♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
25. jan 2011

@helen1007 jeej, sikulka mala
@helen1007 dakujem, urcite si to poriadne popozeram 😉

baby mne dnes doktorka konecne vzala moc na dokladnejsie presetrenie, kedze sme tam mali bakterie na "jeden krizik" a este ma informovala, ze mi moze mliecko predpisat len do 10. februara, lebo potom bude mat Tamarka uz pol roka a ze musime prejst na BEBU 2, dost ma to zaskocilo, lebo viem, ze mliecko predpisuju az do jedneho roka, ci sa mylim?

liba78
25. jan 2011

Ahojte
@katulkaaaaaa
@memory97
@kvietok121
@danulienka35 babulky ďakujem za pochvaly. Mojko maličký je také úžasné bábo. On chce papať všeeetko. Tú presnidávku má moc rád. Určite by zjedol aj viac 😀 , ale nechcem ho moc prepchávať.
Od večera máme zas trošku komplikácie (už fakt nenávidím povinné očkovanie) mal teplotu a ja som ho nakojila. Tak sa mu zrazilo mlieko v brušku a všetko vyvrátil. Čaj chce len zo striekačky a tak ho moc nevypije. V noci mal zas 38,5 C a keď som mu dala čípok, a za 5 min. sa vykakal. Som tú čipku v celku nevidela, ale nechcela som riskovať že bude bez lieku, tak som mu ešte dala aj trochu Nurofenu. A ráno mal už zas 38,2 C. Takže čípok a zaspal. ☹ Určite s ním dnes von nepôjdem a dúfam, že už teplota nevystúpi nad 38 ☹
@danulienka35 pozerala som len rýchlo fotky a máš nádherné dcéry, aj malá je podarená 😉
@helen007 krásna slečna, veľmi pekné fotky. 😉

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@liba78 ahoj ma nestras nas to ockovanie caka ked bude hrcka ok za dva tyzdne,ja neviem ale uz po tom prvom som presvecena ze je to len biznis 😠 @jankasramka janka matea neockovala vobec a ake zdrave dieta ma 🙂
nech vam tie horucky rychlo prejdu ja mam dnes migrenu jak slak,von urcite nepojdeme,snezi,fuci hnusna zima je tam

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@liba78 moja kolko davas malemu prikrmu?neviem kolko dat malemu...akoze napriklad kolko lyziciek 😕

seagull2404
25. jan 2011

@liba78 joooj, drobatko male, nech vam je uz lepsie
@katulkaaaaaa ty mas tak nadherne fotecky, aky fotacik mate?

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@seagull2404 🙂 dakujem mam stary fotak,uz asi 5rokov olympus C-60zoom...mna fotenie velmi bavi keby mam viac penazi hned kupim zrkadlovku 😉

seagull2404
25. jan 2011

@katulkaaaaaa su to krasne fotky, naozaj, my mame zrkadlovku Nikon, ale tuzim po blesku, lebo v tom nasom byte je tma ako v rohu, aj ich nejako upravujes?

liba78
25. jan 2011

Ahojte
@katulkaaaaaa
@memory97
@kvietok121
@danulienka35 babulky ďakujem za pochvaly. Mojko maličký je také úžasné bábo. On chce papať všeeetko. Tú presnidávku má moc rád. Určite by zjedol aj viac 😀 , ale nechcem ho moc prepchávať.
Od večera máme zas trošku komplikácie (už fakt nenávidím povinné očkovanie) mal teplotu a ja som ho nakojila. Tak sa mu zrazilo mlieko v brušku a všetko vyvrátil. Čaj chce len zo striekačky a tak ho moc nevypije. V noci mal zas 38,5 C a keď som mu dala čípok, a za 5 min. sa vykakal. Som tú čipku v celku nevidela, ale nechcela som riskovať že bude bez lieku, tak som mu ešte dala aj trochu Nurofenu. A ráno mal už zas 38,2 C. Takže čípok a zaspal. ☹ Určite s ním dnes von nepôjdem a dúfam, že už teplota nevystúpi nad 38 ☹
@danulienka35 pozerala som len rýchlo fotky a máš nádherné dcéry, aj malá je podarená 😉
@helen007 krásna slečna, veľmi pekné fotky. 😉

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@seagull2404 hej tak blesk urcite 🙂 upravujem ich v programe xnview stiahla som si to na nete,poradis mi ako si zacala s prikrmom?kolko lyziciek na jeden krat?vcera som mu dala asi 5 a potom som dokojila

eis4
25. jan 2011

čaute .malá mi už druhý deň nechce cez deň spať.neviem prečo ,ale inak je vysmiata 🙂 už hodinu sa na mna usmieva s kočíka čo ju uspávam.nahlas sa rehoce a fuka sliny 😀 😀 😀 včera mi spala cez deň na 3 krát pol hodinu ☹
@helen1007 @danulienka35 aj moja malá robila to isté kvoli papaniu.na prechádzku sme mohli chodiť len na hodinu lebo papala každe 2 hodiny,ale ak sme to prešvihli o 5 min ,bolo zle.kriky na celé námestie.ludia na nás pozerali.mm prišlo vždy zle, ked malá tak plakala.plakala až kým sme neprišli domov.ak to trvalo pol hod.tak plakala pol hodinu až sa dusila. ☹ chvala bohu už to nerobila asi 2 mesiace.odkedy je zima tak nám vonku spinká 😉 a od noveho roka papá každe 3aj pol hod. 🙂 🙂 🙂
@kvietok121@danulienka35 @helen1007 @katulkaaaaaa @liba78 baby krásne detičky.jedno krajšie ako druhe 🙂 nie všetky bábätká su pekné ale tie naše augustové miláčiky su všetky krásne.možme byť šťastné že ich máme 🙂 🙂 .a danulka tie tvoje 4 baby ti musia robiť velku radosť 🙂

liba78
25. jan 2011

@katulkaaaaaa jeeeej mne to napísalo že plánovaná údržba a pridalo starý príspevok ešte raz. 😝
To očkovanie zle znášali aj moji starší chlapci. ☹ Inak príkrmu mu dávam tak do 100g (cca 80-90 g). Pozerala som to podľa výživy.

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@liba78 😀 sak pozeram ze ci mne uz sibe a vidim dvojmo 😀 dakujem uz varim zemiak a mrkvu,ked sa zobudi ideme papat,baby aj u vas tak sneziiii?

seagull2404
25. jan 2011

@katulkaaaaaa ja mam photoshop, ale chcela som vyssiu verziu a neviem zohnat, ten tvoj ani nepoznam, ja som nesla po lyzickach ale mam nadobku s odmerkou a na 1x sme nezjedli skoro nic 🙂 a potom 50 ml, teraz asi 100ml, postupne sme aj mliecko prestali pit 😉

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@eis4 ahoj aj moj maly takto spaval tri tyzdne...a teraz dva dni po sebe zase spinka dobre,ja neviem cim to je 😉 veru tie nase augustove milaciky sa velmi vydarili 😵
@alure ako je lepsie?

majka35
25. jan 2011

baby ahojte... spravila som skúšku ... sa teším, ale tá ťažšia ma čaká budúci týždeň

kúpila som bio mrkvu a bio jablká, ako ich mrazíte, predvárate ich pred mrazením?

majka35
25. jan 2011

@eis4 takto sa zmenila aj moja terezka, strašne málo spáva počas dňa od očkovania, ale v noci zase musím poklopkať, včera mi spala od 19.00 do 6.30 s jedným krmením o 3.30

seagull2404
25. jan 2011

@majka35 🙂 gratulujem 🙂 mas moj obdiv pri dvoch detoch, ja mrazim uz uvarene a rozmixovane

majka35
25. jan 2011

@katulkaaaaaa krásne fotky, mňa by fotenie tiež bavilo, ale a mám strašne starý foťák a neviem kedy sa dopracujem k novému ... musím byť na mm veľmi dobrá

katulkaaaaaa
25. jan 2011

babulky prikladam fotku co sa mi podarila teraz ako spinka,ja ho taaaak lubim 😉

lji
25. jan 2011

@majka35 gratulujem ku skúške. počuj a kde si kúpila bio? ja v parnom hrnci spravím zeleninku,rozmixujem a ešte prepasírujem cez sitko a potom si to porozdelujem do mrazničky.

lji
25. jan 2011

@katulkaaaaaa chutný 🙂 čo to má pod krkom??

lji
25. jan 2011

@katulkaaaaaa chutný 🙂 čo to má pod krkom??

katulkaaaaaa
25. jan 2011

a včera sme ho dali do deckeho kocika 😀
@majka35 gratulujem ku skuske,sikulka si 😵

majka35
25. jan 2011

@seagull2404 ďakujem, ja som začala študovať pri Barborke a ked som otehotnela, myslela som, že sa zbláznim, myslím, čo sa učenia týka, som bola strašne unavená a napriek tomu som si musela dávať budík na 3.30, aby som sa v kľude učila a s bruškom som chodila na skúšky, napriek tomu som pár ťažkých skúšok nezvládla a to aj kvôli tomu, že som mala v júli barborku celý mesiac doma a v auguste som už rodila,m takže som štúdium musela prerušiť, ale teraz v decembri som požiadala o ukončenie prerušenia a idem to skúsiť ... neviem, ako to dopadne, lebo na matiku nemám bunky a tá je na škole najťažšia

a varíš aj jablká, alebo len zeleninu ?

katulkaaaaaa
25. jan 2011

@lji dudlííík,vypadol mu nejdem mu ho brat lebo by sa mi zobudil 😉

majka35
25. jan 2011

@lji v bille, som si šla kúpiť niečo na zjedenie a pozerám bio zelenina a ovocie, ale brutál drahé ... som sa pýtala, že odkedy mávajú aj bio zeleninu a ona, že stále 😕 no ja som ju tam videla dne 1.krát

@lji
@katulkaaaaaa ďakujem 🙂

seagull2404
25. jan 2011

@majka35 tak az teraz davam ozaj klobuk dole 🙂 ja som si popri praci robila doktorat a nestihala som, aj ked som este nebola tehotna a mm mi velmi pomahal... a co to studujes, ze tam mate matiku? my zatial len zeleninku, ale na jesen som robila aj jablckovu vyzivku, len take rozvarene jablcka som supla do flasiek a sterilizovala, ale mam v mrazaku aj nastruhane jablka na strudlu, tak by s tym nemal byt problem, ja mam take nadobky od avent a do toho si pripravim akusi zakladnu zmes a potom este mam nasackovane ine druhy zeleninky, napr. spenatik, hrasok a to tam sem-tam primiesam, ovocie budem asi robit podobne, aj ked to nie je problem nastruhat aj cerstve

seagull2404
25. jan 2011

@katulkaaaaaa to je ake podarene 🙂

eis4
25. jan 2011

@katulkaaaaaa krásne spinká 🙂 bodaj by moja takto spinkala.teraz sa zobudila,spinkala asi 20 min-aspoň som sa "naraňajkovala" 🙂
@majka35 gratulujem ku skuške.moja tiež od soboty mi spinká už od 20:30 a už ju nenosím na rukách
(klop,klop),ale hladkám po chrbátiku a ona len tíško leží až kým nezaspinká-ale budí sa mi stále asi 3-4 krát ale spinkáme do 8-predlžila o pol hodinu 🙂

seagull2404
25. jan 2011

my sme dnes prisli z rannej prechadzky takyto veseli 🙂 moja opicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre