♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

monuska342
10. mar 2011

@liba78 aj ja sa cudujem 🙂 no neviem ma niektore babenko viac?
@lubina82 ahoj kedy sa narodil tvoj maly?lebo ma tak isto ako moj 😉

majka35
10. mar 2011

@liba78 búcha nohami stále, aj kašu som vynechala a vankúš som jej dala pod nohy ... do polnoci spala, potom sa zobudila, potom na mlieko o pol jednej a potom som k nej chodila do tej pol tretej každých 30 minút a od pol tretej spala do rána, takže ako tak sa dalo

ináč baby, hlúpa otázka, niektoré tu odpovedáte naraz viacerým, ako klikáte tie mená? ja keď chcem odpovedať trebárs 8 z vás a príspevok nie je na poslednej strane, tak si vyťukám manuálne meno, alebo existuje nejaká finta ... no napísala som to jak hotentot a pochybujem, že mi niekto porozumie 🙄

liba78
10. mar 2011

@seagull2404 😝 príď, dáme hot-dog pri stánku.

akika722
10. mar 2011

@lubina82 ahoj jasnéééé 😉

majka35
10. mar 2011

@lubina82 jasné, vitaj medzi nami 🙂

akika722
10. mar 2011

@seagull2404 jaaaaj drobček

majka35
10. mar 2011

@liba78 keby som nebola z východu, tak na hod dog idem s vami

liba78
10. mar 2011

@majka35 no vitaj, hotentot 🙂 aj ja to tak robím 😀
@monuska342 myslím že nemá. Aspoň neviem.

lubina82
10. mar 2011

@monuska342 malý sa narodil 9.8. včera sme mali 7 mesiacov...strašne to uteká...my ešte nemáme ani jeden zúbok
Ďakujem za skvelé prijatie baby...som vám za to vďačná 😉

majka35
10. mar 2011

@lubina82 ahoj ... ani moja nemá ešte zúbky a pri staršej som si na ten prvý počkala do 11. mesiaca

monuska342
10. mar 2011

@lubina82 moj maly 5.8 tak je trosku starsi vazne este ani zubok?no neviem kam sa patko tak ponahla:Dmi uz aj cistime zubky a malemu sa to velmi paci 🙂
@liba78 takze mam najzubatejsie augustovciatko 😉

alure
10. mar 2011

@seagull2404 som zvedavá aj ja...ale momentálne je úplne ok,síce som mu nasadila prísnu dietu a pije len čierny čaj..ale behal chúďa od skorého rána ☹
@akika722 super teším sa s tebou že vám to tak krásne ide 🙂 čoskoro budú fotečky z nového bývania a ty sa môžeš realizovať 😉
@liba78 mala si ma vidieť ja v tričku slovan (mám kopec kámošov čo tam hrali,a pár trénerov 😀 ) ale fandím Trenčínu a Košiciam 🙂 odjakživa
@katulkaaaaaa moja fotky sú prenádhenré fakt kámoška má skvelý talent a určite super foťák (aj mne mm sľúbil niečo kvalitnejšie,len či na to nezabudne) no a o modelovi ani nehovorím ten je úžasný 😉
@lubina82 ahoj 😉
@monuska342 ty brďo že 7 zúbkov 😉 he he my ani jeden no ale nevadí...všetko bude 😀
@katkavv dajte sa do poriadku úplne a v stredu sa na vás teším 😉

liba78
10. mar 2011

@majka35 vidíš a nik nám zatiaľ fintu neprezradil 😒 možno @kvietok121 by mohla. 😔

lubina82
10. mar 2011

@majka35 ved možno si aj my počkáme ešte...a mne to ani tak veľmi neprekáža lebo ešte stále kojím, tak som aj rada že sme bez zúbkov.... 🙂 ja som si na svoj prvý zub vraj počkala až do 13mesiaca....

majka35
10. mar 2011

@liba78 vidíš, tak napríklad @alure odpovedala naraz 7. ... ako to robí? poprosíme aj s libou a fintu 😅

alure
10. mar 2011

@kvietok121 ja som objednala parný hrniec a už sa neviem dočkať kedy dojde...aj drobcovi kľudne rob nad parou,je to lepšie,zachová sa tam tak viac vitamínov a živín 😉 ja mu budem robiť už potom všetko nad parou

ešte stále mi nepísali z maderny tak čakám kedy sa ozvú...už chcem mať doma tú podložku. Babulky ako je to vlastne s tými chodítkami? kupovať či nekupovať?

liba78
10. mar 2011

@monuska342 už to tak vyzerá 😉 ešte si len medzi nás prišla a už má malý titul 😀
@alure dobrééééé

alure
10. mar 2011

@majka35 , @liba78 o akej finte je reč? asi som niečo premeškala ? 😀 😀

majka35
10. mar 2011

@alure ja som sa rozhodla nekúpiť 😠

akika722
10. mar 2011

@monuska342 aj myyyy smeeee 5.8 😀 😀 😀
@alure dííík moja... 😀 hodim potom foto 😉

liba78
10. mar 2011

@alure keď chceš odpovedať viacerým naraz a nemajú príspevky na poslednej strane. Pamätáš si mená ?

monuska342
10. mar 2011

@alure jasne dockas sa...zubky nas poriadne potrapili ☹ ved to si ani neviem predstavit kojenie maly kuse vsetko sem tam aj moju ruku 🙂

majka35
10. mar 2011

@alure viď moja otázka o 9:08 ... s @liba78 hútame, že ako to robíte ... ale ja som vedela, že som to napísala jak hotentot

alure
10. mar 2011

@majka35 mm včera konštatoval že by sa to drobcovi zišlo lebo už sa stavia na nohy a tak...ale ja mám k tomu stále taký postoj že nie,no uvidíme..som chcela od susedky požičať že vyskúšame,ani Oliver nebol v chodítku,tak neviem

alure
10. mar 2011

@monuska342 o to by som sa ani tak nebála čo sa týka kúsania,kojím aj prvého som kojila dva roky a bol komplet zubatý a ani raz ma nepohryzol...
@majka35 idem kuk tú otázku,potom odpíšem 😉

majka35
10. mar 2011

@alure barborka tiež nebola ... no ale ak máš možnosť požičať si, tak skús 🙂 ale napríklad mojej kamarátky synček má rok a pol, zhodou okolnosti augustiatko, ale staršie o rok, chodil v chodítku a teraz špičkuje a je to veľmi viditeľné

vladka84
10. mar 2011

dobre ranko baby 🙂 tak my uz mame nakup za sebou, mozem sa pustit do varenia, ale taaaak sa mi nechce 😒
@liba78 @majka35 aj to tak stale vytukavam, neviem ako sa to inak da, ale tiez by ma to zaujimalo 😀
@katulkaaaaaa je mi to luto moja ☹ a Simonko je kraaaasny, aj ja chcem take foto! 😕

alure
10. mar 2011

@majka35 jaj tak ja si pamätám mená 😀 a keď tu nie som dlhšie (stačí aj pol hodinka,tak je toho na odpovedanie viac než dosť) prečítam čo ste popísali a potom jednotlivo sa snažím odpovedať každej ...nie vždy sa dá,niekedy niečo z hlavy vyšumí 🙂 a väčšinou je väčšina dotazov na jednej strane tak tam dám odpovedať a čo je na inej strane,to už zadám manuálne
dúfam že som to nevysvetlila tiež jak hotentot 😀 😀

eis4
10. mar 2011

dobré ránko 🙂
@danulka3 @alure šikovná je ale hlavne čertík 😀
@memory97 díky 🙂 tak to som mala ten lepší prípad,hovori my zatial neskladá 😀
@katulkaaaaaa jej dalšie krásne fotečky,nechce prísť aj k nám odfotiť malu 😀 ja ju už neviem odfotiť ,bud sa nechce pozrieť do foťaka alebo sa ksichtí 😀 ☹
@jankasramka že mateo je nelinka s pindurom 😀 😀 😀 ja našťastie nerada telefonujem takže medzi volanými mám väčšinou len mm chvalabohu 🙂
@kvietok 121 aha teraz pozerám že je ale to je len rodínné plávanie bez inštruktora nie?,plavecké jasličky su len cez týždeň ☹ ak som správne pochopila

monuska342
10. mar 2011

@liba78 nooo super inak to ma po mne aj ja som mala tak skoro zubky
@akika722 super takze mame rovnako starych chlapcov...a uz maly stvornozkuje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre