♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
25. okt 2010

@akika722
presne tak musí to byť ok. Ten strach je prirodzený,ale nech je viera silnejšia.

alure
25. okt 2010

@akika722
presne tak musí to byť ok. Ten strach je prirodzený,ale nech je viera silnejšia.

akika722
25. okt 2010

@alure si zlata 😉 dam vedieť zajtra,objednany sme na 9.30

alure
25. okt 2010

@akika722
budeme na teba všetci myslieť 🙂

Idem kuk do trúby ako to postupuje,hlavu mám ako vo zveráku ☹ ☹ a neviem čo si od bolesti vôbec môžem dať ...

memory97
25. okt 2010

@akika722 ani nestras, lebo mi tiez mame podla doktorov pretiahlu hlavku ☹ ja verim, ze bude vsetko v poriadku 😅

akika722
25. okt 2010

@alure myslim že sa može paralen
@memory97 apišem ti do ip čo mi pisala ta baba 😉
no....cez 2 mesiace po porode kojim a stale krvacam 😒

alure
25. okt 2010

@akika722
vôbec si neprestala krvácať? Čo ti povedal Dr. po 600nedelí? Ja som začala brať antikoncepciu a začala som krvácať,tak som ju vysadila a prestala som.Len dúfam že nenabehnem na "svoje dni" Toto som nečakala... 😠 😠

akika722
25. okt 2010

@alure ja som kvoly tomu ešte u gyn.nebola 😅 teraz som mu volala skoro odpadol 😀 ale pojdem asi v piatok ked bude mm doma,je to v inom meste

alure
25. okt 2010

@akika722
hmmm,tak určite daj vedieť čo ti povie..ale je to mrzuté

mirmaj
25. okt 2010

@memory97 dík za link, ta je aj za výbornu cenu, som myslela že kupim z bazaru, ale tato je v takej istej cene a nová 😀
@alure my sme si aj dobre pospali, zaspapala asi okolo 8:30, ale to bolo teda umenie zaspať a zobudila sa až teraz po 11, len asi 2x sa prebrala, tak som musela zasa zobrať na ruky, trocha počičkať a pokračovala 😉

mirmaj
25. okt 2010

@akika722 držím palčeky nech to zajtra dobre dopadne na neurologii budeme na vas myslieť 😉

alure
25. okt 2010

@mirmaj
Tamarka je pokladík 🙂 a oddýchla si si dúfam aj ty...Mne teraz Denis zaspal,som zvedavá do kedy potiahne...bolo by mi skočiť na poštu,zaplatiť Oliverovi šek do školy a do DMka pokúpiť nejaké veci...som sa tešila na prechádzku ale vyzerá to že budem musieť ísť autom ☹ ☹

groka
25. okt 2010

ahojte baby

ja vas ozaj nestiham,neviem kedy budem stihat,ked stiham tak len FB s tym ze som zapnuta a mozem aj nieco ine robit,citat co ste zapisali mi zabera cas,aj teraz maly je v postielke len cakam kedy zacne plakat

tak aspon rychlo aky sme velky my uz
zacal mi priberat dost
v stredu ideme na ocne pozadie baby,4.11 na usne,potom na rizikovku,na nozicky+poradna,tento november budem mat nabity

a nieco na mna lezie,je mi na grcku stale od vcera,boli ma cele telo,nemam vobec sily,ledva maleho zdvihnem a do toho ma este boli podbrusko+bodave bolenie mam v lavom vajenicniku,myslim,ze sa mi tam zatulala nejaka cysta,hlien mam tahavy,nechapem,uz som myslela ze aj kramy dostanem a stale nic

idem si lahnut malym,ani ovn nevladzem ist

akika722
25. okt 2010

@mirmaj
@alure diky baby

memory97
25. okt 2010

@alure aj ibalgin mozes.

memory97
25. okt 2010

@akika722 nechcem strasit, ale krvacanie moze byt aj z krcku, doktor ti nepovedal nic?

liba78
25. okt 2010

@akika722 Ja mám HP, bude mať dva roky teraz na vianoce. 😀 Nevadí, videla som, už na tých novších Asusoch býva numerologická klávesnica vedľa písmen ako na klasických klávesniciach.
To neurologické vyšetrenie nebude zlé neboj, Semi má krásnu hlavičku, nerastie mu krivo a ani do dĺžky. Skontrolujú tam tú fontanelu a pôjdeš domov. Žiadny stres nerob popredu, budeš nervózna a prenesieš aj na Semiho. Ešte sa ti tam pokaká až na chrbát. (ja som teraz "operovala" kakali sme 😀 😀 asi z toho množstva jabĺk, čo som zjedla 😅)

akika722
25. okt 2010

@memory97 akože zas rakovina? 😲 nie hovorim že som ešte kvoly tomu nebola 😒
@liba78 hp pavilion?aaa ved to je jedno...no verim že to bude ok...

memory97
25. okt 2010

@mirmaj ja som inac tiez hladala v bazari a ked som ju nasla zlacnenu, tiez som nevahala a su seriozny, ja som ju odtial tiez kupila🙂

@groka daj si ibalgin, ten ti aspon troska pomoze zmiernit bolest, ja som tiez teraz brala, liezla na mna chripka alebo co to bolo...

liba78
25. okt 2010

@akika722 to krvácanie môžeš mať aj zo stresu. Žiadna rakovina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neopováž ani myšlienku takú pripustiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

memory97
25. okt 2010

@akika722 to si nemyslim, kamoska mala tiez tieto problemy, ale nakoniec sa to samo zastavilo... mozno, ze sa dobre neuzavrel (nepamatam si presne ako tomu lekari hovoria), ked si este nebola na kontrole a na rakovinu hned nemysli🙂 len sa budes stresovat a nakoniec to bude nejaka prkotina 😎

akika722
25. okt 2010

@liba78
@memory97 no...stres je 😒 ja som čitala že to može byť aj nejaka krvna zrazenina po porode a potom sa normalne odstranuje ako ked je potrat ☹ ved to je už chore...viac ako 2 mesiace až sa mi hlava toči ved nebudem mať o chvilku žiadnu krv 😅

mirmaj
25. okt 2010

@alure no jasne oddychla 🙂 aj ja musím isť na poštu, mam tam balík čo som si objednala nejake veci, aspoň trocha malu vyvetram aj ked prší, ale mame to len nejakých 200m takže dlhšie sa budeme chystať ako budeme vonku 🙂)

lji
25. okt 2010

ahojte kočky. nejak vas nestiham......

@akika722 silno ti držim päste aby bolo všetko ok.

lji
25. okt 2010

zvykám si už na to že svoje dieťa nájdem v noci v inej polohe v akej bola ked som ju ukladala, ale mohol by mi niekto vysvetlit ako sa jej podarilo "cestovať" po mojom tele.dala som si ju na seba pozdlz a teraz je na mne priečne šykmo, s trčiacim zadkom, plandajucimi nôžkami a hlavičkou na lavom pleci.....

memory97
25. okt 2010

@akika722 poznam aj ine druhy, ktore tiez sposobuju krvacanie,ale strasit ta nechcem, mysli na Semiho a uvidis na kontrole ti povedia nejaku prkotinu🙂

mirmaj
25. okt 2010

@memory97 no tak objednala som nakoniec tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8970654&tab=3 a tak za 3hodky ju mam aj doma su z PB a dovezu mi ju, tak sa tešííííííííííím 😀 😀 dufam že sa bude aj Tamarke, a nielen ja 🙂

groka
25. okt 2010

@memory97 ked kojim mozem ibalgin?

@akika722 zlatko,si jedna zmala,ktora sa este cisti,nie 6 t ale 8 t,neboj,bude to dobre a ako krvacas?silno cerveno jasno?ci spinis na hneho?

akika722
25. okt 2010

@lji dik moja

akika722
25. okt 2010

@memory97 no daj niečo nech som pripravena na všetko...tak nakoniec idem ku gyn.stredu...mm bude doma

akika722
25. okt 2010

@groka no ako mierna menštruacia dnes,,,ale napr už dve hodky nič...potom zas trošičku...no kedy ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre