♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

sandra1005
24. nov 2010

@kahlan1 ☹ debil... a uz je v poriadku?

kahlan1
24. nov 2010

@sandra1005 bola operovana ked mala dva tyzdne ale nateraz je to v poriadku

jankasramka
24. nov 2010

@alure nie, este sme sme neboli u dr.

jankasramka
24. nov 2010

@kahlan1 to su ludia ktorym sa nikdy nic podobne nestalo. mozno keby operoval vlastne dieta tak by to bral inac....fakt strasne bezcitny, ja by som mu asi strelila ako sa poznam 😀

kahlan1
24. nov 2010

@jankasramka no som zostala uplne v soku 🙄 ale aj tam na are mi jedna sestricka vravi ze ci chcem prist o mlieko ked budem plakat a ona kojila do dvoch rokov a ze ine mamicky maju vacsi stres ako ja 🤐 neviem ako to vedela posudit aky mam stres. Ked dieta lezi sama hadicka vystuply ☹ ☹ ☹ mozno keby osm prisla domov z pôrodnice po styroch dnoch a by bolo vsetko oki tak by som sa starala o mlieko. Ale mi prislo ze aka som zla matka ked sa nestaram o mlieko

kvietok121
24. nov 2010

@seagull2404 o super dnes je celkom dobry den aj my sme spali na obed od pol jednej do pol stvrtej samozrejme v kociku, mamina premrzla, ale co by som pre toho drobceka neurobila 😀 ale dnes som si kupila ciapku aj teple leginy a ponozky takze mozem kocikovat

kvietok121
24. nov 2010

inak na poradni- pochvalili naaaaaaaaaas ze sme si sikovny ze sme sa dr smiali, ze krasne drzime hlavicku aj chrbatik, dokonca sa jej sam zdvihal ked ho chytila za rucicku a mame 5450, takze sme pribrali za mesiac 770 g pri naso grckani je to krasneeeeeeeeeeeeee a mame 61 cm

alure
24. nov 2010

@kvietok121
aktualizované🙂

kvietok121
24. nov 2010

@evanns no srandista, povedz ze ja ledva obleciem tehotenske - cez stehna
@alure tak to nastve tie papierove vreckovky, ale musis uznat ze aspon opral 😀 😀 poslala som ti udaje na 3 mesiace
@sandra1005
@kahlan1 to je hrozne takych dr neznasam preto som nechcela ist rodit do za

kvietok121
24. nov 2010

@alure dakujem

alure
24. nov 2010

@kahlan1
aj ja ako sa poznám by som plakala a keby že stretnem takého debila tak mu asi niečo veľmi škaredé poviem.
..ja viem že to sem nepatrí,ale tento rok mi začal veľmi ťažko...2.1. mi zomrel ocko,ležal v nemocnici a keď prestal dýchať volala som na sestričku nech rýchlo príde tak na mňa kukla že čo otravujem a keď volala lekára tak jej odvrkol čo volá jeho nech volá ARO..bez ohľadu na to že som tam stála ako puk vydesená...a potom mi bez sebemenšieho zaváhania prišiel podať ruku so sovami"úprimnú sústrasť" tak ako jeho som ešte asi nikoho do "teplých krajín" neposlala...

jankasramka
24. nov 2010

@kvietok121 wooooooow! to je uzasne ze ste takto pekne pribrali 😵 ty si teda riadne bojovala 😉 takze od tretieho mesiaca vsetko speje k lepsiemu? 🙂

sandra1005
24. nov 2010

@kahlan1
@alure za slovenskymi lekarmi treba chodit s obalockami, oni su potom hned milsi 😉 hlavne ked sa jedna o nieco vazne.

kahlan1
24. nov 2010

@alure to mi je luto ☹

kvietok121
24. nov 2010

@jankasramka no to dufam bojujeme stale ale uz je to lepsie, sice niekedy mame zle dni a papame na niekolkokrat lebo pomedzi toho grckame, sem tam boli brusko ale bojujeme nadalej a hlavne chceme bojovat 😉

ale naozaj uz je to lepsie optroti prvemu mesiacu dnes sa smial na svojej izbicke velmi sa mu paci matko a kubko
@alure tak to je hrozne

mirmaj
24. nov 2010

@alure
@jankasramka
@memory97 dakujem vám za podporu, nezvladla som to sama až ked prišiel mm ju zložil 😀 ja som nepochopila že ten stred nemám byť zložený takže preto som to fakt ani nemohla poskladať, som sa s tým trapila asi 2 hodiny som si normálne pokazila celý večer, aj mala z toho potom zostala nervozna...no fakt som krava, pre taku hovadinu 😝 ...ale už je dobre, postielka poskladaná, Tamka vymasírovaná vykupkaná a už leží v postielke pri hviezdičke a možno už aj zabuvala, lebo je tam ticho 😔 😔

mirmaj
24. nov 2010

u nas je úúúplne bielo a stále sneží 😉 😉

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj tebe zaspi pri hviezdicke?

mirmaj
24. nov 2010

@jankasramka to by aj mne vyhovovalo keby ráno vstávala neskôr 😀 ale jej viac vyhovuje ísť večer spať skôr a rano buntošiť už od piatej 😝 😝 ale nie vždy zasa, dnes potiahla do 6:15, myslela asi na maminu 😉 ale neviem či bude myslieť aj zajtra rano, lebo už búva od pol ôsmej, len som ju položila do postielky dopila si mliečko, dala som dudku a odišla, no a zabuvala si pekne sama 😉

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 no takto večer hej, každý večer jej ju púšťam a zabúva, ale tak ona zaspala aj bez nej predtym tak 😀 😀

lji
24. nov 2010

ahojte

@katulkaaaaaa aj my ideme zajtra na nožičky. ale tiež som málinko balila bo malá bola potom hrozne nervá tak som to vzdala. tak som hrozne zvedavá čo povedia 😒

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj ja skusam ale nechce, no teraz som sa dozvedela ze deti maju radi rovnake zaspavavanie ze potom sa naucia, ja sa snazim ale vzdy to tak nejak inak vyjde, lebo tak nemoze zaspat tak ... skusim kazdy vecer uplne rovnako a budem vytrvalejsia

lji
24. nov 2010

no inak zajtra máme ťažký deň. ja tak nemusím doktorov. a hned ráno ideme na nožičky,na obed očkovanie a potom večer ja gynekológ 😔 😔 brrrr. až mám z toho "strach" 😖

kvietok121
24. nov 2010

@lji
@katulkaaaaaa ako vym zavidim ze uz idete my az na konci januara, ale ja uz tiez nebalim len na noc, a rano sa nevie dokopat nohami 😀

mirmaj
24. nov 2010

@kvietok121 hej majú radi stále rovnako a myslím že to aj na nas funguje, my takto už dlho zaspávame, ked sme ešte nemali hviezdičku tak som jej pušťala taku hraciu naťahovaciu myšku vždy večer pred spaním, takže len sme zmenili melodiu, ale to asi nepostrehla myslím 😀 hviezdička je lepšia že hra dlhšie a netreba ju naťahovať, no a obrazok ju myslím moc nezaujíma, ked to zapnem, kukne na plafon a potom otočí hlavu na bok 😉

kvietok121
24. nov 2010

@lji nezavidim gyn aj ja idem este v decmebri a uz teraz sa bojim

sandra1005
24. nov 2010

@mirmaj jeeej, tak Vy uz mate pvu zimnu nadielku 🙂 u nas ked nasnezi trochu v januari, tak sa budeme radovat... aj moj drobec zaspava o osmej, ale budi sa az o siedmej, takze pospat si vie 🙂 len keby uz aj prespal celu noc bez papkania, nech ma mamina dlhsi spanok ako 3-4 hodky, to by bodlo.

mirmaj
24. nov 2010

@lji to máš čo za večerného gynekologa? 😀 😀 😀
@kvietok121 ja ked som prestala baliť naširoko cez deň hned som prestala aj v noci, dufam, že to budeme mať dobre, my pôjdeme asi teraz v utorok alebo o týždeň uvidím ešte ako stihneme

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj no musim byt vytrvalejsia, hadam sa naucime aj my, aj teraz je pri nom manzel pocujem ze nespi, hviezdicka pustena dudka v ustach napany zviazany a nic, a pritom zaspaval

lji
24. nov 2010

@sandra1005 a kolko krat papate pocas noci? ale pekne ti vie potiahnuť 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre