♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
5. feb 2011

@liba78 pekne rano babulky aky je -durko krasnucky 😉
@danulka3 a Kubko tiez aj ja som chcela chlapca asi to mm nevie ☹

liba78
5. feb 2011

@danulka3 ako si krásne drží hračku. Zlatíčko. Náš zaspí len na rukách 😖

katkavv
5. feb 2011

ahojte baby,
dnes rano sme vymenili hlboky kocar za sportovy a kajka tam dnes posadime a vyskusame ako sa mu to bude pacit 🙂
len tu tak fuka, ze neviem, ci nas vonku neodfukne ;)

katkavv
5. feb 2011

ideme s mm varit, potom ideme poobede na navstevu a prideme vecer, vecer si vas docitam,
prajem krasnu sobotu :D :D :D

danulienka35
5. feb 2011

@katkavv aj tebe krasnu sobotu prajem i tu v Pk fuka hroza ☹

seagull2404
5. feb 2011

@danulka3 dakujem ☹ uz ani nepapame, ani nespime
@liba78 zvlhcovac nemam, ale mam cez cely radiator mokry uterak, maly je zlatucky 😉

liba78
5. feb 2011

@seagull2404 aj to pomôže. A ešte keby si mala čas zotrieť podlahy. Zvlhčí to vzduch a zbaví podlahu prachu a nebude sa víriť. To mi radila dr. Najskôr som sa skoro urazila, nie ? Potom som zotierala podlahy vždy ked bol chvílu čas. 😅

liba78
5. feb 2011

@katkavv
@danulienka35 u nás bezvetrie, ale + 6,2 C. A vonku som bola v pyžame, ratovať auto. Sneh zo strechy zletel rovno naň. 😔

danulienka35
5. feb 2011

@liba78 boze dufam ze nic sa nestalo

seagull2404
5. feb 2011

@liba78 jj 🙂 chystam sa a este som prala, tak som vyvesila saty na susiak do izby 😉 ale drobec este od rana nespal a neviem, ci ju zbalit do kociara a ist von alebo nie, su 3 nad nulou

liba78
5. feb 2011

@seagull2404 pokial nemá teplotu mozes.
@danulienka35 nie nic, ale dnes príde vecer mm, tak som bola sneh odpratat a preparkovat 😀

danulienka35
5. feb 2011

@liba78 este ze tak neviem ci ist von s malu ci nie neviem hrozne tu fuka ☹

seagull2404
5. feb 2011

@liba78 dakujem, chvalabohu, teplotu este nemame

mirmaj
5. feb 2011

ahojte, tak idem hlasiť naše zamienanie mliečka s čajíkom, plan zlyhal hned večer ked si Tamka vypýtala mliečko ešte o 23 a nie o 0:30 ako som si myslela ja 😀 tak som jej ho večer ešte dala kedže som nespala, zobudila sa o 1:30 to som uspešne vkladala dudku asi 20x ale nakoniec zaspala bez toho mliečka aj čajíka, o 3 zasa hore, to som už urobila čajík, zaspala po nom do 3:20 a už nezaberala ani dudka ani čajík 😀 😀 3:30 som spravila mliečko, stiahla si fľašu a spokojná napraskaná zaspala aj bez dudky a do 7 sa myslím ani nepohla 😀 dnes v noci pokračujeme, zajtra budem hlasiť nové skutočnosti 😝 ale dnes tak veľa papa ako nikdy, asi sa bojí že jej v noci zasa nedám 😝 teraz na obed spapala 190g zeleninky 😀
@memory97 vy ste ako zvladli čajíkovanie namiesto mliečka? 😉

seagull2404
5. feb 2011

@mirmaj jeeeej, ale to je krasny uspech, samozrejme mamina unavena, ze? budem drzat palce a cakat na nove info, ja len dufam, ze nam ta choroba nerozadze ten spankovy rezim ☹ ja som citala, ze dieta pochopi, ze v noci nedostane, tak spapa cez den viac 🙂

liba78
5. feb 2011

@danulienka35
@seagull2404 my sme sa práve vrátili z vychádzky. Ale u nás bolo pekne a nefúkalo. Teraz sa už slnko schovalo za mraky, tak sme pratali domov. 😉 Ale stihla som si kúpiť mlsky. 😝
Baby to je strašné som závislá na trubičkách plnených šlahaným tureckým medom. Zas som si kúpila 2 balenia, ale neviem odolať. 😖
@mirmaj tak teda pekne chápe Tamarka. U nás by to nezabralo, malý dudku nepoužíva vôbec. Ale ja sa nevzdávam a každý deň mu ju rvem do pusy 😀

hajatanufus
5. feb 2011

@liba78
@liba78 ahoj dakujem za povzbudenie nie nepytas sa blbo no ono je to tak ze bud dam malej urobit pas tu v uk alebo ju dam zapisat do pasu tu v uk alebo na sk no v oboch pripadoch potrebujem ist na ambasadu do londyna a ani neviem kde to je a potrebujem na to aj slovensky rodny list ktory este nemam lebo vybavenie na speci matrike trva 3 mesiace takze ho budem mat asi koncom marca zaciatkom aprila a ak by som dala malu zapisat do pasu na sk tak budem potrebovat jednorazovy cest doklad ktory mi daju na ambasade 2 tyzdne pred ppredpokladanym terminom cesty bez dokladu ma proste nepustia do lietadla takze tak ci tak musim ist do londyna ale nie sama musim tam ist aj s mm mimochodom trosku sme si to vydiskutov ali a je to lepsie a ten vietor bol fakt silny mm hovoril ze takmer ho odfuklo ze nevladal chodit jak fukalo

hajatanufus
5. feb 2011

@alure dakujem aj ja dufam ze to bude dobre praveze sa to neda cez telefon a clovek tam musi ist asi aj dva krat raz odniest dokumenty a druhy krat ist po doklady a co pisali baby tu na mk je to na tej ambasade hrozne caka sa vonku na ulici a uradnicky tiez nie su moc mile a okrem toho sa tam vacsinou ani neda dovolat 🙂

hajatanufus
5. feb 2011

@liba78 rachel ma tiez taku hrkalku po lucinke a ma ju zavesenu na tej hojdacke a tam si do nej stale buch a tiez to ma strasne rada a lucinka to stale nosila zavesene na kociku a vobec sa stym nehravala 😀

hajatanufus
5. feb 2011

@liba78 a zabudla som jurko je zlatucky

katulkaaaaaa
5. feb 2011

baby kamoske som nakoniec nesla ale bola som s malym na prezentacii tupperware 🙂 skvele veci maju fakt,ale drahsie...nasla som na nete za polovicne ceny tak objednam tuto 😝
robili nam ryzu,kuracie maso za 8 minut...mnamka a upiekli nam kolac tiez za 8 minut,sa tesim ze odteraz nebudem v kuchyni dve hodiny,jupi hned mam krajsi den 😀 maly tam blabotal vsetci ho obdivovali,az sa mi z toho dogrcal,takze ja na usknutie naozaj verim ☹

liba78
5. feb 2011

@hajatanufus to som rada, aspoň sa cítiš istejšie po rozhovore s mm. Máš to zložité a úradníčky na ambasáde nie sú moc ústretové 😠 . S malým dieťaťom absolvovať také návštevy, no des. Dúfam, že sa ti to vydarí vybaviť čo najľahšie.
@alure si ma navnadila. Už robím kinderkoláč. 😀 Akurát v krízovom režime. Nemám orechy, tak so papier posypala strúhankou a trstinovým cukrom. A mám len 2 zlaté klasy, ten tretí nahradím vanilkovým pudingom. 😝

liba78
5. feb 2011

@katulkaaaaaa ja mám pár vecí od nich. Rada ich používam 😉

hajatanufus
5. feb 2011

@liba78 ano dakujem trochu sa mi ulavilo a verim ze sa to bude zlepsovat 🙂 s tymi dokladmi uvidime skusame dat malej robit anglicky pas aj ked asi nam to zamietnu lebo nema na to narok ale za pokus to stoji tak ak to vyjde tak bude o problem menej 😀

hajatanufus
5. feb 2011

@liba78 mnam hned by som si dala ale nemam muku a nutelu lebo som ju zozrala hodis link prosim ta lebo asi zostal v starom pc diky

danulienka35
5. feb 2011

@liba78 no pekne ja idem na zakusok nugatovy rez 😀

danulienka35
5. feb 2011

@hajatanufus ahoj mojako kde si sa mi stratila uz sem ta vcera spominaly co babulky ako sa mi mate?

eis4
5. feb 2011

čaute.včera som tu nebola lebo som mala na návšteve spolužiačku zo strednej,už 5 rokov sme sa nevideli 🙂 tak som bola velmi rada že za mnou prišla tak daleko 🙂 pokušala som sa vás dočítať ale nedá sa už od rána čítam a som iba na 2093 tak asi to nedočítam 🙂
@niky13 naša sa na začiatku tiež budila každu hod na papanie ale dr zakázala,dovolila každe 2 hod tak som ju nosila na rukách kým nemohla papať ☹2 mes.sme síce nespali ale zvykla si 😀 teraz už vstáva o 00:30,03,06.ak sa zobudí okrem týchto časov tak hladkám, čaj dávam alebo cumel.toto všetko nám začalo fungovať až na nový rok inak som nosila na rukách.možno sa ti budí aj preto lebo už automaticky vie že dostane prsko,tie deti su prešibané 😀 😀
@kahlan1 neboj sa,to sa určite spravy ked bude väčšia.ale krásna je ,vobec nevizerá ako bábatko čo nechce jesť,ved aj nožičky má baculaté 😉 my sme mali problém že chcela papať stále a dr nám to zakázala lebo ju bude bolieť bruško ,tak nám stále plakala ☹
@veve10 aj mne začali vypadávať vlasy.ked niečo pomože tak daj vedieť🙂
@danulka3 @seagull2404 @kvietok 121 aj ja chcem na stretko 🙂 ani ja si nemám v žiline s kým pokecať 😒

hajatanufus
5. feb 2011

moja segra ma vytknuty clenok a ma nohu v sasdre a este ju chytil aj kasel tak som ju cez skype donutila zavolat na pohotovovost a tak zavolala prisiel doktor a ma chytene priedusky tak jej dal atb a mama jej ich bola vybrat v lekatni ona chcela cakat do pondelkaa poslat mamu k dr ale co jej dr da na dialku este ze ma pocuvla 😉

danulka3
5. feb 2011

@katulkaaaaaa prosím ťa,kde na nete si našla ten tupperware lacnejší?moja mama má odtiaľ misku kysku a je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre