♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
29. nov 2010

ja mám taký starý veľký kočík po barborke, že sa nám tam vojdú aj vaše fusaky 😀 😀 😀 😀

majka35
29. nov 2010

hlavná vec, že zýva o dušu, ale spať to nebude 😵

majka35
29. nov 2010

baby, šak ma upozornite, že si tu sama so sebou píšem 😨

evanns
29. nov 2010

@majka35 au u nas taka zima 😀 😀 😀

mirmaj
29. nov 2010

@majka35 to už maš veľku tanečnicu 😉 no hadam si pospí, naša zaspala hned a ešte dospáva na balkone, mne už bola zima tak sme sa vratili 😝 poriadna kosa je aj u nas okolo 0 je celý deň
@lji ja tiež myslím že im to nevadí, to ešte ten pocit natlačenia z bruška maju radi 😀

majka35
29. nov 2010

no idem ja mlieka nachystať, kočík ponaprávať, dievku nakŕmiť a hen po tú staršiu sa vybrať 😀
majte sa tu dievky moje 😀 😀 😀

mirmaj
29. nov 2010

@majka35 som sa inak dobre zasmiala na tebe 😀 😀 😀 aj na tých fusak že sa zmestia do tvojho kočíka aj na tom ako si napísala nech ťa upozorníme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
29. nov 2010

@majka35 my sme zvyknuté na monológy, ja mávam nočné hodinky 😀
@evanns @kvietok121 @memory97
@mirmaj @iji ja nechapem ako stíha toľko priberať, asi to nočné papkanie 😀 ale keby tak mne kilá išli dolu, ako jemu hore. To by bolo... 😅 @katulkaaaaaa nekupuj emulips, škoda peňazí 😠

liba78
29. nov 2010

@iji aj ja mám Cam x3, ako Katka a zmestí sa zatial v pohode. 🙂

lenadka
29. nov 2010

caute moja sa tiez este zmesti do vanicky, pridavam sa do klubu cortina X3 😉

lji
29. nov 2010

@liba78
@lenadka čo vám platia za to že ste si všetky kúpili rovnaké kočíky? 😀 😀

ja som našla spôsob ako tam dať malú.nedať jej ručičky do overalových rukávov. tým pádom bola ako hokejista a zabralo to vela miesta 😀 teraz ju chcela mamina zobrať von a skúsila som to po mojom a miesto tam ešte má habadej 😀 😀 len dúfam že vydržíme do konca zimy 😅 na dĺžku miesto nerátam len tá šírka ma trochu plašila 😠

@majka35 mlieka nachystať..... 😀 😀 😀 to tak krásne všetko vyznelo 😀 😀 a kravičku si už podojila, a sliepočky zaopatrila? 😀

memory97
29. nov 2010

@lji my tiez este mame miesto v kociku, pridavam sa do klubu cam X3 😀 😀 😀
My sme dnes v tom snehu museli kocikovat🙂 sme sa boli prejst, ale zima este zatial nie je taka tuha, aspon sme mali prekvapko rano, ked som vstala, tak vsade bielo🙂

mirmaj
29. nov 2010

@lji a ty maš aký kočík ked sa bojíš že sa nezmestíte na šírku? ja dávam ruky aj do rukávov a pekne jej tak stoja hore 😀

mirmaj
29. nov 2010

@memory97 aj ja som bola kočíkovať v tom snehu, musím isť von za každého počasia aby si pospala poobede, no ale bola to makačka, chodníky nepoodhrňane ešte na nich aj zaparkované auta, takže moc sme toho nepochodili, lebo sa nedalo prebrodiť tam kam chodíme väčšinou tak sme boli len hodinku vonku

kvietok121
29. nov 2010

@majka35 krasne si to napisala tak na ludovu notu, tak dufam ze spanok bude co najdlhsi v kociku
@liba78 neboj pojdu ked ze uz je z neho poriadny chlap bude rychlo behat neboj sa a vybeha aj on aj ty
aj my sa zmestime len mame iny kocik my vojdeme aj do vanicky a ked vyber vanicku tak tam bude miesta este habadej

kvietok121
29. nov 2010

@mirmaj aj my sme sa brodili v snehu ked sme sli do dr ale velke kolieska su super vsade sme presli

lji
29. nov 2010

@mirmaj Bertoni plasma 🙂 no a to sašule vadí ked jej rúčky tak stoja 😀

memory97
29. nov 2010

@mirmaj my sme sa tiez brodili snehom, esteze mame velke kolesa🙂 sme boli cca 3 hodinky vonku, so zastavkou na cajik z cerstvej maty🙂

lenadka
29. nov 2010

ja nikam chodit nemusim, mame velku terasu, malu tam supnem do koca do zimi a ja tu v teple konikujem ako Marfuska anjelik 😀

mirmaj
29. nov 2010

@lenadka ja ju dam až potom na balkon ked prídeme z vonku len tak sama by mi tam nezabuvala 😝
@lji nám nevadí nič ked sme v kočíku vonku 😉
@memory97 juuuj taký čajík by som si aj ja dala 😉
@kvietok121 aj my mame dosť veľke kolesa ale akosi sa nam zle aj tak jazdilo ☹

lenadka
29. nov 2010

@mirmaj ona je uz dnu nervna tak viem ze chce spat a kolko krat kym ju zabambusim uz spi, tak na terasu ju vykladam uz spiacu 😉 😀 pred 2 minutami som ju tam zas supla, to take 2 hodky tam pospi 🙂 ked uz v noci buntosi aspon cez den 2x pekne spi 🙂 no niekedy ju tam chvilu kocikujem, este ze sa to tam da, lebo ta terasa je fakt velka

kvietok121
29. nov 2010

@mirmaj no nam to celkom dobre slo

kvietok121
29. nov 2010

@lenadka tak to mas dobre, my moc velky balkon nemame ale tiez sa tam v case nudze zmestime

memory97
29. nov 2010

@lenadka tak to mas veeeelku vyhodu🙂 my sa prechadzame radi, maly by zaspal aj na balkone, ale po dobrej prechadzke sa aj mne dobre spi🙂

mirmaj
29. nov 2010

@lenadka v noci nespáva dobre?
@kvietok121 asi ich mate ešte väčšie ako my 😀 my sa tam tiež zmestíme ale tak na nejake veľke kočíkovanie to nie je na balkone, ale tak hýbať do predu a do zadu sa da a aj prejsť ešte okolo neho 🙂

kvietok121
29. nov 2010

@mirmaj no my az tak nie u nas taktiez ako u vas moc dookola sa neda

jankasramka
29. nov 2010

@liba78 hej,mozes z toho pribrat lebo okrem inych ucinnych latok to obsahuje to vit.skupiny B -tie celkove podporuju chut do jedla a zlepsuju metabolizmus....

jankasramka
29. nov 2010

ahojte, este vas len takto z rana docitavam...

jankasramka
29. nov 2010

@evanns ja som nemyslela ze aby si henu vymenila za revalid. pocula som od viacerych ludi ze revalid je skvely.
ta hena je skor ako vlasova maska, na vyzivu z vonku...

@akika722 hej ja som to kupovala v obchodoch. ked som byvala v kosiciach, tam som to niekde kupovala ale nepametam kde...podla mna by to mohli mat aj v DM....ale nie som si ista. lebo neviem ci v trebisove najdes nejaky naturisticky obchod. skus skor normalne drogerie, treba sa na to spytat lebo dakedy to ma take krabicky ze clovek nevie ako to ma hladat 🙂

danulienka35
29. nov 2010

pekny vecer bambulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre