♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. júl 2010

@majka35 ale neboj určite lepšie ako by uspata....už som si skusila aj v celkovej pri operacii no nikdy viac 😒
ved to musi niekto skuseny pichať a to pichanie ja som obec nevedela kedy to robi...len sa musiš trosku stočiť aby to vedela nahmatat ale necitila som vôbec nič

akika722
30. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀

gagarinka
30. júl 2010

baby, nestiham citat, ale ak riesite dilemu, ci spinal alebo celkovu anestezu, tak sa ja osobne prihovaram za spinal. mama ked ma bola pozriet po prvom porode a teraz, povedala, ze nenormalny rozdiel, a ja sama som to citila. Samozrejme, ze to boli, ale znasala som to lepsie ako celkovu anestezu a to, ze vidis svoje babo hned ako ho vytiahnu, je na nezaplatenie 😵 hoci iba na par sekund

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@kvietok121 tak mu povedz ze on sa nema coho bat,sak on nerodi ani ho nic neboli 😖 bude tam len kvoli tebe aby ta psichicky podrzal,ukludnoval ta ked bude zle,masiroval .... ja si neviem porod bez mm ani predstavit a mozem ti povedat ze lekari aj sestricky su na 90% milsie ked tam mas mm 🙂 tych 9 hodin na vzdycharni byt sama....no nechcela by som...ved na porodnu salu ist nemusi,tam ho aj tak uz nevnimas ked tlacis je ti jedno kto tam je 😀 😀 😀 ja som tam mm mala,okrem neho asi 10ludi,ale sustredila som sa len na to aby bol koniiiiec,a ked sa mala narodila plakali sme od statsia obaja,uzastny pocit 😵 😵 😵

liba78
30. júl 2010

jááj baby ešte že vás mám... Ale na chvíľu musím požičať notebook synovi. Má tu kamaráta a chcú sa niečo pohrať online, tak im jeden PC nestačí... No, nechcem byť zlá mama, keď má brášku ešte v tábore 😉 😉 potom vás dočítam. pa

kvietok121
30. júl 2010

baby bezim ideme von dufam ze dovecera nezapisete 20 stran

gagarinka
30. júl 2010

a kde najdem tabulku augustovciatok? je niekde aj album s fotkami deticiek?

akika722
30. júl 2010

@gagarinka čo ta bolelo?po sekcii alebo pichnutie???
pri prvom ma niesli s porodnej sale s mobilom v ruke no chvalila som sa že mam synčeka mm pri mne krutil hlavou a ludia neverili že som par min po sekcii 😀

kvietok121
30. júl 2010

@katulkaaaaaa dakujem za povzbudenie to mu poviem dufam ze sa bude citit lepsie a istejsie ...

gagarinka
30. júl 2010

@akika722 po sekcii, ale az ked som vstavala
po celkovej som bola dobita hned, lomcovala mnou zimnica, mala som tlak, ze si sestricka myslela, ze sa jej pokazil pristroj 😅
teraz som sa citila viac fit 😀 v ramci moznosti

akika722
30. júl 2010

@gagarinka no tak to hej najhoršie je vstavanie to som mala pocit že sa rozparem...ale každy deň bolo lepšie a lepšie...tiež lepšia skusenosť

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@kvietok121 jasne ak sa nebude dobre citit,tak proste pocka na chodbe,aj na sale vidi len to co chce...aj moj mm sa bal,nevdel co ho caka,ale viac sa bal poslat ma tam samu,a nakoniec povedal ze to bol pre neho ten najkrajsi zazitok v zivote,vidiet svoje dieta ako prichada na svet 🙂

akika722
30. júl 2010

@gagarinka augustovemilaciky2010

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa môj bol pri mne pri sekcii ale tiež si to chvalim,velka opora a s tym personalom je pravda...ked tam niekoho maš su milši.tu to tak bolo aj na šestonedeli kym niekto za mnou nedošiel sestričky mali na haku

akika722
30. júl 2010

no porazi ma...ja mu poviem zmrzlinku a truba kupi že vodovy nanuk...a šesť ich tu máš... 😠

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 fakt bol s tebou pri sekcii?to u nas v nemocnici nehrozi...fakt je to v kazdej nemocnici ine,no tak dobru cut k nanuku 🙂

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa chuť prešla,budem vodu cmulať? 😠
hej on robi na zachranke tak ho pustili...no neviem či sa da aj normalne...že videl všetko ja by som skolabovala 😕

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa a vas aspon normalne vyšetruju v nemocnici...tu sa dozvieš..... ☹

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 jaj tak preto ho pustili,normalne k sekcii nepustaju,mi sme taky papier podpisovali ze ak by nahodou prislo k sekcii manzel mus opustit porodnu salu 😖

akika722
30. júl 2010

@akika722 😀 😀 😀 tak došla zmrzlinkááá

akika722
30. júl 2010

debil to som napisala sama sebe 😀 😀 😀

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa fakt neviem ako je to normalne tu dali mu biele šaty a bol tam v pohode...

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 sak citam co to pises sama sebe 😀 aj tentokrat ide mm s tebou?

21
30. júl 2010

@vladka84 , ze pecienka je cistiaci organ, preto by sa moc nemala, lebo obsahuje nejake necistoty...Ale ja som jedla...

@kvietok121 , pri prvom aj mne praskla voda, pri druhom uz nie. A pred porodmi som nemala absolutne ziadne priznaky!

@liba78 , aj mna zapeka zo zeleza, papkam nepravidelne, ako citim, ze mozem...Beriem Actiferin...

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa od šťastiaaa 😀 😀 😀
no hej chceli by sme v utorok mam ešte poradňu a ten dr mi bude aj pri pôrode tak musim s nim dohodnuť asi či sa niečo nezmenilo...ale myslim že bude môcť no znesie dosť čo sa takého tyka tak...aj ked su havarky že tu ruka tam noha tak to nejak športovo berie,no divny je 😖 😖

21
30. júl 2010

@gagarinka , gratulujem!!! Takze hlavne zdravie...

barinkova
30. júl 2010

@carmenn323 hovori sa vraj skor maju mlieko tie co maju mensie prsia,mne pri malej zapadli bradavky a bola som v haji,dufam ze teraz to bude lepsie

lucia20
30. júl 2010

@vladka84 to su klasicke otazky muzov... tiez sa ma pyta jejj a co ty robis o stvrtej hore??? no co asi??? ale to chlapom nedojde, ze nas s takymi otazkami vytocia to nebies....

@katulkaaaaaa niektore zeny vraj maju taketo prehananie pred porodom... vraj je to normalne...

@gagarinka graulujem. malinka ma nadhernu vahu. hlvne ze vsetko dobre dopadlo...

tiffanka
30. júl 2010

@gagarinka gratulujem k Julke 🙂 A prajem veľa zdravíčka a pekných zážitkov 😉

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil... tu nájdeš tabuľky aj fotočky malých 😉 Ak nejakú foto máš, môžeš mi poslať na augustovemilaciky2010@gmail.com 🙂

tiffanka
30. júl 2010

dočítala som, že ste trošičku poohovárali manželíkov 😀 Môžem sa pridať, občas sa fakt do mňa nevie vcítiť... Občas ma to ešte vytočí 😠 ale pomaly som si už aj zvykla 😀
Ja som pri oboch pôrodoch bola celkovo uspatá, neviem zatiaľ, ako to bude tentoraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre