♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. dec 2010

@katkavv 😉

katkavv
20. dec 2010

@akika722 supeeeer 🙂

akika722
20. dec 2010

@majka35 čo by budeme robiť ked detuchy tak dlho budu doma cez prazdniny?ved na Novy rok budem sivá 😖

akika722
20. dec 2010

@katkavv ja niekedy pri tych čertoch som rada že stiham zapnuť práčku a povešať šaty...no,maju chlapci aj take trička čo je potrebne vyžehliť a Paťkovi hlavne do školky ale toho vela nieje 😀

katkavv
20. dec 2010

baby kajko ma dnes 4 mesiace 😎

ale este stale nemame za sebou ockovanie :( mal trosku zapalene ramienko este z prveho ockovania, cize ideme az 13.1., tak som zvedava, to sme asi jediny, co to este nemame za sebou, ze?

akika722
20. dec 2010

😠 skoro rano ma naštve mm 😠
ja čakam kedy ma pustia nech pre nas pride a on chce aby som volala kaderničke že sa ide strihať
ujebe ma

katkavv
20. dec 2010

@akika722 neznasam to, stale dookola to iste 😀 ja tiez vsetko nezehlim, naco, ked to vyrovnam na susiaku tak je to celkom rovne ... chystame sa kupovat susicku, tak dufam, ze to bude este lepsie a hlavne vyhodim vsetky susiaky ktore doma mam, lebo periem kazdy den hehe

ja ta obdivujem, teda vsetky co mate 2 a viac deti, ja mam jedneho a mam dost 😎

akika722
20. dec 2010

@katkavv gratulujem 😵
očkovanie počka..radšej neskor ako skoro a budeš lutovať ako my.ešte stale ma uzliny ☹

akika722
20. dec 2010

@katkavv ja mam 3deti..najväčšie je najhoršie..mm 🙄 🙄 🙄

katkavv
20. dec 2010

@akika722 dakujem, no dufam, ze to dobre bude znasat ... a uzlinky mame pod pazuchou?

katkavv
20. dec 2010

@akika722 co? to je teda typek mm

akika722
20. dec 2010

@katkavv za uškami mame

akika722
20. dec 2010

@katkavv maďar moja maďar

katkavv
20. dec 2010

@akika722 fuuu, tak to mas doma velmi veselo 🙂

katkavv
20. dec 2010

@akika722 hehe chaaaaapem :D

akika722
20. dec 2010

@katkavv niekedy až priliž 😀

majka35
20. dec 2010

@akika722 ani mi nehovor, presne som sa bavila ráno o tom s mm ... jeden týždeň bude doma aj on, berie si dovolenku a jeden týždeň budem s tými "čertiskami" sama 😕 😕 😕 hlavne nedokážem skĺbiť spánok, žeby spali naraz obidve, tak to by bol riadny luxus 😖

katkavv
20. dec 2010

idem maleho uspat, za par minut som s5 😉

gagarinka
20. dec 2010

@katkavv my este tiez nemame ockovanie a to budeme mat koncom mesiaca 5 mesiacov. tahaju sa nam uz dlho sopliky, ked uz bola fit, tak segrine deti nam dovliekli nejaky virus a soplila este viac
teraz uz je to v podstate ok, dnes chcem volat dr. ze kedy nas pichne, nech uz to mame za sebou

akika722
20. dec 2010

@majka35 no tej moj tatar dovolenku mať nebude 😖

gagarinka
20. dec 2010

baby, vy mate deti doma len cez prazdniny, ja stale... u syna vrcholi obdobie vzdoru, denne "bojujeme" kto z koho, striedam taktiky, ako ho nieco donutit urobit, nastastie mala je velka pohodacka, takze kazdy jeho zachvat revu prejde s usmevom 🙂
nasa domacnost o vianociach nema ani potuchy, maly uz dva tyzdne cez obed nespi, takze taham nonstop do pol7, ked prichadza domov muz a vecer uz nemam absolutne silu nieco doma robit 😒

katkavv
20. dec 2010

@gagarinka tak sme dve, hehe drzim paste nech to mate uz za sebou 🙂

akika722
20. dec 2010

@gagarinka bože..obdivujem..ja by som osprostela...maly/samko/ až taky pohodak nieje...rad sa ponosi a nechce by sam

denisocka
20. dec 2010

@gagarinka šlak by ma trafil,keby že neni šimon v školke, lebo je to taky anarchista jak teraz tvoj

akika722
20. dec 2010

@denisocka 😀 😀 😀 😀 😀
áááááá pekná foto 😵

liba78
20. dec 2010

Ahojte, dobré ránko 😉
normálne nechápem, diskogula je aj v promi novinách na jojke. To čo už je za celebrita ?! 😲 😲

gagarinka
20. dec 2010

@akika722 aj Julka sa rada nosi, ale na to mam v pohotovosti Ergo nosic, aj teraz si tam trochu zdriemla 🙂 nastastie ona ma pekny rezim, takze sa to da. na druhej strane si vravim, ze keby som bola doma len s nou, asi by som sa nudila 😀

akika722
20. dec 2010

@gagarinka ergo mam aj ja...ale ked Paťo raz skrikne,maly ma po spanku

akika722
20. dec 2010

@liba78 ahoj 😵

denisocka
20. dec 2010

@akika722 pozeram,že aj tvoj je taky,že ked zaziape,tak cela bytovka v pozore. ked je šimon doma,tobi nespi suvisle ani 30 min,ani kojenie nieje v klude,nič. teraz už chrni 1,5 hodinu,čo dospava vikend. dokonca suseda sa ma v sobotu pýtala, dziglina, v čom chodi šimon po byte-že to strašn bucha.pritom ma obyčajne papučky z bati a dupe to,lebo mame plavajucu, mala som sto chuti sa opytat, čo tam oni ziapu ked je strary naliaty v chlaste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre