♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
17. feb 2011

@memory97 no sme ulpackany zas ale od unavy asi

memory97
17. feb 2011

@danulienka35 tu som moja, len nam dieta dnes nechce zaspat🙂

memory97
17. feb 2011

@danulienka35 moje male, daj jej pusinky za nas, aby uz zubky neboleli...

kahlan1
17. feb 2011

@memory97 mam davat kamilkovy caj ale nevypije ho vela. Aj vy ste sa tak pucili? Ale vcera aj dnes uz kakala sama a dost ale aj tak sa puci :( nic ine mi gastrodr neporadila :(

kahlan1
17. feb 2011

@katulkaaaaaa čo sa stalo? ☹

danulienka35
17. feb 2011

@memory97 no nasa tiez zaspala az teraz dam jej pusinky za teba neboj moja 😉
@kahlan1 aj nasa sa pucila a vypila feniklovi cajik a tie prdy pak 😀

kahlan1
17. feb 2011

@danulienka35 my sa pucime uz od januara a v jednom kuse a dr zakazala fenikel - povedala ze ma v brusku viac plynov - tak uz som z otho magor

mirmaj
17. feb 2011

@kahlan1 feniklový čajík vo veľkom množstve zapeká možno preto ti ho zakázali používať, kedy plánuješ pridať ovocie? to by jej malo pomôcť na bruško

memory97
17. feb 2011

@kahlan1 my sme sa pucili na zaciatku, ked sme zacali so zeleninkou, potom az, ked mu zmenila dr. mliecko, ale mne nezakazala nic...

mirmaj
17. feb 2011

@mirmaj ozaj ty už dávaš aj ovocie však? tak potom neviem už ☹

mirmaj
17. feb 2011

@kahlan1 dobre že som to napísala sama sebe 😠 pozerám že kto ma spomína 😝 to malo byť tebe samozrejme 😀

memory97
17. feb 2011

@kahlan1 malemu davam cajik iba na zapitie, lebo on nespapa prikrm ani kasu bez toho, aby to nezapil🙂 a potom si aj poprdka a brusko ho neboli🙂 sice ja uz dlhsie davam od teekane cajik pre deticky, v takej zelenej krabicke.

danulienka35
17. feb 2011

@kahlan1 tak neviem mojko poradit vcera sme papali predsnidavecku hruskovo-jablckovu a z toho tiez prdkala 😉
@mirmaj ako sa mate bambulky? pozerasla som na fb malu ake ste krasnucke este ma take vlasky?

seagull2404
17. feb 2011

@kahlan1 no nam napr. uzasne zabrala hruska, kakame aj 3x denne 😉 skus...

helen1007
17. feb 2011

@danulienka35 ahoj moja ako sa dnes má malinká? nejako t teraz nestíham sledovať na koníkovi.

danulienka35
17. feb 2011

@helen1007 ahoj mojko no uz lepsie len sem tam poplackame ale uz horucky nemame mame jantarove goralky tak si myslim ze jej pomahaju a co vi moje?

mirmaj
17. feb 2011

@danulienka35 máme sa fajn 😉 po zuboch ani chýru ani slychu takže sme relatívne kludne, aj noci sa upravili len na jedno papanie, takže som aj vyspatá takže teraz nám to naozaj ide..klop klop, čítam ako sa vy trápite so zubkami chúdatká, dúfam že už bude len dobre....hej ešte máme stále také vlásky, trochy vypadali ale moc nie, ja by som jej ich aj ostrihala, lebo ich ma dlhe niektore ale mm nedovolí 😀 😝
@seagull2404 aj my tak kakáme tiež minimálne 3x a viac, niekedy mám pocit že ako ked sme prišli z pôrodnice v každej plienke 😀 😀

mirmaj
17. feb 2011

@danulienka35 myslíš že tie goralky pomáhajú?

danulienka35
17. feb 2011

@mirmaj nestrihaj ju nema sa doroka strihat babetko ved jej pristanu je kocka a jaka je vleka prdelka je uzasna

danulienka35
17. feb 2011

@mirmaj ano jedna pani mi povedala ze najprv sa maju oplachnut a nechat nabit na slniecku lebo pod svetlom ked neni slniecko a verm tomu ze pomahaju celu noc preslpala a dnes bola kludnucka tak verim na to

mirmaj
17. feb 2011

@danulienka35 aj ja som to počula že sa to nemá ale tu niektore baby ostrihali no ale asi neostriháme lebo tatino nedovolí 😝 hej je už veľká baba, som zvedavá koľko váži od očkovania sme neboli na poradni a už je to viac ako 2 mesiace, tak vôbec netuším koľko asi ma

mirmaj
17. feb 2011

@danulienka35 no ak budeme mať aj my nejaké problemy tak ich budem asi aj ja zhaňať potom 😉

mirmaj
17. feb 2011

prišla na mňa poriadna unava idem do postele dobru noc a hlavne pokojnú vám všetkým želám😉

danulienka35
17. feb 2011

@mirmaj no nasa ma 10,250 uvidis mojko snad nebudete mat take problemi ako mi inak tu su najlacnejsie www.latkove plienky.sk

liba78
17. feb 2011
danulienka35
17. feb 2011

@liba78 aky ste krasnucky manmky torticka

liba78
17. feb 2011

ahojte, pc zatial funguje. 😉 Slúbená "zúbková torta" 😀
A ešte jedna v pavúku, sme si požičali od kamošky, tak máme ružový. Dnes tam bol 1x chvíľku na skúšku.

liba78
17. feb 2011

@danulienka35 díky moja 😉

danulienka35
17. feb 2011

@liba78 ale krasnucky je tiez dobry macko je Jurko cmucik 😀 a torticka nema chybu vazne

vladka84
17. feb 2011

@liba78 jeeej, krasna torta..ja by som si taaaak dala 🙂 a ty si ostrihanaaaa? 😲
vidis, aj som sa chcela pytat, ci budete davat deti do pavuka.. lebo ja som pri Timke mala a bola to pre mna skvela pomoc, ale potom zacali tie protichodne nazory na pavuk, tak neviem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre