♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
21. aug 2010

@liba78 zial aj baby trpia kolikami, ale v mensom mnozstve☹

lucia20
21. aug 2010

no babulky, nikde nikoho, ja asi idem spraskat misku nesquikovych guliciek a zaparkujem do postele. dobru nocku.

memory97
21. aug 2010

@dajna11 neboj, urcite uz zabrali probiotika, mne sa manzel priznal, ze mi dal celu odmerku do mlieka🙂 som ho skoro zabila!!!! ani som to malemu nedala cele vypit, ale spinka ako babatko🙂

memory97
21. aug 2010

dobru nocku Lucka, uz som myslela, ze si porodila, ked si sa tu dlho neukazala...

Babule chcem sa opytat, tie co kojite, ci je to bolestive??? Doteraz sa to dalo vydrzat a teraz maly akoby ma "hryzol", ked sa prisaje a ma palia a bolia statocne bradavky☹ ach joooo

akika722
21. aug 2010

@memory97 aj mna lava ved čakam kym sa zobudi už teraz stresujem-mne sa od včera viac lava nalieva a nesmierne pri kojeni boli,hlavne prve minuty a posledne 😢
ale bolesť zmiernuju klobučiky bez nich by som mu nemala odvahu dať od bolesti by som z kože vyskočila

akika722
21. aug 2010

@lucia20 dobru noc moja

memory97
21. aug 2010

@akika722 mna to boli az na konci, az ho musim odpojit od nej, lebo sa to neda vydrzat a neobsedim... no skusim pozriet este klobucky, aj ked som sa im chcela vyhnut, ale co uz🙂

memory97
21. aug 2010

dobru nocku babule, idem do postele a dufam, ze sa dnes troska viac vyspim🙂

akika722
21. aug 2010

@memory97 ja som ich použivala na začiatku do krvi mi poprasali bradavky a teraz na lavu použivam...ale prečo sa viac nalieva???????????????????,

jankasramka
22. aug 2010

@kvietok121 az teraz som sa ku kompu dostala len aby som tu uvidela tuto spravicku.
GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM, VELMI SA TESIM.
nech si skoro doma aby si nam opisala ako bolo a zvedava som na fotecky matejka🙂

jankasramka
22. aug 2010

baby moj miniaturny cerv pribral za dva tyzdne 1kg!!!!! uz vazi 4100g. no a ja som mala uz tyzden daky kasel tak ma pediatricka poslala k lekarovi a ze mam zacinajuci zapal pluc. wow.
tak som prekvapena z obidvoch sprav....

memory97
22. aug 2010

@akika722 mozno aj preto, ze kazda z nas ma jedno vacsie🙂

@jankasramka urcite mu davas do mliecka nejake stereoidy na pribratie 😀 😀 😀 To je super,len nech pribera a rastie 😉

jankasramka
22. aug 2010

@akika722 jeeeej, dakujem za gratulaciu k meninam- teraz som to precitala🙂
si jedina co mi za cely den pogratulovala lebo tu v mexiku sa meniny vobec neoslavuju :(

@memory97 mna to tiez boli hlavne ked mam strasne naliate prsa a ked zacina cucat- to zatnem zuby, ale je to len chvilka a potom ku koncu to tiez boli celkom, ale znesitelne. najhorsie boli prve dni- tiez som mala do krvi- to som umierala ked pil skoro som kricala od bolesti, ale uz je to za nami nastastie....
@akika722 hahaha, ja mam vecsie prave 😀

ninkaa89
22. aug 2010

Ahojte.V utorok som porodila krásnu dcerku Vanesku.Všetko bolo v poriadku,akurát,ze deň pred porodom mi oznamili,že dieťa musí ísť cisárom.Stalo sa to už niekomu?

jankasramka
22. aug 2010

@ninkaa89 a koli comu? povedali ti dovod?
mne to oznamili nejake dva tri tyzdne pred porodom.
a gratulujem ku vaneske 🙂

dajna11
22. aug 2010

@memory97 no dúfam že zabrali....ja mu to dávam len do trošku mlieka a lyžičkou do pusy....asi je to jedno v akom množstve tekutiny sa to rozpustí

carmenn323
22. aug 2010

Ahojte uz som tu dlho nebola ale nemam cas a mala som problemi zdrasvotne ☹ uz je vsetko ok neskor napisem KRASNY NEDELU VSETKYM 🙂 😎

lji
22. aug 2010

@lucia20 jej dakujem, dufam ze to nebude problém bo ja som fakt extrémny prípad ktorý vedia zvládnuť len sestričky pohodáčky ktoré z toho nerobia vedu a fakt to vedia 😠

lji
22. aug 2010

@ninkaa89 gratulujem k vaneske 🙂

@jankasramka ale ti ten tvoj drobec rastie 😕 ale pokial rastie tak je dobre 😀
a ten zapal pluc muse fakt potešiť 😒 prajem skoré uzdravenie 😉

vladka84
22. aug 2010

Ahojte maminky, gratulujem k novym babatkam, specialne Katulke a Kvietku, som rada, ze to uz mate za sebou 🙂
my sme vcera cely den grilovali, mysleli sme, ze vona malicku vylaka von, ale nic... tak ideme rychlo vymysliet program na dnes, vyzera ze bude opat krasne 😉
docitavat vas budem asi v noci, ste tu popisali toho a ja som vcera odpadla do postele od unavy a spala som ako zarezana 😀

vladka84
22. aug 2010

ja uz maaaaam 40tt... paaani a uz len 7 dni do terminu! Nech uz to priiide 😎

lji
22. aug 2010

@vladka84 práve pozerám že prečo máš už 40tt ked sme rovnaký dátum a pozrem vyššie a mne to už tiež ukazuje 😕 som sa až zlakla 😀 počuj ked píšeš že idete vymyslieť nejaký program tak ma napadlo, nebojíš sa niekam ísť že začneš rodiť? 😀 lebo do mna všetci hustia že ma nevedia pochopiť jednak ako vládzem stále niekde behať a stále niečo vymýšlať, tak neviem či mám doma ležať v posteli ako chorá a čakať kým to príde alebo čo 😀

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@vladka84 ahoj Vladi dakujeme 🙂 jej vidim zeaj ti uz finisujes,prajem rychli a co najmenej bolestivy porod 😵 a potom krasne zdrave zlaticko

katulkaaaaaa
22. aug 2010

@lji ahoj odporucam stale vymyslat nejaky program,nesed doma a necakaj,len ta to bude deptat a ak by si prenasala bude to nekonecno...ak pride na teba porod bude to trvat minimalne nejakych 5 hodin cize budes mat dost casu na presun do porodnice 😵

mamisqva
22. aug 2010

ahojte maminky už vas je tu prevaha ja stale cela už mam toho až až gratulujem všetkym.

mamisqva
22. aug 2010

@lji @vladka84 @elinka27 tak aj vy ešte čakate.Mate občas pocit že vam babo ide vypadnuť ja mam strašne tlaky dole no až mi slzy vyletia neviem či mi to tam tak tlači ked sa hybe alebo čo?

akika722
22. aug 2010

ahojte...maly nie a nie zaspať-od rana od 8mej bojujeme,zato starši je dnes vynimočne dobry...nedela a mne pračka už treti krat perie 😅

mamisqva
22. aug 2010

@katulkaaaaaa maš pravdu s tym programom lebo mne to tiež depkuje.Tak ty si si užila tiež mam posličkov už aj treti tyžden normalka mam strach že to už nezvladnem a potom si nemala moc lahky porod ja si myslim že snad sa pri tych posloch už otvaram no neviem.Ale pri tebe co si opisovala mi ta bolo luto že si sa trapola dost aj pred tym joj bojim.

groka
22. aug 2010

@katulkaaaaaa gratulujem este raz moja
zazitok teda co?
ja napisem neskor sa mi teraz nechce,mne sa celkom prijemne spomyna,bol to taky adrenalin 😀
ale na to po porode uz nie ☹ ale uz je dobre malemu
inak ho mas krasneho
vy este neziarlite?my od druheho dna co sme boli doma,maly je na nervy z necho uplne
baby ako vam spinkaju babatka?
my teda uz nie sme spavi ako sme boli v nemocke,este fenistil uspaval posledne dni,ale ako sme doma,len by sa pestoval,na rukach zaspi,inak placka,ale mne je to jedno ze ho pestujem,chudacik v nemocnici sme nemali tu moznost lebo bol v inkubatore,ale teraz doma sme mu vzacni a si nas chce uzit
mne v noci spi dobre teraz do rana o 21 sa napapal,sam vstal o 2 rano a potom ani neplakal uz a hned zaspala a vstal sam o 7 rano,pred tym dva dni bol hore vyse 2 hodin,ale vcera sme boli na hodinku vonku ja som isla aj napriek tomu ze sme nemali este,ale bolo pekne a malemu to ocividne pomohlo,pojdeme aj dnes na hodinku

groka
22. aug 2010

lucka ty ako?23 ides?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre