♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
5. okt 2010

@majka35 a Terezke ten rachot nevadi? u nas susedia nad nami prerabaju byt, burali jadro, menili zarubne, tak sme tiez mali veselo, ale Karinka si pri tom sladko spinkala, dokonca ju zvuk vrtacky uspaval 😀

majka35
5. okt 2010

@akika722 nemyslíš vážne 🙄 🙄 🙄

majka35
5. okt 2010

@vladka84 tiež mám to šťastie, že nevadí ... vŕtačka ju neprebudí, ale ked silno buchnú, tak vtedy sa rozplače ... no a ja s nou chodím často na prechádzky ... vydrží spinkať v kočíku aj 4 hodiny 😀

liba78
5. okt 2010

Ahojte, dobré ránko 😀 😀
Ja som dospávala noc, tak sme sa teraz zobudili 😉 a malý pokračuje 😉
@lucia20 že 27 a stará, čo som potom ja ? prestarnutá ? 😀 😀 😀

@akika722 ja som myslela, že tvoja svokra je strelená, ale vyzerá to tak že aj svokor 😝
@katulkaaaaaa ešte dobre, že si tak rýchlo zareagovala, nám sa to tiež raz stalo v postielke. Ale to bolo hneď ako som ho položila. Takže som bola pri ňom. ☹ Ale aj tak to bolo hrozné normálne až uško mal plné ☹
@mirmaj tak si sa dobre zabavila super 🙂

liba78
5. okt 2010

@majka35 prerábky sú vždy náročné, ak sa tam aj býva. Viem o čom hovorím. Na byte sme strávili pár rokov a celé leto niekto búral, vŕtal a susedu sme mali takú nymfomanku že bolo ťažko spať aj v noci. Ale chodila domov len na dva mesiace v roku. NAšťastie. To boli tiež zážitky. Teraz sa s mm smejeme, vtedy som myslela, že ju zabijem. Susedila s detskou izbou.

katulkaaaaaa
5. okt 2010

baby dakujem ,dufam ze coskoro bude zdravy,uz by som to rao nechcela zazit...poradite mi,prosim 😵 manzel ma stvrtok 30tku a ja neviem co aky darcek ☹ oslavu budeme mat zaroven s krstinami,to som mu dala spravit tortu...ale co na ten den deeeee????

vladka84
5. okt 2010

mne tiez mala lepsie spinka vonku, ale len tri hodinky, potom musi papat, dlhsie nevydrzi 😀 akurat od vcera sa je akosi von nepaci... boli sme od tretej do pol siestej a ona si zdriemla len dvakrat po 10min. a inak oci vypulene... dnes si pospala kym sme prisli zo skolky, asi pol hodinky a zasa hore...teraz sa mi ju akurat podarilo ulozit do postielky... som zvedava na ako dlho 😒

vladka84
5. okt 2010

@katulkaaaaaa to je torta? mnaaaam, ten sa potesiiii 😀 my sme oslavovali 30tku min.rok, mm dostal tortu prsnatej krasavice 😝

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@vladka84 ano vladi taku tortu som mu dala spravit,oslava bude 30.10,spolu s krstinkami...simonko bude mat takuto torticku,len gulatu 😵 u nas robi maminka popri materskej krasne vsak?

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa jéj to je dobre.... 😀 ...prečo tam je čislo 50? 😕

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa no šikovna je...a blba som došlo mi...dnes je utorok...dufam...tak ju doma ešte nemožeš mať 😀 😀 ja nemam pojem čo je dnes 😒

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@akika722 moja to je len fotka ako bude ta torta vyzerat,mm bude mat 30...som ztiahla fotku od tortarky 😵

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa ano..som blb 😀
dnes maaaaame dva mesiaceee 😀

vladka84
5. okt 2010

@katulkaaaaaa jeeeej, ake babo s vystrcenou ritkou 😀
@akika722 lebo to je len ukaaaazka 😉

vladka84
5. okt 2010

@akika722 ani ja neviem ako zijem... normalne vzdy rano rozmyslam co je za den, o datume nemam ani ponatia... akurat ked pride materska tak viem, ze sme v polovici mesiaca 😀

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa ureka.sk/?gclid=CP2vgdOxu6QCFQEeZwodWApAqA skus kuk

akika722
5. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀

vladka84
5. okt 2010

boze, baby, viete ako sa mi mala nahlas smeje zo spanku? ja bezim ku nej, ze uz je hore a hundrem si, ze sme toho zase naspali a ona zatvorene oci a spinka 😀

akika722
5. okt 2010

@vladka84 moj zatial potichu na plnu pusu ale začina kecať take že aaaaa a ag g a tak 😀 😀 😀 raz sa zasmial nahlas od radosti potiahol do seba vzduch a ja že sa decko dusi 😅

vladka84
5. okt 2010

@akika722 😀 ved Karinka sa tiez este nahlas nesmeje, ked je zobudena, to sa jej len parkrat podarilo zo spanku...a rozpravat by tiez chcela, ale akosi nevie poskladat pusu, snazi sa chudatko, niekedy sa jej az mliecko vrati ako sa namaha a nic... a potom ked vidi, ze jej to nejde, tak si odfukne nahlas alebo sa zacne zlostit a "kricat" 😀

vladka84
5. okt 2010

inak, vcera ked som sla spat, tak som tak rozmyslala o tej sexovej teme, co sa rozoberala a pozeram na seba - mastila som si bradavky, davala do materskej podprsenky vlozky, obliekala nocnu koselu s otvormi na kojenie a na nohy davala hrube ponozky, lebo mi bola zima... tak som sa zacala smiat, ze ako by som takto isla zvadzat mm 😀 😀 😀

memory97
5. okt 2010

@evanns tie deturence to asi citia, ked sa zastavi auto🙂 mozno z nich raz vyrastu policajti 😀 😀 😀

@katulkaaaaaa teraz, ked je chorucky, by som na tvojom mieste dvihla na postielke nozicky (podlozila knihami) tam, kde ma hlavicku, lebo asi mu stekaju hlieny a on sa nimi dusi, alebo aspon nejaky vankusik pod hlavicku, aby nebol na rovnom...

memory97
5. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀

mirmaj
5. okt 2010

konečne som si našla chvíľu, pridať vam foto zo svadby 😀 Tamarka od rana spala asi pol hodinku, si viem predstaviť ten urevaný večer, ak to nedospí teraz, teraz som ju nejako uspala ale neviem do kedy zasa 🙄

vladka84
5. okt 2010

@mirmaj ta prva a posledna fotka je bomba...kocky ste 😉

aj mne mala spinka, doobedu protestovala a teraz s otvorenou pusou spiiii... ale ako pocitam, tak akurat, ked mam ist po Timku do skolky, tak bude zasa Karinka papat.... no super, som zvedava ako to skombinujem... asi ju nakojim na krizovatke, ked bude cervena 😠

majka35
5. okt 2010

@mirmaj super fotky ... aká prádnica je tvoja Tamarka ... pekne si ju vychystala 🙂

mirmaj
5. okt 2010

@vladka84 a budeš trpnuť aby nenaskočila zelená 😀 😀
@majka35 ďakujeme 🙂

mirmaj
5. okt 2010

už sme hore, to bol zasa výkon 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre