♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

annemarikam
23. apr 2011

@hajatanufus no bola som na pohotovosti. vsetko je vporiadku a nakoniec sme uz aj zistili ze to bude chlapcek 🙂

akika722
23. apr 2011

@majka35 ahojte 😵 ako Terezka??? a princezna orol??? 😀 moj divoch zas šalie..dnes je to čudne lebo nechce spať,už dostal na riť 3x 🙄 nepomaha.sedi kuka rozpravku a trepe hlavu o gauč a mna tym privadza do šialenstva 🙄 🙄
@helen1007 krasne miery mate 😵 my mame 1zubok,ASI ide druhy a cca 76-78cm a 10kg...nosi 80ku a niektore su mu už male 😅 nosi šaty čo mal Paťko na rok a pol,pritom aj Paťo bol velky 😅 ale tak Semi je ťažši
@annemarikam tak gratulujem 😵 jeej pozeram že SAMKO 😀 😀 😀 😀

baby,kraaasne sviatky,vela vodky 😵 či vody? 😕 tak mi to pasuje viac 😀

hajatanufus
23. apr 2011

@annemarikam tak blahozelam a som rada ze je vsetko v poriadku

hajatanufus
23. apr 2011

@akika722 ziadna vodka bleeeeeeeeee ked tak uz nieco fajnovejsie ale ja nic nemozem ani liker takze u man nehrozi 😀

akika722
23. apr 2011

@hajatanufus ine tam nepasuje 😀 😀 😀 ty cicuš len vodičku 😀 😀

majka35
23. apr 2011

@akika722 ja už som v koncoch, kričia tu obidve, ja si ani oddýchnuť nemôžem ... hlava mi duní z toho všetkého tu, ani šunka uvarená, ani cvikla nič, proste nevládzem, mali sme ísť na chatu, ani to nevládzem, za otcom, ani to nevládzem

mááááám dosť ... takto som sa už dávno necítila ... pomoooooooooooooooooooooooocc
som nespala asi týždeň už ... princezná orol už tiež nevie, čo so sebou ale tej sa ani nečudujem ... 🙄

hajatanufus
23. apr 2011

@majka35 ach ani neviem co ti napisat chapem ako sa citis ja som bola nedavno na tom velmi podobne ale ja som sa na vsetko vykaslala a proste som si cez den lahla a potom som zacala fungovat ako tak naozaj by si mala vypnut lebo to neunesies drzim palce a nema tvoj manzel dovcu? snad by ti mohol s niecim pomoct nie? aspon zobrat deti vonku hm?

hajatanufus
23. apr 2011

@akika722 vodicku nelubim a v ke je hnusna voda to by som nepila ani za trest ale segra mi uz kupila ladovy caj a mm pivko tak sa tesime ked prideme do ke ze sa poriadne najeme a kupila mi aj laborecku klobasku a udenu krkovicku to ma este uvarit takze mnnaaaaaaaaaaaam lebo teraz len dojedame zvysky v chladnicke aby nic neostalo a zajtra ani neviem co budeme jest ci bude na letisku a na stanici nieco otvorene lebo su horucavy a musime davat pozor a este som zvedava jak to bude s jedlom pre deti dufam ze nebudu robit problemy teraz mi uz mala spapa dve az tri vyzivky na den ale tie male

majka35
23. apr 2011

@hajatanufus mm je so mnou, aj mi pomáha, ale s obidvomi nechce ísť von, len s jednou, takže ...
neporiadok tu mám ako v tanku, a neviem sa zdvihnúť a niečo urobiť, mám teplotu, je mi zle ... som si pred chvíľou ľahla, lebo sme dali spať obidve a terezka začala o 15 minút tak vrieskať, že mi hučí v hlave z toho doteraz

fialka5959
23. apr 2011

Ahojte, tak ako ste pripraveneeeeeeeeee na sviatky??? 😀
Nas trapi vysoka teplota zo zubkov, cez den mame 37, 5 a v noci az 38,5-39 tak ani spat ani bolesti sa nevieme zbavit ☹

akika722
23. apr 2011

@majka35 moja ☹ umrem..hlava ma boli.. ☹ s mm som sa chytila tak donutenim ich vzal vonku,idem upratať tu spušť čo tu ostala po nich ☹ ..ty zajdite niekedy,my pojdeme niekam sa odreagovať a mužičkom nechame deti 😎 nech dovolenkuju 😎 😎 😎
@hajatanufus vodu nemaš rada??? 😲 ja zas neviem piť tie sladke šmejdy 😒 fuuuj...ja zbožnujem čistuuuu vodičku 😎
@majka35 aaa moj ma tiež panicky strach že isť s dvoma detmi naraz vonku..teraz šiel druhy x v živote,lebo videl že penim a keby že nepojde,nem dopadne to dobre.. 🙄
@fialka5959 moja daj jej sirup od bolesti..nurofen,panadol..čo maš

annemarikam
23. apr 2011

@akika722 dakujem 🙂

annemarikam
23. apr 2011

@hajatanufus dakujem. aj ja som velmi rada. ked som na monitore videla, ze mu bije srdiecko, hned som mala usmev na tvari

hajatanufus
23. apr 2011

@majka35
@majka35 chapem aj ja to neznasam ked dam malu spinkat lahnem si aj ja a o chvilu uz vresti a hlavne ked mi to robi v noci tak to najviac neznasam kasli na neporiadok tvoje zdravie je prvorade mna zase boli hrdlo no nechapem to ale v stredu asi zajdem na sk k dr nech sa este na mna pozrie ved to nie je normalne aby ma bolelo hrdlo skoro 4 tyzdne v kuse alebo to je priznak tehu? ja uz neviem ale lezie mi to na nervy aj ked beriem atb uz asi 4 den stale kaslem hlavne v noci a teraz zase hrdlo dufam ze sa z toho vsetkeho vyspim a zajtra sup sa lietadlom smer kosice len skoda ze to neleti priamo lebo takto s prestupovanim na vlaky pojdeme skoro 24 hod presnejsie vyrazame okolo 11 z domu a prideme k segre rano o 6 takze asi 19 hodin co je fakt dost ale rychlejsie to zial nejde ono cisty cas cestovania nie je az taky zly ale cakanie na letisku a potom v blave na stanici to dava do kopy dalsie 4 hodky prajem ti skore uzdravenie a nech si rychlo fit a v pondelok sa uz budes s mm a detmi nahanat 🙂

hajatanufus
23. apr 2011

@fialka5959 ahojky ja som uz pobalena teda vacsina je zbalena a zajtra rano vyrazame inak to ma mrzi ze sa takto trapite s teplotami a zubkami davaj teda ten panadol a nurofen na striedacku uz po 4 hodinach neboj to prejde za par dni my sme mali tiez bolesti a davala som malej nurofen aspon na noc prajem krasne sviatky a bez bolesti a bez teplot malej posielame pusinky

hajatanufus
23. apr 2011

@akika722 vies rodicia nas od detstva naucili na salvatorku so sirupom a vodu sme nikdy nepili tu v uk pijem aj vodu ale iba evian alebo so sirupom ale z vodovodu ee iba ked sme nemali peniazky a to som vypila max 1 pohar za den co mi to tak nechutilo a zase ma boli hrdlo a neviem co s tym hlavne ze beriem atb a este aj zaha ma pali asi bude zase vlasate babo

hajatanufus
23. apr 2011

@annemarikam to je super aspon budes uz kludnejsia ja som este na usg nebola pojdem az teraz po velkej noci tak tiez dufam ze je vsetko v poriadku

akika722
23. apr 2011

@annemarikam 😵
@hajatanufus ja by som sa sladkeho nevedela napiť,nechuti mi to..aj ked sme vonku niekde pijem mineralky-bez chuti..no ani bublinky mi moc nechutia...nejde o prachy,to vobec nie,sladke vody mame doma vždy-ak niekto pride,ale mne nechutia 😒 aj Paťka nutim piť vodičku namiesto tych žbrnd,no u neho je to horšie ☹ džusik je predsa naj 🙄

fialka5959
23. apr 2011

@hajatanufus 🙂 DAKUJEME

fialka5959
23. apr 2011

@akika722 OK dame ked sa zobudi, lebo to sa neda vydrzat uz treti den

akika722
23. apr 2011

@fialka5959 moj ked je nervozny-ked mu idu zubky davam mu 2,5ml nurofen...a ukludni ho to...tam aj piše že je od bolesti ked idu zubky 😉

evanns
23. apr 2011

caute baby...ako sviatkujete?

my sme uz v TN a dnes sme boli u @liba78 ...maly Jurko je naaaaadherny, flegma velika...Gabika strasne mila nadherny domcek maju juuuj...iba par foto ja mam, zvysok da Gabika 🙂

danulienka35
23. apr 2011

@evanns aky su rozkosny Nataska aj Jurko posileame cmucik 😉

fialka5959
23. apr 2011

No a prave som si citala o siestej chorobe u batoliat, takiez to moze to byt z toho ze sa zubky prerezavaju,..
Trva to 3 dni.

danulienka35
23. apr 2011

@fialka5959 mi sme horucky nemali len sopliky vzdy a kaslik ale tiez len cca 3 dni viac nie

katulkaaaaaa
23. apr 2011

@evanns no super stretko ste mali @liba78 ta herecka co jej je len telo vidiet to si ti?ocuj kto to plakal ze je tlsty??? 😵 opicaaaaaaaaaaaaa
inak baby mi sme cely den vonku,net pustam len vecer ked decka spia,maly dnes bol uplakany tlacia sa dalsie zubky naraz,ja vypekam varim,dnes sme grilovali prvy raz mnam tak to bolo vsetko dobreeee
a moja velkonocna torticka🙂a Simon na dvori v choditku,jak sa mu pacilo,behal vsade to bolo radosti

hajatanufus
23. apr 2011

@akika722 chapem aj ja som lucy naucila na sladke dzusiky a teraz mi nic bez cukru nevypije teda predtym vypila aj cajik bez cukru ovocny ale mm jej tam zacal davt sirup a uz to bolo ale je to aj koli tomu ze tu nemaju detske caje a ked sme jej davali obycajny caj tak nechcela len so sirupom ale sirup kupujeme kvalitny ziadne zbrndy s farbivami to je bleee normalne sa obavam na sk ze co bude lucy pit ale nieco vymyslim

liba78
23. apr 2011

Ahojte 😉 aj ja želám všetkým pekné sviatky.
A prikladám foto z nášho stretnutia s
@evanns Musím povedať, že je perfektná baba, pekná a sympatická 🙂 Natashka je úúúúžasná a fakt sa stále smeje.
Jurka nám svojou šikovnosťou schová do vrecka. Naťka lezie ako profesionál. Jurko jej v nestráženej chvíli zas vliezol do vlasov. ☹ Ale tešíme sa že príde aj nabudúce. 😉

akika722
23. apr 2011

@evanns jaaaaj aky su zlatučkyyyy 😀
@katulkaaaaaa kraasa kraaasa kraaasa 😵
@hajatanufus Paťka sme nato neučili..ale vieš..vela ludi mu džusik kupilo..ved prečo nie? ☹ a teraz čistu vodičku mam problem do neho dostať ☹

danulienka35
23. apr 2011

@katulkaaaaaa no to je krasnucke si Katulka sikulka a malicky je rozkosny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre