♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
17. aug 2010

ahojte uz mi je smutno za vami ale nestiham malicky je tento tyzden hyperaktivny 😀

kvietok121
17. aug 2010

@carmenn323 tak sa pekne obracas no co mamina, musis si zmenit status aby sme videli ako malicky raastie

janinna11
17. aug 2010

Baby prave som prisla z poradne, nohy opuchaju, ruky mi trpnu, mam nejake divne tlaky v podbrusku, no doktor povedal, ze na porod to este nevyzera. Tak teraz uz len dufat, ze vydrzime do pondelka a ze potom to pojde relativne hladko. Snazim sa byt optimista... 😅

kvietok121
17. aug 2010

@janinna11 ta to je dobre ze je vsetko ok, aj ja mam uz nohy stale opuchnute, ale tiez sa nic nedeje

mirmaj
17. aug 2010

@jankasramka no tak to teda presne poznaš, ja fakt nechápem odkiaľ beru toľko energie 🙂

mirmaj
17. aug 2010

@carmenn323 presne som si na teba spomenula, že si sa tu dlhšie neukazala a predstavovala som si a závidela ti tvoje úžasne dieťa, ktore len buva, lebo naše teda toho moc nenaspí 😀 😀

janinna11
17. aug 2010

@kvietok121 No ale tie opuchy, to je nieco strasne, ked sa pozriem na svoje clenky, az mije zle, neskutocne... ☹ 🙄

kvietok121
17. aug 2010

@janinna11 no vyzerajú strašne, aj moje, jediné čo obujem sú botasky, už nemám ani na prstoch obrúčku, no hádam to už máme zachvíľku za nami a moje tehuľkovanie skončí a začne maminkovanie

janinna11
17. aug 2010

@kvietok121 aj ja som akurat dnes zlozila snubak a aj obrucku, lebo som sa bala, ze ak to takto pojde dalej, budu mi prstene musiet rozseknut 😀 aby som ich mohla dat dole... strasne. Nejak nepomaha ani to, ze si vykladam nohy hore, zabera nieco na tie opuchy tebe??

alure
17. aug 2010

@janinna11
@kvietok121
ahojte ja sa tiež trápim s opuchmi,síce nie celých nôh,len nárty a prsty :( Ale velmi mi pomáha studená sprcha..niekoľkokrát do dňa si ich osprchujem studenou vodou (teda takou vlažnou) a prstene som si radšej zložila už dávno,aj retiazky proste všetko lebo na sále by to bol zbytočný stres....
Včera som celý deň bola v bolestiach,kríže,podbruško...tvrdnutie a vystreľovanie bolesti do stehien a aj tlaky ale stále nič,aj som si myslela že v noci pôjdeme..no tak ešte si trošku počkáme..
príjemné čakanie tehuľky a maminky všetko dobré prajem

kvietok121
17. aug 2010

@alure ano nic ine si popriet nemôžeme len príjemné čakanie

kvietok121
17. aug 2010

@janinna11 mne tiež ako alure studená sprcha, alebo si položím studený uterák, ale ak mám prevdu povedať teraz mi to len zmierni opuch, ale nezmiznu mi úplne len trošku sa zmenšia už len vydržať

lji
17. aug 2010

@janinna11 ja som na tom presne tak isto.nohy mam spuchle (teraz konecne menej lebo sa snazim co najviac lezat), prsty strpnute a mierne spuchle, tlaky už hádam všade,neviem či ísť na malu alebo na velku a cely spodok ma boli akoby tam mam svalovicu. normalne mam problem sa otocit na posteli lebo ma pobolieva ked mam natiahnut nohy od seba.

dnes je divný den. kamoška mi napísala z irska ci uz rodim, hned na to mi volala mamina kde som a co robim, hned na to mi volal brat s ktorym som dlho nekomunikovala, ze ma divny pocit.... a takto este par ludi. v noci mi hafan polozil hlavu na brusko a nechal sa maznat co on nezvykne... no haluz 😀

janinna11
17. aug 2010

@lji no pekne, ako tak citam, inak ked si chcem akoby roztiahnut nohy, tak aj mna to boli, najme slabiny na lavo. Myslela som, ze som si to natiahla, lebo minule som sa smykla v kupelke, no nastastie som skoncila na kolenach a nie na zemi s bruskom, ale teraz, ked to citam, ze aj teba to boli, nevies, cim to moze byt??

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinna11
17. aug 2010

baby neblaznite so septembrom, verim, ze do polovice buduceho tyzdna (najneskor) to budeme mat vsetky za sebou 😉 (maximalne do konca tyzdna...)

kvietok121
17. aug 2010

@janinna11 no ja urcite do konca tyzdna hip hip huraaaaaaaaaaaaa

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinna11
17. aug 2010

kocky idem na chvilku off, nejaka som hladna, idem si dat melon,
😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lji
17. aug 2010

baby vy ste dobré 😀 ja som sa včera dva krát šmykla ale len mi nohy natiahlo, nastastie som nepadla 😅

@janinna11 ja som tú bolesť stále pripisovala tomu že malá si chystá miesto a všetko sa mi naťahuje, ale občas som také mávala po venčení.možno ma ten môj taro trošku viac mykol a kvôli tomu sú tie bolesti. predsa len ked potiahne cez 40kg hoviatko tak to môže mať svoje následky, ale ked to máte aj vy tak to bude tá príprava spodnej časti na pôrod 😕

@lucynocka inak aj ja občas vypustím z úst že no veď počkajte ked porodím až v septembri 😠

@kvietok121 po pravde ti trošilinku závidím že vieš kedy už určite 😔

kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka neboj ved si uz v 39 tyzdni, to uz pojde rychlo, a len aby si ma este nepredbehla 😀

liba78
17. aug 2010

@jankasramka ahoj, no pre mňa je stále maličký, musíš matea viac kŕmiť 😀 Aj keď teraz vôbec nezávidím katulke. Musíme jej všetky držať palce. Tá váha bola moja nočná mora ☹ . Však Jurko je narodený 38+2 a 3800g. Keby vo mne vydržal ešte tak by som bola na tom asi rovnako. ☹
@akika722 dakujem za gratulaciu. Tiež som bola nachystaná na prekvapko po tej tvojej šokovej správe. Ale nič. Tak máme krásnych chlapov doma.

kvietok121
17. aug 2010

@janinna11 ja si tiez idem dat obedik, potom pojdeme na posledne cvicenie do porodnice

kvietok121
17. aug 2010

@lji ale ja by som chcela skor, prirodzene, nie vyvolavanim

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka chapem ja mam pocit e posledny mesiac uz trva rok, kym som este upratovala a prerabala, nakupovala tak to slo rychlejsie ale teraz ... ide to pamicky sekunda za sekundou ... ach jo ... neda sa ten cas preskocit, musime to len nejako vydrzat ...

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka ani tych tvojich 12 dni nie je vela neboj prejde to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre