♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
14. nov 2010

@akika722 tak to je horor dve decka so soplikmi

akika722
14. nov 2010

@kvietok121 no...maly sa doteraz držal ale teraz... 😖 len beham s vysavačom v ruke a odsavam sople

danulienka35
14. nov 2010

@kvietok121 to ma tesi

memory97
14. nov 2010

@liba78 ano, boli sme na vychode, uz sme konecne spat🙂

pozeram, ze ste toho teeeda riadne popisali, aspon budem mat co citat nad ranom🙂 Dufam, ze ste stravili tiez pekny slnecny vikend. Vychod bol zaliaty slnieckom🙂

@groka z toho si nic nerob, ze Jurko este sa nevie poriadne drzat na predlaktiach. Ani nas maly to nevedel, prestal dvihat hlavicku a po vikende u starych rodicov, ked sa okolo neho bolo tolko ludi, sa nas maly normalne dviha uz na predlaktia a dnes dokonca aj na jednej rucke pasol koniky🙂 ono to chce len cas, kazde babatko je ine a nieco ine ho zaujima🙂

kvietok121
14. nov 2010

@akika722 to si viem predstavit

kvietok121
14. nov 2010

@danulienka35 ale pocasie krasne pomalicky konci, ze vraj v stredu 😠

danulienka35
14. nov 2010

@kvietok121 no to je smutne musime nacerpat zbytok peknych dni 😀

hajatanufus
14. nov 2010

takto si papame rucky a vyvalujeme sa 🙂

memory97
14. nov 2010

@akika722 dr. mu zubky uz nekontrolovala. takuto ostru hranu citim malemu na zadnych zubkoch, ale tie sa tlacia dlhsie. Vecer je maly poriadne nervozny a najradsej by si do pusinky vopchal obe rucicky🙂

@nanula1108 dufam, ze uz sa mate lepsie. Skus zobrat mm k dr. a uvidis ako sa budu starat o babo🙂 Musim poklopkat, ale zatial sme stretli samych prijemnych lekarov🙂

@kvietok121 to ze sa stazujes, nie je ziadna tragedia, ale obdivujem ta, ze to takto zvladas🙂 A Matejko ma skvelu maminu🙂 a ked sa aj postazujes, aspon sa ti ulavi😉

liba78
14. nov 2010

@memory97 no vitaj doma, a cesta bola aká ? Dávidko bol v pohode ?

kahlan1
14. nov 2010

@hajatanufus bombova je :D, našej tiež tak chutia ručičky a dnes jej chutili tak velmi ze si ich strcila hlboko do pusy a povrackala sa - uz musim davat pozor 🙂

lji
14. nov 2010

@kahlan1 ako myslíš to plakanie.proste ju maš na ruke a tak či ako? lebo mne saška už druhý den protestuje s papaním. je kludná,usmiata ale ked jej dávam prsník tak začne plakať. už raz takéto mala ale nevedela som prísť na to čo jej bolo.

kahlan1
14. nov 2010

@lji no presne je kludna ked je na rukach alebo na posteli ale ked ju vezmem na ruky tak ako ked ju idem krmit hned spusti plac a ak nie hned tak ked jej dam flasu do pusy tak place protestuje chvilu popije a zas protestuje

akika722
14. nov 2010

@memory97 jéééj tak si tu chybala ☹ konečneeee 😀 ano pozerala mu a že ich ma podliate 😕
kde na vychode si bola?

akika722
14. nov 2010

@hajatanufus zaltučka a to brušinko 😀 ako ten môj 😀

memory97
14. nov 2010

@akika722 uz mas projektor doma? Inac vydava dobre zvuky, ked dochadzaju baterky😀 😀

akika722
14. nov 2010

@memory97 nie ta pani je s dcerkou na liečeni pride až 26.11 ☹ ake baterky tam idu?aby som nakupila 😀

danulienka35
14. nov 2010

smejo 😀

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 zlatučká je 🙂

hajatanufus
14. nov 2010

@akika722 no to ti nezavidim aj na nasu lucinku cosi lezie tak mozno tiez budeme odsavat teplotka jej uz klesla doobeda este asi mala lebo bola taka nijaka ale poobede uz vystrajala ako vzdy 🙂 teraz je v postielke a zase sa jej nieco nepaci tak krici a rachel tiez tak neviem ku ktorej mam ist skor 😖

hajatanufus
14. nov 2010

@kahlan1 dakujem no ona si ich papa len obcas teda zatial

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 to mi sa stale len smejeme

hajatanufus
14. nov 2010

@danulienka35 krasnucka 🙂

hajatanufus
14. nov 2010

@akika722 tak sa mi to podarilo odfotit 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@hajatanufus to mi tiez mame take brusko 😀

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 no tej nasej je tiez stale nieco smiesne a najmä ked nam postel ocika a podobne :D

kahlan1
14. nov 2010

tak ja idem do hajan o druhej budik na lieky a papanie. tak dobru noc 🙂 vsetkym maminam a ich detickam 😀

hajatanufus
14. nov 2010

@kahlan1 dobru noc nasa sa tiez smeje ked je naha a sa pocika 🙂

danulienka35
14. nov 2010

@hajatanufus dakujem ved i tvoja je riadna kocenka

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 to i nasa ale nevie plakat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre