♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. okt 2010

@vladka84 vyzerať ako ty tak kašlem na diety....ved si ako ratlik,,,a je vas tu viac srnky jedne!!! 😝

akika722
19. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
19. okt 2010

@akika722 aj môj je rád vonku, ale vždy mu dlho trvá kým zaspí. A začína byť naviazaný strašne na mňa. Som ho nachystala včera do kočíka a sestra ho šla voziť. Po 15-tich minutách boli s vreskom späť. Ani som ho nevytiahla, len ma videl, stíchol, prešla som sním len po dvore a zaspal. 😀

vladka84
19. okt 2010

@akika722 ved aj my sme doteraz vonku zarucene spali, akurat uz druhy den nespi nikde a nikdy... teda pospi si, ale len take maximslne polhodinove zdriemnutia... hovor mi o tej zime, som dnes vymrzlaaaa 😠

akika722
19. okt 2010

@liba78 moj vystraja pri mm vezmem ho ja a je ticho 😖
@vladka84 my sme aj zmokli... 😅

vladka84
19. okt 2010

@liba78 chvaaaalabohu, nie som jedina hriesnica 😀

@akika722 ja som taka srnka dvojtonka 😀 😀 😀 vcera som sa merala, v pase mam 80cm a v bokoch skoro stovka.... konf. velkost 38... a to som normalne obliekla niekedy aj 34 😖

akika722
19. okt 2010

@vladka84 boooooooooooooooooooooooooože no tak ty maš ZAKAZ chudnuť suchar!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 ýe 38 a ty zhadzuješ 😝

vladka84
19. okt 2010

@akika722 no ale ja take velke veci doma nemam, vsetko velkost S, XS... teraz co mam chodit v mm teplakoch? 😅
a inak, pri mojej vyske je to dost.... a este som aj taka roztrasena huspenina :O=========

vladka84
19. okt 2010

no nic, bezim do postele, kym vsetci spia, lebo ktovie dokedy to dnes bude... prosiiiiim, aspon do polnoci 😕

dobru baby!

akika722
19. okt 2010

@vladka84 no ked pozriem na tvoju profil,fotku ste ako tri sestri...ved ty určite nosiš rovnaku velkosť s Timkou 😀 ved vyzeraš užasne,keby si videla mna tak odpadneš 😀 alebo ☹ ? 😲

liba78
19. okt 2010

@akika722 nekecej holčičko nekecej.... mladá si a vyzeráš výborne. Mne ešte aj ten čierny pupok ostal, aj čiara. Som zvedavá dokedy 😠 Len dúfam, že pri mojom stravovaní už nie navždy ☹ Potom by som musela komplet celý šatník meniť. Cha bola som na váhe, že 69 😲 😲 😲 😲 😲
Idem tiež spať, kým sa dá. Dobrú noc. 😉

akika722
19. okt 2010

@liba78 mne čierny pupok zmyzol len take dve čierne bodky v nom ostali 😀 ale keby si videla..rez po cisaraku a odrazu..... 😀 sadlo 😒 a vyzera to fakt :O====== a ja chcem späť svojich 62 😢
dobru nocku 😵

jankasramka
19. okt 2010

@liba78 ja mam tiez 69 a chcem 62 ako akika 😀 alebo aj menej lebo ona je vysoka 😉
inak keby mne niekto ukazal pizzu aj o 2 v noci tak neodolam... to mi ostato od tehotenstva- posledny mesiac som len pizzku zralenkala 😀

memory97
19. okt 2010

jejda vy ste sa tu bavili o samych dobrotkach🙂 pizzu ja velmi nemusim, na to by ste ma neukecali🙂

jankasramka
19. okt 2010

@memory97 mate iny rezim kojenia?predtym si pisala o 4hod rano 😀

vladka84
20. okt 2010

dobre ranko, dnes vsetky babetka spinkaju? 😲

kvietok121
20. okt 2010

dobre ranko nas ano o siestej s trosku cucol a spinkal dalej, v noci sa mu nechcelo spinkat hodinu a pol sme boli hore 😖 a presviedcala som jeho usmev ze je noc

21
20. okt 2010

@memory97 , dakujem, Timko je uz teda doma. Nemoze sa moc priblizovat k Terezke, kym nebude zaockovana... Ale rozkazte mu 😖 no nie je az tak blizko... Aj mojej mame vymienali krv ako novorodeniatku, mala tiez zly obraz a zije, takze verim, ze to bude dobreee. Musi, maminka, vydrz, pomozu mu.

@kvietok121 , dakujem, ze sa tesis so mnou...

@katulkaaaaaa , viem, ako si to myslela, teraz mozem viac mysliet na memory...ako na nasho Timka...

kvietok121
20. okt 2010

@21 jasne ved je to skvela sprava ze bude domka

kvietok121
20. okt 2010

@21 nebojkaj o terezku aj mojej sesterke vymienali a je tiez ok 😀

vladka84
20. okt 2010

@kvietok121 u nas to bolo podobne, no ale co od nej chcem, ked cely den mala rozhadzany... dufajme, ze tento den bude lepsi... inak, strasne ma zacali boliet prsia, asi z toho, ze si vcera a v noci kazdu chvilku cuckala, ani sa poriadne nevyprazdnia, ani neoddychnu 😖

vladka84
20. okt 2010

@21 tak to je super, ze ho uz mas doma 😉

vladka84
20. okt 2010

@katulkaaaaaa teraz ma napadlo...mne dr. hovorila, ze ak ma babo sopliky, je lepsie ist s nim von, pokial samozrejme nie su ukrutne mrazy alebo velmi skarede pocasie, lebo vraj sa mu lepsie dycha na vonkajsom vzduchu, je vlhsi ako ten doma, najma v zimnom obdobi, ked sa uz kuri 🙂

kvietok121
20. okt 2010

@vladka84 nemozme mat stale anjelikov no nie

katulkaaaaaa
20. okt 2010

@vladka84 vladi dnes idem na poradnu sa opytam aj dr,uz mi sibe z toho ze sme stale doma zavrety ☹ v noci sme mali koliku dala som rurku a bolo dobre...ale 4 krat hore no nic moooc a vy ako?u nas prsi dalsi dobry den na depku

vladka84
20. okt 2010

@kvietok121 ale aspon jeden den v tyyyyyzdni by mohla spinkat.... 😕

vladka84
20. okt 2010

@katulkaaaaaa u nas prsalo v noci, ale aj teraz je skaredo.... spali sme relativne dobre, trikrat hore na papanie a asi patkrat na cucnutie... ale cez den ako ju uspim netusiiiim, cucnut jej nemozem stale davat 😒

kvietok121
20. okt 2010

@vladka84 😀

katulkaaaaaa
20. okt 2010

baby ide mi tovar z kozmetky domov...a kurier hovori budete dnes doma???ja ze ano ale o kolkej pridete?on ze sak to je jedno nie,sak ste na materskej mate casu dost nie????akoze toto uz co je za debilita???? 😀 😀 😀 som normalne stratila rec,chapete???

memory97
20. okt 2010

@jankasramka maly ma sopliky, tak je castejsie hore☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre