♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
15. dec 2010

@liba78 ale ty mas chalana a na dievca sa mi to zda vela 😀 i ja som chcela jurka po tatkovi

kvietok121
15. dec 2010

@mirmaj to hej, raz som ho nie a to si mala vidiet, tresol, hlavu, ruky medzi tyckami postielky, no akosa na tom rozculoval, radsej vyobkladam a je klud, tym ze mame matrac sikmo, tak sa mu lepsie chodi po postielke

kvietok121
15. dec 2010

@liba78 aj ja by som sla ale nedari sa nam zaspat, zaspi na prsku, polozim spi 5 min a uz je hore

kvietok121
15. dec 2010

asi som tu sama s nespiacim babenkom ach ten nas maly

liba78
15. dec 2010

@kvietok121 no nas uz spí, neboj aj Matejko už bude spinkať. A určite potiahne dlhsie ako moja potvorka. Posledné noci kojíme stále 😝
@danulienka35 myslím, že do roka je to jedno, ja som bola tiež riadne vypasené bábo.

danulienka35
15. dec 2010

@liba78 no i Sara bola ako tucko idem haji bambulky pekne snicky a pokojnu nocku

memory97
15. dec 2010

@helen1007 na to pretacanie ma este cas🙂 normalne sa maju pretacat az okolo 6 mesiaca🙂

@danulienka35 vravim, ze z nej bude modelka alebo herecka🙂

@wladymyra drzim prsty, nech sa vyspinkate... my dnes akosi budeme dlhsie hore 😉

@mirmaj skus jej dat zmiesane zemiacik a mrkvicka. Moj maly nechcel samotny zemiacik, ale s mrkvickou mu chutil.-)
@dajna11 aky smejko🙂

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 a ty kde si bola do teraz moja?

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 uspavala som maleho a nie a nie zaspat, konecne az teraz som ho znicila🙂 asi som ho dnes prechvalila, alebo sa boji zajtrajsej poradne a ockovania 😉 kedze mm prisiel z prace a bolo mu hrozne zle, takze som ani na vas nemala cas ako inokedy po veceroch☹

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 no to neni nic moc teda aby nebol tiez chory manzel moj vzdy uspi malu ma snim vzdy hodinku pokecu a pak zaspia spolu musi ju drzat za ruku a spinkaju pak ju len prelozim do postielky

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 toto mi spravil dnes prvykrat. Zaspinkal mi na rukach, kym som sledovala panelak a ked som ho dala do postielky, tak sa zobudil, zacal plakat, ze je hladny, tak dostal mliecko. Zas zaspinkal, opat som ho dala do postielky a zobudil sa a do tretice uz konecne spi, len dufam, ze sa nezobudi, ked ho prenesiem do postielky 😀 😝

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 maly keca so mnou cely den🙂 a vecer sa rozprava s gaucom🙂

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 snad uz nie neboj uz bude tvrdo spinakt ja som malu uz preneislaa spi jak dudek zajtra hodim foto ako spavaju sa zasmejes 😀

memory97
15. dec 2010

´babulky idem ho skusit prelozit do posietlky a tiez si troska pospat🙂 dobru nocku

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 uz sa tesim na zajtrajsie foto🙂 my tak spavame rano, ked mm odijde do prace, musi mat moj prst v ruke a tak este zabuva na hodku🙂

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 😀 aj mala je riadne ukecana dnes sa normalne smiala ked hraly priatelia ale ako sme plakali 😀 😀 😀 😀 az stikutku dostala

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 presne prst v ruke to su nase deticky vsak? 😀

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 nas sa dnes prepapal az do stikutky🙂 😀 😀 😀
skoro kazdu hodinu stiahol 100ku som nechapala, kde sa to do toho bruska zmesti a potom sa po pogrcal 😒

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 su podarene🙂 a najnovsie ma zas zabavku, ked najde pramen mojich vlasov a riadne potiahne 😀

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 no to musi byt ked taha co Nika ta ma vyskubane vlasy od malej ,vies co mala tak papa normalne ze kazdu hodinku tu 100ml a teraz vecer stiahla 250ml a pak prso a plakal mala malo ale uz som jej nedala a moj poveda dcerenka kto ta bude zivit a ona sa mu smiala 😀

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 o chvilu budem plesata🙂
jej ta musela byt podarena, niekedy tak hodia usmev akoby rozumeli, co im vravime 😀

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 moja ja uz pojdem haji uz som chcela ist davno ale prisla si a uz bolo 😀 poprajem ti pekne snicky a Davidkovi pusinku aby maminku nezlobil v noci 😉 a nechal ju spinkat papa zajtra

memory97
15. dec 2010

@danulienka35 malinky v postielke, idem aj ja, dobru nocku a dobre sa vyspite🙂

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 ona sa stale smeje je to taky vecny smejko nas anjelik malicky vytuzeny

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 dakujem napodobne 😉

helen1007
15. dec 2010

@memory97 ahoj to je fajn už som si začala myslieť, že iba tá moja cica je tak leniva 🙂 , že sa snáď ani nezačne otáčať
dobrú nocku ti prajem

hajatanufus
15. dec 2010

ahojte maminky ja som tu dva dni neola lebo som chora a popri tom sa staram o deti aj domacnost tak som na mk nemala moc casu az teraz vecer a az teraz som vas docitala este som medzitym uspavala malu akosi nevedela zaspinkat a lucy tiez nespi ale je pri nej mm lebo dnes ma konecne volno my sme vcera mali tiez cudnu noc skoro celu noc bola na prsku a to mi dve noci predtym uz krasne spinkala od 9-10 do pol tretej a potom do polsiedmej uz som sa tesila ze ako krasne spinka a vcera uplne zlom a dnes ani cez den moc nenaspala co inokedy spinka cez den 4-5 hod vkuse zajtra sa vazime a meriame tak som zvedava kolko mame a ako je to tu s prikrmami 🙂
akika a katulka drzim palceky nech sa drobce cim skor uzdravia a nech uz ste doma
janka sramka mateo je krasny drzim palce a prajem stastnucestu na sk
danulienka tvoja mala nema chybu naozaj
aj ostatne babatka su krasne
kahlan mala je krasne zdravucke spokojne babatko takze uz sa nestresuj a aj ty s babom budete o.k. len sa musis setrit a nestresovat koli papaniu naozaj jej skus dat az o styri pat hodin a mozno vyhladne a vypyta si alebo jej proste das sama ale medzitym jej skus nedat 🙂
vidim ze tu uz asi nie ste tak dibru nocku a drobcekom sladucke snicky

hajatanufus
15. dec 2010

inak ani nasa sa este neotaca ani hracky nejak nechce len prstek si cmula a potom ho vyberie a zlosti sa tak je asi idu zubky horsie je to ze nechce cumlik tak som jej ho dnes skusala zase dat a hned ho vyplula a lucinka je potom strcila do pusy svoj velky a mala bola tak vykulena ze co sa deje ze ani nestihla zareagovat a vyplut ho ale na druhy raz ho uz vyplula ale sme sa na nej zasmiali
ako som vas dnes citala aj lucy na rukach tak ked som rozklikla fotky tak sa jej pacili ona ked vidi fotky tak sa z nich strasne smeje hlavne ked su tam babatka tie sa jej velmi pacia a rachel ma velmi rada ale tiez si vyzaduje svoju pozornost aj ked uz asi pochopila ze okolo rachel sa viac tocime ale snazim sa venovat aj lucinke aby nebola smutna lebo zo zaciatku veru bola velmi smutna a nervacila ked som sa jej nevenovala 🙂 tak maminky izbu som ako tak upratala aj pradlo povesala a ostatne necham na zajtra idem aj ja spinkat dobru noc pa zajtra

jankasramka
16. dec 2010

@helen1007 mateo vie sedkat uz ale nevie sa prevalit z chrbta na brucho. naopak to sice vie ale moc sa teda nenamaha... 😀

@mirmaj nakoniec sme dali brokolicku. ale inak mal nanic den a sa mi zda ze uz aj viem preco....vcera ma tak silnejsie hryzol do prsa a dnes sa rehotal a s mm kukame ze uz mu je vidno biele pod dasnami....ale spucuty nejak moc neni tak mozno si predsa len este pockame...

@dajna11 krasny je lukasko...taky betar vyzera byt 😀

dajna11
16. dec 2010

@danulienka35 bože moj,no teda my sme iba slabý jedoši oproti vám...krása 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre