♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. apr 2011

@evanns neboj, ak by si tam mala obrazok neznameho chlapa, jaaaaj ake policajne patranie by sa spustilo 😀 😀

@akika722 jaj, jasne, ved by sme sa doznali🙂

memory97
27. apr 2011

oki moje krasne, idem do postele, to moje dieta akosi este spinka, mohol by az do rana, mamina by sa potesila🙂

krasne snicky

akika722
27. apr 2011

@memory97 😵 😵 😵 by si sa ma zlakláááááááááááááááááááááááá 😀

memory97
27. apr 2011

@akika722 neboj moja, ja teba nie, ale ty mna🙂 len uz si tolko nenamyslaj, bo budes namyslena a krasu nenajdes vonku, ale v nutri moja 😉 dobru nocku 😉

evanns
27. apr 2011

@memory97 no toto som este neskusala 😀 😀 😀

oki baby padam sak zas neskoro idem 😝 dobruuuuuuuuuuuuu

akika722
27. apr 2011

@memory97 😵 😵 😵 😵

dobruuuuuuuuuuuu kočeny 😵

alure
28. apr 2011

ahojte
my máme za sebou nie moc najlepšiu noc 😒 Denis išiel spať normálne o tej 19tej,o 23 bol hore prvý krát na kojenie,potom si od 1:20 do 4:30 robil diskotéku 😠 nie a nie spať....a čviriká od 6tej no čo už..som zvedavá aký bude dnes cez deň
@akika722 ako ste ho potom odučili do kočíka? rozmýšľala som čím to je že na kočík nreaguje ako by som ho "odložila" ale na postieľku reaguje zobudením sa v sekunde 😖
@mirmaj ja som si myslela že oteplenie ako také mohlo spôsobiť nejaký nekľud u detí,alebo aj to že neskôr zapadá slnko a je dlho vidno ...ale cez deň neviem čím to bude keď doteraz spali dobre....ďakujeme za gratuláciu 😉
@eis4 ďakujeme moja 😉 no tak teda nápadníci už sa hrnú k "riťulke" malinkej krásnej 😎
@memory97 tak som zvedavá na Outlet ktorý stavajú tu v SC aspoň ušetrím cestu do AT ale aj tak si myslím že tu ten výber nebude taký ako v Parndorfe.Mne sa včera začali drať moje obľúbené rifle..taká som bola z toho nešťastná aj keď ich mám už 8 rokov 😀 ale sadli mi ako uliate už keď som ich kupovala....a teraz ani moc tento strih nie je vidieť 😒 ďakujeme za gratuláciu 🙂 Mne sa páčia jedny šaty čo chodia v reklame na F&F od Tesca ale nevidela som ich ešte na pultoch,tak som zvedavá či budú,ak nie pôjdem budúci týždeň s malým do školy a tam v Petržalke je najväčšie Tesco na SK tak tam by ich snáď mohli mať
@evanns ako sa cítiš moja? Je ti lepšie?
@jankasramka ty si sa nám kde zatúlala moja? Je všetko ok? Vy ste ako strávili Veľkú noc? Aké zvyky sú v Mexiku?

Neviem čo som ešte chcela,tak ak som na niekoho zabudla prepáčte 😉

vladka84
28. apr 2011

dobre ranko 😉 sorry baby, ze som vcera zmizla bez rozlucky, ale Karinka zacala tak vrestat, ze som tresla pocitac a utekalaaaaa do spalne 😒
@alure moja, aj my sme mali blbu noc... prvykrat hore uz pred desiatou, potom od jednej do tretej budicek a potom do pol siedmej sme spali...ja som ko 😖

@liba78 @evanns @majka35 @niky13 vcera ste dobre dali, taaak som sa uz dlho nezasmiala, skoda len, ze som musela ist spat, taku vdacnu temu ste mali 😀 "daco fajne" funguje aj u nas a mna ide z toho porazit... moj mm sa normalne postavi pred otvorenu chladnicku a povie: dal by som si daco fajne....a cumi do nej a cumi a cumi...ako do vykladu, potom ju zavrie a o chvilku zas a mna ide vykotit! 😠 najhorsie je, ze frazu "Daco fajne" uz chytila aj Timka 😠 najblizsie dam na radu @memory97 a strcim im do ruky rozok 😀
a druha tema - ti kamarati zo Svedska - @liba78 ved to by si jedneho mohla aj medzi tri podelit, ked chodia trikrat do roka domov 😀 😀 😀 ja by som sa teda uskromnila, ze pride ku mne len jedenkrat 😀 😝

alure
28. apr 2011

@vladka84 moja a čo ti robila tie dve hodiny Karinka v noci? Denis si spieval,potom kričal,hral sa s hračkami...no a samozrejme potom sa pýtal k mamine a takto dokola ☹

vladka84
28. apr 2011

@alure najskor sa napapala, potom ze ideme spinkat, pritulila sa ku mne a zacala ma capkat rukami, potom sa odkulala odo mna, debatovala, vybrala si dudku, zacala plakat, dala som jej dudku, prikulala sa, odkulala, strkala mi palceky do oka, do ucha, znova som jej skusala dat cicu,....a tak dookola... 😖 no zufalstvo, mne sa tak chcelo spaaaaat 😔 ja vlastne ani neviem kedy vlastne Karinka zaspinkala, ja som sa naposledy pozrela na hodinky o tretej a potom som sa prebrala asi o hodinu a uz spinkala, tak si myslim, ze asi zaspala tak ako ja 😕

memory97
28. apr 2011

dobre ranko,

@alure uf, tak si si uzila rusnu noc. Nespinkal nahodou cez den vela ako zvycajne? My sme spinkali celkom dobre. Ja som maleho odnaucila tak od kocika, ze si s nim vecer alebo cez den lahnem na moju postel. Na mojej posteli spi aj 2 hodiny, no v postielke cez den max. hodinku, asi sa prestahujem ja do postielky 😀 😀 😀

@vladka84 ved nasi milacikovia rozky zboznuju a je to pre nich fajnotka, tak mm nech nevybera 😉

memory97
28. apr 2011

@vladka84
@alure u nas teraz zabera na zaspavanie to, ked si s nim lahnem a jemne mu fukam do vlaskov, do 5 minut spinka 😀

akika722
28. apr 2011

@alure ahojte...moja...Semi od narodenia presne to iste robil ako tvoj.kočik kočik kočik...dokonca,iekedy v nom spal aj celu noc...a občas sa podarilo že tvrdo spal a okolo polnoci som ho preložila do postielky..a nezobudil sa...teraz mi v nej spava aj cez deň...
ani sama neviem ale podarilo sa...to on sam nejak začal prijimať tu postielku 😒
@alure
@vladka84 blba noc baby???

baby..Pati spal v pohode a okolo 2hej rev jaaa chceeeeeem kakavkooooo...do flaseeeeeeeeee..maly hore...ale zaspal..Paťko reval budil sa...ja som mu dala flašu 😔 no nedal saa utišiť..ale menšie zlo..bola prazdna a hned rano om mu ju brala..a sme sa dohodli že po školke ju hodime do smetiaka vonku

liba78
28. apr 2011

Dobré ránko 😉 @vladka84 😀 😀 tí by mi dali, keby vedeli ako ich tu rozpitvávam. 😔 Teraz boli doma 4 dni a prídu až v auguste.

vladka84
28. apr 2011

@akika722 moja, to je beh na dlhe trate...aj ked ju spolu vyhodite, bud pripravena, ze bude plakat v noci znova... 😒

no, blba noc, ale Karinka sa tvari akoze je suuuuper vybubana 😒

liba78
28. apr 2011

@akika722 😢 chúďa malé. Možno ďalšia noc bude lepšia.

liba78
28. apr 2011

@niky13 práve raňajkujeme a z 20 tich lyžičiek čaju má v bruchu možno 4. Zbytok bol v gumovom podbradníku v tom zberači. Ten práve vylial na svoje punčochy 😖

alure
28. apr 2011

@vladka84 no ja som sa tiež snažila uspať ho kojením,ale nič :( len on ma s postielky štípal,potom sa zasekol medzi tyčkami tak kričal..a toto robil kolom dokola 😒
@memory97 ahoj moja nie cez deň dokonca sme vynechali tretí spánok včera,som sa tešila že bude spať jak dudek.Lebo tiež spí ráno okolo tej pol 10 hodinku,potom okolo 13tej hodinku a zvykol ešte okolo 16:30 na 30-40 minút pospať a to včera nemal...My tiež keď spíme spolu v posteli spí dlhšie,a v postielke menej 😖
@akika722 no budem musieť dať preč kočík 😉 aj keď ja ho prekladám do positelky tak cca hodinku po tom čo zaspí...

akika722
28. apr 2011

@vladka84 ja viem moja..ale...musime s tym niečo robiť 😒
@liba78 snad 😅
@alure možno to robi len teraz čo mu idu zubky....je nervozny a možno tam sa citi dobre...

akika722
28. apr 2011

baby idem vonku...musim si isť dať preriediť vlasy,som zas jak kon 😅 😖

alure
28. apr 2011

@akika722 no dúfam že je to len tým....
to by som aj ja brala že preriediť,ale ja by som skôr potrebovala do mojej "hrivy" čo to pridať 😀

akika722
28. apr 2011

@alure neboj..zas to bude ok 😉
ok daj adresu,pošlem ti z mojich 😀 sice čierne,ale..no..budeš mať melír 😝 😀
pekny deň kočeny 😵 😵 😵 😎

katulkaaaaaa
28. apr 2011

ahojte
@akika722 no moja tak ju dnes vyhodte a v noci nepovol ani keby co bolo...lebo sa toho tak skoro nezbavite 😒
maly konecne zaspal stale nam ten 4zub nevysiel a placuuuu stale uz som unavena ako kon
@alure aj ja by som potrebovala pridat,velmi mi padaju mam polku s toho co som mavala

vladka84
28. apr 2011

Ošetrovateľ vojde k bláznovi do izby a vidí, ako ten niečo usilovne píše na hárok papiera. "Čo to píšeš?" prihovorí sa bláznovi. "List." "A komu ho píšeš?" "Sebe." "A čo si tam píšeš?" "Neviem, pošta príde až zajtra!" 😀 😀 😀

jooj, baby, tak sa mi nic nechce, o 13hod. ideme do poradne a doma este tooolko roboty 😒

mirmaj
28. apr 2011

ahojte, tak ja som teraz vstala, musela som si ľahnuť s Tamarkou ked išla spať, lebo som bola total K.O. síce spala v noci dobre bez prebudenia, papania, ale strašne krááááátko. večer zaspala o 21:40 a ráno sme mali už o 5:20, tak sa pokadila že mala to až na pyžamku a potom už samozrejme nezaspala 😒 Tak môžem isť dovariť fazulu mm na želanie pokiaľ mala ešte spinka a potom pôjdeme von 😉

memory97
28. apr 2011

@akika722 moja, teraz ju uz vyhod tak, aby si mu ju opat nedala a vydrz to, pevne nervy.

@liba78 myslim, ze keby sa to dozvedeli aky zaujem je o nich, este by ta aj vybozkavali 😀 😀 😀

@alure aj mne maly podobne zaspava ako Denis. Ja som to uz tiez skusala. Maly spal aj menej, aj omnoho viac a stale sa zobudi rovnako, cez noc 2-3krat a rano mame od 6:30 - 7:00, dnes sa prebral az skoro o pol osmej, asi videl, ze mamina este spi😉

akika722
28. apr 2011

@katulkaaaaaa nooo..ja viem moja... 😒
aach tie zubky,čo? ☹
@memory97 pojde do koša-vonku..sice mam ešte v zasobe ale nedaaaam 😅

eis4
28. apr 2011

čaute.dnes sme spali až do 8:30 😅 tak som sa celkom vyspala až na to že Nelinka zas nechce spávať v postielke tak už 5.deň spinka s nami. nemám čas vás ani dnes dočítať lebo musím byť pri nej každu sekundu,dnes mi skoro vyskočila zo stoličky ked papala 😔 uvidela na stole ovládač a naťahovala sa za ním až sa v stoličke postavila 😒 tak odteraz aj tam ju musím priputavať 😒
@akika722 dávam jej bepanthol ten sa mi zdá lepší ako sudocrem,predvčerom sme vetrali aj hodku som jej rozprestrela podložku a hrala sa s tatinom ked som si k nej lahla ja vyliezla na mna a ocikala,ešte ma aj vysmiala ked to na mna pustila.mám pocit že to robí naschval,ocikáva ma skoro každý deň 😀 asi si ma značkujem že patrím jej 😀
@memory97 môžu to byť aj zubky lebo sa jej tlačia 2ky hore,ale dnes má už celkom peknu riťku 🙂
@danulienka35 no Nelinka už nevie čo zo sebou,už s nou nevládzeme,včera zas chcela zliesť z postele najprv išla predkom to jej nešlo tak sa pokušala nožičkami samozrejme ani tak.tak sa otočila a zas išla hlavou a ručičkami dole ale tatino bol pri nej tak ju držal ale ona by normálne skočila 😒 problém je že ona sa vobec nebojí a to už tolkokrát spadla a nič 😒
dnes máme nabitý program,boli sme na kávičke s kamarátkou tam sa strašne škerila na čašníčky 😀 a ked príde mm domov tak ideme k jeho kolegovi oni maju 10 mes chlapca tak som zvedavá čo bude lebo ked u nás boli Nelinka mala 6 mes on 8mes všetky hračky čo malý chytil do ruky mu Nelinka v momente zobrala 😀 ešte aj o cumlík prišiel 😀 no čo už s tým mojim dievčatkom,asi sa mala narodiť ako chlapec 😀

eis4
28. apr 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀

memory97
28. apr 2011

@akika722 som zvedava co nam napises, ale nechaj Patiho, nech ju hodi sam do kosa 😉 drzim prsty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre