♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
5. okt 2010

@vladka84 to spanie ani nam dnes moc nešlo, len na tom vonku si pospala a doma raz hodinku inak vôbec nič 😝 a teraz už uspava tatino a je tam už dosť dlho ticho tak asi spia obaja 🙂 🙂
@kvietok121 možno by mu pomohlo vyvetranie, bolo celkom fajn dnes, ani tak nefučalo ako včera, vydrž ešte chvíľku, možno aj u vas budu 2 mesiace zlomové ako spomínala jankasramka, ja myslím, že u nas tiež boli, včera bola Tamarka fakt zlata, len sa usmievala, brblala si, dokonca cez deň sama zaspala, dnes už to nebolo až take super ako včera, ale zasa nie až take zle ako kedysi predtym 😀 😀 alebo som si len zvykla? 😉 😉
@katulkaaaaaa boožinku tí su kráááásni, fak nevyzerajú chorí, ale mam pocit, že aj ty si ukradla Jurka @liba78 alebo @jankasramka Matea, všetci traja sa mi zdajú rovnakí 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 no mame trojicky 😀 😀 😀 som zvedava ci sa budu podobat ked budu vecsi

liba78
5. okt 2010

@katulkaaaaaa jeej krásne okaté bábo, Viki aj maminka.
@kvietok121 moja a napapá sa pekne ? Pravidelne ?
@akika722 môj spal dnes ukážkovo na 1*, dokonca aj sám zaspáva. Ja ho hlavne teraz nechcem nechať plakať ani chvíľku. Lebo sa mi nepáči to zachrípnutie. Ale zajtra máme ísť pre istotu na ORL, dúfam že nás niekto vezme. Ráno idem obvolávať ambulancie v TN.

liba78
5. okt 2010

@katulkaaaaaa potom už nie, ale teraz sa na seba podobajú dosť. Vlasatí, okatí a líca ako škrečky 😀 😀 😀 no čo tak augustové trojičky 😀 😀 😀

mirmaj
5. okt 2010

@katulkaaaaaa no to aj ja, ved určite budeme mať prehľad aj potom, asi sa tak skoro táto tema nerozpadne, vyzerá to tak 😀 😀

jankasramka
5. okt 2010

@katulkaaaaaa mnaaaaaaam hentaku pivnu tortu by som aj ja rada 😉
a napad na darcek? ja som dala mojmu na posledne narodky matea (ajked o tyzden skor).....no ale to uz asi nestihas 😝

@evanns mne sa na tvojej torte najviac paci ta sviecka....a da sa zjest? 😝
@mirmaj tie svadobne fotecky su vazne krasne 🙂

liba78
5. okt 2010

@jankasramka ako dopadla cesta ? čiešte nebola ? nemám pojem o tvojom čase 😝 😝

evanns
5. okt 2010

@jankasramka ano...je z marcipanu 😉

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@mirmaj no to dufam ze sa nerozpadneme,sak radit sa budeme dufam este dlho 😉 @jankasramka jani sak aj ja tvrdim z k 30tke ma vytuzeneho syna 😀 aj ked o dva mesiace skor,k tomu vecera,sex a je vybaveni 😀 😀 😀 a este torta ako bonus 😝

evanns
5. okt 2010

@katulkaaaaaa no co viac chlapovi treba? niiiiiiiiiiic 😀

vladka84
5. okt 2010

@katulkaaaaaa kraaaasni ste a naozaj nevyzeraju ako chori, som rada, ze lieky zabrali 😉
@mirmaj no my sme celkovo spali asi aj dost,ale tak divne si to rozlozila pocas dna, ze som mala pocit, ze skoro vobec nespi... o pol deviatej uz spali ale obidve koceny, tak to nie je az take zleeeee, som zvedava na noc a hlavne na to, o ktorej budeme mat rano 😎

baby, vy nic nejete? idem si tu po inspiraciu, lebo fakt neviem co zajtra jest (a varit).... hlavne nieco rychle a take z coho sa nevyhadzeme a nebudeme mat bruchabol...

mirmaj
5. okt 2010

@katulkaaaaaa to aj ja dufam, lebo rady budem potrebovať čím dalej tým viac 🙂 aj môj mm mal tento rok 30, ale Tamarku som mu nestihla dať až po pol roku, tak ja som mu kupila dig. foťák, ale aj spolu s našimi, lebo až tak pri peniazoch zasa nie som 😀 😀
@jankasramka dík 🙂

jankasramka
5. okt 2010

@katulkaaaaaa kraaaaaaaaaaaaasne fotky-fakt do casopisu🙂posnazili ste sa pozovanim 😀
@liba78 ze augustove trojicky 😀 😀 😀

@akika722 mateo prdi jak tchor. my mame taku dobermanku, a kym sme nemali matea tak ona mala najsmradlavejsie prdy sveta....
no mm vravi ze to maly zdedil po mne 😕 co uz 😀 😀 😀
a tiez mame trosku lupinky , ale len malinko...

mirmaj
5. okt 2010

@vladka84 ja mam chuť na karfiol, ale ten neviem či by si ty môhla, takže odo mňa inšpiráciu moc neber 🙂

jankasramka
5. okt 2010

@liba78 este sme necestovali, az stvrtok. to bude aj u vas stvrtok, az tak pozadu zas nie sme...je to len par hodin, nie dni 😀

evanns
5. okt 2010

@vladka84 my budeme mat zajtra file a pyre 🙂

akika722
5. okt 2010

@vladka84 aj ja riešim stale varenie 😒 už ma ani neinšpiruje školkarsky jedalniček-všetko zložite 😠

akika722
5. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tie lupinky tiež len trošičku mame tak vyčesavame

akika722
5. okt 2010

@jankasramka kam cestuješ? 😕 nie som v obraze 😕 alebo som už zabudla 😔 no neviem 😝

vladka84
5. okt 2010

@evanns no, rybky mozem...a v mrazaku mam pangasius, takze ak mi mala dovoli, mohla by som ho urobit...
@akika722 ked si pisala o tom uspavani Patka, my mame to iste... ked chcem, aby bola Timka o 20h.v posteli (teda do 21h. aby spala), musim ju zacat nahanat uz pol hodinu predtym... a najviac ma vie vytocit, ked si ideme pustit rozpravku na pocuvanie - lebo teraz necitame ale pocuvame - a pytam sa jej aku chce a ona ze musi porozmyslat.... a rozmysla aj 10min. 😠

jankasramka
5. okt 2010

pocujte, ja sa nechcem chvalit vazne nie ale my uz takmer tyzden uzasne spavame....
pametate ze nedavno som chcela zalozit klub nespavych deti no a mateo teraz prespi den aj noc....vsetko to zacalo ked sme kupili jonsons mliecko - to na spanie. pocujte on spal 4 dni vkuse jak sipovy ruzenko...zobudil sa kazde 3-4 hodky- plienocka, papkat a spal dalej. ani sme ho nekupali ani nehrajkali nic....
no a potom zacal spavat normalne cez den par hodin a v noci da vkuse min. 6-7hod a potom spi dalej. sranda. uplne vymenene dieta. asi dospava tie dva mesiace 😀

takze nechvalim sa len chcem dat nadej nespavym a oplacucim babetkam (napr. @kvietok121 )ze mozno aj vam zrazu zacnu takto spavat 😉

jankasramka
5. okt 2010

@akika722 ideme do mexico city po pas na ambasadu... tam aj spet na otocku, takych 10hod cesty 😖

akika722
5. okt 2010

@jankasramka vylet?
no ja sa stale narehocem na tebe...šipovy ruženko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@jankasramka jani ja tie tvoje prispevky zboznujem 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@vladka84 ja tiez neviem co varit,,,by sme mohli kazda kazde rano napisat co budeme varit nech sa inspirujeme 😝

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/co-dnes-varite-dajte-inspiraciu/ občas sa inšpirujem tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
5. okt 2010

@jankasramka ja som tiez pri Timke skusala to mliecko, ale vadila jej levandula, ci co to tam je a cela sa vysypala, tak som to uz viac nevyskusala.... aj teraz sa bojim kvoli tomu, pouzivam len modru indulonu, kupem v cistej vode, ziadne olejceky, masticky, nic...

vladka84
5. okt 2010

@akika722 dala som si medzi oblubene, tak budem sledovat... ale co som citala posledne prispevky, tak mi len chute narobia a nic pre kojace matky 😠

akika722
5. okt 2010

@vladka84 no inšpiracia ok..ale potom tu sedim ešte hodku a slintam jak pitbul

jankasramka
5. okt 2010

@vladka84 neviem ako je to u vas ale tu maju dva typy- jedno s levandulou a druhe s esencialnymi olejmi. my mame to druhe. inak ja som predtym pouzivala len madlovy olej najobycajnejsi. z detskej kozmetiky mame len mydlo samponove. ja nenam moc rada take prkotiny ale to mliekp ma prehovarali vsetci tak som skusila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre