♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bobatko
1. dec 2009

ahoj Peta 131 ty si na tom presne ako ja len by som jedla stale nieco kysle a slane. az ma to zarazilo ked mi od cokolady ktoru som predtym zboznovala ostalo zle. drzkam vsetkym novym palceky a nech sa nam to podari.
Baby aj vas pobolieva niekedy v podbrusku. Dr. mi povedal a podla vypoctov by som mala byt v 7tt. je to mozne??
ja sa teraz strasne bojim uz sme o 2 mimi prisli a dufam ze toto sa uhniezdi tak ze ani von sa mu nebude chciet.

evitkamalicka
1. dec 2009

mne zas velmi jest nechuti zatial

marija
1. dec 2009

ja mam stale chut na maso a na zeleninu 😎

peta131
1. dec 2009

bobatko mna zase zarazilo ze sa mi znechutila kava lebo ja som kavu milovala som bola schopna vypit aj 3 denne a teraz len pozriem na kavu a uz ma napina 🙂
a v podbrusku aj mna pobolieva sem tam pichne v maternici ale vraj je to normalne tak si to ani nevsimam 😀
a ten strach co mas poznam...ja sa tiez velmi bojim, my sme sice o mimi neprisli ale toto je uz moje 2IVF, 1vf neúspešné, 1 ket neúspešný, 2 ket neúspešný...tak po vyše 2 rokoch sme sa dočkali toho zázraku a veľmi sa bojím aby bolo všetko v poriadku...

marija
1. dec 2009

Peta ja tiez milujem kavu a mam opacny problem ;) neviem sa jej dopit, ale snazim sa dat si maximalne dve denne a slabucke ;)

A nic neboj ja verim, ze to vsetky dotiahneme do uspesneho konca a ze v auguste budeme drzat v naruci krasne babatka ;)

evitkamalicka
1. dec 2009

ja pijem kavu tak 3x do tyzdna....nie som nejaka kavickarka

evitkamalicka
1. dec 2009

petka tentoraz to urcite vyjde 😉

peta131
1. dec 2009

ja som sa tiez bala ze ako sa odnaucim pit kavu ked otehotniem lebo fakt som bola od nej doslova zavisla no a chvalabohu to moje telo vyriesilo samo 🙂

aj ja verim ze to vsetky dotiahneme do uspesneho konca MUSIME! 🙂

evitkamalicka
1. dec 2009

ja budem mat teda krasny darcek k narodeninam kedze aj ja som augustova

marija
1. dec 2009

evitka no to ano ;) krasny darcek!!!!

Peta presne tak ;)

michaela80
1. dec 2009

ach tie nase chute ...ja som teraz spraskala celu konzervu kukurice bonduelle....a to ja kukuricu velmi nemusim...mm sa cudoval ako ju pasem.... 😀 a taktiez sa uz nezmestim do par rifli...co sa mi zda velmi skoro ked pri malom som nosila do 12 tt v pohode svoje rifle... ateraz mam brusko ako v 4 mesiaci.....

livia1
1. dec 2009

Ahojte augustovky 2010. gratulujem všetkým nastávajúcim maminám. ani sa mi veriť nechce že ubehol rok čo sme zistili že budeme mat druhého krpca. tak vám prajem príjemné tehulkovanie 🙂

anxuska
1. dec 2009

michaela, no mala som bolesti v podbrušku a kríže... Raz som už potratila a druhé tiež bolo boj. 😠
sice to nakoniec dobre dopadlo a narodil sa až v 37 tyždni 🙂
tak sa to tu krasne rozrasta, 🙂

janka256
1. dec 2009

ahojte kocky a ja som si myslela ze to len ja mam take divne chute sa mi to zdalo skoro ale pozeram ze skoro kazdemu sa zmenili chute 🙂 ja som bola stale zavisla na sladkostiach a teraz na ne nemozem ani v obchode pozriet skor na slane som teraz a kava mi doslova smrdi asi od zaciatku tehu len caj pijem cely den no a blbo mi je doslova cely den uz som z toho nervozna ani neviem co mam zjest a o vareni ani nevravim varim len to na co mam chut prave ja 😉 chudaci moja rodinka 🙂

evitkamalicka
2. dec 2009

dobre ranko dievcata

michaela80
2. dec 2009

anxuska...ja mam tiez rizikove ...nas maly je vybojovany...2x bola sa la pripravena uz na cistenie...ale vydrzali sme do 30 tt a tiez sme prisli o babo pred 3 rokmi.... teraz som na Duphastone 2 x 2 tablety+ setriaci rezim...asi o 2 tyzdne sa dam uz vypisat az do porodu.... robit mozem aj z domu... 😀

lenadka
2. dec 2009

baby ahojte, mna tiez obcas pobolieva v podbrusku-hlavne ked dlhsie chodim alebo stojim...chute az tak necitim-len vacsi hlad a pribrala som tiez ako michaela 😀 pri malej mi brusko nebolo dost dlho vidiet, v lete pri tehu tak isto a teraz ho uz musim maskovat 😀 no moj problem je skor ze tam mam taky slaninkovy faldik-pribrala som 2 kg! co je u mna vykon, vzdy som bola skor chuda a teraz sa nespoznavam 😀

uvazovala som aj ja ked ze som v lete po MA v 6tt, mam zavolat dr. ze co povie? ci mi nenapise Duphaston-preventivne? Alebo sa to tak nerobi?

lenadka
2. dec 2009

anxuska si zo Zarnovice? Odtial pochadzam 😀 😉

liaa5
2. dec 2009

ahojte.. tak ja som dneska konecne dostala k doktorovi,robil mi sono a videla som malu fazulku!!!!! povedal ze sme stvrty tyzden, cize siesty od zaciatku mrchy.. ale fotku mi nedal.. 😒 objednal ma za mesiac. myslela som ze mi urobi kopec vysetreni a on nic...ze za mesiac...
stale som dost unavena, hlavne vecer ked som v robote... 😖
inak ja som kavu obmedzila na jednu slabsiu denne, neviem sa jej vzdat...staci ze som skoncila s fajcenim.. 😉

evitkamalicka
2. dec 2009

lia super a srdiecko este nebolo?

liaa5
2. dec 2009

nie nebolo...myslis ze uz malo byt?

evitkamalicka
2. dec 2009

este asi nie neviem, ja som pri malom tusim mala v 7-8tt

rosienka
autor
2. dec 2009

jeeej baby, ale ste tu toho uz popisali, totalne som stratila prehlad, zda sa ze november bol totalne plodny a v auguste bude co rodit 😉

ja som bola dnes na UTZ a uz bolo vidno jasne jednu bambulku a druha vraj nie je 100% ista, ale ja si s mm myslim, ze to dvojicky budu, ono sa to buduci tyzden ukaze a mozno bude aj srdiesko pocut 😵

inak, mne dokopy nic nie je, okrem bolavych prs, ani zle ani chute zmenene, vsetko by som jedla ako predtym...no uvidime. Od dnes som sla na dva mesiace na neplatene volno, nech mam kluuuud 😅

anxuska
2. dec 2009

lenadka no nie priamo, som z brehov, čo je skôr pri Novej Bani 🙂
Ináč, keď som potratila, povedal mi doktor, že hneď ako zistím, že som tehotná, mám prísť a nasadil mi duphaston (pri synovi), asi v 6 tyždni. Na tvojom mieste by som išla a keby ti ho nechcel dať, vypýtala by som si ho. Aspoň pre lepší pocit 😉
chute nemam žiadne, vlastne sa musím prehovárať, aby som jedla a všetko mi chutí hnusne, divné, nie?

rosienka
autor
2. dec 2009

anxuska- aj mne ti vsetko nejako skôr nechuti ako chuti, dokonca salat je nejaky nahorkly, na nic nemam moc chut, ale hladna byvam...

inak kavu som tiez skoro uplne vylucila, ale chut na nu mam

bobatko
2. dec 2009

ahojte babulky neviete nieco poradit aby mi nebolo zle?? mne ani nie je rano ale skor navecer a v noci. normalne sa kvoli tomu aj zobudim a utekam na wc. 😖 😖

ja sa tesim na 15.12 idem na kontrolu a zevraj uz dostanem aj knizku. este som ju nikdy nevidela a tesim sa ze ju uz budem mat ja a bude len a len moja. 🙂

aj vasi manzelia su taky ustretovy voci mimi ako ten moj?? od kedy sa dozvedel ze som tehu neni vecera aby sa nerozpraval s mojim bruskom alebo mu necital rozpravky. mne sa to paci len aby ho to nepreslo zachvilu. 😀

to mas pravdu anxuska. moj dr. mi ho nasadil hned a ani si nebol 100% isty ze som tehu a beriem ho 3x1. povedal ze to zatial asi do toho 15.12 a potom mi kazal ze budem brat Pregnium. zevraj to ma lepsie ucinky ako babyplan a obsahuje navyse este aj nejake dalsie latky. viem ze je drahy ale co uz pre mimi nespravim.

evitkamalicka
2. dec 2009

jeej rosienka ty mas termin na moje narodeniny 😵

michaela80
2. dec 2009

bobatko...moj bol taky pozorny pri prvom...vtedy som aj trosku ziarlila na brusko.... 😀 😀 😀 teraz uz to nie je take...lebo ho maly velmi zamestnava kedze ja som vecer uplne mimo taka unavena....mozno ked brusko trosicku podrastie...teraz sem tam pohladka a skor sa stara o mna..cajiky do postielky a tak...

michaela80
2. dec 2009

baby berete duphaston? a ked ako Vam ho nasadil a asi do kedy...ja beriem 2x2 tablety a vraj do pohybov...cize nejakay 18 tt

evitkamalicka
2. dec 2009

miska ja som brala pri prvom do nejakeho 12tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre