♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
4. mar 2011

@katkavv my dnes cestueme do humenne tak mam paniku aka bude cesta lebo anetka uz nevie v sedacke vydrzat a zuri,
nevazila som ju skoro tyzden az vcera a nic :( teraz tie nebudem vazit ked budeme u nasich 🙂 a pritom sa mi zda ze nepapa zle 🙂 ale asi vela vybije energie

liba78
4. mar 2011

Baby, dnes som nešla do práce a pozrite čo idem poriadiť malému do herne 😀 http://obchod.fourbrain.sk/
penové koberce a aj ukončenia. Dokonca hračky, stôl a stolička. No neviem, či ma mm nekopne niekam. 😅

kahlan1
4. mar 2011

@liba78 to je super ale niekde som to videla o dost lacnejsie neviem ci nie v tescu za 11 eur ten koberec len neviem aky bol velky 🙂

kahlan1
4. mar 2011

tak sa idem obliect a ideme drzte palce nech to Anetka vydrzi 🙂

katkavv
4. mar 2011

@seagull2404
ja davam do sportoveho 🙂 nech kuka

eis4
4. mar 2011

@seagull2404 kludne daj športového,mi už dávno sme v športovom a zima jej určite nie je,ten športový nie je len na zimu,ak máš dobrý fusak kludne 😉

eis4
4. mar 2011

@seagull2404 sorry som chcela napísať že nie je len na leto 😀 😀

alure
4. mar 2011

babulky došla som len na skok,tak konečne má poupratované a navarené..zachvílu dojde mm s Oliverom a pôjdeme ešte na nákup a potom upečiem koláčik.
@kahlan1 praje šťastnú cestu a oddýchni si ak sa bude dať.
@liba78 ja som niečo podobné objednala http://www.maderna.sk/katalog/product/5688/ tak už čakám kedy to príde. Malého moc na zem nechcem dávať,v ohrádke má už málo miesta 😖 a na gauči ho samého nemôžem nechať ani sekundu..tak to trochu pomôže a doma máme len plávajúcu podlahu bez kobercov 😒
@katkavv Kajko je zlatučký moc a šikovníček....už sa teším na stredu 😉

alure
4. mar 2011

a dnes som pozerala celú stránku a našla som tam podložky síce trochu menšie ale za štvrtinové ceny oproti tej čo som objednala ja,a je tam aj jedna v tej istej cene ale oveľa väčšia 😠 no ale hlavne že bude mať...no keď mm hneď ako túto zbadal že objednaj a nerieš 😉
http://www.maderna.sk/detska-izbicka/detske-pod...

eis4
4. mar 2011

@alure aha čo som náhodou našla,krásna autosedačka a za dobru cenu lebo nie su platcami DPH
http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/1-... a maju potom aj od 15-36 kg
http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/1-...
mi asi kupime tuto,včera sme ju skušali v alltoys a páčila sa mi,tam stála 85 🙂 a tu 54 🙂
http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/1-...
možno niekto povie že za tu cenu to nemože byť bezpečné ale ja si myslím že velakrát sa platí len za značku,vela z tých drahých značiek vyrábaju v číne.toto je francuzka firma a tam sa aj vyrábaju ich výrobky aj preto som sa pre tuto rozhodla 😉

seagull2404
4. mar 2011

@katkavv dala som, ja som ju uz mala 3x v sportovom, ale nedavam tam fusak, ale deku do autosedacky, lebo cez fusak sa neda priputat cez popruhy, strasne s rozculovala, ked jej zasvietilo do tvare slnko a potom uz bola z toho pozerania taka unavena, ze strasny krik spustila, bola som uprostred cesty, tak som nevedela, ze co s nou, tak som jej supla stavicku a deku na tvar a ako tak sa ukludnila, ona mi nechce v sportovom spat ☹

seagull2404
4. mar 2011

@eis4 dala som, ja som ju uz mala 3x v sportovom, ale nedavam tam fusak, ale deku do autosedacky, lebo cez fusak sa neda priputat cez popruhy, strasne s rozculovala, ked jej zasvietilo do tvare slnko a potom uz bola z toho pozerania taka unavena, ze strasny krik spustila, bola som uprostred cesty, tak som nevedela, ze co s nou, tak som jej supla stavicku a deku na tvar a ako tak sa ukludnila, ona mi nechce v sportovom spat

@alure ja ta obdivujem, co vsetko ty stihas a ako sa nikdy nestazujes 🙂 ako to robis?

alure
4. mar 2011

@eis4 no ja som už po tých sedačkách pozerala a rozmýšľala som nad tou do 18 kg je polohovateľná a mm by sa jej určite moc potešil 😉
http://www.brendon.sk/Products/List/all/Ferrari
ale momentálne zvažujem kiddy http://www.babytrend.sk/kiddy-autosedacka-kiddy...
uvidíme pôjdeme do obchodu a tam sa rozhodneme
U nás je nádherné slnečné popoludnie,idem trochu von s Denisom..o hodinku a pol dojde návšteva 🙂

alure
4. mar 2011

@seagull2404 mojko ďakujem za kompliment 🙂 ani neviem čím to je proste som taký duracelko 😉 a vždy sa snažím pozitívne myslieť aby som si neprivolala aj v ťažšom období ešte niečo horšie....moje deti ma v prvom rade potrebujú usmiatu a šťastnú tak si každý deň nejak spríjemníme ...večer máme vždy polhodinku na zozbieranie zlých zážitkov a vecí ktoré dáme do pomysleného uzatvárateľného sáčku a vyhodíme do koša (to robievam s Oliverkom a je to skvelé )
ale aj ja si občas posťažujem bez toho by to nešlo 😉

seagull2404
4. mar 2011

@alure ja som sa tiez povazovala za cloveka nabiteho energiou, ale poslednu dobu nestiham, normlane mam pocit, ze nevnimam, som strasne unavena a to mam len jedno dieta, ak sa mi aj zda, ze mam system, pride dalsi den a system je fuc 🙂 ked sa hram s Tamarkou, snazim sa, aby ani na chvilu necitila, ze som unavena, ale sa mi stalo uz posledne 4 noci, ze som vobec malu nepocula a to ju mam 20cm od hlavy a ani neviem, kedy ju mm preniesol k nam a tak
to si poviete, co bolo zle, hodite akoze do sacku, vyhodite a uz vas to netrapi?

kvietok121
4. mar 2011

@seagull2404 neboj nie si sama unavena 🙂 ja tiez som len teraz naskok, kym matejko spinka, aj ked kazdu chvilku je hore, asi zasa zubky, lebo ked natriem tak prestane 🙂 a nechce sa mi ani vas docitat nevladzem ☹

seagull2404
4. mar 2011

@kvietok121 moja, ale ty v noci kojis a ja nie, ja nechapem, ze co to, normalne mam take navaly, ze aj do placu by mi bolo ☹ z tej unavy, a ked sa tak divam dopredu, tak ani nevidim, ze kedy by som si tak mohla oddychnut

kvietok121
4. mar 2011

@seagull2404 ja viem ale nase kojenie je cuc, cuc ... 2x a zase spi a tak dookola ☹

seagull2404
4. mar 2011

@kvietok121 tak ci tak si hore ☹ si chce len uzit mamku 🙂

kvietok121
4. mar 2011

@seagull2404 to hej, ved to som rada, ze si ma uziva 🙂 ale myslim to naozaj

inac baby pomoc po dnesnych testoch mi zistili ze mam alergiu na kravske mlieko ☹ co robit ja bez mliecnych vyrobkov nevydrzim ☹

lucia20
4. mar 2011

@vladka84 jej, my ideme na stretavku??? fuha, kedy to je?

seagull2404
4. mar 2011

juuuuj, to ti neporadim, ani netusim, tak akurat viem, ze predavaju aj sojove mliecko

kvietok121
4. mar 2011

@seagull2404 no sojove mlieko nemozem ani citit nezmam rada soju ☹

seagull2404
4. mar 2011

@kvietok121 hm, tak neviem, moja ☹

kvietok121
4. mar 2011

@seagull2404 ani ja neviem ...

seagull2404
4. mar 2011

@kvietok121 a dr. ti neporadil?

kvietok121
4. mar 2011

@seagull2404 dr povedala ze to patri na gastro a ze teraz ma tam neposle, az ked dokojim

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 aj ti sposobuje mlieko nejaké problémy?

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 mam dost silne kozne problemy, ale taraz ked nepijem caje na kojenie, ani mlieko, dala som si bezlepkovu dietu, tak sa mi to zlepsilo 🙂

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no mala si to vylúčiť postupne aby si vedela že ked niečo vynecháš a problémy stále máš ,že problém je v inom,teraz možu byť na vine bylinné čaje,lepok,či mlieko....ono nejaká alergia mohla vypuknuť počas tehotenstva,kojenia,to su velke hormonálne zmeny...preto ked dokojíš ťa pošle na gastro,ked sa daju hormony doporiadku....a možno potom bude všetko ok.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre