♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
3. júl 2011

@liba78 zatial ide pomaličky ale ked sa rozbehne tak neviem neviem 😀

danulka3
3. júl 2011

Idem sa povenovať mm,dobrúúúúúúú

akika722
3. júl 2011

@danulka3 ja mu davam papučky,take klasika...a nešmyka sa mi

eis4
3. júl 2011

@kvietok121 gratulujem,detičky nám začínaju behať no koniec 🙂

akika722
3. júl 2011

@memory97 už dlho nebol taky deň..fakt 😀
bude ok moja..to su chlapi..moj sa zas lutuje a bere 2na 3 chudatko 😖

danulka3
3. júl 2011

@akika722 asi mu musím kúpiť aj ja nejaké,nám dr.kázala naboso doma 😒

akika722
3. júl 2011

@danulka3 ahaaa..ja som kupila take slovenske s klenbou..ale vraj klenba nema byť 😒

lenadka
3. júl 2011

@evanns takze uz vieme po kom je cista vila 😀 vyzorom aj papuľkou cela mamina 😀 😀 😀 😀

@kvietok121 tak nase deticky dnes urobili prve krocky same spolu 🙂 😉 gratulujem! 🙂

lenadka
3. júl 2011

jo a k hajtafanus sa neviem nijako vyjadrit, vsak ju nepoznam len tuto co obcas citnem, ale teda nechapem 😕 ale ak je to pravda, tak lutujem deticky 😔

akika722
3. júl 2011

ok baby bežim spať..neviem kedy tu budem zajtra kedže je mm doma 😖 ale isto nakuknem na chvilku...vy sa dohodnite 😉
🙂 🙂
:-* dobruuuuu

eis4
3. júl 2011

no baby čo sa tu dnes dialo,síce sa mi nechce všetko čítať ale to najzaujímavejšie z dneška som prečítala 😀
ja len tolko že aj ja mám o tom svoj názor a suhlasím s babami čo to tu riešili. ja som už jej príspevky radšej preskakovala lebo som bola vždy vytočená. 🙄
ja som tiež rada že sem medzi vás patrím a že sa možem tu aj pochváliť aj posťažovať aj sa tu nasmejem niekedy na vašich príspevkoch 😀 lebo som tu v žiline sama z mm a Nelinkou,nemám tu nejaké velké kamarátky iba také raz za mes na kávičku ale aj to si rozmyslím čo im poviem 😒 a to sa mi nezdá voči nám všetkým fér aby sem niekto písal nejaké bludy.

eis4
3. júl 2011

@danulka3 dakujem,ja dávam malej protišmikové ponožky ešte na pančušky,dr mi povedala že na doma jej mám dávať len to 🙂

eis4
3. júl 2011

tak idem aj ja hajať 😉

liba78
3. júl 2011

@eis4 ktovie, kto bude písať do témy keď budú všetky maminy behať za detičkami ?!

... odpájam sa Dobrú nôcku prajem všetkým, 😵

seagull2404
4. júl 2011

ahojte, ja mam za seba strasne narocny vikend, bola a stale je tu svokrusa, tak len chodime kade tade, v tomto pocasi a mmna z auta i pocasia tak bolela hlava, no smrt, nebudem riesit, ze akakolvek ohladuplnost voci malemu dietatu zlyhala, to uz asi musim brat ako fakt, ale som strasne hrda, ze je Tamarka take uzasne dieta a neviem, ci je to dar alebo aj moja zasluha,a le som strasne stastna, ze je aka je, hoci nam prestala chodit a radsej sa hadze na styri, pre istotu 😀 😀 😀
@eis4 uzasne sikovna je mala, najprv si to odskusala na makko a pozri ako jej to ide
@kvietok121 gratulujeme a chvalime 🙂

alure
4. júl 2011

Dobré ráno prajem
včera začal blbnúť prístup na koňa tak som to nechala tak ...boli sme sa trošku inšpirovať v BA v nejakých štúdiach na kuchyne a kúpelne ale pravdepodobne budeme všetko riešiť cez decodom. Takže víkend po návrate z nemecka sa ide do topolčian,mm moc nechce podporovať zahraničné (IKEA,MOBELIX,KIKA a pod.) a keďže je decodom slovenská výroba je to jasné 😉
@katulkaaaaaa , @danulienka35 , @memory97 , @akika722 ,@liba78 , @katkavv maminky moc ďakujem za podporu a držanie palčekov 🙂 ja tiež dúfam že to výjde...
Danka ano trošku soplíky ale už je to lepšie a dúfam že aj vy s Chiarinkou ste ok.
Kati mojko kedy idete na tú dovolenku? bude ti stačiť CP keď sa vrátime z nemecka? donesiem ti ju keď pôjdeme po fotečky do MOKO,ok?

vladka84
4. júl 2011

Ahojte, tak konecne Kari spinka, prebehla som vas ocami, ale ani neviem na co reagovat, ste toho popisali toooolko zaujimaveho 😕
@majka35 @evanns @akika722 jaaaj, krasne stretko ste mali, urcite vam bolo veselo 😵 @majka35 ty vyzeras tak mlado na fotkach (pisem na fotkach, ale myslim, ze rovnako to je aj v skutocnosti), a naozaj super 😉 zabavila som sa na tych vasich hlaskach, v aute muselo byt kopec srandy a uz sa tesim, kedy bude mat Evka cestu smer Smizany a dame kavu 😎
@liba78 vyzeras super v kratkom, ja by som tiez zhodila vlasy, ale mmje zasadne proti, teraz som skratila asi 10cm, ale ked ich mam v cope, tak to ani nezbadal 😀 no pozorny je, co vam poviem 😝
@alure aj ja vam prajem pekny vylet, Oli nech si to poriadne uzije a tesime sa na fotecky...a samo sa tesime s tebou aj z domcurika 😵

a este gratulujem vsetkym detickam, co urobili prve krociky a nech je co najmenej padov 😵 😵 😵

kvietok121
4. júl 2011

@lenadka to je super, tak sa nevytesujem sama

danulka3
4. júl 2011

@eis4 aj ja dávam protišmyčky,ale aj tak idú tie nožičky kade-tade

danulka3
4. júl 2011

@alure Joj,tebe som chcela ešte zapriať,nech vám to s tým domčekom vyjde,čakajú ťa aj takéto milé veci,ako zariaďovanie,kuchyne atď.Ja sa na toto teším,keď budeme prerábať byt.Mne sa tiež páčia kuchyne decodom a aj Oresi,ale to neviem aká je firma.Prajem tebe aj tvojej rodinke pekný výlet plný zážitkov,tešíme sa na fotečky 😉 My by sme mali ísť tento štvrtok na 3 dni do Prahy,ale ak sa to počasie neumúdry,tak asi ostaneme sedieť doma ☹ a malému do toho dnes začal tiecť soplík 😠

akika722
4. júl 2011

kočky pište už len do sukromky ak možte 😉

denisocka
4. júl 2011

@akika722 vy už mate sukromku ? ☹

akika722
4. júl 2011

@denisocka ano..chvala bohu... ved aj vy mate sukromku nie??????

denisocka
4. júl 2011

@akika722 😀 mame,jasne. ale tak už vas tuna nenajdem ?

akika722
4. júl 2011

@denisocka myslim že potom čo sa stalo včera tu už baby nenajdeš 😅

denisocka
4. júl 2011

@akika722 co preboha?

akika722
4. júl 2011

@denisocka ved si prečitaj cely včerajši deň tu v teme 😀 😖 😒 😅 😀

miciatko
4. júl 2011

@memory97 ano som z trencina,lepsie povedane z dedinky v okoli TN 🙂 , ty si priamo z TN??

memory97
4. júl 2011

Ahojte, na chvilku mi ide net, ale odpojuje ma to, tak sme domka od dr. nakoniec predsa sme sa nevyhli tym ATB ☹ takze liecenie neskoncilo a ten virus nech si ma nezela 😠

ste tu teda mali poriadnu temu, citam, ze sa z hajat.... vyklulo dobre sidlo, stale sa da najst riesenie, ale zavisi od toho, kto ho chce najst, alebo mu vyhovuje iba vecne sa stazovat 😉 a hajatan... (nepamatam nick prepac) mala by si si veru vstupit do svedomia, kazdy v zivote robi chyby, ale vzdy sa to da riesit, ale zacat treba od samej seba, nikdy na to nie je neskoro a hlavne kvoli detom, ktore raz budu chciet byt na svoju mamu hrde, mala by si pre to nieco spravit !

@majka35 radsej nehovor nahlas, ze stara pani, lebo evans ti uz bude hovorit iba "stara pani", nie "mlada pani" 😀 😝
ste si uzili s akkikou krasnu nedelu, sa normalne opat tesim na KE stretko 🙂

elina313
4. júl 2011

@akika722 ☹ ☹ ☹ ☹ no ja sem neprispievam často, ale to znamená, že tu už nebudete ? 😖 však som si chodila niekedy sem pre inšpirácie 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre