa zdravíčka

majka35
21. aug 2010

@katulkaaaaaa malý je krásny

katulkaaaaaa
21. aug 2010

@liba78 akoze tak toto nechapem...naco sa potom mesiac dopredu pytaju ci chceme epi??? navyse za tych 100eur by aj oni mali mat zaujem aby sme to chceli nie???joj lutujem ta fakt,uz len zabudnut...mala mi pije nervy baby...mame oslavu vsetci vonku piju atd ja som doma s malim zavreta,mala stale pri mne ze sa nudi,je hladna a preco maly stale spi...uz ma tie oztazky vytacaju a som doma len chvilku....som chcela prist domov mat klud,vyspat sa a nie aby som tu sedela sama ako debil...jezis nikdy to nemoze byt tak ako chcem,nervy mam uz...mam ist maleho kupat - sama sak mama oslavuje meniny,no akcia ako hovado 🙄 som sa aspon vypisala

lulu4
21. aug 2010

@kvietok121 srdecne gratulujem, tak uz mate vytuzeneho Matejka pri sebe ale to si sa potom dobre vytrapila ked si az dnes porodila, ci to tvoj mm zle napisal a porod bol este vcera? aj tak je to uz jedno, hlavne ze to mas za sebou... vela zdravicka zelam

katulkaaaaaa
21. aug 2010

@akika722 ahoj daujem si zlata,baby nemam sancu vas docitat,mozno zajtra cez den ked bude maly spat a konecne niekto bude aj doma....vrrrr...ani neviem ako sa mas,co malinky,tak mi napis co nove 😵

katulkaaaaaa
21. aug 2010

@majka35 dakujem 🙂

lulu4
21. aug 2010

@katulkaaaaaa ale tak kasli na oslavujucich aj ked viem ze by si sa najradsej asi pridala a co Vikinku nevyzenies za oslavujucimi ved nech mas trosku kludu len ty a maly aby si ho mohla okupat? neboj o chvilu je po oslave dolezite je aby sa ti maly napapal a potom pekne zaspinkal

dajna11
21. aug 2010

@mirmaj ten tvoj pluskový nie je dobrý?to probiotikum?

katulkaaaaaa
21. aug 2010

@lulu4 sak to je ten problem ze mala von ist nechce chce byt pri mne a pri malom,sme jej vzacny 😀 stale maleho hladi bozkava zlata je...len by chcela aby bol hore a on stale spinka 🙂 bol dva dni pod lampou v nemocnici,kvoli silnej zltacke tak je stale dost spavy,co sme doma sa len dva krat nakojil a inak stale spinuska,pojdem chystat kupanie 😵

liba78
21. aug 2010

@majka35 Majuska skús môj trik na mlieko. Pijem vineu bielu a aby nenadúvala tak ju vybublinkujem. Teda do pohára s vineou nalejem este trochu cistej vody z vodovodu. Ono to za pár sekúnd vysičí a ostane bez bubliniek. Neviem síce, či si to nevsugerovávam, ale okamžite mám prsia plné a dojčím na striedačku. Jeden prsník na jedno dojčenie, nedávam mu z oboch. Malý je zatial spokojný a spinká bez problémov. KLOP KLOP, aby som to nezariekla 😉

lulu4
21. aug 2010

@katulkaaaaaa jaaj som nevedela ze mal silnu zltacku ale to vas aj tak potom pustili hned po 4 dnoch domov, nenechali si vas tam potom dlhsie? no mala je podarena aby bol hore, viem dietatu to nevysvetlis... ale aspon ze sa k nemu pekne sprava, ze sa u nej neprejavuje nejaka ziarlivost alebo nieco lebo deti to vselijako mozu brat novy surodenec, ze sa tolka pozornost nebude okolo nich tocit... to mas dobre, ze mas zatial takeho spachtoska, tak bodaj by mu to vydrzalo...a kupkas kazdy den? zevraj taky malicky sa nemusia kazdy den staci im ritku a pod krkom pretret na mokro...

lulu4
21. aug 2010

@liba78 o tej vinei som uz pocula z vela zdrojov aj ja sa na nu chystam po porode... takze si to urcie nenahovaras a dobre robis...

liba78
21. aug 2010

@katulkaaaaaa tak posli malú za nimi von a muz nech ide chystat kúpanie !! 🙂 (ale to ti píse tá pravá, čo si chystá kúpanie sama a aj je sama doma ☹ )

mirmaj
21. aug 2010

@akika722 tomuto som trošku nepochopila, ako si to myslela 🙂
@dajna11 ja vlastne ani neviem či je alebo nie je dobry, či to nie je nahodou len na imunitu a nie na nadúvanie 😢

akika722
21. aug 2010

@mirmaj no písala som načo su tie moje probiotika-nepluskovečo píše na krabičke 😉

akika722
21. aug 2010

@tiffanka moja ak sa môžem pridať do tej tabulky-Samko sa narodil 5.8.presne na termin,v Trebišove mal 3650g a 52cm 😀 😀 😀

akika722
21. aug 2010

@tiffanka o 8:30rano 😀

mirmaj
21. aug 2010

@akika722 jáááj, no to viem načo su, je to aj v tomto letačiku všetko, no a práveže tie nepluskove su presne nato čo sme potrebovali, preto teraz neviem čo mam urobiť 😒

akika722
21. aug 2010

@mirmaj ked hovoriš že vam to predala nejaka znama skus sa s nou poradiť,možno sa bude niečo dať 😉

mirmaj
21. aug 2010

@akika722 hej skúsim, dnes už jej nejdem volať, kedže je to už jedno, dnes som jej to už dala 😉

akika722
21. aug 2010

@jankasramka ale moja ty dnes oslavuješ meninky 😀
prrajem ti len o najkrajšie 😀

akika722
21. aug 2010

@mirmaj a vidiš už rozdiel nejaky???

mirmaj
21. aug 2010

@akika722 hej vidím, dnes je už omnoho lepšia, ale neviem či z tých probiotík alebo z čoho, lebo aj cvičíme, a davam jej aj feniklový čajik trošku cucnúť, tak neviem čo z toho zaberá...nech je to čo chce, len hlavne, že jej je už toršička lepšie

akika722
21. aug 2010

@mirmaj tak to hej nieje nič lepšie ako spokojne babo 😀

akika722
21. aug 2010

@lucia20 kde siiiiiiiii???????????????????????ved si tu už mala byť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirmaj
21. aug 2010

@akika722 to teda áno 🙂 lebo inak su to poriadne nervičky. 😀 😀 😀 Teraz mi aj jedna kamoška písala, že to bude asi to iste ako nePLUSkove, len v tých PLUSkových je viac tých bakterii, tak dúfam, že to tak bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre