♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
21. okt 2010

@alure ešte to by nám chýbalo aby sme sa zmenšili po pôrode 😀 😀 😀 Ale ty si dosť vysoká, vyššia ako akika. 😉

liba78
21. okt 2010

@mirmaj keď tak dobre spí po masáži, mala by si nám ju opísať. Budeme doma masírovať. 😉 Počula som o masážach detí od jednej masérky v Piešťanoch. Robila mi masáž ako tehotnej. Veľmi to chválila ale tu neviem o takom kurze. Musím vyhľadať 😉

liba78
21. okt 2010

@mirmaj ako sa volá presne ten kurz a kde naň chodíš ? Majú nejaký web ? Normálne by som to skúsila. 😉

memory97
21. okt 2010

@evitkamalicka my tiez mame hubovu, som robila pokus, ci to maly zvladne, ale asi mu troska huby nechutili, nechcel to dopit☹

liba78
21. okt 2010

Našla som video o baby masáži. http://www.demo.maser.sk/masaze/baby-masaz/ 😉 😉 😉
A u nás to nieje a v trenčíne som tiež nenašla. 😠

evanns
21. okt 2010

@liba78 ja som to v KE nasla pod "masaz deti a kojencov" cena kurzu je 12 evry...
@mirmaj napis nam co tam robite a ci sa to oplati...nech sa prihlasim na najblizsi kurz v KE od 10.11 😉

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@alure prepac ja som ti dala zle udaje,az po kliknuty na tabulku som zistila aku sprostost som vcera napisala 😅

liba78
21. okt 2010

Slintajú vám drobci ? Jurkovi tečú slinky prúdom .... 😀 😀

liba78
21. okt 2010

@evanns ja som hadala a nic 😠

jankasramka
21. okt 2010

@liba78 jedanenky, uzasny ksicht ten tvoj jurko 😀 krasny je 🙂
mateo tiez brutalne slinta a mm sa mastale pyta ci je to normalne. a ja ze vsak neviem. a on ze spytaj sa augustovych milacikov 😀

alure
21. okt 2010

@katulkaaaaaa
už upravené🙂

@liba78
aj my slintáme akoby nám išli zuby
@jankasramka
urobila som tabulečku kde zadávam miery a váhy ako rostieme..kuk u mňa na fotoblogu a pošli mi do IP údaje 🙂

jankasramka
21. okt 2010

@alure hej, paci sa mi tvoj napad uz mam aj otvorene tvoju IP odvcera len zhanam tie utrzky kde mam napisane udaje 😀
zachvilu to dopisem len maly mrnci...

alure
21. okt 2010

@jankasramka
zadané len mi chýba dátum narodenia 🙂
Ešte maminy ktoré ste tu a nemám vaše údaje pošlite miich...budem priebežne aktualizovať...teraz som dala na prvé tri mesiace potom dám na daľšie 🙂

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@liba78 milacik krasny 😵 slinta aj nas...co ze by im zuby isli uz?

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@alure 🙂 dakujem

mimi21mimi
21. okt 2010

Uz sa doma zacinam nudit trosku, tak sa tusim supnem do dalsej temy 🙂 mozem k vam? ja mam dcerku narodenu v auguste tiez

memory97
21. okt 2010

@liba78 my slintame uz pekne dlho, ale taketo prudy nie, my vzdy len na oblecko🙂 zeby dalsie zubky na svete🙂 Davidko si uz urobil zvyk z toho, ze mu mastim dasienka tym gelikom, len ho zbada a uz mu vidno na ockach, ze sa tesi, ako sa bude olizovat🙂

memory97
21. okt 2010

@alure idem pohladat udaje a poslem do IP🙂

jankasramka
21. okt 2010

@alure 18.7.

memory97
21. okt 2010

mozno, ze poznate tuto stranku, su tam dobre informacie o babatkach🙂
http://www.choredieta.sk/index.php/spanok-poruchy

alure
21. okt 2010

@mimi21mimi
vitaj a píš 🙂

@jankasramka,@memory97 vaše údaje zadané

elinka27
21. okt 2010

@alure robis nejaku tabulku nieco mi uslo?nestiham sem tam chodit nemam take dobre deti ako vy ostatne 😀 😝

jankasramka
21. okt 2010

@mimi21mimi ahoj, pekne meno -Jasminka 🙂
tak ako spavate, kakate, placete? 😉

jankasramka
21. okt 2010

@akika722
@memory97 kukam ze dnes sa asi tie nase deti dohodli- mateo dnes pil mliecko zrazu pusti prso a zacal sa nahlas rehotat peknu chvilu- som z neho nemohla 😀 asi mam vtipne prso 😀 😀 😀

akika722
21. okt 2010

čaute kočky 😀
@mimi21mimi vitaj medzi nami 😉
čo noveho baby???
@liba78 to babo pri mašaži je užasne ako sa mu to pači 😀 aj ja chcem masaž 🙄

akika722
21. okt 2010

@jankasramka vtipne prso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
21. okt 2010

ahojte uniklo mi nieco??? zadavate nejake udaje???

elinka27
21. okt 2010

@jankasramka tak aj moja to zacina robit,pije pusti a zacne sa na mna usmievat a potom vydava take podarene zvuky ked sa skeri.Najviac ju to bavi o tretej rano ked ju kojim 😀

memory97
21. okt 2010

@jankasramka urcite si si mu nieco vtipne rozpravala, tak preto ten smiech 😀

mirmaj
21. okt 2010

@liba78 ja na to chodím tu v PB a robí to presne ta ista čo robila aj nam cvičenie ked som bola tehotna, či maju nejaký web neviem, spýtam sa v utorok ked pôjdem na dalšiu hodinu. Je to take niečo presne ako si tu dala ten nick, len tam to je v skratenej forme, my sme mali viac ťahov na nožičky, bruško, hrudníček a ručičky, na budúce sa naučíme tvár a chrbátik. Zamerane je to tiež na reflexne doby, napr. ked ma problemy s častým zápalom stredneho ucha, pomáhajú krúžky okolo členku, alebo s krčnou chrbticou tak palec na nožičke a tak. Da sa to prispôsobiť presne na každe babo, či ho chceš ukľudniť alebo naopak navnadiť k pohybu. Nás to teda ukludnilo poriadne, spala do 14:30 sme sa napapali a išli von, a ešte spala zasa do 18:15.Krásny deň to bol 😉 Uvidíme ešte noc, doma ju budem samozrejme masírovavať večer nie rano ako tam 😀 Tiež sa tam učí aj masírovanie pri prerezávaní zúbkov zvonka, lebo vraj vnutorne natieranie nie je učinne lebo to si všetko zlíže z ďasien, tak uvidíme či nam to potom zaberie ked to bude aktuálne 😉 Ale naozaj tomu verím, lebo aj ked sme masírovali bruško tak si poriadne poprdkávala 😀 A ked chceš aj takto niečo špecialne liečiť sú nato zasa vhodne vždy ine prímesy do olejčekov.
@evanns ja myslím že sa to oplatí určite, mňa to stalo 25EUR, bol v tom manual a olejčeky ktore používame tam(všetko 100%prírodne), 1hodina teoreticka a 2 alebo 3 prakticke, to ešte neviem presne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre