♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
3. júl 2011

@evanns pisala mi im ... čekam odpovedz

akika722
3. júl 2011

@majka35 moj luuubi ženy,,jajaaaaj a jak 😀

majka35
3. júl 2011

@evanns 😀 😀 😀

akika722
3. júl 2011

@evanns moj je vždy tak... 😀 😀 😀 on take rad 😀 😀 😀

majka35
3. júl 2011

@akika722 muj tyž... ale on ich lem pocichu pozoruje

danulienka35
3. júl 2011

@majka35 neni zac mojko

evanns
3. júl 2011

a este Vam poviem jednu konverzaciu:

Majka: (V Trebisove sa pyta chlapa na ulici) Dobry den, neviete nahodou prosim Vas kde je ..... ulica 8?
Ujo: Ja nie som trebisovcan....
Majka: Nie? Ale vyzerate uplne jak Trebisovcan

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
3. júl 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 ked bude v july to stretko ta ho berem 😀 aspoň postraži dzeci 😀 😀 😀

no a kto ide? 😅

kvietok121
3. júl 2011

ahojte tak ako ste sa mali????

my sme spat z vikendu na Orave, prisli sme o osmej, kym sme upratali, matejko sa nam predviedol, urobil samostatne PRVE kroky, bez hadania, od gauca v detskej az ku dveram (asi 2m) 😀 😀 😀 😀 tesili sme sa aj my slzicka vyhrkla, ze zas pride nieco nove.
mali sme sa super, u brata 3 decka, KOOOOOOOOOOOOOOPEC hraciek (najkrajsi bol obrovsky krokodil a domcek pre vily 🙂 a auticiek, no skvele, musela som dost strazit, lebo byt uz nie je vobec prisposobeny malemu babu ... zasuvka, rohy, drobne veci ... no kopec prekazok, ale zato matejka ohurilo 1000l akvarium s obrovskymi rybami a male (50l) s malinkymi rybami, mali tam porodnicku, tak sa to tam len tak hmyrilo, a potom vtacik - papagaj, ktory pristal matejkovi na hlave
vacsinou sme boli doma, lebo prsalo, raz sme boli kocikom v obchode, dnes som bola na koncerte a na slavnostnom odovzdavani cien - dostala som pamatny list, trstensku keramiku, kyticu a 50€
drzala som zase ani nie 3 mesacne babo, to bol zas pocit
tak to je asi vsetko, uz pekne spinkame a ja sa napchvam ryzovymi chlebickami

akika722
3. júl 2011

@evanns a toho cigana?kto ja? 😀 😀 😀 a ulica neeee 8 😀 😀 a ši prezradzila ulicu..už me vystopuju 😝 😀

akika722
3. júl 2011

@kvietok121 ahoooj tak ste si užili 😵

evanns
3. júl 2011

@akika722 neprezradilaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

kvietok121
3. júl 2011

@eis4 sikovnica je to

akika722
3. júl 2011

@evanns jaaaj fakt neee..sorry 😀 no daj toho cigana

evanns
3. júl 2011

@akika722 hej aj takeho cigana sme zastavili ci nezna...
Majka: neviete kde je ..... ulica 8?
On: JA?

😀 😀 😀 😀 a ja jej hybaj het, ona: hej neskoro mi doslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
3. júl 2011

@akika722 neprezradila, šak @evanns sebe duma že šicke byvaju na osmičke ... 😀 😀

akika722
3. júl 2011

@majka35 hej hej už vidzim 😀 😀 😀 ale našli sme sa 😀 😀 😀

akika722
3. júl 2011

😀 @majka35 DOKONCA našli ste tu aj 3hojdačky...a ja tu žijem dlho a o nich neznam 😀

majka35
3. júl 2011

@akika722 ta mne @evanns urobela taku exkurziju po trebišove, ja me hledali osmičku, že už znam šicko dze mace 😎

evanns
3. júl 2011

@akika722
@majka35 ale na to ze bez GPS tak som spokojna 😉 bo muj mm ho v piatek pozical bo on nezaregistroval ze idzem v nedelu do TV...hlavne ze som mu to od stredy vyspevovala...ale to on za to nemoze, to su obmedzene policajne kapacity 😀 😀 😀 😀

evanns
3. júl 2011

@majka35 😝

akika722
3. júl 2011

@majka35
@evanns 😀 😀 😀 nabuduce aj na šlepo 😀 😀 😀

majka35
3. júl 2011

@evanns ta ci povim, že by ši mohla robic sprievodkyňu ... keby mi ja šoferovala, ta ešči teraz kružime kolo kauflandu

majka35
3. júl 2011

@evanns schovaj to jazyčisko 😀 😀 😀

evanns
3. júl 2011

@majka35 ta lebo hlaska "ic na kruhovy a tam zastan, Ana vyndze nam naproti" 😀 😀 😀 😀

majka35
3. júl 2011

@evanns ta bo ja tak rychlo hutorim,jak sce sebe šicke račili všimnuc, že pol vety a hlavna myšlenka še v tom navale slov straci ... ale šak ja tebe chvalim jaka si šikovnica, ta co 😀

liba78
3. júl 2011

@katkavv
@katulkaaaaaa
@akika722 ďakujem baby, sa normálne červenám 😅
@majka35 no môj mm mi raz povedal (ešte sme spolu len chodili) že sa so mnou rozíde ak sa dám ostrihať (mala som takmer vždy vlasy do pol chrbta) a ja som ich na druhý deň dala úplne na krátko 😀 😀 😀 a odvtedy mi do vlasov nekecá 😵
Ale pravda je že ma bolela hlava veľmi často, až vlasy ma boleli. Tak hlavne preto šli dolu, zatiaľ nebanujem 😎
@elinka27 aká krásna profilovka, nádherná ....
@majka35 @evanns teda vy dávate, a ml. princezná a st. princezná a ich hlášky 😀 cesta musela byť úúúúúžasná

memory97
3. júl 2011

Ahojte, tak uz som konecne tu, po burke sme mali vypadok netu a je to veru hrozne, uz som ako zavislak na MK 😀

@danulienka35 ahoj,maly este kasle, myslim, ze to este nie je dobre a sopli, zajtra ideme k dr., ci mu to nezislo na priedusky, alebo niekam inam.
@evanns jasne, len nam blbol net, tak aby ste vedeli, na co ste nemali zabudnut 😀 , ked docitam, hadam aj foto najdem 😀
@21 si ma veru nepotesila, co nas este caka, kym vyrastie maly 😉

akika722
3. júl 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zchuti zasmiala 😀 😀 😀
@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@liba78 chcela by som s nimi cestovať na dlhu cestuuu 😀 😀

akika722
3. júl 2011

@memory97 len čitaj čitaj..dnes je to putave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre