♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
9. mar 2011

@niky13 ja viem mojko nic si uz zz toho nerobim vcera som bola riadne napalena na nu a co ako sa mate?

danulka3
9. mar 2011

@kvietok121 asi lyžičku a pol,ja si robím papaníčko na dva dni 🙂 k tomu som dala brokolicu a mrkvičku,chutilo nám,spapali sme asi 100g

hajatanufus
9. mar 2011

ahojte babenky dnes vas vobec nestiham doobeda sme boli v playgroup potom som varila rachel zemiacik mrkvu a kalerab ale ked sa zobudila a davala som jej to tak bola nejaka uplakana a zistila som ze ma teplotu tak som sa rychlo obliekla nakojila som ju obliekla aj ju a hned som bezala k dr a poveda;la som ze sa chcem zaregistrovat a ze die ta je chore tak chcem aby jy pozrel dr tu v uk je taky system ze sa treba dopredu objednat na kazde vys. takze teta povedala ze dobre ze nas zaregistruje a zw ci mam aj rodne listy detyi a ja ze nie ze som tam bola v pondelok a pani mi vobec r.l. nespominala len id a doklad s adresou tak mi dala vyplnit formular a okopirovala pas a pytala sa ze kedy chcem aby pozrel malu dr a ja ze dnes lebo ma teplotu a ona ze dobre ale musim prist neskor teda o 17.10 ja ze dobre a sla som domov to bolo a tretej a rachel mi cely cas spala v kociku a este aj ked som prisla domov tak som ju nechala a lucinku som nechala spinka doma s ocinom ked som prisla domov tak lucy uz bola hore zobrala som ju dokuchyne a robila som rychlo palacinky az do pol piatej a obliekla som rych;lo lucy ale zobudila sa aj rachel tak som ju prebalila zmerala teplotu uz mala 38,2 dala jej liek od teploty nakojila obliekla a utekali sme k dr a to uz bolo o 5 5 dosli sme tam 5.07 ja cela udychcana prihlasili sme sa na pocitaci ze sme uz tam vyzliekla som deti dala som rod listy nech si prefotia sadli sme si do cakarne a asi o minutu nas volali takze super ani sme necakali no a dr ci sestra ci kto to bol zmerala malej teplotu pozrela s takym pristrojom do usiek aj do hrdielka a popocuvala ju a povedala zepri prechladnuti sa casto chytia aj uska a ze v pravom usku ma infekciu a aj na hrudniku nieco pocula tak kazala davat calpol od teploty nurofen od bolesti a dala nam aj atb a kazala ze mam ju vyzliectv doma aby bola len v plienke a neprehrievalo sa jej telicko ked ma teplotu takze som rada ze som sa dnes uz nedala odbit a zer som to vybavila

@katulkaaaaaa to s kamaratkou ma velmi mrzi je to naozaj velmi smutne ☹ ☹ ☹ ☹ simonko je krasny a ako sa zmenil bude z neho blondiacik? ma pekne ocka aj vlasky krasavec

@eis4 tie fotky su dobre a zaroven hrozne aki vedia byt ludia nezodpovedni

inak viete co povedal dnes moj mm? ze zena nemoze byt aj krasna aj mudra zaroven to by musela byt chlap 😠 no nemam ho odstrelit? a vcera k mdz najprv blahozelal nasim detom a aztak mne aj gto az vecer o pol desiatej ked siel do prace a este sa potom rozculoval ze sa bavi a nestihne do prace 😠

mirmaj
9. mar 2011

@danulka3 len víkendy, ja osobne som tam nevolala ale kamoška, ktorá sa prihlasovala na máj tak to zistovala. ale v ZA su 2 kurzy čo viem, tak v tom jednom to je tak

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 aj moja dr. Pri dcere. Ale ked kricala od hladu, tak co som mala robit? Presne ako tvoja. Vzdy som jej pritakala a robila som si po svojom. Kasli na to. A na neurologii ti ju aspon skontroluju.

danulka3
9. mar 2011

@kvietok121 špenát je mrazený,ale naporcovaný

hajatanufus
9. mar 2011

@mirmaj tvoja tamarka je najsikovnejsie augustovca blahozelame fakt sikulka len teraz si to zacnes uzivat a vsetko pred nou schovavat 🙂

helen1007
9. mar 2011

@katulkaaaaaa to mi je ľúto ☹ ☹ ☹

hajatanufus
9. mar 2011

@akika722 deti su v tomto veku najuprimnejsie tvoj maly je podareny so svojimi hlaskami 😀 😀 😀 😀

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 zlata, taka spokojna. Maly je uz v poriadku, uz len rano tahame sopliky ale ja som chora. Tak davam pozor aby to maly nechytil zas odomna. A mm ide zas na sluzobku, tak si prd oddychnem.

danulienka35
9. mar 2011

@mirmaj boze aka sikulka je Tamarka gratulujem 😀

danulienka35
9. mar 2011

@niky13 to mi je luto ze si chorucka nech ti to rychlo prejde mojko 😉

helen1007
9. mar 2011

@danulienka35 neviem čo navrhuješ? zajtra má moja maminka dovolenku, tak si nás bude užívať, ale v piatok do 16:00 máme čas 😀 😀 😀

helen1007
9. mar 2011

babenky musím sa vám pochváliť...vyhrala som balík vody drobček a tričko 🙂 ........jak málo stačí k detskej radosti 😀 😀

danulienka35
9. mar 2011

@helen1007 no ako budes chiet moja gratulujem i to potesi ja by som sa tesila 😀

danulka3
9. mar 2011

@helen1007 ako, aj ja si chcem urobiť radosť 😵

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 zlata, taka spokojna. Maly je uz v poriadku, uz len rano tahame sopliky ale ja som chora. Tak davam pozor aby to maly nechytil zas odomna. A mm ide zas na sluzobku, tak si prd oddychnem.

helen1007
9. mar 2011

@danulienka35 tak sa treba zapojiť do súťaže ...odfoť, pošli a vyhraj...drobčeka v Pk predávajú v komacu na muškáte 🙂

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 dakujem
@helen1007 gratulujem

hajatanufus
9. mar 2011

@danulienka35 ahojky mala nevyzera ze jej nieco chyba idem odfotit nasu tiez je iba v plienke je chorucka ale uz jej klesla teplota tak sedi v hojdacke a kopka nohami takze vidno ze jej je uz lepsie

helen1007
9. mar 2011

@danulka3 pozri súťaž na mk vyhraj vodu drobček

helen1007
9. mar 2011

@niky13 🙂

danulienka35
9. mar 2011

@helen1007 nesutazim nebo nemam stastie 😀
@hajatanufus no uz jej nic neni

liba78
9. mar 2011

@niky13 2:5 😀 😀
@danulienka35 úžasné Michelinky má Chiara 😉

helen1007
9. mar 2011

@danulienka35 ale no kto nehrá nevyhrá 😀

seagull2404
9. mar 2011

@alure ja sa uz neviem dockat nasho plavania 🙂 len sa bojim, ze budeme rumazgat 😅
@liba78 Kosice to vyhraju 🙂 🙂 🙂

danulienka35
9. mar 2011

@liba78 ahoj mojko dakujme ma moc velke 😀

danulienka35
9. mar 2011

@helen1007 to je pravda 😀

hajatanufus
9. mar 2011

takto papa lucinka sama jogurt a rachelka si vyvaluje hole sunky 😀

niky13
9. mar 2011

@danulienka35 dakujem
@helen1007 gratulujem

liba78
9. mar 2011

@seagull2404 ja viem, máte teraz oveľa lepších hráčov. U nás bolo málo peňazí túto sezónu. Ale mne to nevadí, ja mám rada kvalitný hokej a nejak mi stačí ku šťastiu že Slovan skončil. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre