♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

dajna11
13. jan 2011

baby,ktorím mala končiť po starom v januári metarská ako mne....nám sa automaticky predlži o tých 6t?nemusím chodiť do socky či žiadať si o to?ako to je?neviem sa dovolať do soc.poisťovne.

seagull2404
13. jan 2011

@dajna11 malo by to byt automaticke....

dajna11
13. jan 2011

@seagull2404 no ja dúfam,lebo osobne sa mi necche trepať s deckom do mesta aby som sa spýtala a telefon mi nedvihaju,ked aj dvihnu tak že nik tam nieje lebo maju stale porady,tak kto mi povie?

seagull2404
13. jan 2011

@dajna11 no, ja som tak aj pocula aj citala, ja uz by som po starom bola na rodicovskej a keby to bol problem, tak by mi moja znama zo soc. isto zavolala 😉

dajna11
13. jan 2011

@seagull2404 tebe kedy mala končiť MD po starom? nikam si teda nechodila?nič nevybavovala?

21
13. jan 2011

@dajna11 materska sa predlzuje automaticky, dobre by mozno bolo zistit presne, do kedy. Ja som tam v dec bola, lebo som mala zacat poberat rodicovsky od 1.1.2011, tak som nevedela, co so mnou. Mne sa uz predlzuje.
Takze takto: Tie, ktorym materska skoncila 30.12.2010, im sa nepredlzuje, no zacali poberat rodicovsky tych 256, ak im vychadzal a budu ho poberat 20 mesiacov. tie, kt. mali nastupit na rodicak 1.1.2011, im sa uz predlzuje a potom budu mat rodicak 190€. Netreba nic, predlzuje sa automaticky.

dajna11
13. jan 2011

@21 dakujem moc.....díky za info,hned som kludnejšia....a teba neporážalo že si koli jednemu dnu prišla o vyššiu RD??mna hnevalo už aj ten týžden či dva čo som prešvihla 😉

21
13. jan 2011

@dajna11 jasne, stvalo, hl ked neni penazi, no co narobime... musime ist do vlady my.. 😀

dajna11
13. jan 2011

@21 mna lekár tlačila by som šla na mD 8tt pred terminom porodu,a ja nieeeeeeee.....cchem 6t....a keby človek vtedy vedel,keby som šla tých 8t...vyšlo by to na 30.12. a mala by som vyššiu.....no vedel to niekto vtedy?ach jo....veru,penez neni 😉

katkavv
13. jan 2011

ahojte,
uz sme doma, kajka nakoniec dr. este neockovala, stale ma chrasticku na ramienku _ nie a nie sa mu to zahojit 🙄
Dr. povedala, ze ked chrastika odpadne, mam call a ist na ockovanie, tak uvidim.
Mame aj listok na sono na kramare _ teda ze mame ist najprv na internu ambulanciu hocikedy doobeda, tak to som zvedava, kolko tam bude rano deticiek, mozno vybehnem zajtra ak sa mi bude chciet alebo bud.zyzden ...

Od vcera sa kajko nejako zacal "pucit" mracit a cervanat, ked papa, nechapem to, pekne otvori pusu, prehltne a potom ten ksichtik, robi to aj na kasu ktoru ma velmi rad aj na predkrmy, ktore lubi? neviete, co to moze byt? nesuvisi to s kakanim, ale robi presne take iste ksichtiky akoby tlacil 😒

Inak za mesiac pribral 580 g a narastol o 3 cm, teraz ma 70 cm a vazi 7 680 g, cize vahovo je ok 🙂

mirmaj
13. jan 2011

ahojte, chválim všetky nové profilovky, ste fešandy, až teraz sa mi podarilo vás dočítať 😉 včera som tiež kukala romantiku ako aj vy tak som tu nebola a tooooľko ste toho popísali 😀
@kvietok21 ani ja nedávam malú už spinkať po tom dlhšom obedňajšom spánku lebo vstáva medzi 16-17 ako kedy, ale večer musí byť do trištvrte na osem už v postielke inak máme potom problém so zaspávaním ako si písala včera ty, včera sme to nestihli lebo som bola na aerobiku a chcela som byť ešte sňou predtým ako zabúva, no a bol to horor asi až o 21 ju mm uspal na rukách, lebo už som to nezvladala, skús aj ty zistiť či Matejko nemá takú nejakú hodinu, lebo my ked ju prešvihneme tak koniec 😝

mirmaj
13. jan 2011

@danulka3 @seagull2404 čo s tým naším plávaním? 😉 ak chceme byť v jednom kurze určite sa musíme napísať navzájom do tých prihlášok, ale ešte som sa chcela spýtať vy chcete kedy chodiť? cez týždeň alebo víkend? lebo ja len cez víkend uričte aby išiel s nami aj mm lebo sama s malou si naozaj netrúfam tam isť 😝

mirmaj
13. jan 2011

jeeej zrovna sme na strane aký rok môjho narodenia 😀 😀

liba78
13. jan 2011

@mirmaj máš pekný rok narodenia 😉 ani sa to nezdá, koľko sme za pár mesiacov napísali 😅

eis4
13. jan 2011

@dajna11 ahoj akurát včera som sa bola pýtať.netreba chodiť nikam 🙂

seagull2404
13. jan 2011

@dajna11 myslim, ze 6. alebo 8. jan. neviem presne 😅 ale nikam som nesla a nic nevybavovala
@mirmaj uz som na to myslela, urcite ist chceme s vami, len si to este doma musime prejst, lebo ja mozem len urcite dni, ale dam vediet co najskor

danulienka35
13. jan 2011

aojte bambulky 😉

akika722
13. jan 2011

ahojte kočeny..nad ranom Pati fnukal že ho boli uško,rano sa zgrcal z jogurtu..my sme mysleli že zle sopal na ušku lebo o hodku bol ako vymeneny..usmev od ucha k uchu...šiel do školky,volam uč.tak ona že všetko je ok že je zlaty že sa hrajka.o hodku vola že ma teplotu skoro 39 a stupa,,mm ho vzal k dr.ááá zapal stredneho .ucha.dostal kvapky do uška,no lieta beha akoby nič..zajtra ostava doma...

ááá v marci sťahujeme 😀 našli sme dnes 3izbak od nas len cez cestu 😀

danulienka35
13. jan 2011

@akika722 to moja dcera vcera dosla zo skoly horucky 39,9 no hruza a des,pridavam fotky ako mala sedi 😉

eis4
13. jan 2011

@danulienka35 šikulka🙂 už aj naša by mohla lebo nerada leží 🙂

eis4
13. jan 2011

@mirmaj ahoj.ja som všera malu uložila o 20:30 a o 21 bola hore-celá vysmiata 🙂 potom zaspala až o 22 😒

danulienka35
13. jan 2011

@eis4 to teprva vcera sa sama posadila 😉

hajatanufus
13. jan 2011

@danulienka35 ahoj zlata sikulka ako pekne sedka to preto je taka sikovna ze tak vela papka 😀 to mi je luto ze dcerka je chora to je to hnusne zimne obdobie a hnusne pocasie v zime ma byt proste zima 😖
@akika722 tak to mate super ze sa budete stahovat my asi budeme zatial kde sme lebo nie je moc ponuka bytov
@liba78 ahoj ako jurko uz je mu lepsie?
@seagull2404 ahoj zubky mozu ist najprv aj horne a aj dva naraz ako nasej lucinke a to dr. povedal ze jej zubky nejdu a ja ze idu hore a on len pokrutil hlavou ze najprv vyjdu dole ale tu je foto mala vtedy necelych 7 mesiacov

helen1007
13. jan 2011

ahojte včera bol hrozný den, kamoška už druhý krát potratila a teraz už bola v 12tt, Tak som bola aj s malou večer u nej lebo volala či by sme s malou neprišli a už potom sa mi nechcelo ísť ani na pc. Uvedomila som si aké mám vlastne šťastie, že mám takú krásnu zdravú dcérku

eis4
13. jan 2011

@akika722 chudatko 😒 prajem skoré uzdravenie.gratulujem k tomu sťahovaniu.aj my by sme chceli.máme síce vlastný byt ale nebýva sa nám tu dobre-má síce 3 izby ale je velmi malý a je to podkrovie,ani balkon nemáme.byvame na 4 bez výťahu,stále musím čakať na mm kým príde z roboty iba vtedy viem ísť na prechádzku 😒 otras ☹

danulienka35
13. jan 2011

@hajatanufus aka je podarena,to mas pravdu hladosko 😀
@helen1007 chudiatko musi z toho byt upne nanic ☹

hajatanufus
13. jan 2011

@memory97 ahoj dakujem za radu skusim to s tym prsnikom vacsinou ked stlacim tak strieka ale to je vacsinou pred kojenim este vyskusam to co si pisala diky

inak babenky aj ja som mala blbu noc a vela som toho nenaspala a cez den som bola hotova a bolela ma hlava lucy ani rachel nechceli spinkat potom konecne zaspali a ja som este o pol jednej nakrmila rachel a sla spa ale potom ma zobudila o stvrtej a potom okolo siestej a to medzitym este prisla ku mne do postele lucy takze som to ani nemala moc pohodlne a este o pol osmej mi zvonil tel. niekto mi volal tak som bola nastvana co otravuju a ani som to nestihla dvihnut

kahlan1
13. jan 2011

@katkavv aj my sa presne tak pucime a tlacime ako divy

helen1007
13. jan 2011

@memory97 to ja jej vždy pripomeniem, že na začiatku ju chcela prikrmovať, že málo priberá 🙂 a teraz zas diéta 😀 tak sa iba zasmeje. gratulujem k pol ročku 😀 😀 😀

helen1007
13. jan 2011

@danulienka35 to poznám, moje chúďa ako do toho kočára vložím tak tam je tiež bez pohybu...najlepšie je ked v nom hned zaspí, ked je hore tak plače ako keby ju bili...až sa jeduje a musím ju vybrať....pomaly uvažujem že vymením vaničku za športovú časť . Len čakám kým bude trošku teplejšie a malá bude lepšie sedieť.

kahlan1
13. jan 2011

@danulienka35 krásne sedi :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre