♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladena
20. júl 2010

@akika722 tak to mam aj ja problem ,tak doma beham len v trickach je to pohodlnejsie 😀 😀
a zasa taku velku rit nemôzes mat to sa ti zda ...je to tehotenstvom take rozmery 😉 😵

kvietok121
20. júl 2010

@akika722 tak to mas uplne pravduuuuuuuuuuuuuuuuuuu

carmenn323
20. júl 2010

pisem jak tatar 😀 ze som stala dost dlho na nohach lebo som piekla palacinky

carmenn323
20. júl 2010

@akika722 krasne brusko a fesanda mamina 😉

akika722
20. júl 2010

@ladena dufam že to potom zmizne...po prvom nezišlo ☹
@carmenn323 a to sa ti chcelo???tak šup sem s jednou 😀

carmenn323
20. júl 2010

Idem vysavat a trocha poupratovat lebo nas spina zozerie 😀 😅

akika722
20. júl 2010

@carmenn323 jéééj ďakujééém

carmenn323
20. júl 2010

@akika722 no mm chcel fazulovu polievku a k tomu vzdy robim nieco sladke a kolac sa mi nechcel tak palacinky s nutelou alebo jahodovym dzemom a slahackou,aj sa mi chcelo lebo som mala na ne chut inak ked som nebola tehu ani ma nehlo piect sa s palacinkami tak teraz sa mm tesi 😀

kvietok121
20. júl 2010

@carmenn323 idem aj ja robit palacinky papa

akika722
20. júl 2010

@carmenn323 hmmmm...tak nutelu a šľahačku poprosííím 😀

liba78
20. júl 2010

@carmenn323 ja som ich práve dorobila - tie palacinky myslím. Ale nejak mi je strasne teplo, tak mi nechutia... 😝 Nevadí chlapci zjedia 🙂 🙂 tým chutia moc...

carmenn323
20. júl 2010

@kvietok121 😀 😉
@akika722 kam ti ju naservirujem?

liba78
20. júl 2010

@akika722 no vidíš, nutelu im k nim dám, už zjedli džem aj čučoriedky 😀

akika722
20. júl 2010

@liba78 tak mi pošli aj ty... 😀
@carmenn323 to je jedno len šup šup

carmenn323
20. júl 2010

@liba78 aj mne je teplo to od toho pecenia no idem sa este potit z vysavacom to je moja smrt vzdy som udychcana 😝

akika722
20. júl 2010

@liba78 vy ste tyranky 😠
my že dnes bez syna večer si ideme užiť-že pizza a tak...asi nikoho nenalakam s palacinkami sa neda porovnať,že???

ladena
20. júl 2010

no vy robíte chute dievčata 🙂 my mame rybiu polievku a cuketu obalenu so zemiakmi ale chystam sa na babovku upiect.No a povysavat ,poutierat prach by som mala aj ja nez ma chyti porod 😀

akika722
20. júl 2010

@carmenn323 do vysavania treba manželíkov zapriahnuť,u nás to takto funguje...len vysávanie...ale do kedy ☹

kacena4
20. júl 2010

@evitkamalicka gratulujem uz vopred, moj brasko je tiez 30.7, ale o 31 rokov skor 😀

ladena
20. júl 2010

@akika722 no môj ked vysava tak kde vidi spinu a zbytok necha tak za gaucom a taak aj pod stolom ze to neni vidiet 😒 no potom si to radsej poupratujem sama aj po kolenacky a mam cisto potom cely den oddychujem 🙂
zasa ma maly stikavku az mi brucho naskakuje

kacena4
20. júl 2010

cafte babenky, prave som prisla s malou od lekara, ufff, co sa vsetky stazujeme, ze kolko cakame v gyn poradni, ja som s grcajucim dietatom cakala 2 hodky v cakarni s miskou, aby mala kam grcat, potom sme isli este na moc, krv, poc´kat na vysledky - no strasne, ledva som malu podopierala, nastasie bola schopna trosku chodit - takze nemame migrenu, ale silnu anginu, a ak to neprejde do 2-3 dni a bude nas boliet brusko, tak lmame ist na chirurgiu, ze to moze byt aj slepak ☹ , nastastie sme uz doma ma mala zasa spi, uz mi prespala 2 dni len o taniery polievky a 2 dcl. vody, ale aj tak to vsetko vzdy vygrcala, idem sa pustit do prania, ogrcala 3 postele a tak som vsetko musela zvliekat a idem prat - dufam, ze uz konci lebo uz ju nemam pomaly kam ulozit 😲
aj som v tom zhone zabudla, ze som tehu 😀 😝 😅 🙄

kacena4
20. júl 2010

@ladena a co takto vycvicit si ho, skontrolovat, ze tu je este nepovysavane, aj tu aj tento kut treba.... ja som to spravila uz pred par rokmi a predstav si, ty chlapi su neni az taky blby, aby to nedokazali, len musime byt trpezlive vo "vycvicovani" ich 😀 😀 😀 😀 😀 ten moj aj vysava, aj vynasa kos, aj oprat vie, ked treba, aj umyva riady, aj spratava riady, aj zameta dlazku a kopu inych veci, je to len o dohode - my sme si napisali co robi on co ja a rozdelili domace prace -a neuznavam take nieco ze on pracuje 8 hod. , ta a zena na materskej pracuje 24 hod. tak nech nie je sebec a pomoze, sak je to aj jeho domacnost....
a tak teraz len oddychujem a muzicek sa stara o domacnost - nie je mi dobre 😀 😀 😀 😀

akika722
20. júl 2010

@ladena musíš lepšie zaučiť 😀
@kacena4 tak to ti verím,môjmu tak bolo pred dvoma týždňami,tak rano rychlo rychlo do nemoc.na dverách písalo že zaínaju od 7.30 a doktorka si v pohode nakluše o 8.45...
a vysvetli 2,5ročnému decku že tam musí vydržať aj ked nevládze 😠
tak len nech sa ti rýchlo uzdraví 😉

akika722
20. júl 2010

@kacena4 xi,môj natiera balkon

kacena4
20. júl 2010

@akika722 dik za prianie, tiez sme tak dopadli, cakali sme kym zacne ordinovat o 9,00 dosli sme tam a zistili sme , ze ma dovolenku a zastupuje ju druha lekarka, tak sme sa zasa odtrepali tam a cakali sme v prazdnej cakarni takmer hodinu kym nas vobec zobrala a to vedela, ze sme tam, a nikoho nemala v ambulancii, asi dojedala ranajky 😖 , ale uz sme doma, tak to hadzem za hlavu

ladena
20. júl 2010

@kacena4 no snazím sa ho vycvicit neboj ,ved som za ním chodila ze je tam spina a tam a zrovna zahledal na mna aj okna musel umyvat a to si isiel kupit sterku ze hadrou to nevie ,no ale umyl mi ich 😀 ......no a z riadom to umyva.
chlapy blby niesu ale vycurany a pohodlny..... mojeho moc maminka rozmazlala tak som jej domluvila a drahemu vysvetlila ze nejsom jeho sluska tiez som chodila do prace. Teraz mi aj v mojej oblubenej zahradke burinku v kvetinkach vytrha no je pracovity 🙂 , ja uz toho tak vela nestiham ani nevladzem

kacena4
20. júl 2010

@akika722 tak o to sa snazim uz asi rok, aby to spravil, ale neboj, aj k tomu pride, mali nam zateplovat barak tak sa vyhovaral na to,ale nejdu tak to bude tento rok natrete na 100% 😵

akika722
20. júl 2010

@kacena4 najhoršie je čakať s detmi...dospely pretrpí...jen je je vam fajn...

akika722
20. júl 2010

@ladena oni vedia čo robia,neboj 😀

akika722
20. júl 2010

@kacena4 mužská pohodlnosť...aj môj má také stavy... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre