♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
27. dec 2010
danulienka35
27. dec 2010

@hajatanufus jej ake su krasne princezny no uzasne 😀

liba78
27. dec 2010

@hajatanufus Lucinka je zlatíčko, ale odvahu máš teda riadnu. Ja by som jej Rachel takto nedala do kočíka. Ale očividne bola Rachel spokojná. 😉

liba78
27. dec 2010

@katulkaaaaaa tak to bol riadny darček. Toľko Pampersov wau.
@mirmaj môj mm je tieto sviatky na atb, preto som sa takých stavov neobávala. Ale keby nemal lieky, vyzeral by úplne stejne, ba aj horšie. Hlavne keď prileteli jeho kámoši zo Švédska. 😉 (ale už sú preč, boli tu len tri dni 😎 )
čo sa týka darčekov, malému sa moc páči premietacia korytnačka a taký vláčik. Dostal aj veľa oblečka a krásnu tiger - čiapku. Ja mám mobil a veci na seba. Včera som mala pracovný deň, poriadame s kamoškami vždy na Štefana zábavu, tak som bola chystať zasadací poriadok, stočiť víno do fliaš a iné. Mala som aj au-pair pri malom, ale bohužiaľ moc spať bezo mňa nechcel. Takže som bola na zábave autom a už o 10:45 mi volali, že chce jeeeesť. A potom sa mi tam nechcelo späť, a ani by sa mi to neoplatilo, lebo malý cucá pomaly celú noc. 😠

akika722
27. dec 2010

@mirmaj moja to poznaaaam..maly mi tu teraz spal od raaaana od 9tej raz,asi pol hodku..snažim sa vam odpisať už asi 10min,raz sa mi za chrbat postaví švagor,potom svokra 😖 a ten pripečeny pomaly net,kym niečonačita tak 3min...chcem svoj rychli net 😠
@vladka84 juuuj tak to ti nezavidim,nech už ste v novom a maš klud..neboj v lete budeš posielať fotočky ako vam je dobre a my čo byvame b bytovkach budeme tiško zavidieť 😉
@katulkaaaaaa aky ste peknučky,Viki musela veeelmi posluchať 😵
@hajatanufus tie su zlatučkeeeee 😀

pride mm krstny s rodinou,maly sa zblazni chudačik nervzny nevyspaty...dnes tu moc nebudem s vami,teda len teraz,neda sa 😢 zblaaaznim sa,ešte že zajtra idem domov 😝

akika722
27. dec 2010

a prišli mm stary rodičia 🙄 to dieťa sa asi fakt nevyspi 🙄
psychiatria 😔

katulkaaaaaa
27. dec 2010

@akika722 vydrrrrrz 😀 zajtra si doma 😉

fialka5959
27. dec 2010

@katulkaaaaaa DAKUJEM 🙂

danulienka35
27. dec 2010

@akika722 vydrz moja pevne nervy 😉

hajatanufus
27. dec 2010

dakujem babenky ste zlate to je kociarik pre babiky co dostala lucinka a ja som tam dala rachel ale bola som pri nich cely cas aby sa nieco nestalo len kym som ich odfotila a potom som rachel vybrala a dali sme tam zase babiku 🙂
@akika722 tak to ti fakt nezavidim takych svokrovcov chuda dieta len vydrz zajtra sa uz vsetko znormalizuje

seagull2404
27. dec 2010

@hajatanufus krasne, darcek ako svet 🙂 ja som konstatovala, ze decka sa potesia, ale rodicia este viac 😀 😀 😀

seagull2404
27. dec 2010

@katulkaaaaaa krasne fotecky, ani my nestihame spolocne, len par 🙂

seagull2404
27. dec 2010

@mirmaj permanentku na masaze 😵 😵 😵 uzasny manzel 😀

danulienka35
27. dec 2010

bambulky kde ste vsetky? ☹

lucia20
28. dec 2010

Ahojte babulky.ako sa mi mate??? boze, ja som tu tak dlho nebola, ze uz ani neviem, ci sem vobec patrim. ☹ ☹ ☹ asi ani moc nie. naposledy ked som sem napisala, tak nijaka odozva. tak skusam znovu.

ako sa mate? deticky rastu?

baby citala som, ze ste tu fialke radili sinupret. mozu takto deticky sinupret? som citala navod, ale nenasla som ci aj taketo malinke.

my sme zasopleni. obvodacka jej nic predpisovat nechce a na onkologii povedali, zejej sa tazko predpisuje. vzali jej vytery, zajtra by mali byt vysledky, ale chudatko sa jej to zhorsuje. baby dovliekli nejaku pliagu zo skolky, tie su tiez chore ale co s touto krpatou to netusim. volnopredajne lieky sa jej bojim len tak dat, ani lekarnicka mi neporadi, ked poviem, ze je onkologicky pacient a obvodacka nic nepredpise. zacarovany kruh. ☹ ☹ ☹

vladka84
28. dec 2010

dobre ranko, esteze toho tolko nepisete teraz, stiham vas docitat 😉
ja som od jeziska dostala ciapku, teplaky (kedze nohavice kupovat je nepredstavitelne) a kozmetiku...ale v balicku som mala aj prislub od mm, ze v januarovych vypredajoch dostanem bundu, tak sa vytesujem 😅
Timka mala strasne vela darcekov, dostala vsetko co pisala jeziskovi, tak bola veeeeelmi spokojna a Karinka takisto 😵 foto dolozim, ked sa prestahujeme, vybalime a budeme mat zapojeny internet...

kvietok121
28. dec 2010

ahojte bambulky ako ste prezili sviatky krasne uplne uzasne vianoce, konecne samia konecne s nasim drobcekom, do pondelka sme mali vypnuty PC ze sa budeme venovat len sebe a tak aj bolo bolo to super teraz sme u nasich a potom pojdeme k svokrovcom takze bohaty program, tatino je do noveho roka urcite doma tak si uzivame a sme stale na rukach takze co bude mamina robit ked znova ostane sama to neriesim nejak to hadam zase zvladneme
@lucia20 ahojky luci jasne ye patris, ja som tiez uz davno nebola akosi nestiham teraz sme u nasich na prazdninacha su tu aj bratove decka tak sa venuje nielen matejkovi ale aj im
inac mame a celkom fajn, matjko je taky rucickovy, tam mu je najlepsie ach jo ved uz ma 6,5 kg takze je co nosit

kvietok121
28. dec 2010

@vladka84 tak nech uz ste co najrychlejsie v novom

kvietok121
28. dec 2010

@mirmaj super dar
@katkavv dufam ze uz lepsie papate
@akika722 dufam ze uz si sa vystrabila z navstevy
@katulkaaaaaa super foto
musim ist maly vykrikuje, normalne sa to naucil vykrikovat

katulkaaaaaa
28. dec 2010

dobre ranko 🙂
@lucia20 luci jasne ze sem patris 🙂 akurat som vcera na vas myslela ako sa mate 🙂 sinupret mozu aj tak malicke deticky nam ho davali teraz ked sme boli v nemocnici,takze urcite ano 1,5ml dva krat denne..luci nam viki doniesla niec amal mal z toho obojstrany zpal pluc,8 dni v nemcnici na infuzkach...snad vam to dopadne lepsie 😖
@vladka84 prajeme kludne stahovanie,u nas snezi neskutocne...som mala ist do mesta nejdem to ani riskovat
@kvietok121 super uzivaj si mm a matejka 🙂
mi sme mali zase hroznu noc,mali bol snad 10krat hore,davala som rurku,az zelenu stolicu mal...fuj...ale rano mal uz normalne konecne,som povdala ze od dnes uz jem normalne lebo chudatko z tej mojej stravy vsetko nakopu ho urcite brusko bolelo ☹

vladka84
28. dec 2010

@katulkaaaaaa dakujem, no zatial to vyzera na celkom pohodove stahovanie, to asi preto, ze som sa stresovala ako to s dvomi detmi bude, Timka vynimocne nevymysla ale velmi pomaha, aj Karinku zabavi ak je jej uz dlho v lehatku a tak sedia na zemi a pozeraju na mna ako balim krabice 😀 dnes uz ide Timka spinkat k bratovi, takze zajtra zacneme stahovat nabytky a malinku mi vezme mamka, budem ju chodit len krmit... len sa bojim aby som neprisla o mliecko, posledne dni citim, ze je ho menej, to asi preto, ze zanedbavam pitny rezim, ani nejem poriadne akurat sprostosti zobem 😖
Kati, presne aj ja som si povedala, ze musim si dat normalnu stravu, lebo chudak Karin sa z toho salatu a kapusty a klobasky a neviem coho aj dose.... ☹ no ale ked mama je pazrava 😔 tiez sme boli v noci casto hore, ale aj papala castejsie, preto si myslim, ze je menej mliecka a spime s rukami von, tak sa budi aj na to, ale uz nechce mat rucky zviazane 😖

vladka84
28. dec 2010

@kvietok121 aj my sme sa cez sviatky nosili, lebo kazda navsteva len na ruky brala, ale uz je opat v lehatku a celkom to zvlada, asi vidi, ze nema na vyber 😀 tak sa dalej venujte rodinke 😉

kvietok121
28. dec 2010

@katulkaaaaaa ja od noveho roku idem kusim bez psenice uvidime ci sa mi to zlepsi a ze ci aj trosku pochudnem lebo som sa zas rozjedla
@vladka84 tak to ste super my sme na navtevach az do konca tyzdna ... ale snazim sa ho tam drzat tiez pretoze som lehatko zobrala so sebou, horsie to bude u svokrovcov tam budeme sami a tam ho ani nechcu nachvilku polozit len ruky

katulkaaaaaa
28. dec 2010

@vladka84 aj maly by pil kazdu hodinu v noci ☹ ja myslim ze jeme sprostosti,ja nepijem skoro vobec az ked ma hlava boli zacnem rychlo pit...uz nech je 3.1 nech sa to vsetko vrati do normalu 😀

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 ahoj Luci jasne ze patris ako sa mate? mynule som ta stretla u lekarky len som si nebola ista ci si to ty 😉

akika722
28. dec 2010

@lucia20 ahoooj,to je veta.že sem nepatriš 😠 vrrrrrr.jasnééé že patríš,aj vždy budeš 😉 😉 😉
ja som sinupret davala tiež malemu-kvapky
ako sa mate?

ešte stale som tu...Paťko ranajkoval keksik s mliekom,potom čokoladky a salonky,banan... 😠
nech som už domáááááá
maly včera nie a nie zaspať 😒

hajatanufus
28. dec 2010

ahojte babenky ako sa mate? vidim ze pisete ze jete same volovinky to ja tak isto vcera sme spojazdnili znova hviezdicku tak lucinka sa sama pytala do postielky a aj sa sama ulozila lebo inak vecer chodieva spat s placom takze odteraz musime mat v zasobe stale baterky
@lucia20 ahoj ja sice nie som uplne v obraze ze preco ste onko pacient lebo som prisla na forum neskor ale viem podla seba ze nemozte hocijake lieky ale neboj sa my sme v anglicku a tu tiez nedavaju ziadne lieky okrem paracetamolu ani detom ani dospelym ja som bola s malou u doktora iba ju vysetril a nic jej nedal ze za tri dni sa to zlepsi a ak nie tak mam prist no ono sa to sice zlepsilo ale este sa uplne nedoliecila a ochorel mm a zase aj mala aj vsetci od neho a tahame sa s tym uz par tyzdnov hlavne je aby ju dr popocuvala ze to nie je na prieduskach alebo na pluckach a odsavat sopliky najlepsie vysavacom a ked potrebujes nejake lieky hoc aj volnopredajne tak sa radsej poradit s onko dokt. ja som tiez prekonala onko chorobu v 18 rokoch takze ta trochu aj chapem aj ked u deticiek je to ine drzim palce nech ste cim skor zdrave

babenky u nas sneh vydrzal akurat na vianoce a teraz sa krasne topi a mame zase +4 stupne

lucia20
28. dec 2010

Dakujem babulky, ste strasne zlatucke. velmi ste ma potesili.

@kvietok121 no to ste pekne na tom. ze 6,5kg. my mame ledva pat, ale ked si uvedomim, ze isla z dvoch, tak je to perfektne. keby isla z porodnej vahy, tak by sme mali rovnako ako vy.

@katulkaaaaaa jezkove oci, tak to ste mali pekny december s obojstrannym zapalom. dufam, ze ste uz v poriadku.

@danulienka35 mame sa fajn, som spokojna, ze mam doma tri deticky a ine problemy sa mi zdaju nedolezite. :D ja som este stale v takom osiali z malej. strasne sa tesime, ze vsetko prezila a ze je taka sikulka.
u lekarky? V pondelokna poradni? aj keby si ma zabila tak neviem ktora si bola. :D ty si bola s takou plnostihlejsou pani? ak ano, tak si vas pamatam. som ju prosila, aby si dala batoh prec a skoro ma zozrala pohladom. :D

@akika722 ahoj mojenko. co ste to doma mali. ja som len tak utrzkovo zachytavala, ze ste boli v spitali?
uz je vsetko ok?

@hajatanufus ahoj, no ani ja teba este nepoznam. :D my patrime na onkologiu, lebo malinka sa narodila s velkym nadorom a hned po narodeni mala pathodinovu operaciu a plastiku ritulky. babenky boli uzasne a prezivali so mnou cele tehu a cele obdobie v nemocnici. som mala notebook so sebou, tak sme boli v kontakte a podporovali ma a drzali mi palceky. neskutocne mi pomahali.

dnes som volala na onkologiu. tka malinbkej vysli pozitivne vytery. aj v puse aj v nosteku, tak mi to sestricka z onko diktovala a pisala som si tie latinske nazvy. boze to sa ani neda vyslovit. :D
tak sme hned leteli zastupujucej doktorke. ta pozrela aj baby. poveala mi, ze mala ma take klasicke skolkarske bacily. takze to dostala od bab. vsetky dostali antibace. dokopy sme doniesli 9 liekov a to som mala este dva volnopredajne kupit. 😀 ale tatiankine su len jedny. a druhe ma taku dezinfekciu pusinky. baby maju chytene a zahlienene priedusky, ale tatianka ma ciste hrdielko aj pluca, tak su to len sopliky. tak som taka kludna, ze sa to podchytilo.

a este jedna super sprava. uz mame onkomarkery iba 192, tak sa taaaaaaaak tesim. to uz je taaaaaaaaaaaaaaaak blizko k 0. 🙂 boze ja ked si predstavim, ze sme za styri mesiace klesli z 25.tis na necele dve stovky, tak sa hrozne tesim. ked budeme na nule, tak uz nas tak casto nebudu pichat a mozu nas niekedy v polke buduceho roka konecne zaockovat. hlavne nech je v poriadku.

mirmaj
28. dec 2010

ahojte, aj u nás taaaaak kráááásne sneží, škoda že tak nebolo aj na štedry deň 😝
@lucia20 samozrejme že sem patríš a som hrozne rada s tebou že sa tak Tatianke darí, je to hrdinka, soplíky pomynú neboj. My sa máme tiež dobre Tamarka rastie ako zvody už nám moc nechýba do 7kg, ťažká je ako vreco a len by sa nosila, mama ma už ruky ako rambo z nej 😝 pripájam ti jednu vianočnú foto, ale zakryli sme celý vianočný stromček, musíme pochudnúť 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa @vladka84 aj my tak podobne spávame v noci aj 4-5x je hore, ani nieje hladná stačí dať dudku a spinká dalej ale preberie sa už mi to nabúra spánok, no ale čo neurobíme pre tie naše augustové miláčiky 😉
@akika722 moja vydrž už sa ti to kráti a dáš si deti naspäť do starých kolají, musí to tam byť hrôza to verím

seagull2404
28. dec 2010

ja ze pohoda den, ale pustili sme sa s maminou do sitia podlozky pre tamarku, tak nema zas cas sem nabehnut 😖

@mirmaj jeeej, ake ste tu pekne 🙂 my uz mame cez 7 kg a normalne mam niekedy pretazene ruky, este ze sem-tam vypomoze nosic, sme este stale na vychode a tu ju kazdy vlaci po rukach, ma iste porazi, ked sa vratime do ziliny, kym si Tamarka zvykne, ze ju amma nebude nosit cely den, ajajaj...
@akika722 ale ved ake chutne ranajky 😀 mu nedoprajes 😀 😀 😀 u nas zas pohoda, manzel odisiel spat do ziliny, svokra nevola, manzel v piatok pride, budeme tam nastartovani kazdy den 😠
@hajatanufus aku hviezdicku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre