♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
11. okt 2010

@mirmaj tak aj tak dobre ze tam pospinka...ta citi tak sa jej musi perfektne spinat !

memory97
11. okt 2010

@mirmaj ano, uz budu 3 mesiace a ja som si stale myslela, ze dva🙂 xixii este mi tak rychlo neleteli dni ako teraz, ked mame Davidka🙂

memory97
11. okt 2010

@mirmaj ano, uz budu 3 mesiace a ja som si stale myslela, ze dva🙂 xixii este mi tak rychlo neleteli dni ako teraz, ked mame Davidka🙂

memory97
11. okt 2010

@kvietok121 urcite to bude lepsie, cim bude starsi, i my sme si uzili na zaciatku a teraz je to obcas dobre, sem-tam horsie, ale zas nemozem chciet, aby bol stale dobrucky🙂 😀 😀

memory97
11. okt 2010

ako sa mi to podarilo, dat tu dva prispevky rovnake🙂 xixix zeby cary🙂

ideme do lekarne kupit nejake geliky alebo nieco na tie zubky, lebo sme hrooozne nervozny a ani usmievat sa nam nechce☹

akika722
11. okt 2010

@katrin31 jéj a odkial viete že bude?tak musim nastaviť pripomienku nech nezabudnem 😀

akika722
11. okt 2010

baby píšete o grckach...rano prišiel mm z prace-mal nočnu,jedol rožky a kakavko 😀 a ja zo Semim sme boli pri nom-maly ho hypnotizoval...a mm na neho že daš si chrustik kakavko?dal pod neho pohar a chrustik mu do kakavka nagrckal 😀 😀 😀 skoro som pukla od smiechu 😀 😀

majka35
11. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala

akika722
11. okt 2010

@majka35 čitaš knihu???zaujimave veci 😉

majka35
11. okt 2010

terezka spinká a ja nie a nie zdvihnúť zadok a urobiť niečo ... len tu sedím za počítačom a oči mám už šregom 🙄

evanns
11. okt 2010

@akika722 z uputavky

majka35
11. okt 2010

@akika722 ešte mi nedošla 😖 no ale moja Barborka od piatka je ako vymenená, neviem, čo sa stalo ... to len stále dookola: mamička moja krásna, dobručká, peknučká, ľúbim ťa veľmi a aj ocka aj terezku ... počúva na slovo, sem tam poplače, ked jej niečo nedám, ale to je len taký krátky plač ... no neskutočne zlatá je, teším sa z toho ... ale nechcem zarieknuť

lji
11. okt 2010

@akika722 chutné kakavko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@majka35 no fakt pozor na to zakríknutie 😕 držím päste aby to nebolo také ticho pred búrkou 😅

mirmaj
11. okt 2010

@akika722 vy máte ine zažitky teda 😀 😀
@majka35 ani mne ešte neprišla, tiež si ju objednávala z toho akcioveho linku od @memory97? prišla už niekomu odtiaľ čo ste objednávali?

švagrina mi zobrala malu von kočíkovať tak idem upratovať, no tak sa mi nechce ale fakt nam treba 😝

majka35
11. okt 2010

@lji jaaaaaj, nestraš ... ja sa už neviem dočkať tej knihy ... bude zo mňa dokonalá matka

majka35
11. okt 2010

@mirmaj si myslím, že dôjde zajtra, možno až v stredu 😠

katrin31
11. okt 2010

@akika722 davali ukazku

akika722
11. okt 2010

@majka35 moja to je fakt zazrak...dnes som to tu tušim spominala že Paťko je od štvrtku iny...nebol v školke pre uško ale bol ako anjelik aj cez vikend,žiadne hadzanie o zem a vreskot nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
11. okt 2010

@majka35 hovorom mm a on vravi že si všimol že Paťko je taky zly ked sa bliži spln...no neviem vlkolak moj maly 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
11. okt 2010

@akika722 tak to je dobre uz ma davno nic tak nepobavilo 😀 chcela by som vidiet tvojho muza ako sa tvaril

akika722
11. okt 2010

@kvietok121 no pozrel a že diky Semi zas mam viac a smial sa 😀 😀

kvietok121
11. okt 2010

@memory97 ved to stale dobry nemoze byt ma aj take dupiny kde je to napisane ale vies aj tak si myslim ze sme uz od prveho mesiaca urobili poriadny pokrok aj on aj my

kvietok121
11. okt 2010

@lji neboj rozchodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis myslim na teba aby sa ti to podarilo len vydrz mliecko je len psychika naozaj otestovala som si to na sebe vzdy ked cmulal tak som si hovorila co tam nema mliecko? a teraz si hovori matej prosim ta jedz co mam s tym mliekom tam vnutri robit zas budem mat zapaly a tak ho povzbudzujem

kvietok121
11. okt 2010

@evanns musim sa naucit len viazat viac

kvietok121
11. okt 2010

@akika722 musela to byt dobra sranda ... mas riadneho vykuka teda obidvoch teda troch 😀 😀 😀 😀

akika722
11. okt 2010

@kvietok121 tak to hej aspon nie je nuda 😀

kvietok121
11. okt 2010

@akika722 idem vyvesit pradlo lebo maly uz 15 min spinka a neviem dokedy aby som to stihla

akika722
11. okt 2010

@kvietok121 ja tiež kmitam medzi kuchynou a obyvačkou...umyvam riad upratujem a čitam vas 😀

liba78
11. okt 2010

@kvietok121 ty si dobrá, ja som ešte nesthla ani dať do pračky 😅 Ale volala sestra, príde ho pokočíkovať, tak snáď stihnem aj požehliť. 😉

A malý má dnes dva mesiace, to by chcelo nejaký darček. Asi pôjdem na zmrzlinu a dám si 2x, aj za malého. Nech z toho niečo má..... 😀 😀 😀

liba78
11. okt 2010

@akika722 to bolo dobré s tým mm. Semi je správny chlap recykluje všetko 😀 😀 😀

akika722
11. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi sa mu zdalo že ma mm malo mlieka pohari...ale ako sa zlatušik trafil 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre