♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
26. mar 2011

@kvietok121 je to slniecko vsak?

liba78
26. mar 2011

@kvietok121 skoro každé ráno, keď raňajkujem ja aj malému nachystám. Potom zapije mliečkom. Ale nedávam mu desiatu až obed keď sa vyspinká.

kvietok121
26. mar 2011

@memory97 dakujem je to skor poriadny betar a riadny zvedavec 🙂 preto chce aj na 4 .... uz sa tesim co bude stvarat ked pojde na nohy, ked uz teraz je z neho lumpik 🙂

memory97
26. mar 2011

@akika722 ani nieco bublinkove na pitie nemas doma? Musi to mat veeela bubliniek.

hajatanufus
26. mar 2011

@kvietok121 no zubky sice nema ale ked papa tak si cicku chyti a zaprie sa do nej nechtikmi a stlaca to a dost to boli je horsia jak chlapec nezbednica jedna 🙂 matejkovi odkazujeme no no kusat maminkinu cicinku lebo ju odkusne a nebude mliecko 🙂 nezbednik maly a tusim sa podoba na teba ze? 🙂

kvietok121
26. mar 2011

@danulienka35 to hej, aj ked niekedy ... vies je to placko po mame a normalne si hocico vyzaduje placom, zacneme citat knizky a vsetky jeho precitame a ja sa postavim a on sa normalne rozplace, verili by ste 7 mesacne babo ☹
@liba78 aha,, mne dr nic nepovedala ze mam davat lepok, len vyskusat

akika722
26. mar 2011

@kvietok121 nie moja...mavam to často-od porodov ale nie až take 😒

hajatanufus
26. mar 2011

@akika722 nemas ani kolu? ta je tiez dobra alebo este by ti pomohol pripadne stamperlik rumu alebo niecoho ostreho 🙂 🙂

akika722
26. mar 2011

@memory97 niečo sa najde... 😨 díííík baby ste zlate...ležim tu jak blb 🙄

akika722
26. mar 2011

@hajatanufus chi..rum mam...davala som ho do zakusku a ostalo...ved sa opijééém 😨 😅

kvietok121
26. mar 2011

@hajatanufus vsetci hovoria ze na tatika tak neviem ... uz som aj vykrikla, aj hovorila nono no on sa na mna pozera a stlaca, verili by ste, akol keby mi hovoril, mamina boli to??? ale je pravda ze to nerobi vzdy napr. dnes to nespravil vobec 🙂

hajatanufus
26. mar 2011

@akika722 zo stamperlika? ja som tiez tak raz mala strasnu koliku ani chodit som nemohla nastastie to po par hodinach preslo a bolo fajn len sa musis vyprazdnit teda vyfuknut 🙂

memory97
26. mar 2011

dobru nocku, idem do postele, lebo bude zas tazka noc, citim v kostiach a zajtra zmena casu, nezabudnite 😀 spime kratsie 😝

kvietok121
26. mar 2011

@akika722 juj moja a to ti doteraz nepovedali z coho? vwed patko ma 3 roky, inac teraz ma napadlo na bolesti a krce my s mm pouzivame svedske byliny a po jednom vsetko prejde 🙂

liba78
26. mar 2011

@danulienka35 už som sa zľakla, že píšem z cesty a mám sa nechať vyšetriť 😀 😀
@akika722 tak posledná fáza je poloha na spanie. Ležím na bruchu na malom vankúši, jedna noha vystretá, druhá skrčená. Je to smiešna poloha, ale tlak podušky napomáha črevám a pokrčená noha uvoľňuje konečník. 😅

hajatanufus
26. mar 2011

@kvietok121 on to nerobi umyselne ked to spravi tak sa mu to snaz vybrat ak nechce pustit tak ho postekli alebo stlac kutik ust vtedy by mal pustit a potom mu to skus dat znova nezbednik maly 🙂

akika722
26. mar 2011

@hajatanufus mne prepne aj z tej aromy rumovej 😀 moje brucho po sekciach je divne..fakt...vkuse nafuknute,boli..a ked neboli,ked stlačim podbruško,teda podbrušisko,začne bolieť 🙄

kvietok121
26. mar 2011

@hajatanufus ved tak to aj robim, ale ked uhryzne, tak uz vacsinou nedam ... robi to na konci, asi mi tak chce dat vediet ze uz nechce, lebo to iste robi s lyzickou ze sa do nej zahryzne a nechce mi ju pustit 🙂

akika722
26. mar 2011

@kvietok121 mysliš tie švedske kvapky?
@liba78 chodila som už aj po usg či nemam zrasty,vraj mi nič nie je..nechapem..ani nič nejem take čo nafukuje nejak moc 🙄

liba78
26. mar 2011

@kvietok121 Asi u teba ako alergika je dr. opatrnejšia.

liba78
26. mar 2011

@akika722 moju mamu nafukovali sýtené nápoje a nerobilo jej dobre čerstvé pečivo. Tak nepila nič čo obsahovalo bublinky. Možno tvojim črevám nerobí dobre niečo, čo inému neškodí. Skús sa trošku pozorovať.

liba78
26. mar 2011

Dobrú noc babulky, malý sa už ozýva zo spálne.

kvietok121
26. mar 2011

@akika722 ano tie
@liba78 mozno, neviem ... pockam do dalsej poradne a uvidime

akika722
26. mar 2011

@liba78 cez deň pijem len čistu vodu z vodovodu,kavu bez cukru a zelene čaje-dnes som mala žihlvovy...a jedla som celozrnne pečivo so syrom a na obed špagety 😒

akika722
26. mar 2011

dobruuu

mne sa ešte nechce 😅

danulienka35
26. mar 2011

@kvietok121 co by nie vee deti spoznavaju a ucia sa nasa zas ked nekdo zakeasle zacne robit ze kasle sa nasmeje pri nej 😀
@liba78 nie co si mojko to len ja som zlle napisala ,pekne snicky moja

jankasramka
26. mar 2011

baby ja som tu uz asi tyzden nebola ajked obcas som vecer co to stihla precitat. akoze ja som maximalne vystavena. toto je absolutny brutal co toto moje dieta stvara....uz nielenze beha po styroch ale nabera aj riadnu rychlost a stavia sa vsade kde sa da- co je dost na prd lebo sa chyta aj stoliciek kosov a podobnych hovadin co nanho potom padnu ak nezakrocim....takze uz len za nim beham nic nemozem speravit lebo hrat sa nevydrzi dlho. a minule uz zacal vyhadzovat veci z policiek...no tak asi tak...
proste na vecer som vystavena kompletne. a v ohradke sa uz len stavia a chodi z jednej strany na druhu a vykrikuje na mna.
ach jaj, je to zlate no ale narocne a mohol s tym vsetkym pockat este aspon mesiac dva...
@danulienka35 tak ako pisala brulka o tom pretacani aj mne na poslednej kontrole povedal dr. ze babetka sa normalne zacaju pretacat az v 6- 7. mesiaci. ja vravim ze som myslela ze skor- uz od 4-5 a on sa zacal smiat ze tak to mozno europske deti ale mexicke az neskor 😀 😀 😀 tym chcem povedat ze to ze sa nepretaca nic neznamena. mateo sa sice vedel pretacat ale vobec to nepraktizoval az teraz posledne tyzdne a to sa idem zblaznit lebo ho ani nemozem prebalit bez toho aby sa 20krat nepretocil....mozno na chiaru to tiez zrazu len tak pride a hotovo- ja by som na vojtovku koli tomu asi nechodila... mozno len by som asi davala mensie mnozstvo tukov do stravy aby mala viac chuti sa hybat ale inak asi by som ju nechala tak. inak mateo je podla tabuliek podvyziveny takze by sme sa mohli nejak dohodnut na donaciu telovych tukov 😝 😀

akika722
26. mar 2011

@jankasramka ahooj,kokso Jani,on je aky šikovny 😲 😲 😲 mojmu trudikovi sa ani na brušku nepači 😖

jankasramka
26. mar 2011

@akika722 neskusala si pravidelne nejaku activiu alebo tak? viem ze jes aj tie probiotika ale tak treba skusat co pomoze
aha, toto vyzera ze by mohlo byt dobre , ma to inu ucinnu latku ako sab a espumizan
http://www.lekarennawebe.sk/lieky/meteo-generic...

danulienka35
26. mar 2011

@jankasramka ahoj mojko no k tukom ja nedavam zaidne tuky do jedal pre malu cisto len zeleniku rozmixovanu vies ale ako som nespocetno raz úisala ona je mliekoholik u nej mliecko je na prvom mieste a ona je jednoducho flexmos nic ju nerozhadze,veget i kaomsky sa cuduju ake kludne dieta je ked ideme von ona pekne lezka pozera kolo seba neplacka nic v pohode ja snou mozem chodit kam chcem na vojtovku uz nepojdem snou malicky je uzasny Jani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre