♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 o dakujem si zlatucka

danulienka35
5. dec 2010

@memory97 pekne snicky prejm i ja uz idem bambulky krasne snicky a cizmicky si nachystajte papa 😉

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 som aka som moja si zasluzis uz ako vsetko zvladas 😉 pojdem haji pekne snicky aj malickemu 😉

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 pekne snicky aj vam my este pozerame talentmaniu

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 ja idem do sprsky a hajat mam toho dnes dost papa 😉

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 odychni si

evanns
5. dec 2010

caute baby...
ja po spinning 😝 sa spametavam tak vas citam 😝
@mirmaj jeeeeeeeeeeeeeeeeezis, ona jaka brzdenka brzdna musi byt...sorry, ale...ja by som ju vyhodila, sa poznam 😉

evanns
5. dec 2010

@mirmaj neboj, nejaky ten uspech pride 😉

baby ja som zistila ze nemam meter...no...som ja gazdina 😀 😀 😀 zajtra kupim a meriame sa...inak viete ne ze brusaky je najlepsie robit rano a nalacno, vtedy si telo berie zo zasob...ci jak 😝

liba78
5. dec 2010

Ahojte... u nás bolo ráno -16,5 C @memory97 nemáš teplomer na slnku ? To sa mi nezdá +7, ja som tak mala raz čidlo na slnku a ukazovalo to všelijaké bludy. Ale na @vladka84 nemáme. @kila to ma mrzí, prísť o prácu je smutné a hlavne pred Vianocami. Držte sa, možno sa mm podarí si rýchle nájsť novú 😉 @mirmaj 😲 😲 😲 som v šoku 😲 😲 evanns napísala dobre, brzda zabrzdená. Ale že na seba dala taký starý model 😲 😲, bola maximalne :O==== (akikin grcajúci smajlík 😀) Ale ty si mala krásne šaty a tá Kruela ti nesiaha ani po opätok na bote 😉

Ozaj boli sme na mikulášskom jarmoku, ale mikuláša sme zmeškali (prišiel na saniach ťahaný koníkmi a aj čert bol na koni. hovorili ľudia 😅 ) nakúpili sme prkotinky, mm degustoval grog (potom som ho nemohla dostať domov, stále mal čas 😎 ) foťák som mala a nič som neodfotila 😖

liba78
5. dec 2010

jeej kamoška nafotila, kto chce môže kuk http://www.pozaskolu.sk/content/mikulassky-dets...

memory97
5. dec 2010

@danulienka35 tak to krasne spapa, jedacka jedna🙂 A kolko spapka materskeho, si ju skusala vazit? Mozno fakt tolko potrebuje...

memory97
5. dec 2010

@liba78 doobeda nam tu aj slniecko svieti, kde je teplomer, tak mozno preto taka blba kombinacia,ani neviem, ci doobedu svietilo.... Sa mi nezdalo, ze moze byt az tak pod nulou, ale po obede sme sli na nakup a to bolo -9 a pokial sme dosli do obchodu, tak bolo -10,5...

certice boli uzasne🙂 my sme nakoniec nesli nikam, bola zima a mne sa z toho teplucka nechcelo🙂

lji
6. dec 2010

ahojte

@mirmaj to čo máš za švagrinú? ju hanba nefackuje??? 😕 😕

lji
6. dec 2010

kočky ja by som sa vám tak rada pochválila ale bojím sa že to potom zakríknem a to fakt nechcem.vždy ked som také niečo napísala,stal sa opak. 🙄 sašula mi včera zaspinkala o 20:30 (i ked dosť s plačom akoby od únavy), v noci chcela raz dudel a potiahla až do 5.dala som jej papať a ona teraz znovu spí 😕 keby je takáto noc stále, to by nám bolo hej 😀

kahlan1
6. dec 2010

Dobre ránko 🙂 tak uz sme späť z východu ale nemam sancu vas docitat ☹ čo máte nové?

kahlan1
6. dec 2010

@lji to je super nech vam to vydrzi 😉

kahlan1
6. dec 2010

@evanns len kto by vladal brusaky nalacno :D

liba78
6. dec 2010

Dobré ránko... @lji tak to si mala krásnu noc, bodaj by takých bolo viac 😉 Možno sa potom pár hodín spánku ujde aj nám 😝

majka35
6. dec 2010

dobré ránko ... aj my sme mali krásnu noc, dokonca 2 za sebou ... spinkala od 20.00 do 5.00, včera dokona až do 6.00 ... moja malá milovaná
ako sa máte?

liba78
6. dec 2010

@kahlan1 aká bola cesta ? Maličká ju zvládla dobre ?

kahlan1
6. dec 2010

@liba78 cesta bola fajn len na konci uz bola dost nervozna z tej polohy - mame vyhodu ze mam svokrovcov v ziline tak tam si oddychne tak tri hodiny a pokracujeme. Ale bola zlatucka 🙂 a vy sa ako mate?

@majka35 tak to krásne spinka

liba78
6. dec 2010

@majka35 fakt krásne noci aj @iji mala takú... Ale pozorujem, že takto krásne spinkajú deti kŕmené UM. Tak aspoň nejaká výhoda fliaš 😉

vladka84
6. dec 2010

Dobre ranko.. @lji aj my sme mali predvcerom taku super noc - mala zaspinkala pred siemou, vstala na papanie o tretej a potom dalej spala do siedmej.. som sa citila ako v siedmom nebi 😵 no, ale dnes sme uz spali opat po starom 😝

@liba78 no veru, u nas je strasna kosa, akurat som pozerala pocasie, dnes je len minus dva, zajtra ma byt dokonca okolo nuly, ale od stredy opat pod minus pat...tak uvidime 😨
dnes mame Mikulasa v meste, ale dali ho az na piatu, tak uvidime ci pojdeme, ale Timka by velmi chcela ist 😒

majka35
6. dec 2010

dnes má terezka 4 mesiace, tak neviem, či už začať s príkrmami, alebo počkám ešte také dva týždne 🤐

vladka84
6. dec 2010

ja som Timku od tretieho mesiaca nekojila a ta mi spala celu noc - od osmej do siedmej... ale aj Karinka v noci celkom dobre spinka, nevadi mi ak sa zobudi na papanie, len nech nebuntosiiiiii 😕
idem sa rychlo naranajkovat, nech mozem pri Panelaku pozehlit, navarene mame od vcera, tak potom sa mozem pustit do upratovania...a ze vraj dovolenkaaa 😠

alure
6. dec 2010

Dobré ráno maminy...pomaly dočítavam čo píšete ...je toho dosť 😀

@mirmaj jéj aká krásna nevestička 🙂 Inak to je dosť blbá keď nevie že na svadbu si iná žena okrem nevesty nesmie zobrať biele šaty !!!
Inak ja mám zážitok z poslednej svadby u nás v rodine keď sa išlo cez dedinu na autách tak mm sesternica (nevesta) nechcela ísť naším autom a keďže mm má krásne služobné autíčko (opel insignia) tak sme v ňom išli len my dvaja a posledný v rade (starejší to dosť dovrzal) tak všetci čumeli do nášho auta a že "jéj aká krásna nevesta" 😀 😀 no čo ti poviem,ale mojou chybou to nebolo 😅 Ale ja osobne by som ju asi vyhodila keby mi takto prišla na svadbu a ešte k tomu švagriná 😠
@akika722
ty máš svoje dni dva krát mesačne????tak to je dobré o držku 😖
@kvietok121 ja som pri Oliverkovi vôbec nemala pol roka a potom som si išla dať pichnúť injekciu aby som dostala,takže kým kojíš vôbec nemusíš dostať...moja kamoška počas celého kojenia (24mesiacov) nedostala 😉
@vladka84 fútak to teda bola riadna zima ...u nás bolo "len"-16 ale mala som dosť..ani sem včera nos nevystrčili z domu ,ešteže Mikuláš chodil po bytoch

alure
6. dec 2010

@majka35
všetko najlepšie ku 4 mesiačikom 🙂

majka35
6. dec 2010

@alure ďakujeme 🙂
včera sme boli večer s barborkou nakúpiť sladkosti do škôlky, keďže mala narodeniny /aj u vás je taký zvyk/, no a ke´d sme sa vracali, tak sme stretli Mikuláša ... také to boolo divné, tma, mráz, po sídlisku sme išli snáď len my dve a zrazu sa vynoril pred nami Miluláš, som myslela, že odpadnem

21
6. dec 2010

Ahojte....

kvietok121
6. dec 2010

dobre ranko maminy aka noc, u nas celkom ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre