♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
15. jún 2011

@akika722 pri tak peknej babulke co by nie 😀 vsak su super babulky ja som mala tu cest byt s helen aj Dominkou su uzasne

danulienka35
15. jún 2011

jak robi zajacika a blbosti snu robia holky srandicky 😀

memory97
15. jún 2011

@akika722 skus francuzaky, tam nie su cestoviny 😀

@katulkaaaaaa velmi, velmi drzim prsty a hlavne nech je svokor v poriadku

memory97
15. jún 2011

@danulienka35 aka je podarena a ta fontanka, no kocka je to 😉

akika722
15. jún 2011

@memory97 som tu zas 😅 mm mi dal chrobaka do hlavy ☹ byvali sme v byte 4roky a tak sme menili s doplatkom a vraj budeme musieť cvakať nejaku debilnu dan či čo..prepočitaval tak že cca 120 000sk/počitane v korunach/ 😔 a neviem či fakt.čo s tym.. .ejne ma 😔

aaaa bude tarhoňove rizoto 😵
@danulienka35 kraaasna 😀

memory97
15. jún 2011

@akika722 ak predas byt skor ako 5 rokov pri prechodnom pobyte, pri trvalom su to 2 roky a trvaly ste isto mali v starom byte 😉

katulkaaaaaa
15. jún 2011

dakujem kazdej jednej moc mi to pomaha ze vas mam 😵 boli sme s nim cely den pekne sme sa rozlucili aj sme si poplakali,no je mi smutno na dusi verim ze to bude ok,troska som sa odreagovala pri torticke na zajtrajsie stretko,baby tesiiim 🙂

akika722
15. jún 2011

@memory97 jasne mali sme tam trvaly 4roky ale že vyšiel nejaky novy zakon tak nevieme či aj podla toho je to tak..lebo take prachy by som asi nenahrabala tak skoro 😔

akika722
15. jún 2011

@katulkaaaaaa Kati bohovskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je,juuuj kraaaasna..pošli kusok aj do Tv 😅
neboj,s dedom bude ok...keby si chcela niečo popisať som tu...moj otec mal to iste..ved vieš..pisali sme 😔

memory97
15. jún 2011

@katulkaaaaaa nadherna je Katulka a neboj, ak to nie je este nejako velmi rozsirene bude v poriadku.

@akika722 neviem, kde to hladal tvoj mm, ale zakon hovori, ze ak ste tam mali trvaly pobyt viac ako 2 roky od kupy bytu, tak sa na vas dan z prijmu pri predaji stareho bytu nevztahuje 😉 tento rok som to riesila s kamoskou, takze tak 🙂
nech ti presne zisti aky novy zakon, o ziadnom inom neviem 🙂

danulienka35
15. jún 2011

@memory97 dakujem moja 😉
@akika722 dakujem 😉

memory97
15. jún 2011

@akika722 este ma napadlo, ci nepozeral podnikatelov, ti maju 5 rokov 😀

akika722
15. jún 2011

@memory97 jaaaaaj moja keby to bolo tak ☹
a mm odkazuje že maš dať do googlu daň z predaja nehnutelnosti-novela zakona od 1.1.2011 a že tam to je niekde...dufam že maš pravdu ty 😀

akika722
15. jún 2011

@memory97 dufam dufam dufam 😅

danulienka35
15. jún 2011

@katulkaaaaaa wow Katus nadherna je moc si sikulka a neboj vsetko bude ok i moja maminka bola na tom velmi zle a uz zacina chodit sama ale nerozprava vsetko ale verim ze bude zas vsetko ako bolo

akika722
15. jún 2011

http://www.finance.sk/dane/informacie/dan-z-pre...
@memory97 huraaaaaaaaaaaaa maš pravdu tyyyyyyyyyyyyyy 😀

danulka3
15. jún 2011

@katulkaaaaaa moja myslím na teba,držkajte sa
Tortička je krásna,keby som to nemala ďaleko,tiež by som sa priplietla na to vaše stretko 😉

memory97
15. jún 2011

@akika722 asi ste to nekupili iba vymenili, ked nesuhlasi so mnou 😉

akika722
15. jún 2011

😀 @memory97 no je to zložiteeeee...my sme menili ale v zmluve mame že sme predavali a kupovali 😖 vraj to tak museli napisať pre našu hypoteku čo mame...a mm sa teši,hovori že ak je to tak tak hura 😀
ale v robote mu to natlačili do gebulky a vysvetli madarovi 😅

katulkaaaaaa
15. jún 2011

@akika722 zajtra ti napisem teraz uz nemam silu na nic,ale si ma rozosmiala ze vysvetli madarovi 😀 diky 😵
idem spat dobru 🙂

memory97
15. jún 2011

@akika722 teraz som to pozerala aj s vykladom, ak ste to iba kupili a predali, tak a nic nemusite platit 😉 dodrzane 2 roky mate. Dolezite je, co je v predajnej zmluve napisane 😉

memory97
15. jún 2011

@katulkaaaaaa dobru nocku a mysli na nieco pekne, bude dobre, moc drzim prsty 😉

akika722
15. jún 2011

@katulkaaaaaa v pohode moja..ja veim ako ti je..bež sa vyspinkať,oddychnuť..ked sa to podchytilo bude dobre,neboj,len musiš veriť...aj ja som sa dostala s rakoviny a porodila 2zdrave deti..tak myslieť pozitívne a všetko bude dobre 😉
@memory97 boh vie čo je v tej zmluve..behačky boli na mm,ja som bola služka v domacnosti,upratovačka,kucharka,opatrovatelka,... 😖

memory97
15. jún 2011

@akika722 tak skus do nej nakuknut a pozri, ci je v predmete zmluvy napisane vymena alebo predaj 😉 ak predaj, tak je to v pohode, ak vymena, tam sa to tusim zdanuje.

akika722
15. jún 2011

@memory97 predaj 😀 bola to kupna zmluva 😀 😀 😀 huraaaaaaaa...

lenadka
15. jún 2011

@katulkaaaaaa ty si taka sikovna! svokrovi drzim palec nech vyberu co tam nema byt a liecba zaberie 😉

lenadka
15. jún 2011

@akika722 tesim sa s tebou ze dan odpada 🙂 😀 😎

akika722
15. jún 2011

@lenadka jaaaj dufam moja..dakujem 😵
ok idem zas off...paaaaaaaaa 😵

liba78
15. jún 2011

@alure @katkavv @katulkaaaaaa Ahojte - platí zajtra mini stretnutie ? Aby som si vedela rozplánovať cestu.
Dnes sme síce dostali sandálky, ale nevadí. Potrebujem si ísť aj tak do Ikea kúpiť kávu. 😵

memory97
15. jún 2011

@akika722 no vidis a je po starostiach 😀 a kolegov nech mm nepocuva, to je ako jedna babka povedala 😀

@liba78 normalne by som sa pridala na cestu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre