♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
28. apr 2011

@eis4 citam, ze o zabavku mas postarane🙂 vazne sa pri Nelinke nenudite... my este zatial ziadne taketo akrobaticke kusky nestvarame, ale aj nas to caka 😉 a veru uz dvaja dr. mi povedali, ze mame zive dieta, ale mne sa nezda po tvojich prispevkoch 😉

eis4
28. apr 2011

@memory97 😀 😀 😀 ja jej stále hovorím že to je v poriadku že cez deň je taká živá ale aspoň v noci by mohla spinkať celú noc 😀 aby mohla mamina načerpať energiu na další deň 🙂 ale nejak ma nepočuva 😀

eis4
28. apr 2011

detské veci v lidli 😉
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/...
v utorok sme sa po ceste do žiliny zastavili v šali pre tie topánky pediped z liliputi tak na koniec sme zobrali celé biele a s dierkami a aj Nelinke sa páčia lebo si ich nevyzúva 😅
neviem dať link lebo asi sme zobrali posledné už ich na nete nemaju 😀 😀

memory97
28. apr 2011

@eis4 nebude to trvat vecne🙂 uz iba par rockov a potom nam aj vynadaju 😀 a ako sa hovori: "male deti, male starosti, velke deti, velke starosti" 😀

vladka84
28. apr 2011

ahojte, tak sme doma z poradne.... Karinka ma 7090g pre 7.mesiac... nie je to maaaalo? 😲 pytala som sa dr., ale ona, ze malinka je v poriadku, aj pribera, i ked nie nejako vela, tak nie je co riesit 😕 akurat sa jej zdala bledsia, takze zajtra ideme na krvicku, aby jej urobili krvny obraz 😒 no ak je po mne, tak bude bledula stale a bude mat malo zeleza 😖
Timka ma dychanie v poriadku, ani hrdlo nema chytene, ale dala nam sirup, ktory by jej mal tie hlieny rozpustit a mal by uz byt pokoj...tak dufam, ze cez vikend sa dolieci a v pondelok do skolky, lebo uz jej rohy rastu 😝

memory97
28. apr 2011

@vladka84 nemusis sa bat, nie je to malo, ked bude papkat aj kasicky, pojde to viac hore. Treba len Karinku presvedcit 😀 na zelezo su vyborne ovsene vlocky, myslim, ze jej ich uz mozes aj primiesat do jedla.

liba78
28. apr 2011

baby ja som tak rada, že už nepíšete 3 strany za hodinu 😀 😀

@memory97 no neviem, asi by ma kopli do zadku 😅 😅 a žiadne mlsky by už neboli 😔

liba78
28. apr 2011

...neviem či je to zvedavosť, ale malý neskutočne vypytuje všetko jedlo. Čo len okolo vidí. Teraz pečiem placky a on tu vrieska zo stoličky a naťahuje sa. Pri tom robí aaaaa a hammmmmmmmm 😀 😀

danulienka35
28. apr 2011

@eis4 ahojte babulky moje peknucke aky ste mali dnik?no Nelinka riadna vymyselnica nasa si len lezka a keca odusu 😀

katulkaaaaaa
28. apr 2011

@liba78 aj mne toto maly robi...ja naopak niesom rada vecne ked tu som tu nikto nieje,asi sa este baby neznormalizovali od sviatkov 😀
@vladka84 vladi aj simon tolko vazil a nezda sa mi maly ci chudy taky akurat

liba78
28. apr 2011

@danulienka35 ahoj, my sme mali celkom dobrý deň. Akurát je už malý unavený. Tak dosmažím a pôjdem ho kúpať 😉
@katulkaaaaaa aj ja mám taký pocit občas. Ale aspoň sa dá chytiť niť a reagovať. Keď bolo veľa popísané som len čítala a čítala a potom som nevedela o čom 😔

katulkaaaaaa
28. apr 2011

@liba78 😀 😀 😀 jAsnééé mne sa prave maly zobudil s krikom cely spoteny chvilku pockam a pojdem kupat,viki sa prave s mm vratila z cirkusu 😉

danulienka35
28. apr 2011

@liba78 no nasa sa akorad zobudila a o 21 pojde haji dnes spinkala celu noc co mi chybalo jej zobudzanie tak som ju kontrolovala v noci ci dycha uz mi upne sibe asi 😀 inak boli sme dely den vonku

danulienka35
28. apr 2011

asi som tu zase sama hm, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vladka84
28. apr 2011

@memory97 no ved to, ze tie kasicky jej nejako nechutia... dnes som zase zmiesala s vyzivkou a zjedla, skusila som najskor mensi pomer, ale nechutilo jej 😒 som zvedava ake bude mat vysledky, ja mam zo zelezom problem od mala, nezaberaju mi ani tabl., ani v strave jeho prijem neviem zvysit 😕
@katulkaaaaaa no ale potom ste nasadili kasicky a pozri aky je z neho chlap, niektorych aj predbehol 😉 nasa princezna ale nie je kasova 😒
@liba78 mnaaaam, placky, ale si mi teraz narobila chuuutky 😅

vladka84
28. apr 2011

my uz spiiime...no vecerny rezim mame iny ako vy 😀

vladka84
28. apr 2011

baby, pozrite aku krasnu orchideu som kupila mamine - dnes ma meniny 😵
aj som hned vravela mm, ze buducu nedelu je den matiek a toto kupi v kauflande 😝

vladka84
28. apr 2011

...aaaaaa este nejake foto Karinky v pohybe a na tej poslednej ukazuje aka velka vyrastie 😵 😵 😵

danulienka35
28. apr 2011

@vladka84 aka je rozkosna Vladi co by bola malicka co si je krasnucka cmucik posielmae 😉 Karinke

niky13
28. apr 2011

@liba78 no novy hrncek sa neujal ☹ uz treti 😠 tahal ale popri tom vypluval, a dnes vypil ozaj malo, ale celkom pekne taha z Rajec flase s takym sportovym uzaverom. Tak mozno mu to pojde z toho lepsie. Este vyskusam zajtra.

@vladka84 nie je mala, aj moj bol priblizne taky, mal 7200g, a teraz sa nejak rozjedol a v 8 mes. ma 7700g.

niky13
28. apr 2011

@vladka84 a malicka je kraaaaasna, a sikovna. My uz spime od 19tej. vcera sme 2krat plackali a 2x sa kojili a vstali sme o 6.48. Boze, tiez by mohol viac spat.

vladka84
28. apr 2011

@niky13 dakujem 😉 ked ona praveze celkom dost je, ved stale ma nieco v puse, ale zase ani chvilku neposedi, tak to asi hned aj spali... boze kiezby som mala jej rychly metabolizmus 😀 a ked pozriem na vahu ostatnych, tak sa mi zda taka drobnaaaa...
slamku si neskusala? my momentalne trenujeme na hrnceku Avent s naustkom, no sem - tam si potiahne, nieco vypluje, nieco polkne, na konci dna je to tak max. 50, ale hadam do leta natrenujeme 😒
@danulienka35 dakujem 😵

danulienka35
28. apr 2011

@vladka84 neni zac je krasnucka co si chcela hodit vcera Vladi do ip?

memory97
28. apr 2011

@vladka84 ta je nadherna, krasna🙂 by sa mi hodila do izby🙂 zeby sme si s malym zajtra urobili cestu do kauflandu🙂
zlata je na vsetkych, ale najzlatsia na poslednej 😀 😝
ja skusam dat malemu tu bio kasu kukuricnu s UM, no veru ziadny uspech.... asi nam idu zubky, lebo ani mlieko dnes velmi nechcel, ani papat...

@liba78 urcite by sa im to zapacilo🙂

@danulienka35 malinka uz nespava celu nocku? Ona bola taka pohodacka aj v noci🙂

@niky13 neskusala si klasicky skleneny pohar? Mozno mu to pojde lepsie ako z flase 😉

niky13
28. apr 2011

@vladka84 aj mne sa zda, ze maly vazi malicko oproti ostatnym, ale presne ako tvoja, za den zje tolko, ze neviem, kde to dava, asi zivim pasomnicu 🙂
Avent hrncek som skusali ako prvy ale nepresiel nam. Trosku nam to ide normalne z flasku s cumlom a trosku teraz z Rajec flase. Slamku kuse.

danulienka35
28. apr 2011

vsetky mate take sikulky len mi sme akosi lenive ani papat nechce nic ine len mliecko a z poharika vobec len flaska ☹ vsetci lozite a stojite a mi len lezkame obcas sa pretocime a sediet vieme aj na nozkach troska ustoji ked ju drzim inak nic ☹

niky13
28. apr 2011

@memory97 skusala, napije sa, ked nemame nic ine, trosku do neho kuse, hodne povylieva, tak to nepraktizujem casto, lebo je cely mokry.

danulienka35
28. apr 2011

@memory97 hej ona spi celu nocku len zuky ked isly sa obces zobudila a pohodacka je stale aj v kociku az nekedy nechapem

niky13
28. apr 2011

@danulienka35 neboj moja, je usmiata a rozprava o 106, tak jej nic nebude. Ved prednedavnom sa ani nepretocila a teraz ano. Robi pokroky. Daj jej cas, este ta prekvapi. 😉
Idem upratat a pojdem k malemu, dufam, ze pospi dlhsie ako obvykle. Dobru nocku vsetkym.

danulienka35
28. apr 2011

@niky13 vdaka mojko za utechu si zlata pekne snicky prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre