♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
5. máj 2011

@vladka84 keby bola anemicka tak by bola unavena, my mame zelezo na hrane, ked mala zltacku tak bola anemicka a vtedy dostala transfuziu - stravou sa to zlepsi uvidis ze hej

annemarikam
5. máj 2011

treba sa na vsetko pozerat s optimizmom

memory97
5. máj 2011

@vladka84 neboj, bude dobre a uvidis o mesiac, ci sa to zlepsi. Ved su este malicky a vela veci sa da upravit i inak nielen liekmi 😉

vladka84
5. máj 2011

@memory97 @kahlan1 no vdaka baby, dufam, ze som rozhodla spravne 😉

danulka3
5. máj 2011

Ahojte,
dnes deň blbec ☹ ,bolí ma hlava od rána,tak idem iba kuknúť,čo ste popísali a potom zaľahnúť.Ešte,že Jakubko už v noci nepapá,spinká celú noc s malými zamrnkaniami,ale stačí založiť cumlík a spinká ďalej.

danulka3
5. máj 2011

Baby,kde ste to tu niekto od 17:38 nebol 😨 ??????

kvietok121
5. máj 2011

@danulka3 tak to ste perfektni ... my kojime este dost casto ale neva raz to hadam prestane

danulka3
5. máj 2011

@kvietok121 No mne už je aj smutno,ja som ho aspoň v noci kojila a takto už ani to nie,všetko má svoje pre aj proti.Ozaj nepozerala si,aké bude počasie na budúci týždeň,by sme mohli dať to stretko s babami. 😉

memory97
5. máj 2011

ahojte, nejako tu je dnes pusto🙂

kvietok121
5. máj 2011

@danulka3 nepozerala ale mohli by sme 🙂

danulka3
5. máj 2011

@kvietok121 o.k.,tak potom niečo dohodneme 🙂 ,idem pokukať telku a potom zaľahnúť.

Dobrú noc všetkým.

kvietok121
5. máj 2011

@danulka3 jasne, u nas je len hokej tak som na nete

memory97
5. máj 2011

dobru nocku 🙂

danulienka35
5. máj 2011

pekny vecer babulky konecne som vas dociatala ako sa mate posielam jedno foto 😉

danulienka35
5. máj 2011

asi uz tu nik neni skoda pekny vecer vsetkym prajem ☹

liba78
5. máj 2011

Ahojte 😉 teraz som vás dočítala a chcela som reagovať, ale už neviem na čo ☹
tak aspoň v skratke
@akika722 Semimu všetko najlepšie k 9 mesiačkovinám 😉
@kahlan1 @eis4 @mirmaj krásne sú tie vaše baby, úžasné a šikovné
@vladka84 blbá dr. Neboj, Karinka bude mať nabudúce železa akurát 😉
@danulienka35 Slniečko krásne a ako jej už vidno zúbky 😵

danulienka35
5. máj 2011

@liba78 ahoj mojko no ma ich jak zajacik 😉

liba78
5. máj 2011

@liba78 jeej ty ešte nespíš ? Má ich krásne a aká je tam vysmiata. Je to cukríček. 😉

seagull2404
6. máj 2011

krasne ranko, studene, ale slnecne a hlavne piatkove 🙂 tatinkovia budu doma 😎

@danulienka35 krasna je 🙂 a ako jej pekne vidno zubky 🙂 mi mame este take malinke

majka35
6. máj 2011

dobré ránko 🙂 dnešná noc bola o trošku lepšia, spala som 5 hodín a to mi stačí ... idem s terezkou k lekárke, ked sa zobudí, zatiaľ sme to preberali telefonicky, ale idem jej malú radšej ukázať ... terezka má jeden zúbok a druhý sa jej tlačí a nie a nie vyjsť von, ale problémy jej robí akoby jej rástla stolička

@danulienka35 veľmi je zlatá malinká, smejúšik

stále stláčam páči sa mi a nie odpovedať, neviem, kedy si na to zvyknem

ináč mamičky, idete zajtra na Míľu pre mamu? ... ja idem už 5. Barborka sa veľmi teší

alure
6. máj 2011

Ahojte dobré ráno
včera som dobehla len na skok,ale došiel nám tatino domov tak sme kecali ako sa mal popritom sme pozerali hokej a išli do hajan....
Idem k Dr. s Oliverom (na kožné) tie fľaky sa mu rozšírili a akurát som včera mala pokec aj s riaditeľkou a aj ona povedala že to môže byť zo stresu alebo zo záťažových situácií 😒 nakoniec mi sama navrhla že Oli nemusí chodiť do školy ten čas čo budeme my s mm preč že mu pripravia komplet pracovné zošity čo sa budú učiť a tak..a po tomto týždni ktorý bol pre neho trochu zas ťažší ☹ si aj oddýchne a možno sa aj pri svokre (bývalá učiteľka MŠ) trošku dá do poriadku...uvidíme,aj keď budem musieť dať inštrukcie že žiadne rozmaznávanie a pod.

@majka35 u vás je míľa dnes? u nás to zvykne byť v sobotu alebo v nedeľu a aj my ideme 😎

seagull2404
6. máj 2011

@majka35 stolicka? to snad nie, ale je dobre, ze sa na vas pozrie dr.; ja by som sla, ale my ideme zajtra do BA, tak neviem, ci bude cas, lebo sme chceli pred hokejom zajst na Floru

seagull2404
6. máj 2011

@alure a preco mal Oli tazsi tyzden? moja, ja ta obdivujem, ale p. riaditelka je zlata 😀

majka35
6. máj 2011

@alure nie, zajtra ... ja sa len dnes pýtam 🙂 cez víkend som málo na MK, teda ak vôbec 🙂

majka35
6. máj 2011

pozerám, že som tam aj napísala, že zajtra 😀

majka35
6. máj 2011

@alure dobre ste to vyriešili a Oliver nie je smutný, že nepôjde s vami?

katulkaaaaaa
6. máj 2011

ahojte mi sme mali super noc len raz hore mozno bude nachvilku pokoj...ale zase mame hnacky,zlte hrozny zapach...bojim sa co je zase toto,bola som v lekarni kupit probiotika,dufam ze to neni nic vazne...
@majka35 ja asi pojdem,povodnes om tam mala ist mamicky licit,ale kedze je simon takyto teraz pojdem asi len akoo mamicka 😉
@seagull2404 idete na hokej?zavidim 😉
kde sa nam stratila @evanns?

liba78
6. máj 2011

@majka35 jeeej dobre že si mi pripomenula. Už som pozrela kedy štartujeme u nás 😀
akurát ma dojal "hosť" že Robo Mikla 😖 😖

seagull2404
6. máj 2011

@katulkaaaaaa ideme, mm som kupila listky na narodky este v marci, bez toho, aby som tusila, ze to vypali tak, ze pojdeme na nasich, ale co uz; mozno tu milu v BA stihneme, len ja sa takych navalovych akcii bojim ☹ podla tych hnaciek a nervozity mi to pride na zubky, snad vam na to nieco dr. predpise

mirmaj
6. máj 2011

@majka35 aj ja som hned kukla kedy štartujeme u nas ked si to pripomenula ale neviem či nam to vyjde, kedže mm bol dnes na kontrole a nadalej maroduje ešte cca mesiac a aj korzet mu nechali na 2 týždne ešte a potom rehabilitácie 😒
@liba78 tak to vám dali teda naozaj vhodného hosťa aj pre mamičky aj detičky, dobre že nedali Rytmusa to by ešte viac "zabili" 😝
@katulkaaaaaa nemá to len zo zubkov? my máme takú neidentifikovateľnú stolicu už asi 2 týždne, aj obsahovo aj pachovo 😝 ale vzhľadom nato čo všetko tamarka počas dňa všetko popapá tak sa ani nečudujem 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre