♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
23. dec 2010

@kvietok121 no mam to vesele ☹ mm isiel do lekarne nakupit zasoby na sviatky...matejko je krasny a naozaj uz velikyyy 😉

liba78
23. dec 2010

@katulkaaaaaa chúďatko ešte aj teraz sa na ňu niečo nalepilo ☹ Ja sa teraz bojím, lebo tu riadia "Ovčie kiahne" už ich majú všetky deti dookola. Tak neviem, či si mám priať aby ich nedostali, alebo opak a dobrý priebeh bez teplôt. 😒

@kvietok121 teda ja zíram maminka, vždy píšeš ako sa s Matejkom nič nestíha a ako pomaly prvá mamina autového miláčika už máš doma nachystané všeeeetko. 😉 klobúk dolu a tíško závidím..... náš stromček je pred terasou vonku, bez stojana. Na linke koláče, ešte 3 druhy musím dorobiť. (našťastie sú upečené, len medové rezy naplniť, vyfúkané rožky namočiť do čokolády a medovníčky nemám ozdobené) Darčeky sú ešte bez obalov a dnes mám poslednú skúšku na divadielko " Narodenie Ježiška" s deťmi z krúžku. Takže rýchlo chladiť puding, zemiaky na šalát a ešte nachystať veci na Štefana. No nič, potiahnem zas aj nočnú.

.....hlavne, že som včera skladala dve hodiny postielku . 😀 ...

hajatanufus
23. dec 2010

ahojte maminky vidim ze pripravy su v plnom prude varite peciete a zdobite ja hladam racept na linecke kolaciky neviete niekto poradit taky jednoduchy ktory by sa podaril aj z anglickych surovin? dakujem
@liba78 z tej postielky si nic nerob si sikovna ze si ju poskladala my sme dopadli horsie ked som bola v ke a chceli sme ju poskladat tak sa nam to nepodarilo aj napriek tomu ze mam maturu 😀 😀 😀 a musela som zavolat na pomoc mojho krstneho no ani on nevedel ale bol velmi zlaty a siel do obchodu tam mu to ukazali ale aj tak sa to nepodarilo a este bol u nas jeden znamy na navsteve a ten ma vysku tak som sa ho pytala ci si to nejde skusit a le so smiechom odmietol a nakoniec nam pomohol nas sused vtedy 15 rocny prisiel pozrel otocil postielku prilepil zo spodu pasy o konstrukciu obratil spat potlacil boky a postielka bola hotova 😀 😀 😀 netrvalo to ani 5 minut 😀 😀 😀 😀 takze takto s cest. postielkami 😀
@katulkaaaaaa to ma mrzi ze mala je chora prajem skore uzdravenie a posielam bozteky aj my sme chori mne je uz lepsie ale teraz pre zmenu mm a lucy a rachel je uz tiez trochu lepsie ta uz dnes spievala vianocne koledy 😀

ideme s lucinkou robit vianocne pozdravy pre mm kolegov v praci lebo my sme od nich podostavali a oni od nas nic tak im nieco s lucy vymyslime aspon sa trochu aj lucy zabavi

@kvietok121 no vidis mas doma poriadneho chlapaka 😎

hajatanufus
23. dec 2010

@danulka3 dakujeme aj vam krasne a pozehnane vianoce a vela darcekov pod stromcekom 🙂

kvietok121
23. dec 2010

ahojte dievacata vidim ze uz nemame cas ani pokecat tak prijemnu predvianocnu pohodu, dojem jogurt a pokracujem matejko zaspal tak rychlo nieco spravi kym tatino pride a dufam ze potom este spravim aspon jeden kolac
@hajatanufus to teda mame
@liba78 moja to len strom dnes trcha upratujem, aby sme vecer mohli tepovat este 2 kolace, este v kuchyni okno, kuchynsku linku o darcekoch a baleni esste len snivam ... juj roboty je len stromcek mame lebo som povedala ze dnes budeme tepovat tak dame stromcek skor

mirmaj
23. dec 2010

ahojte, všetkým želám krásne sviatky aj celým vaším rodinkám a drobcom bohatého ježiška 😉

danulienka35
23. dec 2010

@hajatanufus dakujem velmi moja

hajatanufus
23. dec 2010

@mirmaj aj vam krasne a pozehnane vianoce
@danulienka35 za malo a tiez vam zelame krasnea pozehnane vianoce

danulienka35
23. dec 2010

@hajatanufus si zlata dakujem moc

lji
23. dec 2010

Ahojte. Prajem Vám všetkým tie najkrajšie a najpokojnešie Vianočné sviatky, užite si naplno prvé Vianoce s Vašimi babulkášmi 🙂

danulienka35
23. dec 2010

@lji ahoj aj tebe a tvojej rodinke len ty najkrajsie vianoce prajem a bohateho jeziska

katkavv
23. dec 2010

baby prajeme vam krasne vianocne sviatky .... uzite v pohode a v zdravi 🙂 a na poriadok sa vykaslite 😝

akika722
23. dec 2010

ahojteeeeeeeeeeee
šalat hotovy,napečene tiež,už len zabaliť darček pre bratovho psa a je to 😀 😀 😀
@hajatanufus dakujeeeeeeeeeeeeeeeem
@katulkaaaaaa to ma velmi velmi mrzí ☹ ☹ ☹ akoby si toho nemala dosť ☹ ☹ ☹

no baby boli sme dnes u dr,bože ja sa jej tak bojim,strach ako u zubara,šiel so mnou aj mm,si predstavte že odrazu ma všetke vysledky vyborne 😲 😲 😲 a to za deň a pol sa zmenilo 😲 😲 😲 nechapem 😖 ale ak je to tak som rada..len nejak skoro sa to zmenilo z važneho stavu na vyborny 😒

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 no super moja nech uz vas choroby obchadzaju a prie len smiech a radost zo Samulka i Patulka 😉

akika722
23. dec 2010

@danulienka35 to si prajem moja najviac na svete..ale len predvčerom bol jeho stav že na nemocnicu aby sme ležali a dnes super???fakt nechapem

kvietok121
23. dec 2010

ahojte tak pomaly sa zvianocnieva, ja este plnim medove rezy, a vyvesim pracku... ja viem leniva zena ma na stedry den pradlo no co uz tento rok som lenivou zienkou pretoze pradlo tam bude ...
a co zajtra uz len zehlit, povysavat, upiect tvarohovy, pripravit stol, vyzdobit dvere, pobalit darceky a navarit slavnostnu veceru na siestu a budu vianoceeeeeeeeeeeee tak sa tesim
baby ale viete co mam ozajstny problem ja fakt neviem co si obleciem ach jo to je dilema a poriadna

kvietok121
23. dec 2010

@akika722 tak to je super ze su vysledky dobre este sa mate ist ukazat?

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 asi sa mu vazne polepsilo nebo snad uz vas vsetky choroby minuly moc drzim palecky aby to tak bolo a aby sa len smial milacik malinky

danulienka35
23. dec 2010

@kvietok121 no si sikulka a stym pradlom asi je nas viac moja lebo aj nam bude vysiet 😀 pradlo

akika722
23. dec 2010

@kvietok121 šikovnica..
ani ja neviem čo na seba ☹
berie ešte atb a buduci štvrtok mame odniesť zase moč
@danulienka35 dufam že hej

danulienka35
23. dec 2010

babulky ze ja 😀 😀 😀

akika722
23. dec 2010

@danulienka35
@kvietok121 aj nam visí 😝

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 neboj pomodlime sa za malinkeho aby bol uz ok moja a bude vsetko ok

mirmaj
23. dec 2010

@kvietok121 fíha tak to som ešte nepočula, aj ja ešte periem, takže to prádlo bude u nas vysieť určite 😒 takže pripájam sa do klubu lenivých, tiež sa chystám zajtra to ešte požehliť 😀
@akika722 no tak znie to neuveritelne ale vidíš aj zázraky sa dejú a Semi je na vianoce zdravučký tak sa z toho teš 😉

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 hej vysi co uz

akika722
23. dec 2010

@danulienka35 že ty???to je ako porcelanova babika...bože ty vyzeraš na 25r.

akika722
23. dec 2010

@danulienka35 za všetke deti 😉

mirmaj
23. dec 2010

@danulienka35 ved ty vyzeráš ako keby si mala 15 😲 aj ja chcem 😀 vyzeráš naozaj super
@akika722 @kvietok121 ani ja neviem čo na seba, tie prve vianočne foto asi nikomu neukážem 😒

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 hruza co segra sa hraje a robi mi ramceky pockaj poslem jeste jednu 😀 😀 😀

danulienka35
23. dec 2010

@mirmaj jej dakujem moja ved uz mi tiahne na 38stara baba nic nenarobim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre