♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
31. mar 2011

@danulienka35 pockaj, mozno niečo nájdem. Už som dávno nesťahovala fotky 😒 Dnes som s ním bola v cukrárni, v TN. Dostal šlahačku z kremeša. Hneď som si spomenula na teba a Chiaru. 🙂

liba78
31. mar 2011
danulienka35
31. mar 2011

@liba78 jejda aky je chutnucky krasny cmucik Jurkovi a chutilo mu? aj nasa vzdy dostane neco 😀

vladka84
31. mar 2011

@liba78 to boli tie mensie, teraz ma cakaju trojokna, to si dam kazdy den jednu izbu 😉
ale vraj ma prsat od piatka, ci ako to hlasili, tak z umyvania asi nic nebude 😀

liba78
31. mar 2011

@vladka84 ja som si chcela kúpiť plavky, ale eeee :-O=============

liba78
31. mar 2011

@vladka84 ale, to snad nie. Zajtra mm zahajuje grilovaciu sezónu, no hádam mu nebude pršať za krk. 😲

vladka84
31. mar 2011

@liba78 plavky som si kupila ked som bola tehu - mali vypredaj, take paradne HISky, no neodolala som... asi som bola na drogach, ked som si myslela, ze v nich budem vyzerat normalne... som ich minule skusala, pol zadku mi trci a prsia ani nehovorim...to ich uz mozem akurat odlozit, ked vyrastie Timka 😀 😀 😀
no proste, uz sa ani necudujem, ze musim mm obhanat 😀 😝

vladka84
31. mar 2011

baby, prisiel mi slnecnik a ja neviem kde ho mam upevnit 😲 mne asi nepasuje na kocik... a ze vraj je univerzalny 😠 mna asi porazi!

danulienka35
31. mar 2011

@vladka84 Vladi musi ti ist upevnit musis skusat i ja som studovala az som na to prisla 😉

vladka84
31. mar 2011

a kde sa to dava? na tu zakladnu konstrukciu, kde sa naklapuju ostatne, alebo na sportovu vast to mam upevnit? ja som blbaaaa 😅

danulienka35
31. mar 2011

@vladka84 mojko ja som to tiez bar kde skusala az sa mi to podarilo

liba78
31. mar 2011

@vladka84 ja dávam na ten základ.

jankasramka
31. mar 2011

@alure tak to sa presne stalo mne vcera. ajked mna priserne boli hrdlo uz tyzden a pomaly to prechadza ale vcera zrazu na mna dosla brutalna slabost, bolest hlavy, stale ma nadrapovalo na grcanie tak som stonala na hajzli, mateo bliakal z ohradky ze mi islo hlavu prasknut a stale sa mi zahmlievalo pred ocami na odpadnutie tak som sa musela rychlo schulit na studenej zemi a nohy hore. a sama som bola doma a mm nie a nie prist. ja som bola tak zlikvidovana ze som mu vydanadala do telefonu ze co sa neponahla a tak. chudak. on je praveze chapavy nikdy mi nevynadal ze neni upratane alebo navarene. ked stiha pomoze.
ale myslim ze tiez vcera pochopil moje vycerpanie. lebo v podstate mi nic nie je lebo som sa vyspala a som zas v plnom nasadeni....
ako sa mas, uz lepsie?
@seagull2404
@hajatanufus tak ja som dnes dostala kramy takze NIC 😒 este asi nie som plodna 😕

jankasramka
31. mar 2011

@liba78 ked pozeram na jurka tak vidim ze mateo je fakt daky tmavsi bo ja som myslela ze ved on je uplne biely v porovnani s mexickymi babetkami 😀

baby za chvilu vas docitam lebo toto okolo mna je jeden vybuch a uz aj skoncil mateov 15min odpocinok...do ritky toto je na nervy ze si ani poriadne nesadnem a uz je hore 😔

niky13
31. mar 2011

@jankasramka viem si predstavit, ako sa citis, ja mam to iste. Len si sadnem a uz vresti. Doma vybuch, nenavarene, periem za pochodu a zehlim po nociach. A mm mi povie - ked nie som doma tak nic nerob, len sa venuj malemu a oddychuj. Som sa nasmiala - ako vtip to bolo dobre. Dnes som vysavala s malym na rukach a chytila som sa aj varit, ale za revu maleho.

niky13
31. mar 2011

@liba78 dakujeme aj to sa pocita
@eis4 prve mesiace mi spal po 3-4 hodiny aj 3x denne a teraz max. 50 min. 2x denne aj to len vonku. Ved ja nic neurobim. Ale ako hovori moj mm, to nie je problem dietata ale rodicov. 😀

danulienka35
31. mar 2011

@niky13 nech si to vyskusa moja kazdy chlap na tyzden by som mu nechala deti aj domacnost a vydeli by sme ako zvladaju vsetko ako mi 😉

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 minule bol mm doma a pracoval z domu na PC, ja som robila vsetko ako zvycajne a maly samozrejme vrieskal, ked nebol na rukach a mm hovori - vresti ti dieta, to ho nechas tak? A ja mu hovorim, ved si ho nevsimaj - ja mu robim obed a to sa neda, ked ho mam na rukach. Ja mu spievam, rozpravam mu, chodim k nemu a hned ako skoncim ho vezmem, ale chvilu musi vydrzat. Samozrejme mi povedal, ze on na to nema nervy a zobral ho na ruky. A potom mi hovoril, ze je moja pomocna sila. A ked mu poviem, ze bohuzial trosku kricat musi, tak mi samozrejme povie, nech sa len venujem malemu. Ale ciste pradlo chce kazdy, aj jest, aj malemu navarit musim.

kvietok121
31. mar 2011

ahojte ako sa mate? my sme dnes mali prvykrat ryzovu chrumku najprv otacal a ptom sa do nej pustil 🙂
@katulkaaaaaa vyzera fantasticky 🙂
@vladka84 moja ze 36, ja som rada ked mi je dobra 44 🙂
@danulienka35 zlatunka
@niky13 sme na tom podobne aj my cakame s vreskotom na obed 🙂
@jankasramka moja to fakt len 15 min no to je hrozne, my aspon dbakrat denne po hodinem´, niekedy aj po hodine pol a vynimocne po dvoch hodinach dame 🙂 a to sami zda malo a ty ze 15 min strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee
@liba78 tak jurko je uz poriadny chlap 🙂

danulienka35
31. mar 2011

@niky13 to poznam moja len ja sa nedam ked muzovi poviem skus si to pojdem nekam na tyzden a rob vsetko ako ja var,pre,zehli nakupuj chod denne na prechazky ako ja co robi 4 hodiny denne prechazka a ona mi povidal ty si mamina dobre ze?

niky13
31. mar 2011

@kvietok121 aku znacku tych chrumiek si kupila?

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@danulienka35 dakujem 🙂 kocka je dnes na vychadzke
@liba78 milacik Jurko 🙂
@niky13 tak tuto hlasku mi povedal aj moj mm,ze nic nerob odychni si...a neskor vola?co si varila?oprala si mi tie veci na trening? 😀 😀 😀
@jankasramka janiiiii 😒 ti fakt nezavidim ze si tam na vsetko sama,mne aspon maleho mama vecer prechyti a to uz je velka pomoc

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 moj mi tiez povie, ze ty si mama a ja na to - a ty si otec, sme na tom rovnako. Ale musim mu uznat, ze v nedelu som uz nevladala a tak isiel s malym vonku a ja som si hodinku poobede pospala.

danulienka35
31. mar 2011

@kvietok121 dakujem mojko aku chrumku tu dhu ?

kvietok121
31. mar 2011

@niky13 mam ryzove a pohankove - ravita

kvietok121
31. mar 2011

@danulienka35 ano take dlhsie ladal som obrazok na nete ale nenasla 😲

niky13
31. mar 2011

@danulienka35 aj ty poznas ryzove chrumky? To len ja neviem co to je? Aka je to znacka? Myslim, ze niekto spominala aj kukuricne, ale ja som nasla iba slane. Ake to davate detom? My sme z piskoty stale taky zababrany. 🙂
@liba78 Jurko sa podoba s Mateom, alebo sa mi iba zda? Ale je zlatucky? Aj jemu chutila slahacka, lebo moj sa isiel za nou zabit. 😀

danulienka35
31. mar 2011

@katulkaaaaaa dakuejm mojko 😉
@niky13 no tak to ste na tom uplne supr no moj ani von nejde s malu aby som si oddychla to on si lahne a je unaveny z celeho tyzdna chudacik ☹ a ja kymtam 7 dni v tydni

memory97
31. mar 2011

@danulienka35 krasna je babulka🙂

kvietok121
31. mar 2011

@niky13 tu maju len kukuricne ale v obchodoch od tejto znacky sa da kupit aj ryzove aj pohankove 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre