♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. aug 2010

@liba78 tak to je super, tebe kila idu dolu a mne hore 😀 😀 😀 Neboj tiez nie si sama, ja vojdem iba do jednych svojich nohavic, co som mala pred porodom🙂 a to som si ich narokom kupila o cislo vacsie, ked som bola tehu, nech nemusim hned kupovat tehotenske🙂

@sivema aerobic sa velmi neodporuca, ale co som videla cvicenie, ked mala Cindy Cranford cviky po porode, tak sa vyhybala skakaniu a hlavne, aby sa prsia nenatriasali si ich pridrziavala. Ale netusim, ci to ma nejaky ucinok... ja si to vynahradim potom, uz sa tesim na zumbu🙂

kikuska25
28. aug 2010

..po dnesku to vzdavam a odchadzam do septembroviek..som smutna ☹ prajem vam vsetkym vela sil a zdravicka..

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@kikuska25 ale nie neboj sak prveho je az stredu neblazni 😝

katulkaaaaaa
28. aug 2010

baby tak som objednala ten korzet na brucho napisem vam ked pride....noc bola zase super krasne spinkal....aku pouzivate odsavacku na sopliky?ja musim dnes kupit lebo maly sa akosi rozkychal....ja uz mam minus 8kg,jupííííííííííííí 😵 😵 😵 to kojenie je fakt zazrak...vcera som odsavala do zasoby,obdivujem vas co odsavate a potom davate z flasky,je to nanervy 😖

21
28. aug 2010

@memory97 uz lepsie, aj ked pri tlaceni stale vresti, musi to strasne boliet...

liba78
28. aug 2010

@katulkaaaaaa zatial nemam ziadnu odsávačku, ale vraj je dobrá tá na vysavač. Malý kýcha aj môj, aj mu občas chrchoce v nošteku. Ale to je až niekde v zadu. Zato ja som sa zobudila zo zapáleným a zatečeným okom ☹
@memory97 zumbu chcem aj ja. Este som tam nikdy nebola, ale mám to v úmysle 😝
@kikuska25 moja, nehádž flintu do žita. Ešte máš čas. A my si ťa necháme aj keď porodíš v septembri. Veď máme maminky, ktoré rodili v júli a tiež sú naše. 😉

nivejka
28. aug 2010

@liba78 ...tá odsávačka na vysavač je naozaj veľmi dobrá--síce trošku drastická,že dieťa má po čase strach aj z toho vysávača,ale je naozaj účinná---vysaje všetko čo treba ale hlavne rýchlo 🙂

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@liba78 no tak to oko mame spolocne,esteze ten krk trochu prechadza uz so bola zufala...mam ist do mesta kupit plienky a nemam varovanie...jaj spolahni sa na chlapov 😒
veru zumbu by som skusila aj ja ale este si pri kojeny pockame....

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@nivejka prosim ta co stoji taka odsavacka?aj v porodnici ju odporucali

nivejka
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ....fakt ti neviem povedať--ja ju osobne nemám,ale zaobstarám si ju 😉
opatrovala som dvojičky a tam to praktizovali,takže som bola veľa krát svedkom---a po pravde som to videla aj prvý krát a nechápala som 😀 ....ked som ja odsávala dcére,tak som sa namordovala a malá dosť poplakala---takže ja som za takúto skvelú vec 🙂

liba78
28. aug 2010

@katulkaaaaaa našla som ju na nete a stojí od 8 do 11 eur. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=824436&tab=6

katulkaaaaaa
28. aug 2010

@liba78 kupila som taku obycajnu za 80centov,pani v lekarni mi vysvetlovala ze to musis mat vysavac ktory sa da regulovat -a to ja nemam ☹

akika722
28. aug 2010

@jankasramka 😀 steršieho foto mam v suťaži na fb-baby smile...ked bol malinky...-Patrik.mo ty sa tam maš 😀 ...a ked budete niekto na fb na tej stranke môžte hlasovať pre tieto fotky do konca mesiac...poteši ma to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@mamisqva je prekrasna
@kvietok121 no moja nestihaš nejak s nami písať 😀 nič to...prídeš do toho a zas budeš maniak budeš s nami písať pri kojeni 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@katulkaaaaaa ake kočky s tym peknym kočiarikom 😀

akika722
28. aug 2010

@liba78 moja ja mam tuodsavačku na vysavač....je vyborna ale moj patko sa jej hrrozne bal...

vladka84
28. aug 2010

no baby, tak sa hlasim po dalsej noci ako kinderko... od tretej som nemala ziadne bolesti, dovtedy som si myslela, ze hadam aj idem sledovat intervaly, ale mala asi zaspala a prestala sa vrtiet, tak som si zaspala aj ja 😀
rano som si este hodila horucu sprchu, ze ci nahodou, ale nic sa nedeje, tak sa idem pustit do upratovania a poobede na svokrinu oslavu...

akika722
28. aug 2010

LUCI malinka je užasna a statočna lae tie hadičky... ☹ chudatko malinke ☹
hlavne že to ma za sebou 😉

akika722
28. aug 2010

@vladka84 moja zlata ty sa už nevieš dočkať čo? 😀 😀 😀 ale neboj pride to/možno ťa naštve svokra a rozbehne sa to/ 😀 😀 😀

vladka84
28. aug 2010

@kikuska25 par dni hore - dole, hadam nebudes teraz smutit... ja uz tiez pomaly dva tyzdne cakam, ze idem rodit a stale som cela... no sa nescvoknem z toho, aj ked tie posledne dni su teda nekonecneeeee.. hlavu hore, zachvilku mame aj my nase milaciky pri sebe 😉

akika722
28. aug 2010
jankasramka
28. aug 2010

@akika722 nechaj link na to hlasovanie na fb...

jankasramka
28. aug 2010

@akika722 to je ta nova bundicka?

vladka84
28. aug 2010

@akika722 som cakala vcera cely den, ze to pride, svokra mala narodeniny, tak to by bol zakon schvalnosti, ale nastastie som nerodila 😀 😀 😀
ani sa necudujem, ze sa malej nechce ist von, najskor som jej hovorila, nech este vydrzi, kym bude mat tatko dovolenku, potom ze uz nech vyjde, ze ju cakame, potom zasa nech vydrzi, lebo ma svokra narodeniny, ze to mi nemoze urobit... no tak sa mi mala vykasle na hlavu 😀

jankasramka
28. aug 2010

@vladka84 myslim ze momentalne na hlavu kaslat nedokaze-nezabudni ze je smerom dole-ti moze zakaslat akurat hentamtadial 😀 😀 😀

akika722
28. aug 2010

@jankasramka Foto suťaž-crazy smile-www.babybrands.eu
ta čo ma na fotke?nie to je ina 😀

akika722
28. aug 2010

@vladka84 ale raz vylezie neboj 😀

jankasramka
28. aug 2010

@jankasramka patrik sa strasne krasne usmieva na vsetkych fotkach,zlaty je velice...

jankasramka
28. aug 2010

@akika722 neviem ci este drichmem ale nenasla som tu sutaz....

akika722
28. aug 2010

@jankasramka moja ja som blba ale neviem to tu skopirovať 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre