♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
3. jan 2011

@memory97 ajoj moja no pozrem sa sa tesim 😉

akika722
3. jan 2011

@helen1007 zatial maš len jedno dieťa tak si uživaj 😀 😀 😀 ked som mala Paťka spala som kedy som chcela..teraz kedy chcem ja nechcu oni 😀
hej už su vysledky vyborne...ja som si to dala do spojitosti s tym no povedala mi dr,že určite nieeeer a dnes mi povedala že ano z toho..lebo sa to neliečilo,už bolo asi 2 mesiace čo to zmizlo a bral silny sirup lebo mal telo premnožene kvasinkami z tej mučnatky

čo tak malo píšete?????

danulienka35
3. jan 2011

@akika722 jejda som rada ze uz to mate v poriadku 😉 jupi sa tesim stebou

akika722
3. jan 2011

@danulienka35 😵 si zlata

danulienka35
3. jan 2011

@akika722 vies ako ma to tesi ze ste v poriadku? sak ste si uzily svoje uz

akika722
3. jan 2011

@danulienka35 eby boli všetke deti na svete v poriadku,zdrave..deti si nezaslužia trpieť ☹

liba78
3. jan 2011

@helen1007 ten sirup je dobrý na chuť. Volá sa Suprax, ale malý odkedy vracal nechce ani čaj. Iba mliečko. 😒 Držala som mu pusu chúďatku, aby to nevypľul. 😖 Našťastie ich má len 1x za deň.
@memory97 Dr. hovorila aj o probiotikách, ale neviem ako ich teraz do neho dostanem.

danulienka35
3. jan 2011

@akika722 veru tak moja deticky su nasa radost 😉

akika722
3. jan 2011

@liba78 ked berie atb určite mu davaj probiotika...napr dophilus daš do mliečka a maš to 😉

liba78
3. jan 2011

@akika722 no ono by to bolo jednoduché s fľašou. My mlieko máme len MM a to z nej nechce tiež. 😒

akika722
3. jan 2011

@liba78 tak mm odstriekať/odsať zmiešať s probiotikami-bio gaia su zase v kvapkach a šup lyžičku..pripadne do striekačky

hajatanufus
3. jan 2011

@akika722 ahoj som rada ze sa prislo na to ze z coho bol ten zapal a ze uz mate dobre vysledky aspon vies comu sa v buducnosti vyvarovat asi to uz oblicky nestacili cistit ale vdaka bohu vsetko dobre dopadlo a verim ze tento rok uz bude pre vsetkych lepsi 🙂
@liba78 ahoj presne si viem predstavit tie problemy s liek,mi ja som to mala pri lucinke tiez ze mi vsetko vyplula ale ak mas doma nurofen baby tak tam je taka dobra striekacka s ktorou sa to da drzim palceky a prajem skore uzdravenie 🙂
@danulienka35 ahoj dneska som po dlhom case bola vonku s detmi ale nechcelo sa mi brat tandem tak som vzala lucinku na peso a tlacila kociarik s babikou a rachel bola v bugy no cesta tam este usla ale naspat mi uz lucinka robila strasne cirkusy hadzala sa o zem a chcela si hlavicku udierat o beton ona to totiz robi dost casto ked sa jeduje ze sa hodi o zem a udiera si hlavicku takze som ju musela nacapat po zadku ja viem som zla matka ale ja si s nou uz niekedy neviem rady ani pekne ani po zlom neviem co mam robit asi sa jej malo venujem ach jaj fakt neviem a to som este po nej vrieskala jak pavian a povedala som jej ze ju nechcem a ze ju dam do decaku je mi z toho na nic ach jaj uplne zlyhavam ako matka 😢 😢 😢 😢 😢 a este akoby to nebolo malo tak vlastne som chcela ist do pekarne po chleba lebo mm nekupil a pekaren zatvorena oni tu maju nejak vela sviatkov nechapem ani decka neboli v skole ani posta nechodila ani obchod neotvoreny ani autobusy no proste nic hroza uz aby sme odtialto vypadli lebo mi to tu lezie na nervy a som z toho hotova

akika722
3. jan 2011

@hajatanufus nezlihavaš..len ti praskli nervy..ja tiež niekedy vybuchnem.dosť často a potom to lutujem...obdobie vzdoru je hroznéééé...si dobra matka no niekedy sa neda všetko vyriešiť s kludom 😉

danulienka35
3. jan 2011

@hajatanufus urcite si dobra mamina i moje deti toto robily a vyraastly z toho neboj ona sa nauci

mirmaj
3. jan 2011

ahojte, ešteže ste toho až tak veľa nepopísali aspoň som vás stihla dočítať 😀 nemám teraz na vás vôbec čas, lebo chodím do roboty im pomáhať uzatvoriť rok a tak a mm je pri malej, ešte zajtra a potom už budeme zasa spolu doma a budem tu s vami 😉 idem do vane a pôjdem si ľahnúť, lebo som úplne K.O. ešte tu bola teraz kamoška čo má dvojičky chalanov, budú mať za týždeň 2 roky, to tu bolo veselo 😀 😀
@akika722 a neuveríš najviac sa im pačilo v hracej deke a ja som ti povedala že už sa ti neoplatí lebo je už Semi veľký, tak možno by sa ešte oplatila 😀 ale lietali tie hračky naozaj na všetky svetové strany 😝
@memory97 a po ako čase si pridala do príkrmov mäsko? ja rozmýšľam že tento týždeň už pridám aj ja a som mysllea že s mäskom pridám už aj ovocie tak asi ešte počkám chvíľku teda s ovocím uvidím 😉

mirmaj
3. jan 2011

@eis4 príprava UM mi v noci netrvá dlho, do 10min. od prebudenia už zasa spíme napané, som si to raz stopovala 😀 ale ja si na nočný stolík beriem 2 fľaše na noc, termosku s prevarenou vodou, aby mala takú akurát teplotu a dávkovač s mliečkom , takže len nalejem, vysypem, zatrepem a už papáme, takže celú noc ani s postele nevstanem, lebo postielku mám pritiahnutú uplne pri posteli 😀

akika722
3. jan 2011

@mirmaj ahooooooooooooooooj

danulienka35
3. jan 2011

@mirmaj ahoj no dobry napad mas 😉

hajatanufus
3. jan 2011

@akika722
@danulienka35 dakujem babenky ste zlate som dost casto nervozna a neviem ako to mam riesit len proste nechcem aby si lucinka nejako tym buchanim o zem ublizila bojim sa o nu a potom vybuchnem asi to bolo aj preto ze som nevyspata lebo rachel sa v noci viac krat budila a rano ma uz mm vyhanal z postele ked prisiel z nocnej ze chce mat klud ale poobede som si sla zdriemnut a on vstal a umyl riad aj navaril bol naozaj zlaty toto este ani raz nespravil bola som mu velmi vdacna ze mi pomohol ach jaj este raz vdaka babenky len neviem ako mam riesit lucinkine vybuchy aby si neudierala hlavicku nechcem ju bit uz to jeden cas prestala robit a teraz zase ach keby uz zacala aj rozpravat aby som spravne pochopila ze co chce lebo niekedy to neviem odhadnut

hajatanufus
3. jan 2011

teraz sme s lucinkou chvilu hrali pexeso celkom sa jej to pacilo ale uz sa zase jasi 🙂 🙂 🙂

akika722
3. jan 2011

@hajatanufus moja to prjde samo..ak vidiš že je nervozna daj jej niečo do ručkys nech to hadze o zem,vankuš,hračku...možno si zvykne radšej nato a nebude ubližovať sebe..

danulienka35
3. jan 2011

@hajatanufus na nase pomahalo ked som ich troska vodou ospliechla vyrastie zb otoh a urcite si unavena mal by tvoj muz jeden den uribit kompromis a nechat ta vyspinkat ved nemozes fungovat stale na sto procent ☹

eis4
3. jan 2011

@mirmaj to más super vymyslené 🙂

majka35
3. jan 2011

@hajatanufus ja som mala toto presne s barborkou, posledný záchvat mala v septembri, odvtedy akoby uťal, som si s ňou prežila veľmi ťažké obdobie ... ona snáď mala obdobie vzdoru od narodenia do štyroch rokov .. koľkokrát som ja na ňu kričala, dokonca sme ju s mm odviezli do lesa, že ju tam necháme /pomohlo na týždeň/ , bola som z nej zúfalá ... nie si zlá matka, miluješ svoje deti, ale tiež máš len jedny nervy, ešte sa nakričíš veľakrát ... moja barborka je strašne hlučná a náročná, ale konečne bez záchvatov zúrivosti, tie sú už dúfam za nami ... až teraz si vychutnávam to, aká je ona vo vnútri dobrá, citlivá, milujúca svoju sestru, mamku, ocka ... hovorí nám to 100x za deň ... a ja ju strašne ľúbim, straaaašne, ale snád nie je ani den, ked na ňu nekričím

kvietok121
3. jan 2011

@memory97 to je super filozofia, no matejkovi sa prihorsilo ale este to nie je ako vtedy tak dufam ze to aj skor prejde

hajatanufus
3. jan 2011

@danulienka35 dakujem mm ma necha len on robi stale nocne tak potrebuje ist spat hned jak pride ale dnes videl ze to sama nezvladam a povedal ze mi bude viacej pomahat hlavne s vychovou lucinky este sa s nim porozpravam ze ako to budeme dalej riesit
@akika722 dakujem za radu skusim to snad to pomoze ona to robi rada ze hadze veci o zem ale predsa tym nikomu neublizi a vie byt aj zlata ked chce teraz som davala rachel cajik a ked som polozila flasku tak ju vzala a aj ona jej davala tak som ju nechala bola velmi zlatucka ona zato ked chce viem byt velmi zlata a posluchne aj na slovo len ked sa jej nieco nepaci tak hruza ale dakujem babenky ste velmi zlate a som rada ze som sa vam mohla vyzalovat a postazovat velmi mi to pomohlo

akika722
3. jan 2011

@majka35 ako ten moj...aj u nas sa zachvatiky akosi vytratili...klop klop...ale hlučny je za 4deti...no v tom je zlaty že vela veci vie pochopiť a niekedymi pomaha viac ako mm 😀 fakt 😀

akika722
3. jan 2011

@hajatanufus tie deti nie su zle..robi to každe dieťa len inym spôsobom.niektore ma zachvat a plače,ine vrieska,hadže sa to zeme,moj buchal dverami...ja aj na Paťkovi vidim že vela veci mysli dobre a ja to vezmem inač...skričim na neho a on je smutny a povie prepač mamka ja som nechcel a vtedy lutujem aka som krava 😢

majka35
3. jan 2011

😀 @akika722 presne ... zbožňujem ju, ked niečo od nej chcem a ju to teší, že mi to môže spraviť, pomôcť mi, keď chcem niečo od mm, tak nasrato vyzerá, že si to radšej urobím sama 😀

akika722
3. jan 2011

@majka35 to poznam 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre