♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
27. sep 2010

Toľko, čo som dopísala sme vrešťali zas, ale už spí. Neviem dokedy. 😅 @mirmaj jeej tie sú pekné. Ja by som dala biele pančušky a biele tričko. Šatky buď tie ružové volánikové, alebo tie biele pletené. Tie sú roztomilé. A k tomu tú chlpatú bundičku. Určite by som nekombinovala veľa farieb. Ale každý podľa seba. 😉 A tá čelenka by k tomu sadla super.

mirmaj
27. sep 2010

@liba78 ja som tiež uvažovala o tých pletených, lebo su teplučke, ale nikto ich nevybral až teraz ty 😀 😀

akika722
27. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Semi ogrcal mm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a PORIADNééééé

liba78
27. sep 2010

@mirmaj teda rastiete krásne, slečna je už parádnica. 🙂
@vladka84 nádherné očká má Karinka, a aké spokojné bábo je na pleci 😅 Tak som dnes nosila celý deň malého, som normálne mŕtva. 😖

@akika722 ja už nemám na ďalšie ani myšlienku. Aj keby to mala byť slečna na 100%, tak asi neeeee. Začínam sa cítiť staro a strááášne unavene ☹ Budem čakať na vnučku, alebo ešte na neterku. Možno nejaká bude, časom 😝

liba78
27. sep 2010

@mirmaj No vidíš, tak mne sa tiež páčia.
@akika722 😀 😀 ja by som brala aby dnes bol ogrcaný aj mm. Teraz dorazil domov, ja mu rozprávam aká som unavená a koľko krát ma malý ogrcal a žiadne poľutovanie 😠 A to som ho nosila s holým zadkom a ešte ocikal aj deckám myšku k PC 😝 Ešte že môjmu notebooku sa vyhol 😀

akika722
27. sep 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
27. sep 2010

@kvietok121 kde si kupila tie tablety?

memory97
27. sep 2010

@akika722 normalne nechapem, co sa stalo..., ze preco tak klesla produkcia mliecka, hadam sa to odsavanim vrati naspat...

memory97
27. sep 2010

@lji praveze mliecko ide, ale strasne malinko....

akika722
27. sep 2010

@memory97 Mne sa niekedy cez deň stane že mam pocit ako keby mliečko nebolo a rano už zasa je...možno to je prechodne len

memory97
27. sep 2010

@evanns ja som nakoniec musela ist sama, mm prisiel velmi neskoro z prace☹ co uz, len nech pekne zaraba a Davidko bude mat krasne vecicky🙂heheh

memory97
27. sep 2010

@akika722 to dufam aj ja, ze je to iba ta laktacna kriza, co ste tu pisali, lebo u mna nebola... mozno dosla prave teraz... uvidime zajtra

dobru, idem do hajan, maly uz buva, paradne napany🙂

liba78
27. sep 2010

@memory97 neboj, určite je to prechdné. My to tak nevidíme, lebo ja napr. neviem koľko si vytiahne. Neboj, len si nepripúšťaj že máš málo. A odsávaj, koľko sa dá a častejšie. 😉

jankasramka
27. sep 2010

@mirmaj ja nemozem hlasovat za satecky lebo mne sa pacia vsetky a som taka nerozhodna ze na tvojom mieste by som sa asi tiez pytala ostatnych🙂

jankasramka
27. sep 2010

pocujte ja sa musim asi liecit. ja mam paniku z lucnych konikov a z motylov.ich nenavidim.fuj.

mozem chytit mys potkana, tarantulu, hady, co len chcete ale koniky su moja nocna mora! a teraz je take obdobie ze ich je vsade vela, aj take co menia farbu s ciernymi a cervenymi pasikmi- no hroza. a dnes som mala matea na rukach a jeden na mna skocil. baby ja som skoro maleho pustila. strasne. ja to neviem ovladat. este teraz mam husaciu kozu...

jankasramka
27. sep 2010

@katulkaaaaaa ty si sa tusim pytala na tu ortopediu vsak?som nemala volne ruku na pisanie a potom som na to zabudla 😅
ja som chodila v blave tiez ako decko...vzdy mi tam ukazali cviky ake mam robit doma, bolo to myslim raz za mesiac. ale mne sa nechcelo cvicit:S vzdy som zabudala.
ale moj brat mal super krivu chrbticu , on cvicieval a aj sa mu upravila. takze povzbudzuj ju k tomu kazdy den- nech ma taky svoj cas na cviky- aby to mala ako dennu rutinu. len tak to ma zmysel..

memory97
27. sep 2010

@jankasramka skus chovat konika🙂 Das ho doma do flase a budes sa o neho starat, kamoska si tak vyliecila fobiu z pavukov 😉

jankasramka
28. sep 2010

@memory97 ja by som ho asi tyrala keby som ho uz mala vo flasi:D zla som no... 😀
ale nie, asi to skusim ked vravis ze pomoze...
len chcem vidiet co si o nas bude mysliet navsteva lebo uz chovam v akvarku asi rok taku malu tarantulu co som doma nasla 😎
uz som chcela do akvarka strcit aj skorpiona (tych uz tiez zopar doma bolo) ale mm povedal ze tak hadam z bezpecnostnych dovodov koli malemu by som si to mohla odpustit. uz aj tak mi toleruje ze ja ich nezabijam ale nosim naspet "do prirody" 😀
len ciernu vdovu som zabila dobrovolne ☹ nebezpecne zvieratko to je...a hlavne ked byva spolu s tebou v dome 😖
kamarat mi vravel ze jeho hryzla a ze len zazrakom prezil- ze bol takmer dva tyzdne v kome 😒

liba78
28. sep 2010

@jankasramka páni janka, ja nemôžem žiadny hmyz, a nenormálne nenávidím pavúkov. Minulé leto, ešte sme bývali v meste na bytovke, nám do spálne vletel taký oooobrovský lúčny koník. Pristál mi na paplóne, ja som sa na to zobudila, zvrieskla a išla ho vyháňať. On vyskočil a zrazu ho nebolo. Intenzívne som ho očami hľadala a potom som sa pozrela do zrkadla a on mne na vlasoch na chrbáte. To som spustila taký vresk, že bolo pol baráku hore. 😝

lulu4
28. sep 2010

Ahojte maminy,som mimo obraz,akosi nemam cas na konika a ked aj hej radsej kukam po bazariku a objednavam pre maleho co treba,lebo vela veci co som mala nakupenych sa v tom stracal.dnes nas caka prva poradna.ako ste na tom s mlieckom-je tu niekto skoro plne na umelom ako my?ja od nemocky ziadne pokroky,velmi malo stale.uz to po 3tyzd.ani lepsie nebude☹

jankasramka
28. sep 2010

@liba78 strasne 😲
uz len pri tom opise zamdlievam ked si to predstavim...hroza! a tie ich priserne nohy 😖
sak mne dneska pristal na siltovke a ja s mateom na rukach. som tu siltovku strhla z hlavy a odhodila tak do dialky ze uboziatko moje male sa mi tak naplasil asi ako ja toho sprosteho kona. ja o nich uz aj snivam ze ich mam v posteli ...
keby sa mi stalo to co tebe tak uz asi nie som medzi zivymi...
(a musim podotknut ze ty aspon nie si veterinarka ako ja...hambim sa 😝 )

@lulu4 ahoj, no konecne sa ozyvas. precitaj si co sa tu dnes rozoberalo- mliecny problem presne ako tvoj 😒
nie si jedina.
ved napis ako sa vam dari, ako spavate a kakate🙂

memory97
28. sep 2010

@jankasramka ak to pomoze, navstevy nech si myslia co chcu 😀 to verim, ze si dobrovolne na silu zabila, ja by som asi nemohla, aj ked pavukov sa nebojim... ani konikov☹ ale tiez mam svoje fobie 😉
Kde si studovala veterinu?

@lulu4 myslim, ze mirmaj je na tom takto. Ja som vcera zistila, ze mam akosi malo mliecka, takze dokrmujeme umelym.

memory97
28. sep 2010

dobre ranko🙂 to bola teda noc a konecne nam kuria, budem asi oslavovat 😀

katulkaaaaaa
28. sep 2010

Dobre ranko dievcata zmenila som fotku tak ma dufam spoznate 😝
@evanns nemame kik,vcera sm nasla az jedny u nas v obchode za 5,20e dost na take mini pancusky ze?ale na nete som objavila dvoj pack za 3,90e uz som objednala 🙂
@mirmaj tie prve macickove saticky su bohovske 😀 aj ja chcem dievcatkooooooo 😅
@vladka84 ta tvoja malinka ma nadherne kukadla 🙂
@liba78 a co malinky plakal?boli ho brusko?ja ako som malemu dala nedelu rektalnu rurku raz mam zase spokojne babetko....klop klop dufam ze to zase nezakriknem
@jankasramka dakujem Jani,uz sme objednany na konci oktobra uvidime co s nou spravia,dufam ze len cvicky a ze nebude musiet nost korzet...ja tiez neznasam koniky,pavuky,brrr az mam husiu kozu len na nich myslim

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@memory97 neboj to bude len prechodne,uvar si meltu,cajiky,snad sa to rychlo upravi...ja som mala vcera vecer pocit ze nemam mlieko,maly stale len hladal a hladal,kojila som 30minut a stale bol nepokojny,le ked som stlacila prsnik mlieko tieklo,tak neviem co mu bolo...

lji
28. sep 2010

@memory97 možno ide fakt len o chvilu.ja takto mávam tan pravý prsník.malá saje a kontrolujem klubúčik a ten bez známky mlieka a na dalsi krát som celá mokrá ako mi z neho vyteká.

@jankasramka no prepáč,čo lúčny koník,ale to čo tam máte za potvory???? o fuuuj, ved by som sa pokakala od strachu 🤐 ja mám dosť už ked musím ísť v noci na wc a vonku sú premnožené žabky tak sa až bojím kam stúpam. 🤐

@katulkaaaaaa krásna fotečka 🙂 vidíš ako si sa bála tej rúrky a ako ti pomohla. 😉 ja som až teraz zistila že som ju použila opačne ale tak malá žije, je v poriadku tak snád som jej neublížila 😝 😀

@memory97 ako na byte?toto som nikdy nechápala, ja by som zamrzla.my kúrime v noci hádam odkedy sme prišli z nemocnice.ved bola zima 😝

@liba78 je zbytočné mm niečo hovoriť,pokial si neprežije sám. my sme cez víkend boli konečne viac spolu a malá spustila svoj zvyčajný rev a on bol zúfalý že čo jej je.no nič, vravím, toto je každý den, to je normálne. 😅

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@lji dakujem 🙂 ja som tiez malemu dala opacne tu rurku,az potom pozeram ze ups 😝 a s tym mm mas pravdu,moj si ho zobere na ruky ked dojde z prace ze aby si maminka odychla 😀 maly zacne vrestat a uz aj mi ho dava,ze on chce maminku 😀 😀 😀 a ta panika v ociach

jankasramka
28. sep 2010

@memory97 veterinu som robila v kosicoch, potom semester cez erazmus v leone (spanielsko) a tam som sa spoznala s mojim mm tak som zbalila kufre a skolu som dokoncila tu v mexiku (zhodou okolnosti- tiez leon)

jankasramka
28. sep 2010

@katulkaaaaaa ja ked som vcera bola cely den prec tak mm mi vypisoval smsky: zadriemal. bolia ma ruky. pokakal sa.
😀

liba78
28. sep 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre