♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
24. nov 2010

@mirmaj mateo niekedy zaspava aj 2-3 hodky 😔
ked citam ako tvoja krasna zaspava.....ach jaj.

jankasramka
24. nov 2010

@lji tu kontroly po porode nerobia vobec. ja som ani nebola u gyn.... 😅

jankasramka
24. nov 2010

@danulienka35 mas zazracne dieta podla mna....neplakat ani pri ockovani-tak to uz hej 😀

lji
24. nov 2010

práve som saše povedala že je hlúpa koza. ona už tak odmieta cumel a cucle si ruky že sa nimi skoro zadusila.začala chrčať,meniť farbu a nevedela ju vybrať a nemohla ani dýchať.som myslela že ma porazí 🙄 🙄 🙄

jankasramka
24. nov 2010

@lji 😲
tak to muselo byt zaujimave....zadusit sa vlastnymi rukami 😀 to mi tiez obcas pozerame ze co to stvara nase dieta 😀

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj tak uz som osprchovana pradlo vyvesene a vies co matejko stalee spinka

kvietok121
24. nov 2010

@lji saska teda stvara kusky, to sa nam nepodarilo, tiez pchame pasticky ale kedze mame male ustocka nedokazeme ju tam vopchat 😀

kvietok121
24. nov 2010

@jankasramka tak to si dobra, ja uz som na jednej bola a musim zas dufam ze to uz bude ok

kvietok121
24. nov 2010

@jankasramka a co robite 2-3 hodiny? ja tiez uz potom skusam vsetko mozne a ked som teraz docitala ze ma mat stale rovnako tak neviem ako mozem stale rovnako dnes sme toho vela neskusali, len prsko, ruky, zabalenie a dudel , hviezdicka, znova prsko a zabalenie a dudel

kvietok121
24. nov 2010
jankasramka
24. nov 2010

@kvietok121 no meteo vobec neni taky ze by mal rad rutinu proste tyzden rad zaspava na tigrika ale dalsi tyzden ani nahodou- to zaspi len na prse- potom o tyzden musi byt na posteli a klepkas mu po brusku.... jednoducho je divny v tomto. teraz posledne dni ma zas rad auto. a to este pred tyzdnom v nom vrieskal jak besny.
ja mam zvlastne dieta 😝

mirmaj
24. nov 2010

@jankasramka to musí byť hrozne vyčerpávajuce takto večer uspavať 2-3 hodinky, chúda 😒 nemáte večerne koliky nahodou? aj plače? alebo len proste nespí?....my takto večer nemáme problem zaspať a je jej aj clekom jedno či je doma v postielke alebo ked spíme unašich, ale všetko robím ako keby sme aj boli doma a tiež tam pekne zabúza, teda zatiaľ nechcem to zrieknuť...klop klop
@kvietok121 ale ved to už hadam bude buvať ked zabuval nie? 😀

jankasramka
24. nov 2010

@akika722 no a ty kde si???????co sa deje????

seagull2404
24. nov 2010

@jankasramka ja tiez zavidim, uz teraz som mrtva a to este ani naznak spania, ako mozem mat nejaky ritual? tamarka si s nami robi, co chce 🙂 po kupeli je rozjarena, po masazi je nervozna, lebo uz dlho, a teraz i tu uchu mrmci, ze asi sa hrat, som zvedava, kedy zaspime dnes ☹

mirmaj
24. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 no tak to je naozaj dobre, si tu riešila ako zvladnete cestu na letisko, vidíš a Mateo to vyriešil za vas 😀 😀 ale to aj my mávame take obdobia že nám zrazu nevyhovuje to čo nam vyhovovalo minulý tyždeň 😉

kvietok121
24. nov 2010

@mirmaj hadam hej idem aj ja

jankasramka
24. nov 2010

@mirmaj nie nema koliky, neplae len mrnci a je nespokojny ak napr prestaneme natriasat alebo chodit s nim dokola.niekedy pomoze ked pustim silno hudbu. je divny.
a hej-vycerpavajuce to je- takze vecsinou uspava mm 😝
ale zas ked uz zaspi tak uz sa nebudi. vcera spal od 20,00 do 10,00 rano a papal len o 5,00rano.
ale neni to pravidlo. proste ako kedy..

mirmaj
24. nov 2010

@seagull2404 tak ju skus kúpavať skôr to si neskušala?

mirmaj
24. nov 2010

@jankasramka no tak to je krásny spanok už potom, len to zaspať 😒 no nevyberieme si niektore pekne zaspinkávaju a niektore zasa potom pekne spinkaju a niektore aj oboje ale to nie je ani vaš ani naš prípad 😝 😝 už aj ja som myslela na Akkiku že kde sa stratila, hadam jej mm neprestrihol ten kabel ako sa vyhražal 😲 😲

mirmaj
24. nov 2010

@jankasramka ved to spal 14 hodín? 😲 😲 😲 😲

seagull2404
24. nov 2010

@mirmaj skusali sme aj skor, nevsimla som si ziaden rozdiel, ja si nejak tak myslim, ze je to tym, ze kym dostaviame dom, byvame v jednoizbaku a ze ju tu vsetko strasne rusi, ze su tu nejake zle energie, lebo si myslim, ze som uz skusila vsetko

liba78
24. nov 2010

@alure má pod patronátom Shell ? Podľa miest by mi to aj sedelo... 😉 V PB som na Shellke zvykla tankovať dosť často, ale odkedy je dialnica tak je moc bokom.
.... babulky ja vám tu píšem a zrazu sa mi zo spálne ozval monitor, som skoro infarkt mala. Našťastie planý poplach, ale malého som zniesla dolu a mám ho pri sebe 😉 takže sa mi o chvíľu bude dať zas len čítať. 😒

mirmaj
24. nov 2010

@seagull2404 no možno sa fakt teší do toho nového domčeka? 😀 😀 ešte to máte na dlho?

kvietok121
24. nov 2010

@jankasramka tak to je iny spanok

jankasramka
24. nov 2010

inak som zabudla ze mam jednu PIKOSKU:
vera bol mm vybavit preukaz pre matea aby mal narok na zdravotnu staropstlivost (ak sa to tak da nazvat)- to sa vybavuje v nemonici. tak sa hned spytal ze kedy mozme dojst na ockovanie.
a mu povedali ze sa skoncili vakciny na TBC a pneumokoka takze sa mame spytat inokedy 😀 😀 😀 😀

takze zatial nemame este ziadne ockovanie, no ale ja sa nestazujem 😎
cim neskor tym lepsie...dufam...beriem to ako Bozie riadenie 😝

mirmaj
24. nov 2010

@liba78 a čo spustilo ten planý poplach? ja by som sa asi zblaznila 😲

liba78
24. nov 2010

@mirmaj ja neviem, som brala schody po štyroch a malý sa vrtel v postielke o dušu. Zobudila ho tá pípacia signalizácia ☹ ale chvála Bohu dýchal a vyzeral normálne

mirmaj
24. nov 2010

idem aj ja do postele, dobru noc mamičky aj drobci a všetci takže aj Mateo večer aj Tamarka @seagull2404 teraz a bez dlheho uspavania samozrejme 😔

mirmaj
24. nov 2010

@liba78 fakt nechápem čo teraz už spúšťa plane poplachy ked už su dosť veľký a musí ich to zachytiť, mne sa zasa zda, že nám to berie uplne všetko, aj ked vyberiem malu z postielky a ja sa len jemne dotknem niektorej tyčky nohou tak to ani nezačne pípať

liba78
24. nov 2010

@mirmaj ja to tiež nechápem, ale vydesilo ma to strašne. Už chápem ako bolo @majka35 keď mala taký poplach. Kamoška tiež vysťahovala mm, kvôli monitoru zo spálne, lebo reagoval na jeho chrápanie. A mne sa to spustilo a v spálni bol len malý ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre