♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
22. jan 2011

@danulka3 ja som videla take male deticky, som si myslela, ze nevyzeraju na svoj vek, boli malinke, no to asi robilo to, ze nasa je bacula... Nebola ta predavacka nahodou "vacsia"..? 😀 😀 😀

lji
22. jan 2011

ahojte

@kvietok121 no tak my máme o kilečko viacej 😀 ale my sme na UM a má byť po kom macatá 😀 😀 len sledujem také že či sa už otáčate lebo saška iba ked sa zachyti o ruku za to by ale sedela a stála jedna radosť len jej to zamedzujem, tiež pozerám či už máte zúbky a pod. 😀 lebo som si všimla že ked tu baby niečo napíšu ako novinku čo robia tak my to začneme až o taký týžden dva neskor tak si dávam ako míľnik matejka 😀 😀 😀

danulienka35
22. jan 2011

@memory97 o tom sidel nehovorim je jak zive striebro 😀 dakujem za pochvlau

kvietok121
22. jan 2011

dobre ranko a mame po navsteve, prave odisla, mm tiez do roboty - vsak je pracovny den ☹ esteze nam pan bozko dal nedelu
@lji ja ho tiez este nedavam sediet, maximalne par minutiek, ked uz je moc nervozny, potom sa ho snazim nejako odputat a zabavit, myslim si ze ma este cas s tymi kileckami vas rychlo dobehneme ved my sme tiez papkaci ale s MM sa tak nepribera, takze ked zacneme s prikrmami, tak mozno nam to pojde rychlejsie hore 🙂 inac bud. tyzden ideme robit jablckovu a mrkovu vyzivku - z domacich tak sa tesim
@danulka3 aj ja som vdacna MK aj laktacnej ze kojime, vsetci ma presviedcali dokonca aj mamina, ze to mam vzdat, ze to nie mozne tolko problemov, ze budem mat pokoj a tak, ale mm veril ze to zvladneme a stal pri mne ... je to skvele ze sme to zvladli. uz sa kojime 5 mesiacov
@memory97 no s tym je tiez problem, lebo ja som alergicka aj na byliny, tak to by som neriskovala, sranda bude to ze ak mi to sposobovali tie kojace caje ☹ to by ma nastvalo, neviem preco ma to nenapadlo, teraz som na vode a niekedy si dam rajec mineralku tak om zvedava ci sa to zlepsi

katkavv
22. jan 2011

@memory97 no sak uvidime, som nevyspata on je mrzuty, co uz 🙂

katkavv
22. jan 2011

baby ak by niekto chcel kasu od 4 mesiaca (Nutrilon HA) ktora sa zaraba s HA mliekom, mam ju doma, mm ju omylom kupil a zahodil ucet, napiste ...

memory97
22. jan 2011

@21 😀 😀 😀 😀

@kvietok121 chudatko, ved ty ani nic nemozes☹ mozno by ti vedeli poradit tety bylinkarky nejaku bylinku. Za pokus to stoji. Bavili ste sa nieco o kremoch a nemozes pouzivat ani detske? Mna to len tak napadlo,kedze mam teraz problem s rukami, sa mi strasne susia a vyzera to miestami ako exem a detske kremy do nepriazniveho pocasia mi to celkom zejmnuju.

@katkavv raz to prejde a v jeden krasny den sa uz aj my vyspinkame🙂 Ta HA kasa je velmi dobra, my sme to mali, ked sme mali HA-cko. Skus to zarobit do normalneho nutrilonu. Maly sa jej nevedel ojest.

navsteva este nedosla, tak mozem popozerat, co mate nove. Upratane je, zasoby nakupene, tak mozeme oddychovat🙂

helen1007
22. jan 2011

@danulienka35 ahoj včera som sa musela narýchlo odpojiť...totiž moje malé šidlo sa rozhodlo že bude hore a rozprávala mi skoro dve hodiny. Ja som jej kúpila ked mal lidl akciu na detské veci a tie sú super nemajú hore gumičku...jediné ponožky čo nás netlačia 🙂

helen1007
22. jan 2011

@memory97 ďakujeme 🙂

helen1007
22. jan 2011

musíme sa pochváliť ...dnes sme papkali prvý krát zemiačik a celkom nám chutil 🙂

danulienka35
22. jan 2011

@helen1007 to nevadi mojko i ja som pak isla prec,a ponozky tiez sme nejake podedily po kamoske supr su bez gumicky,ale zas ako kope nohami jej padaju 😀

danulienka35
22. jan 2011

@helen1007 no mi prvykarat cuketu zo zemiacikom a vsteko vygrcala 😀 aj mliecko co papala rano 😒

danulienka35
22. jan 2011

babulky jdu delat bramboraky holky chtej k veceri tak zatim papa ale jak je urobim hned sem tu mala uz mi spinka 😉

lji
22. jan 2011

@helen1007 a papala samostatne či s nejakou inou zeleninkou? 🙂 zemiačik aj saške dosť chutil.

kvietok121
22. jan 2011

@memory97 mozem kremy z biodermy a springu ale vsetko len znesiem a moju premastuju (aj to je super) ale ekzem neliecia, mna vzdy len odbiju, ze som atopik, tak co chcem, to mam na cely zivot

danulienka35
22. jan 2011

hotovo uz som tu 😀

eis4
22. jan 2011

čaute.k počítaču sa skoro nedostanem lebo mm má dovolenku 🙂 babulky poradte mi ako uspávate detičky?moja len na rukách ,sama nechce.ale už má skoro 8,5 kg a už ju nevládzem hodinu nosiť.včera sme mali pokus v postielke ale plakala tak ,že sa dusila ☹ ☹ tak som ju musela vybrať. a to som ju tam nechala len 5 min ☹ nakoniec zaspala tak že som ju v posteli hladkala ale aj to trvalo 1,5 hod.ja už neviem čo mám robiť,nemožem ju nechať plakať ☹ ☹ v postielke!!!
@kvietok121 značku clinique si už skušala?je to značka pre alergikov 🙂 robila som v parfumérii marionnaud a zákazníčky boli velmi spokojne s tou značkou 😉

eis4
22. jan 2011

malinká nám už sedi sama.dnes 1. krát 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kvietok121
22. jan 2011

@eis4 nie ja uz radsej nic neskusam, ta bioderma je v pohode aj excipialy su v pohode ... uz len zistit preco ma cele telo svrbi, preco sa mi vytvara ekzem 🙂

helen1007
22. jan 2011

@danulienka35 tak my sme to nevygrckali...som zvedavá čo bude ďalšie dni, musím si niekde naštudovať príkrmy 🙂

danulienka35
22. jan 2011

@eis4 gratulujem aka je uzasna krasnucka princeznicka 😉

danulienka35
22. jan 2011

@helen1007 no super asi jej nechitla cukina 😀 ale masko to moze i samotne po kom to dieta je 😀

eis4
22. jan 2011

@danulienka35 Dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

danulienka35
22. jan 2011

@eis4 neni zac je ako princeznicka 😉

helen1007
22. jan 2011

@lji zatiaľ iba samostatne, my sme dnes prvý krát papkali niečo iné ako mliečko

veve10
22. jan 2011

@danulka3 ricinus communis stoji cca 2,95€ (kupila som ho uz aj za 2,85, 2,44 a za 2,32). Ma sa brat 5 guliciek 3-krat denne. Kedze je tam cca 80 guliciek, tak ti to vydrzi cca 5 dni - neviem, ako to mohlo nike vydrzat 2 tyzdne. Ale tolko dni aj staci na to, aby sa ti zacalo tvorit viac mliecka.
@niky13 tvoj maly je tiez straaaasne krasnucky 🙂)) Fakt zlatulinky. Tusim ma podobny nostek rypacik ako moj. 🙂
@memory97 co sa tyka ockovania, tak vcera v noci mal v ritke 38,5 (teda 38°C), tak som mu dala jeden cipok. Zabral, ale dnes mal cez den opat teplotu - 38,2 v ritke - sice sa ma dat cipok, az ked je to 38 (teda 38,5 v ritke),a le ja som mu dala aj tak. Zase zabral, ale dnes vecer som citila, ze ma zase zvysenu teplotu - ale nie az tak. Inac bol trosku placlivejsi, ale celkom sa to dalo. Uvidime ako dalsie dni.
Dnes sme papali prvy zemiacik. Spapal dost - asi 100ml a potom sa mi este vrhol na prso. Ale mam dojem, ze mu je ta tuhsia strava tazsia na zaludok, lebo stale tlaci o dusu, tvari sa, ze ho boli brusko a aj viac grcka. No snad si zvykne.
@danulienka35 straaasne zavidim ako ti mala spinka. My sme hore skoro kazde dve hodky.

veve10
22. jan 2011

@memory97 a ozaj - co sa tyka toho sedenie - no esteze ste mi to napisali, pretoze nas nam sedi na kolenach neustale. Ma to strasne rad. Drzime ho za rucicky a on sa tak zvedavo obzera na vsetky strany, oci vypliesta. Ale tu jeho chrbticu riskovat nechcem, takze to prestaneme robit.
@eis4 kraaasna bambulka. A sikovna 🙂

niky13
22. jan 2011

@danulienka35 to ti fakt zavidim to spanie, ale ved ako hovoris, hlavne, ze je zdravucky

@memory97 dakujem, aj je sibal, ale asi ako kazde spokojne dieta 🙂

niky13
22. jan 2011

@veve10 dakujem, moj maly tiez spinka tak na boku ( v nemocke ho naucili) a vtedy ma take licka. Inak ten Ricinus mi vravela pani v lekarni, ze mi ma vydrzat 2 tyzdne. Ja som to brala 3xpo 3 dni a este stale mam v ampulke nejake gulicky. Ale neratala som ich a na obale nie je uvedeny pocet. 😒

@eis4 ta je fakt zlata a blahozelame k sedeniu 😉

eis4
22. jan 2011

@niky13 @veve10 @danulienka35 dakujem baby 🙂 .aj ja závidím to spinkanie.moja je hore za noc min.4 krát ☹
ale dnes mi zaspala o 20:30 🙂 to sa mi už nestalo asi 2 týždne,chodila spať o 22-23 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre