♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
15. jún 2011

rasne sny prajeme 😒

kahlan1
15. jún 2011

@alure my objednavame cez happyfoto a sme vzdy spokojni aj teraz akurat objednavam 🙂 tak hadam to do polnoci stihnem 🙂

katulkaaaaaa
16. jún 2011

dobre rano
my sme stavali 05:15 tusim simon ma horucku cestovnu ci co 😝 @liba78 jasne plati,cakame ta....ja vyrazim uz okolo 8mej lebo maly by bol uvrestany strasne takto aspon prespi cestu
@memory97 pod pridaj sa k nam 🙂 to by ste mohli ist aj spolu nie?

akika722
16. jún 2011

@memory97 😀 😀 😀
@liba78 @alure @katkavv @katulkaaaaaa prijemne stretko kočky 😎

dobre ranko 😎
dnes ma Paťko generalku a zajtra prve velke vystupenie 😵 ako sa ja tešim 😵
len rano mam behačky,nemocnica 😖 fuj,nechce sa mi

mirmaj
16. jún 2011

dobre ranko,
@liba78 @alure @katkavv @katulkaaaaaa pekne stretko, nech sa vám vydarí 😉
@katulkaaaaaa držím palce aby to so svokrom dobre dopadlo a bolo zasa tak ako doteraz ☹ krááááááááááááááááásnu tortičku si upiekla augustovkám, si šikula, určite bude aj taká chutná ako super vyzerá 😉 @memory97 my nemáme problem so spaním v noci, to spí bez akéhokoľvek prebudenia, len máme problem zaspať, aj včera nám to trvalo viac ako hodinu a to si myslím že je unavená vždy až až. Ja nechápem ako jej môže stačiť 8,5hod. nočného spánku, mne sa to fakt zda malo, večer zaspala 21:35 a ráno sme pri dobrej vôli o 6 hore, niekedy aj po piatej 😠
@akika722 to bude uričte krásne vystupenie, potom chceme foto 😉

memory97
16. jún 2011

@katulkaaaaaa rada by som sla, ale nabuduce isto pojdeme 🙂 a pekne si to uzijte 😉

@akika722 ti verim, my tiez o chvilku potrebujeme vsetky vysetrenia s malym, ked bude mat rok a spekulujem, ze pojdem neskor 😀 az po roku a cim najneskor 😀

katulkaaaaaa
16. jún 2011

baby co mne sa stalo tak objednala som z happy foto fotky 10 krat 15 kedze na to bola akcia....no a 90 fotiek mi prislo v rozmere 9 krat 13....tak som im hned pisala som zvedava akoze co stym chcu spravit,lebo som si zaplatila ten vecsi rozmer....ach ja mam neskutocnu smolu na tieto veci,ci toto ,tesco krata ci dm krata...toto je fakt nemozne uz...krpec zaspal,tak vyrazam asi o 9tej @memory97 ok tak nabuduce

memory97
16. jún 2011

@mirmaj u nas to bol vcera tiez des, odkvecol od unavy o pol osmej o osmej uz pocujem suchot v postielke a nase dieta oci do koran a uz na brusku pobehuje po celej postielke 😀 veru si dlho pospal a to som mu vynechala 3ti spanok, aby spinkal. Do pol jedenastej to bolo mrncanie, plakanie, ale zabralo nam na dudku som mu dala dentinox a zaspal hned, asi nam ide dalsi zubok, len ho nevidno 😒 ach jaj...

majka35
16. jún 2011

dobré ránko 😉

@akika722 zatiaľ to vyzerá sľubne ... mm mi včera hovoril, že nech si idem oddýchnuť do MI, takže ak pôjdem do MI, tak 100% prídem k tebe ... ale mám obavy, že ak sa náhodou niečo zmení, vieš, ako to je pri deťoch, takže tm bude nahnevaný, že mohol ísť radšej ku svokre ... a ďalšia verzia, nespoliehať sa na mňa teraz, ja nesiem Barborku 2x cez prázdniny do MI na týždeň takže môžeme aj vtedy a to bude môcť aj @evanns

@katulkaaaaaa držím svokrovi palce ... veľmi smutná správa ☹ verím, že všetko dopadne v poriadku

seagull2404
16. jún 2011

ranko 🙂 my sme mali zda sa o nieco lepsiu noc, ale nechcem zakriknut, ale pred piatou sa zobudim na taky cudny pocit, pozriem do postielky a Tamarka tam sedi, oci velke ako svet, ma skoro porazilo 🙂
@memory97 asi zabral aj ten cajik, co si mi radila, akurat som jej don musela prisipat aj sladsi granulovany, lebo opica, nechcela 🙂
@katulkaaaaaa v happy foto sa mi toto stalo uz tiez, niekolko mailov reklamacnych a nic, tak som presedlala uz na fotolab, po ten ale treba chodit

kahlan1
16. jún 2011

dobre ranko 🙂 odkedy stvornozkujeme nic nestiham 🙂
tak uz mame gastro vysetrenie, tak deti od polroka do roka maju priberat 500 g za mesiaca basta fidly - takze sme dostali speci mliecko pre podvyzivene deti aj napriek tomu ze dr na gastre vravela ze vobec nie je vychudnuta ale vyzera ako dobre zivene dieta. Tak sme dosiahli to ze sme tusim za 10 dni tych 500 gr pribrali. Uz mame 8270 gramov a stale berieme tabletky pre chut do jedla a pijeme to vyzivne mliecko odvcera. Tabulky sa musia dodrziavat 😨

@seagull2404 ako sa mas? ako drobcek v brusku? mne sa to krati a uz sa bojim pôrodu :D ideme na vikend do ziliny k svokrovcom keby sme sli na dlhsie mohli by sme dat stretko 🙂
@katulkaaaaaa torticka je nadherna a stretko vam zavidim - tak by som niekam sla
a co sa stalo svokrovi? neviem vas docitat

a kolkokrat spite cez den? my sme zo dna na den spravili z troch dennych spankov jeden hodinovy a vecer zaspavame s krikom o poldesiatej - nijako nechce spat

majka35
16. jún 2011

@kahlan1 terezka pribrala za dva mesiace 90 gramov a moja dr to vôbec neriešila, takže podľa tvojej lekárky by mala byť tiež podvýživená, keď jej chýbalo 910 gramov 😕 😀

vladka84
16. jún 2011

dobre ranko 🙂
ja som sa vcera vecer pustila do zehlenia, vacsiu polovicu mam za sebou, dnes to musim dobojovat 😒

@katulkaaaaaa to so svokrom mi je luto, drzim palce, aby sa uzdravel 😉
@liba78 @alure @katkavv pekne stretko baby a hodte potom fotky - ved vas bude skoro tolko ako nas na nasom "velkom" stretku 😀 😀 😀
@kahlan1 tak my sme podvyzivene urcite podla toho co ti dr. povedala 😕

liba78
16. jún 2011

Baby štartujeeeeem. Akurát ide so mnou ešte aj segra, čo sa uliala zo školy 🤐
Aspoň bude malého zabávať po ceste. 😵

kahlan1
16. jún 2011

@majka35 no asi tak 🙂 zle nedobre - bolo mi povedane ze tych 500 ma pribrat a hotovo som jej aj vravela ved sa hybe neposedi ale ze aj tak ma tak pribrat 🙂 proste tabulky nepustia - kebyze mi priberieme za dva mesiace 90 gramov tak uz sme asi v nemocnici :(

@vladka84 😀

ale na jednej strane povedala ze podkozneho tuku ma dost - tak neviem ☹ - proste tabulky

lenadka
16. jún 2011

@kahlan1 jeej tak to mame viacere podvizivene deticky 😉 Terezka vazi 8200g a za dva mesiace pribraal 580g, cize len polovicu do mala podla tvojej Dr., ale zas ak jej to mliecko pomoze a chuti jej tak co, nech si da do nosteka 😀 😉 ako sa vola to mliecko co pije? To ti dala na predpis, ze?

mirmaj
16. jún 2011

@kahlan1 tak ja už som ticho a nesťažujem sa vy spíte ešte menej ako my 😲 😲 Tamarka ked spí teraz v noci tak málo tiež od 21:30 a max do 6 tak si dá cez deň ešte 2 spánky cca po 2 hodiny, ale spávala už len 1x a to tak 3hod. takže ako kedy 😒

ešte som sa chcela spýtať, koľko vám vydržia deti v bazene vonku na dvore? ja som včera plná očakávania napustila Tamarke bazenik nasypala guličky že ako sa tam vyšantí a hlavne unaví a ju to bavilo asi 5min. a už sa kutrala von 😠 takže u nas to uspech moc nemalo 😝

lenadka
16. jún 2011

@kahlan1 a spinka mi 2, niekedy 3x, ale castejsie len 2x, doobeda okolo 10.00 a poobede okolo 17-tej a druhy ak do 17-tej nezaspi uz ju nedavam, lebo potom do polnoci kuka na mna

vladka84
16. jún 2011

my spime vacsinou 2x - okolo pol desiatej a potom okolo tretej - vacsinou hodinku... ked vstavala pred siestou, tak spala 3x, no stale si hladame nejaky rezim, jeden den si myslim, ze uz ho mame a na druhy den nic z toho neplati 😒 hlavne vecer mi niekedy zaspi uz pred osmou, niekedy po osmej a parkrat uz zaspavala kratko po siedmej, ked poobednajsi spanok skratila, alebo uplne vynechala 😕 a potom zasa vstala uz o piatej 😝

vladka84
16. jún 2011

baby, to aj vy mate take dobite nohy? skusam si suknu, lebo dnes budu riadny hic a pozriem do zrkadla a nohy sama modrina 😕 😲

akika722
16. jún 2011

@mirmaj foto asi nebude,len dvd..hrozi že ak by to mm fotil tak by bolo po vystupeni..paťko by sa isto k nemu rozbehol 😖
@majka35 pohoda moja 😉 budem rada k pridete,ak sa niečo zmeni pohoda,svokrička si už robi ine plany isto,dnes somjej natešena povedala že nepideme lebo ideme nedelu do ke 😎
@kahlan1 jaaaaaaj milujem tabulkove dr 😖 tak nech jej aspoň chuti 😉

akika722
16. jún 2011

@vladka84 ja si radšej na moje šunky nekukam lebo by ma tu kleplo o zem..a kto by im navaril,nakupil pozmyval,požehlil??? 😖

kahlan1
16. jún 2011

@lenadka vola sa infantriny a je na predpis - vcera ho mala prvy krat - je to nejake speci mliecko ktore je velmi vyzivne, tak to spite celkom fajn

@mirmaj jeeeeej tak to my len hodku a raz denne - to je odkedy sa vie postavit v postielke - ked ju chcem dat spat tak sa hned postavi a vykrikuje ako diva - to je same ajajajaj a podobne :D

@vladka84 my sme mali ukazkovy rezim ako hodinky vzdy sla spat o deviatej potom o dvanastej a potom o stvrrtej a vecer o osmej a teraz nespime skoro nic a o pol desiatej vecer sa tvari ze je cerstvo vyspata a spat nechce - len ak ideme s nou :D

vladka84
16. jún 2011

@akika722 vsak ja si tiez davam dlhu suknu, nech nie je vidno tie kopceky 😀 😀 😀 ale obavam sa toho, ked pojdeme na kupko, asi budem nosit okolo zadku satku 😒

adal
16. jún 2011

@lenadka @kahlan1 aj ja pridávam Tobiaska k "podvýživeným" 😝 to ako že keď dieťa nemá min. 10 kg je podvýživené ?

kahlan1
16. jún 2011

a tu je bambulka 🙂

akika722
16. jún 2011

@vladka84 jaaaaaaaaaaj Vladi,videla som foto kde si ty 😀 😀 😀 vyzerať takto ako ty chodim naha 😀 😀 😀 keby si videla mna :o=== doslova

akika722
16. jún 2011

@kahlan1 ved nevyzera ako podviživena,krasna je bambulka smejulka 😎

kahlan1
16. jún 2011

@akika722 uvidime 🙂

@adal 🙂

kahlan1
16. jún 2011

@akika722 ved ani je ked ma dosta podkozneho tuku ale pijeme take mliecko :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre